Spelprogram - Pojkar Div 8 Södra Höst S-drag B

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ersboda SK P10 Susanne Lundberg 0738013528 röd/svart/röd
Ersmarks IK P10 Röd Mari Viklund 0706949747 Röd/Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P9 Sjöfru Pontus Quick +705091466 Svart/Svart/Svart
Hörnefors IF P10 Thomas Pettersson 0730317888 Röd/Röd/Röd
Mariehem SK (P10) Vit 1 Per Nordlinder 0702933979 Grön/Svart/Grön
Mariehem SK (P10) Vit 2 Per Nordlinder 0702933979 Grön/Svart/Grön
Röbäcks IF P10 Teres Nilsson 0706666698 Röd/Blå/Blå/Röd
Sandåkerns SK P10 Röd Maria Höglund 0701800604 Röd/Röd/Röd
Sandåkerns SK P10 Vit Maria Höglund 0701800604 Röd/Röd/Röd
Stöcke IF P 10/11 Niklas Björkman 0728628184 Blå/Blå/Blå
Sävar IK P10 1 Anna Degerman 0737081127 Röd/Röd/Röd
Sävar IK P10 2 Anna Degerman 0737081127 Röd/Röd/Röd
Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 1 Joakim Finnberg 0705495412 Blå/Vit/Blå/Blå
Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 2 Joakim Finnberg 0705495412 Blå/Vit/Blå/Blå
Täfteå IK P10 Lag 1 Henrik Eklund 0707552500 Röd/Vit/röd
Täfteå IK P10 Lag 2 Henrik Eklund 0707552500 Röd/Vit/röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-10 10:00 Sandåkerns SK P10 Vit - Ersmarks IK P10 Röd Ersmarks IP
2019-08-10 11:00 Gimonäs Umeå IF P9 Sjöfru - Sävar IK P10 1 Ersmarks IP
2019-08-10 12:00 Ersmarks IK P10 Röd - Gimonäs Umeå IF P9 Sjöfru Ersmarks IP
2019-08-10 12:00 Sandåkerns SK P10 Röd - Sävar IK P10 2 Ersmarks IP
2019-08-11 Sävar IK P10 1 - Sandåkerns SK P10 Röd Ersmarks IP
2019-08-11 Sävar IK P10 2 - Sandåkerns SK P10 Vit Ersmarks IP
2019-08-11 09:30 Stöcke IF P 10/11 - Ersboda SK P10 Stöckesbua IP
2019-08-11 09:30 Täfteå IK P10 Lag 2 - Hörnefors IF P10 Stöckesbua IP
2019-08-11 10:30 Täfteå IK P10 Lag 1 - Stöcke IF P 10/11 Stöckesbua IP
2019-08-11 10:30 Ersboda SK P10 - Täfteå IK P10 Lag 2 Stöckesbua IP
2019-08-11 11:30 Hörnefors IF P10 - Täfteå IK P10 Lag 1 Stöckesbua IP
2019-08-18 10:00 Röbäcks IF P10 - Mariehem SK (P10) Vit 2 Röbäcks IP
2019-08-18 10:00 Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 1 - Mariehem SK (P10) Vit 1 Röbäcks IP
2019-08-18 11:00 Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 2 - Röbäcks IF P10 Röbäcks IP
2019-08-18 11:00 Mariehem SK (P10) Vit 2 - Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 1 Röbäcks IP
2019-08-18 12:00 Mariehem SK (P10) Vit 1 - Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 2 Röbäcks IP
Omgång 2
2019-08-24 10:15 Mariehem SK (P10) Vit 2 - Sävar IK P10 1 Campus Arena
2019-08-24 10:15 Mariehem SK (P10) Vit 1 - Sävar IK P10 2 Campus Arena
2019-08-25 Sävar IK P10 1 - Ersmarks IK P10 Röd MSK Arena
2019-08-25 Sävar IK P10 2 - Mariehem SK (P10) Vit 2 MSK Arena
2019-08-25 Ersboda SK P10 - Täfteå IK P10 Lag 1 Ersängsvallen
2019-08-25 Stöcke IF P 10/11 - Täfteå IK P10 Lag 2 Ersängsvallen
2019-08-25 11:00 Hörnefors IF P10 - Stöcke IF P 10/11 Ersängsvallen
2019-08-25 11:00 Täfteå IK P10 Lag 1 - Hörnefors IF P10 Ersängsvallen
2019-08-25 11:15 Ersmarks IK P10 Röd - Mariehem SK (P10) Vit 1 Campus Arena
2019-08-25 12:00 Täfteå IK P10 Lag 2 - Ersboda SK P10 Ersängsvallen
