Spelprogram - Pojkar Div 6 Norra höst grp 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergsbyns SK P08 Helena Broberg 0706661887 Röd/Röd
Lövånger-Uttersjöbäcken AIK 07/08 Per Lundgren 0702417565 Röd/Röd/Röd
Morön BK 08 Nils-Johan Burström 0703718988 Vit/Gröna/Vit
Rönnskär Railcare IF P 07-08 Helena Wahlberg 0703515292 Gul/Blå/Blå
SK Storm 07/08 Ingrid Andersson 0702862519 Grön/vit/Svart/Gröna
Skellefteå FF P08 Anders Tjärnström 0738667735 Svart/Svart/Svart
Stämningsgården IK P08 Ulrika Dahlgren 0706240329 Blå/Blå/Blå
Sunnanå SK P08 Galácticos Andreas Söderström 0707516545 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-04 12:30 Rönnskär Railcare IF P 07-08 - Bergsbyns SK P08 Örjan
2019-08-04 15:00 SK Storm 07/08 - Stämningsgården IK P08 Sandfors Arena
2019-08-04 17:00 Skellefteå FF P08 - Lövånger-Uttersjöbäcken AIK 07/08 Norrvalla
2019-08-04 17:30 Morön BK 08 - Sunnanå SK P08 Galácticos Juniplan IP
Omgång 2
2019-08-10 11:15 Stämningsgården IK P08 - Sunnanå SK P08 Galácticos Sjungande Dalens IP
2019-08-11 12:00 Lövånger-Uttersjöbäcken AIK 07/08 - Rönnskär Railcare IF P 07-08 Näsåkern
2019-08-11 18:00 Bergsbyns SK P08 - Morön BK 08 Bergsvallen
2019-08-14 18:00 SK Storm 07/08 - Skellefteå FF P08 Sandfors Arena
Omgång 3
2019-08-14 18:30 Morön BK 08 - Lövånger-Uttersjöbäcken AIK 07/08 Juniplan IP
2019-08-18 17:30 Rönnskär Railcare IF P 07-08 - SK Storm 07/08 Örjan
2019-08-20 18:30 Skellefteå FF P08 - Stämningsgården IK P08 Norrvalla
2019-08-21 19:00 Sunnanå SK P08 Galácticos - Bergsbyns SK P08 Sörvalla IP B
Omgång 4
2019-08-25 11:00 SK Storm 07/08 - Morön BK 08 Sandfors Arena
2019-08-25 11:30 Lövånger-Uttersjöbäcken AIK 07/08 - Sunnanå SK P08 Galácticos Näsåkern
2019-08-25 16:00 Stämningsgården IK P08 - Bergsbyns SK P08 Sjungande Dalens IP
2019-08-25 17:00 Skellefteå FF P08 - Rönnskär Railcare IF P 07-08 Norrvalla
Omgång 5
2019-08-31 13:30 Rönnskär Railcare IF P 07-08 - Stämningsgården IK P08 Örjan
2019-08-31 14:00 Bergsbyns SK P08 - Lövånger-Uttersjöbäcken AIK 07/08 Bergsvallen
2019-09-01 17:30 Morön BK 08 - Skellefteå FF P08 Skogsvallen
2019-09-01 18:00 Sunnanå SK P08 Galácticos - SK Storm 07/08 Sörvalla IP B
Omgång 6
2019-09-08 12:00 SK Storm 07/08 - Bergsbyns SK P08 Sandfors Arena
2019-09-08 15:00 Stämningsgården IK P08 - Lövånger-Uttersjöbäcken AIK 07/08 Sjungande Dalens IP
2019-09-08 16:00 Skellefteå FF P08 - Sunnanå SK P08 Galácticos Electrolux Home Arena
2019-09-08 17:00 Rönnskär Railcare IF P 07-08 - Morön BK 08 Örjan
Omgång 7
2019-09-15 12:00 Sunnanå SK P08 Galácticos - Rönnskär Railcare IF P 07-08 Sörvalla IP A
2019-09-15 16:00 Morön BK 08 - Stämningsgården IK P08 Juniplan IP
2019-09-15 18:00 Bergsbyns SK P08 - Skellefteå FF P08 Bergsvallen
2019-09-21 14:00 Lövånger-Uttersjöbäcken AIK 07/08 - SK Storm 07/08 Näsåkern