Spelprogram - Träningsmatcher Södra Vbt

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Anundsjö IF (2H) Anundsjö IF(Föreningen) Röd/vit, röd, Röd
Bjurholms IF (5H) Bjurholms IF(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Vit
Bollsta IK (3D) Bollsta IK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Bureå IF (3D) Bureå IF(Föreningen) Svart, Svart, svart
Bygdeå GIF (5H) Bygdeå GIF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Domsjö IF Dam Domsjö IF(Föreningen) Blå och svart, Svart, Blå
Ersmarks IK (P17) Ersmarks IK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Flarkens IK (5H) Flarkens IK(Föreningen)
Gimonäs UIF (3H) Gimonäs Umeå IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Gimonäs Umeå IF (P17) Gimonäs Umeå IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Houston (USA) IFK Umeå(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Höjdens BK (5H) Höjdens BK(Föreningen) Orange, Orange, Orange
Hörnsjö IF (2D) Hörnsjö IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Hörnsjö IF (5H) Hörnsjö IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
IFK Holmsund (3H) IFK Holmsund(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Luleå (2H) IFK Luleå(Föreningen) vit, blå, vit
IFK Umeå (P05) IFK Umeå(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Umeå(2H) IFK Umeå(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Umeå2 (4H) IFK Umeå(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Mariehem SK (3D) Mariehem SK(Föreningen) Grön, Svart, Vit
Mariehem SK (4H) Mariehem SK(Föreningen) Grön, Svart, Vit
Maryland (USA) Robertsfors IK(Föreningen) Rödsvartrandigt (röd rygg), Svart, Svart
Morön BK (3H) Jörgen Grenholm 0703538813 Vit, Gröna, Vit
Morön BK (EE) Lars Eliander 091018072 0702146763 Vit, Gröna, Vit
Myckle IK (2D) Myckle IK(Föreningen) Gul, Svart, gul
Myckle IK (4H) Myckle IK(Föreningen) Gul, Svart, gul
Obbola IK (5H) Obbola IK(Föreningen) Grön, Svart, Svart
Piteå IF DFF (DAllsv) Piteå IF DFF(Föreningen)
Robertsfors IK (4H) Johan Eriksson 0722263477 Rödsvartrandigt (röd rygg), Svart, Svart
Robertsfors IK 2 (5H) Robertsfors IK(Föreningen) Rödsvartrandigt (röd rygg), Svart, Svart
Röbäcks IF (4H) Röbäcks IF(Föreningen) Röd/Blå, Blå, Röd
Rödåbygdens IK (5H) Rödåbygdens IK(Föreningen) Vit, Svart, Svart
Sandviks IK (2D) Sandviks IK(Föreningen) Svart/Gul, Svart, Svart
Sandviks IK (2H) Sandviks IK(Föreningen) Svart/Gul, Svart, Svart
Sandviks IK (4H) Sandviks IK(Föreningen) Svart/Gul, Svart, Svart
Själevads IK (1D) Själevads IK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Själevads IK F17/BK Örnen Själevads IK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Skellefteå FF (2H) Skellefteå FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Spöland Vännäs IF (5H) Spöland Vännäs IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Sundsvalls DFF (Elitettan) Sundsvalls DFF(Föreningen) marinblå, marinblå, marinblå
Sävarådalen 3 (5H) Michael Zachary Ninnes 0727021469 röd/röd/röd
Sävarådalen2 (4H) Täfteå IK(Föreningen) Röd, Vit, röd
