Spelprogram - Pojkar Div 8 Södra Höst S-drag A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ svart Pia Brinkfeldt 0735624375 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ vit Pia Brinkfeldt 0735624375 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P9 Tomtebogård Jukka Linna 0736564361 Svart/Svart/Svart
HTF P-10 Linda Grenvall 0703160990 svart/svart/svart
IFK Umeå blå Ulrika Arvidsson 0708794673 Vit/Blå/Vit
IFK Umeå vit Ulrika Arvidsson 0708794673 Vit/Blå/Vit
Mariehem SK (P10) Grön Eva Alenius 0706315172 Grön/Svart/Grön
Robertsfors IK P-10 Sofia Lindberg 0702304361 Rödsvartrandigt (röd rygg)/Svart/Svart
Sandviks IK P10 svart SIK 2 Thomas Vänman Svart/Gul/Svart/Svart
Sandviks IK p10 vit SIK 1 Thomas Vänman Svart/Gul/Svart/Svart
Spöland Vännäs IF P10 Gul Anton Jonsson 0702627768 Gul/Svart/Svart
Spöland Vännäs IF P10 Svart Anton Jonsson 0702627768 Gul/Svart/Svart
Sörfors IF P10 Johan Brus 0703287385 Blå/Blå/blå
Tegsödra Umeå IF P10 Vit Jonas Lindberg Blå/Vit/Blå/Blå
Umedalens IF P10 Gul Patrik Öström 0705378955 Svart/Svart/Svart
Umedalens IF P10 Svart Patrik Öström 0705378955 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-11 Tegsödra Umeå IF P10 Vit - IFK Umeå vit Älvdungen IP
2019-08-11 Sandviks IK P10 svart SIK 2 - Umedalens IF P10 Svart Klacken IP
2019-08-11 Sandviks IK p10 vit SIK 1 - Umedalens IF P10 Gul Klacken IP
2019-08-11 Gimonäs Umeå IF P9 Tomtebogård - Robertsfors IK P-10 Sjöfrun
2019-08-11 Spöland Vännäs IF P10 Svart - Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ vit Sjöfrun
2019-08-11 Spöland Vännäs IF P10 Gul - Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ svart Sjöfrun
2019-08-11 Robertsfors IK P-10 - Spöland Vännäs IF P10 Svart Sjöfrun
2019-08-11 09:15 IFK Umeå vit - Sörfors IF P10 Älvdungen IP
2019-08-11 09:15 Mariehem SK (P10) Grön - IFK Umeå blå Älvdungen IP
2019-08-11 10:00 HTF P-10 - Sandviks IK P10 svart SIK 2 Hissjö IP
2019-08-11 10:15 IFK Umeå blå - Tegsödra Umeå IF P10 Vit Älvdungen IP
2019-08-11 11:00 Umedalens IF P10 Gul - HTF P-10 Klacken IP
2019-08-11 11:15 Sörfors IF P10 - Mariehem SK (P10) Grön Älvdungen IP
2019-08-11 12:00 Umedalens IF P10 Svart - Sandviks IK p10 vit SIK 1 Klacken IP
2019-08-11 12:15 Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ vit - Spöland Vännäs IF P10 Gul Sjöfrun
2019-08-11 14:15 Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ svart - Gimonäs Umeå IF P9 Tomtebogård Sjöfrun
Omgång 2
2019-08-24 10:00 Sandviks IK P10 svart SIK 2 - Spöland Vännäs IF P10 Svart Sandviks IP
2019-08-24 10:00 (Inst.) Sandviks IK p10 vit SIK 1 - Spöland Vännäs IF P10 Gul Sandviks IP
2019-08-24 10:00 Gimonäs Umeå IF P9 Tomtebogård - Sandviks IK p10 vit SIK 1 Sandviks IP
2019-08-24 10:45 (Inst.) Spöland Vännäs IF P10 Gul - Sandviks IK P10 svart SIK 2 Sandviks IP
2019-08-24 10:45 Sandviks IK P10 svart SIK 2 - Gimonäs Umeå IF P9 Tomtebogård Sandviks IP
2019-08-24 10:45 Spöland Vännäs IF P10 Svart - Sandviks IK p10 vit SIK 1 Sandviks IP
2019-08-24 11:25 Spöland Vännäs IF P10 Svart - Gimonäs Umeå IF P9 Tomtebogård Sandviks IP
2019-08-24 11:25 Sandviks IK p10 vit SIK 1 - Sandviks IK P10 svart SIK 2 Sandviks IP
2019-08-25 Robertsfors IK P-10 - Umedalens IF P10 Gul Umedalens IP Söder
2019-08-25 10:30 IFK Umeå blå - Mariehem SK (P10) Grön MSK Arena
2019-08-25 11:00 Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ vit - HTF P-10 Umedalens IP Söder
