Spelprogram - Pojkar Div 7 Norra höst grp 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergsbyns SK P09 Susanne Öhrvall 0702700990 Röd/Röd
Byske FF P 08-09 Johanna Långdahl 0703738638 Röd/Svart/Svart/Svart
Kågedalens AIF P09 Nina Bergström 0702745768 Gul /Svart/gul
Morön BK 09 MB Vit Johanna Lundmark 0705359335 Vit/Gröna/Vit
Skellefteå FF P09 Fredrik Lindkvist 0702256317 Svart/Svart/Svart
Skellefteå FF P10 Fredrik Asplund 0706975542 Svart/Svart/Svart
Sunnanå SK P09 Vit Marie Kauma 0703084714 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-04 18:00 Kågedalens AIF P09 - Byske FF P 08-09 Sportfältet Trelleborg
2019-08-04 18:00 Bergsbyns SK P09 - Skellefteå FF P10 Bergsvallen
2019-08-04 19:00 Morön BK 09 MB Vit - Sunnanå SK P09 Vit Skogsvallen
Omgång 2
2019-08-11 11:00 Skellefteå FF P09 - Kågedalens AIF P09 Norrvalla
2019-08-11 13:00 Skellefteå FF P10 - Morön BK 09 MB Vit Norrvalla
2019-08-11 18:00 Byske FF P 08-09 - Bergsbyns SK P09 Gullringsplan
Omgång 3
2019-08-04 11:00 Sunnanå SK P09 Vit - Skellefteå FF P10 Sörvalla IP B
2019-08-18 18:00 Bergsbyns SK P09 - Skellefteå FF P09 Bergsvallen
2019-08-18 18:30 Morön BK 09 MB Vit - Byske FF P 08-09 Skogsvallen
Omgång 4
2019-08-25 10:30 Byske FF P 08-09 - Sunnanå SK P09 Vit Nyvalla
2019-08-25 11:00 Skellefteå FF P09 - Morön BK 09 MB Vit Norrvalla
2019-08-25 18:00 Kågedalens AIF P09 - Bergsbyns SK P09 Sportfältet Trelleborg
Omgång 5
2019-08-31 11:00 Sunnanå SK P09 Vit - Skellefteå FF P09 Sörvalla IP B
2019-09-01 10:00 Morön BK 09 MB Vit - Kågedalens AIF P09 Skogsvallen
2019-09-04 18:00 Skellefteå FF P10 - Byske FF P 08-09 Bollhallen
Omgång 6
2019-09-08 18:00 Kågedalens AIF P09 - Sunnanå SK P09 Vit Sportfältet Trelleborg
2019-09-08 18:00 Bergsbyns SK P09 - Morön BK 09 MB Vit Bergsvallen
2019-09-11 17:45 Skellefteå FF P09 - Skellefteå FF P10 Norrvalla
Omgång 7
2019-09-14 11:30 Skellefteå FF P10 - Kågedalens AIF P09 Bollhallen
2019-09-15 11:00 Sunnanå SK P09 Vit - Bergsbyns SK P09 Bollhallen
2019-09-15 14:30 Byske FF P 08-09 - Skellefteå FF P09 Moravallen