Team TG FF (1D) Team TG FF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Team TG FF (1H) Team TG FF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Tegs SK Fotboll (4H) Tegs SK Fotboll(Föreningen) Vinröd, Svart, Svart
Tegs SK Fotboll 2 (5H) Tegs SK Fotboll(Föreningen) Vinröd, Svart, Svart
Texas SC Mariehem SK(Föreningen) Grön, Svart, Vit
Täfteå IK (2H) Täfteå IK(Föreningen) Röd, Vit, röd
Täfteå IK (4H) Täfteå IK(Föreningen) Röd, Vit, röd
Umedalens IF (1D) Umedalens IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Umedalens IF (4H) Umedalens IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Umedalens IF 2 (2D) Umedalens IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Umeå FC (1H) Umeå FC(Föreningen) Blå, Vit, Vit
Umeå FC Akademi (2H) Umeå FC Akademi(Föreningen) Blå, Vit, Vit
Umeå IK FF (EE) Umeå IK FF(Föreningen)
Umeå IK FF (F17) Umeå IK FF(Föreningen)
Umeå IK FF (F19) Umeå IK FF(Föreningen)
Umeå Södra DFF (3D) Mattias Ericson 0703711659 0703711659 Gul/Blå, Gul/Blå, Gul/Blå
Vebomarks IF (5H) Vebomarks IF(Föreningen) Grön, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-03-09 10:15 199002032 Gimonäs UIF (3H) - Mariehem SK (4H) 2 - 1 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-09 12:15 199002037 IFK Holmsund (3H) - Sandviks IK (2H) 0 - 7 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-09 16:00 199002001 Umeå FC (1H) - IFK Luleå (2H) 0 - 1 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-10 10:00 199002028 Team TG FF (1D) - Umeå IK FF (F19) 1 - 1 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-10 14:00 199002019 Umedalens IF (1D) - Domsjö IF Dam 3 - 2 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-10 16:00 199002005 IFK Umeå(2H) - Anundsjö IF (2H) 4 - 2 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-10 18:15 199002024 Umeå FC Akademi (2H) - Mariehem SK (4H) 1 - 5 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-16 10:15 199002025 Umeå FC Akademi (2H) - Täfteå IK (4H) 6 - 3 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-16 12:00 199002035 Täfteå IK (2H) - IFK Holmsund (3H) 1 - 1 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-16 14:00 199002008 Umeå IK FF (EE) - Morön BK (EE) 2 - 1 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-16 16:00 199002002 Umeå FC (1H) - Team TG FF (1H) 3 - 0 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-17 10:00 199002004 Mariehem SK (3D) - Umeå Södra DFF (3D) 5 - 1 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-17 12:00 199002029 Team TG FF (1D) - Umedalens IF (1D) 1 - 2 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-17 16:15 199002033 Gimonäs UIF (3H) - Morön BK (3H) 3 - 5 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-17 18:00 199002006 IFK Umeå(2H) - Umedalens IF (4H) 8 - 2 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-20 17:30 199002043 Umeå FC (1H) - IFK Umeå(2H) 2 - 0 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-23 10:15 199002036 Umeå Södra DFF (3D) - Bollsta IK (3D) 0 - 0 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-23 