2019-08-25 13:15 Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 2 - Sandåkerns SK P10 Röd Tegstunets IP
2019-08-25 13:15 Röbäcks IF P10 - Sandåkerns SK P10 Vit Tegstunets IP
2019-08-25 14:15 Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 1 - Gimonäs Umeå IF P9 Sjöfru Tegstunets IP
2019-08-25 14:15 Sandåkerns SK P10 Röd - Röbäcks IF P10 Tegstunets IP
2019-08-25 15:15 Sandåkerns SK P10 Vit - Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 1 Tegstunets IP
2019-08-25 15:15 Gimonäs Umeå IF P9 Sjöfru - Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 2 Tegstunets IP
Omgång 3
2019-09-01 (Inst.) Ersboda SK P10 - Sävar IK P10 1 Nordahlsvallen
2019-09-01 Gimonäs Umeå IF P9 Sjöfru - Sandåkerns SK P10 Vit Sjöfrun
2019-09-01 Sandåkerns SK P10 Röd - Mariehem SK (P10) Vit 2 Sjöfrun
2019-09-01 Sandåkerns SK P10 Vit - Mariehem SK (P10) Vit 1 Sjöfrun
2019-09-01 09:00 Täfteå IK P10 Lag 1 - Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 2 Täfteborg gräsyta
2019-09-01 09:00 Stöcke IF P 10/11 - Röbäcks IF P10 Täfteborg gräsyta
2019-09-01 10:00 Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 1 - Stöcke IF P 10/11 Täfteborg gräsyta
2019-09-01 10:00 Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 2 - Täfteå IK P10 Lag 2 Täfteborg gräsyta
2019-09-01 11:00 Täfteå IK P10 Lag 2 - Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 1 Täfteborg gräsyta
2019-09-01 11:00 Röbäcks IF P10 - Täfteå IK P10 Lag 1 Täfteborg gräsyta
2019-09-01 12:00 Mariehem SK (P10) Vit 1 - Sandåkerns SK P10 Röd Sjöfrun
2019-09-01 13:00 Hörnefors IF P10 - Sävar IK P10 2 Nordahlsvallen
2019-09-01 13:00 Ersmarks IK P10 Röd - Sävar IK P10 1 Nordahlsvallen
2019-09-01 14:00 Sävar IK P10 2 - Ersmarks IK P10 Röd Nordahlsvallen
2019-09-01 14:00 Sävar IK P10 1 - Hörnefors IF P10 Nordahlsvallen
2019-09-01 14:00 (Inst.) Ersmarks IK P10 Röd - Ersboda SK P10
2019-09-01 14:00 Mariehem SK (P10) Vit 2 - Gimonäs Umeå IF P9 Sjöfru Sjöfrun
Omgång 4
2019-09-08 09:30 Ersmarks IK P10 Röd - Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 1 Skogsvallen
2019-09-08 10:30 Sävar IK P10 1 - Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 2 Skogsvallen
2019-09-08 10:30 Sävar IK P10 2 - Röbäcks IF P10 Skogsvallen
2019-09-08 11:30 Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 2 - Ersmarks IK P10 Röd Skogsvallen
2019-09-08 11:30 Tegsödra Umeå IF P10 Blå lag 1 - Sävar IK P10 2 Skogsvallen
2019-09-14 Stöcke IF P 10/11 - Täfteå IK P10 Lag 2 Täfteborg
2019-09-14 09:00 Mariehem SK (P10) Vit 1 - Täfteå IK P10 Lag 1 Täfteborg
2019-09-14 09:30 Sandåkerns SK P10 Röd - Ersboda SK P10 Grubbevallen
2019-09-14 10:00 Täfteå IK P10 Lag 2 - Mariehem SK (P10) Vit 1 Täfteborg
2019-09-14 10:00 Mariehem SK (P10) Vit 2 - Stöcke IF P 10/11 Täfteborg
2019-09-14 10:30 Hörnefors IF P10 - Gimonäs Umeå IF P9 Sjöfru Grubbevallen
2019-09-14 11:00 Täfteå IK P10 Lag 1 - Mariehem SK (P10) Vit 2 Täfteborg gräsyta
2019-09-15 Sandåkerns SK P10 Vit - Hörnefors IF P10 Grubbevallen
2019-09-15 Gimonäs Umeå IF P9 Sjöfru - Sandåkerns SK P10 Röd Grubbevallen
2019-09-15 Ersboda SK P10 - Sandåkerns SK P10 Vit Grubbevallen
2019-09-15 09:30 Röbäcks IF P10 - Sävar IK P10 1 Skogsvallen