2019-08-25 11:30 Mariehem SK (P10) Grön - IFK Umeå vit MSK Arena
2019-08-25 11:30 Tegsödra Umeå IF P10 Vit - Sörfors IF P10 MSK Arena Mitten
2019-08-25 12:00 HTF P-10 - Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ svart Umedalens IP Söder
2019-08-25 12:30 Sörfors IF P10 - IFK Umeå blå MSK Arena Mitten
2019-08-25 12:30 IFK Umeå vit - Tegsödra Umeå IF P10 Vit MSK Arena
2019-08-25 13:00 Umedalens IF P10 Svart - Robertsfors IK P-10 Umedalens IP Norr
2019-08-25 13:00 Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ svart - Umedalens IF P10 Svart Umedalens IP Söder
2019-08-25 14:00 Umedalens IF P10 Gul - Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ vit Umedalens IP Norr
Omgång 3
2019-08-31 08:30 IFK Umeå blå - Umedalens IF P10 Svart Vildmannavallen IP
2019-08-31 08:30 IFK Umeå vit - Umedalens IF P10 Gul Vildmannavallen IP
2019-08-31 09:30 Sörfors IF P10 - HTF P-10 Vildmannavallen IP
2019-08-31 09:30 Umedalens IF P10 Gul - IFK Umeå blå Vildmannavallen IP
2019-08-31 10:30 HTF P-10 - IFK Umeå vit Vildmannavallen IP
2019-08-31 10:30 Umedalens IF P10 Svart - Sörfors IF P10 Vildmannavallen IP
2019-08-31 11:15 Mariehem SK (P10) Grön - Spöland Vännäs IF P10 Svart Tegstunets IP
2019-08-31 12:15 Spöland Vännäs IF P10 Gul - Gimonäs Umeå IF P9 Tomtebogård Tegstunets IP
2019-08-31 12:15 Spöland Vännäs IF P10 Svart - Tegsödra Umeå IF P10 Vit Tegstunets IP
2019-08-31 13:15 Gimonäs Umeå IF P9 Tomtebogård - Mariehem SK (P10) Grön Tegstunets IP
2019-09-01 Tegsödra Umeå IF P10 Vit - Spöland Vännäs IF P10 Gul Tegstunets IP
2019-09-01 Sandviks IK p10 vit SIK 1 - Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ vit Stantorsvallen
2019-09-01 Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ vit - Sandviks IK P10 svart SIK 2 Stantorsvallen
2019-09-01 Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ svart - Sandviks IK p10 vit SIK 1 Stantorsvallen
2019-09-01 Sandviks IK P10 svart SIK 2 - Robertsfors IK P-10 Stantorsvallen
2019-09-01 11:00 Robertsfors IK P-10 - Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ svart Stantorsvallen
Omgång 4
2019-09-07 09:00 IFK Umeå vit - Sandviks IK P10 svart SIK 2 Vildmannavallen IP
2019-09-07 09:00 IFK Umeå blå - Sandviks IK p10 vit SIK 1 Vildmannavallen IP
2019-09-07 10:00 Sandviks IK P10 svart SIK 2 - Sörfors IF P10 Vildmannavallen IP
2019-09-07 10:00 Sandviks IK p10 vit SIK 1 - IFK Umeå vit Vildmannavallen IP
2019-09-15 Gimonäs Umeå IF P9 Tomtebogård - Umedalens IF P10 Svart Vännäs IP
2019-09-15 HTF P-10 - Spöland Vännäs IF P10 Svart Vännäs IP
2019-09-15 Tegsödra Umeå IF P10 Vit - Robertsfors IK P-10 Sjöfrun
2019-09-15 11:00 Spöland Vännäs IF P10 Gul - HTF P-10 Vännäs IP
2019-09-15 11:00 Umedalens IF P10 Gul - Gimonäs Umeå IF P9 Tomtebogård Vännäs IP
2019-09-15 11:00 Sörfors IF P10 - IFK Umeå blå Vildmannavallen IP
2019-09-15 12:15 Spöland Vännäs IF P10 Svart - Umedalens IF P10 Gul Vännäs IP
2019-09-15 12:15 Umedalens IF P10 Svart - Spöland Vännäs IF P10 Gul Vännäs IP
2019-09-15 12:15 Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ vit - Mariehem SK (P10) Grön Sjöfrun
2019-09-15 12:15 Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ svart - Tegsödra Umeå IF P10 Vit Sjöfrun
2019-09-15 13:15 Robertsfors IK P-10 - Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ vit Sjöfrun
2019-09-15 13:15 Mariehem SK (P10) Grön - Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ svart Sjöfrun