12:00 199002034 Täfteå IK (2H) - Sandviks IK (2H) 0 - 1 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-23 14:00 199002009 Umeå IK FF (EE) - Piteå IF DFF (DAllsv) 0 - 0 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-23 16:00 199002020 Umedalens IF (1D) - Själevads IK (1D) 3 - 0 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-24 10:15 199002049 Mariehem SK (4H) - Umedalens IF (4H) 1 - 3 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-24 12:00 199002015 IFK Holmsund (3H) - Gimonäs UIF (3H) 4 - 2 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-24 14:00 199002030 Team TG FF (1D) - Domsjö IF Dam 10 - 1 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-24 16:00 199002021 Umedalens IF 2 (2D) - Bureå IF (3D) 4 - 0 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-24 18:15 199002026 Umeå FC Akademi (2H) - IFK Umeå2 (4H) 2 - 2 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-29 19:00 199002012 Umeå IK FF (F19) - Hörnsjö IF (2D) 1 - 0 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-30 10:00 199002023 Umedalens IF 2 (2D) - Sandviks IK (2D) 6 - 2 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-30 12:00 199002016 IFK Holmsund (3H) - Tegs SK Fotboll (4H) 3 - 0 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-30 13:00 199002061 Umeå FC Akademi (2H) - Gimonäs UIF (3H) 0 - 3 Täfteborg
2019-03-30 14:00 199002010 Umeå IK FF (EE) - Sundsvalls DFF (Elitettan) 0 - 0 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-30 16:15 199002050 Mariehem SK (4H) - Sävarådalen2 (4H) 1 - 1 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-31 10:30 199002013 Umeå IK FF (F19) - Umedalens IF (1D) 2 - 1 Umeå Energi Arena SOL
2019-03-31 18:00 199002007 IFK Umeå(2H) - Sandviks IK (2H) 2 - 3 Umeå Energi Arena SOL
2019-04-02 19:00 199002067 Täfteå IK (2H) - Gimonäs UIF (3H) 4 - 0 Nolia 1
2019-04-06 11:00 199002017 IFK Holmsund (3H) - Mariehem SK (4H) 5 - 1 Umeå Energi Arena SOL
2019-04-06 11:00 199002064 VFF F-04 - VFF F-04 0 - 0 Stantorsvallen
2019-04-06 12:00 199002042 Täfteå IK (4H) - Sundoms IF (Fin) 2 - 4 Täfteborg
2019-04-06 13:00 199002011 Umeå IK FF (EE) - Team TG FF (1D) 4 - 0 Umeå Energi Arena SOL
2019-04-06 13:00 199002038 Sandviks IK (4H) - Röbäcks IF (4H) 0 - 1 Storsjö Arena
2019-04-06 13:30 199002066 VFF F-04 - VFF F-04 0 - 0 Stantorsvallen
2019-04-07 10:30 199002022 Umedalens IF (1D) - Myckle IK (2D) 5 - 1 Umeå Energi Arena SOL
2019-04-07 12:30 199002014 Umeå IK FF (F17) - Själevads IK F17/BK Örnen 8 - 0 Umeå Energi Arena SOL
2019-04-07 14:00 199002055 Robertsfors IK (4H) - Mariehem SK (4H) 2 - 2 Stantorsvallen
2019-04-07 15:00 199002047 Sävarådalen 3 (5H) - Spöland Vännäs IF (5H) 0 - 1 Skogsvallen
2019-04-09 20:30 199002048 Sävarådalen 3 (5H) - Bygdeå GIF (5H) 5 - 0 Skogsvallen
2019-04-10 19:00 199002045 Täfteå IK (2H) - Maryland (USA College) 2 - 0 Täfteborg
2019-04-11 20:30 199002046 Sävarådalen 3 (5H) - Gimonäs Umeå IF (P17) 0 - 1 Skogsvallen
2019-04-12 19:10 199002018 Umeå IK FF (F19) - Finland Region Norr F03 4 - 2 Umeå Energi Arena SOL
