Spelprogram - Flickor Div 5 Norra höst grp 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bolidens FFI F 12 Pernilla Karlsson +46727440828 Grön/Grön/Grön
Burträsk FF F 08 Joakim Gustafsson 0703438449 Lila/Svart/Svart
Fromhedens IF F07 Göran Harnesk 0722083987 orange/Svart/Orange
Morön BK F07 Grön Sylvia Brännström 0706683372 Vit/Gröna/Vit
Myckle IK 06/07 Gabriella Stenlund 0730559887 Gul/Svart/gul
Rönnskär Railcare IF F-07 RIF/CIF Carina Eckhardt 0702593109 Gul/Blå/Gul
Stämningsgården IK F07 Anna Larsgård 0763236721 Blå/Blå/Blå
Sunnanå SK F07 Peter Johansson 0702662992 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-07-28 11:00 Morön BK F07 Grön - Rönnskär Railcare IF F-07 RIF/CIF Skogsvallen
2019-08-04 12:00 Bolidens FFI F 12 - Myckle IK 06/07 Malmbacka
2019-08-04 15:15 Sunnanå SK F07 - Stämningsgården IK F07 Sörvalla IP A
2019-08-04 18:00 Burträsk FF F 08 - Fromhedens IF F07 Tjärnbacka
Omgång 2
2019-08-05 19:00 Stämningsgården IK F07 - Bolidens FFI F 12 Sjungande Dalens IP
2019-08-07 17:00 Morön BK F07 Grön - Sunnanå SK F07 Bolltältet
2019-08-08 18:30 Myckle IK 06/07 - Burträsk FF F 08 Putte 2
2019-08-11 15:00 Rönnskär Railcare IF F-07 RIF/CIF - Fromhedens IF F07 Örjan
Omgång 3
2019-08-15 19:00 Sunnanå SK F07 - Rönnskär Railcare IF F-07 RIF/CIF Sörvalla IP A
2019-08-18 12:00 Bolidens FFI F 12 - Morön BK F07 Grön Malmbacka
2019-08-19 18:00 Fromhedens IF F07 - Myckle IK 06/07 Fromheden IP
2019-08-20 18:00 Burträsk FF F 08 - Stämningsgården IK F07 Tjärnbacka A
Omgång 4
2019-08-24 13:30 Rönnskär Railcare IF F-07 RIF/CIF - Myckle IK 06/07 Nyborg
2019-08-25 10:30 Sunnanå SK F07 - Bolidens FFI F 12 Sörvalla IP A
2019-08-25 11:30 Stämningsgården IK F07 - Fromhedens IF F07 Sjungande Dalens IP
2019-08-25 13:45 Morön BK F07 Grön - Burträsk FF F 08 Skogsvallen
Omgång 5
2019-09-01 12:00 Bolidens FFI F 12 - Rönnskär Railcare IF F-07 RIF/CIF Malmbacka
2019-09-01 14:00 Burträsk FF F 08 - Sunnanå SK F07 Tjärnbacka
2019-09-01 18:00 Fromhedens IF F07 - Morön BK F07 Grön Fromheden IP
2019-09-01 18:00 Myckle IK 06/07 - Stämningsgården IK F07 Putte 1
Omgång 6
2019-08-31 14:50 Rönnskär Railcare IF F-07 RIF/CIF - Stämningsgården IK F07 Örjan
2019-09-08 12:00 Bolidens FFI F 12 - Burträsk FF F 08 Malmbacka
2019-09-08 14:00 Sunnanå SK F07 - Fromhedens IF F07 Sörvalla IP B
2019-09-08 16:00 Morön BK F07 Grön - Myckle IK 06/07 Skogsvallen
Omgång 7
2019-09-10 17:15 Stämningsgården IK F07 - Morön BK F07 Grön Lejonströms IP
2019-09-15 14:00 Burträsk FF F 08 - Rönnskär Railcare IF F-07 RIF/CIF Tjärnbacka
2019-09-15 18:00 Fromhedens IF F07 - Bolidens FFI F 12 Fromheden IP
2019-09-15 18:00 Myckle IK 06/07 - Sunnanå SK F07 Putte 1