2019-04-13 12:00 199002070 Umeå IK FF (F17) - IFK Umeå (P05) 1 - 9 Umeå Energi Arena SOL
2019-04-13 14:00 199002056 Robertsfors IK (4H) - Maryland (USA College) 0 - 1 Stantorsvallen
2019-04-13 15:00 199002051 Sävarådalen 3 (5H) - Obbola IK (5H) 5 - 1 Skogsvallen
2019-04-13 16:20 199002031 IFK Holmsund (3H) - Umedalens IF (4H) 7 - 3 Storsjö Arena
2019-04-14 16:00 199002039 Sandviks IK (4H) - Höjdens BK (5H) 2 - 4 Storsjö Arena
2019-04-14 17:00 199002069 IFK Umeå2 (4H) - Houston (USA) 3 - 2 Vildmannavallen IP
2019-04-14 18:00 199002059 Robertsfors IK 2 (5H) - Flarkens IK (5H) 2 - 4 Stantorsvallen
2019-04-16 19:30 199002062 Maryland (USA) - Myckle IK (4H) 6 - 0 Stantorsvallen
2019-04-17 19:30 199002063 Maryland (USA) - IFK Holmsund (3H) 0 - 2 Stantorsvallen
2019-04-17 19:30 199002074 Mariehem SK (4H) - Texas SC 5 - 4 MSK Arena
2019-04-19 19:00 199002057 Sävarådalen 3 (5H) - Bjurholms IF (5H) Inst. Skogsvallen
2019-04-21 15:00 199002052 Sävarådalen 3 (5H) - Höjdens BK (5H) Inst. Skogsvallen
2019-04-22 15:00 199002040 Sandviks IK (4H) - Sävarådalen2 (4H) 0 - 1 Storsjö Arena
2019-04-22 15:30 199002068 Ersmarks IK (P17) - Gimonäs Umeå IF (P17) 7 - 1 Nolia 1
2019-04-23 19:00 199002072 Hörnsjö IF (5H) - Rödåbygdens IK (5H) 2 - 1 Nordahlsvallen
2019-04-23 19:30 199002058 Sävarådalen 3 (5H) - Tegs SK Fotboll 2 (5H) 2 - 5 Skogsvallen
2019-04-23 19:30 199002076 Mariehem SK (4H) - IFK Holmsund (3H) 4 - 2 MSK Arena
2019-04-23 20:10 199002075 Bygdeå GIF (5H) - Vebomarks IF (5H) 0 - 4 Stantorsvallen
2019-04-26 19:00 199002041 Umedalens IF 2 (2D) - Hörnsjö IF (2D) 5 - 1 Umedalens IP
2019-04-26 19:00 199002053 Sävarådalen 3 (5H) - Hörnsjö IF (5H) 1 - 5 Skogsvallen
2019-04-27 13:30 199002077 VFF P-04 - VFF P-04 0 - 0 Stantorsvallen
2019-04-28 14:00 199002054 Sävarådalen 3 (5H) - Rödåbygdens IK (5H) 3 - 2 Skogsvallen
2019-04-28 16:00 199002044 Sandviks IK (4H) - Mariehem SK (4H) 1 - 3 Storsjö Arena
2019-04-28 16:00 199002060 Robertsfors IK 2 (5H) - Bygdeå GIF (5H) 0 - 0 Stantorsvallen
2019-04-28 17:00 199002071 IFK Umeå2 (4H) - Sävarådalen2 (4H) 1 - 0 Vildmannavallen IP
2019-05-01 16:00 199002073 Hörnsjö IF (5H) - Höjdens BK (5H) 3 - 1 Hörnsjö IP
2019-05-01 20:00 199002078 Flarkens IK (5H) - Rödåbygdens IK (5H) 1 - 4 Stantorsvallen
2019-07-24 19:00 199002079 IFK Holmsund (3H) - Mariehem SK (4H) 0 - 0 Kamratvallen
2019-07-24 19:00 199002082 Robertsfors IK (4H) - Maryland (USA) 2 - 0 Stantorsvallen
2019-07-27 14:00 199002081 Täfteå IK (2H) - IFK Holmsund (3H) Inst. Täfteborg
2019-07-30 20:00 199002080 Röbäcks IF (4H) - Maryland (USA) 1 - 3 Röbäcks Arena
2019-08-01 13:00 199002083 Umeå FC Akademi (2H) - Maryland (USA) Umeå Energi Arena SOL
2019-08-04 18:00 199002084 Bygdeå GIF (5H) - Höjdens BK (5H) 2 - 3 Stenmyrvallens IP
2019-09-08 13:30 199002085 VFF flickor 03 - VFF flickor 03 Flarken
2019-10-12 13:00 199002086 VFF P-04 - VFF P-04 Stantorsvallen
2019-10-13 13:00 199002087 VFF P-04 - VFF P-04 Stantorsvallen
2019-10-27 12:00 199002088 VFF flickor 03 - Umedalens IF (1D) 7 - 0 Umedalens IP