Spelprogram - Flickor Div 7 Södra grp 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Betsele IF Flickor 09 Magdalena Mörtzell 0706954392 Röd/Röd/röd
Ersboda SK F09/10 Sofia Erelund röd/svart/röd
Ersmarks IK F09 Daniel Sätre 0705864193 Röd/Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF F10 CS Karl Leidner 0730456783 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF F10 Tomtebo Johanna Forsberg 0702854140 Svart/Svart/Svart
HTF f-09 Ellinor Andersson 0761453199 Svart
IFK Umeå flickor -09 Sara Olsson 0709923198 Blå/Blå/Vit
Mariehem SK (F09) Hanieh Baudin 0725111110 Grön/Svart/Grön
Röbäcks IF F09 Johan Löfling 0709802765 Röd/Blå/Blå/Röd
Sandviks IK Gul Erik Ruisniemi 0702616149 Svart/Gul/Svart/Svart
Sandviks IK Svart Erik Ruisniemi 0702616149 Svart/Gul/Svart/Svart
Sandåkerns SK F09 Mikael Boman 0703629114 Röd/Röd/Röd
Spöland Vännäs IF F09 Maria Sandström 0702362422 Gul/Svart/Svart
Sävar IK 1 Lina Stenlund 0730320906 Röd/Röd/Röd
Sörfors IF F08/09 Jonas Häggström 0706218823 Blå/Blå/blå
Tegsödra Umeå IF F-09 Blå David Oskar Nordvall Gul/Blå/Blå/Blå
Tegsödra Umeå IF F-09 Vit Ulrika Susanna Lundström Gul/Blå/Blå/Blå
Täfteå IK F-09 Veronica Sjödin 0702293063 Röd/Vit/röd
Umedalens IF F09 Lars Holmström 0706769201 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-18 11:00 Ersmarks IK F09 - Täfteå IK F-09
2019-05-18 13:00 Ersboda SK F09/10 - Sörfors IF F08/09 Ersängskolan
2019-05-19 Tegsödra Umeå IF F-09 Blå - Mariehem SK (F09) Tegstunets IP
2019-05-19 10:40 Sandviks IK Svart - Betsele IF Flickor 09 Storsjö Arena
2019-05-19 10:40 Sandviks IK Gul - Umedalens IF F09 Storsjö Arena
2019-05-19 11:15 Gimonäs Umeå IF F10 CS - HTF f-09 Carlshöjdsskolans IP
2019-05-19 12:45 IFK Umeå flickor -09 - Sandåkerns SK F09
2019-05-19 13:30 Spöland Vännäs IF F09 - Röbäcks IF F09 Vännäs IP Konstgräs
2019-05-19 15:30 Sävar IK 1 - Gimonäs Umeå IF F10 Tomtebo Sävar IP
Omgång 2
2019-05-23 18:00 Sörfors IF F08/09 - Tegsödra Umeå IF F-09 Blå Älvdungen IP
2019-05-25 10:45 Gimonäs Umeå IF F10 Tomtebo - Sandviks IK Svart Sjöfrun
2019-05-25 14:30 Tegsödra Umeå IF F-09 Vit - Ersmarks IK F09 Tegstunets IP
2019-05-26 Sandåkerns SK F09 - Ersboda SK F09/10 Grubbevallen
2019-05-26 10:00 Mariehem SK (F09) - Sävar IK 1 MSK Arena
2019-05-26 11:00 Täfteå IK F-09 - Spöland Vännäs IF F09 Täfteborg
2019-05-26 13:00 Umedalens IF F09 - Gimonäs Umeå IF F10 CS Umedalens IP Söder
2019-05-26 14:00 Röbäcks IF F09 - Sandviks IK Gul Röbäcks IP
2019-05-26 15:00 HTF f-09 - IFK Umeå flickor -09 Hissjö IP
Omgång 3
2019-06-01 11:00 Betsele IF Flickor 09 - Gimonäs Umeå IF F10 Tomtebo Tannens IP
2019-06-01 13:00 Ersboda SK F09/10 - HTF f-09 Ersängskolan
2019-06-01 14:15 Spöland Vännäs IF F09 - Tegsödra Umeå IF F-09 Vit Vännäs IP Konstgräs
2019-06-02 10:40 Sandviks IK Svart - Mariehem SK (F09) Storsjö Arena
2019-06-02 10:40 Sandviks IK Gul - Täfteå IK F-09 Storsjö Arena
2019-06-02 10:45 Tegsödra Umeå IF F-09 Blå - Sandåkerns SK F09 Tegstunets IP
2019-06-02 11:15 Gimonäs Umeå IF F10 CS - Röbäcks IF F09 Carlshöjdsskolans IP
2019-06-02 11:45 IFK Umeå flickor -09 - Umedalens IF F09
2019-06-02 18:00 Sävar IK 1 - Sörfors IF F08/09 Sävar IP
Omgång 4
2019-06-06 12:00 Röbäcks IF F09 - IFK Umeå flickor -09 Röbäcks IP
2019-06-09 Sandåkerns SK F09 - Sävar IK 1 Grubbevallen
2019-06-09 10:00 Ersmarks IK F09 - Spöland Vännäs IF F09 Ersmarks IP
2019-06-09 12:00 Umedalens IF F09 - Ersboda SK F09/10 Umedalens IP Söder
2019-06-09 13:00 Tegsödra Umeå IF F-09 Vit - Sandviks IK Gul Tegstunets IP
2019-06-12 18:00 Täfteå IK F-09 - Gimonäs Umeå IF F10 CS Täfteborg
2019-06-13 18:00 Sörfors IF F08/09 - Sandviks IK Svart Älvdungen IP
2019-06-18 18:00 HTF f-09 - Tegsödra Umeå IF F-09 Blå Flurkmark IP
2019-06-23 10:00 Mariehem SK (F09) - Betsele IF Flickor 09 MSK Arena
Omg��ng 5
2019-06-12 17:10 Tegsödra Umeå IF F-09 Blå - Umedalens IF F09 Tegstunets IP
2019-06-15 12:30 Ersboda SK F09/10 - Röbäcks IF F09 Ersängskolan
2019-06-15 13:45 Gimonäs Umeå IF F10 Tomtebo - Mariehem SK (F09) Sjöfrun
2019-06-16 10:30 Sandviks IK Svart - Sandåkerns SK F09 Sandviks IP
2019-06-16 10:30 Sandviks IK Gul - Ersmarks IK F09 Sandviks IP
2019-06-16 11:15 Gimonäs Umeå IF F10 CS - Tegsödra Umeå IF F-09 Vit Carlshöjdsskolans IP
2019-06-16 13:15 IFK Umeå flickor -09 - Täfteå IK F-09 Vildmannavallen IP
2019-06-16 14:30 Betsele IF Flickor 09 - Sörfors IF F08/09 Tannens IP
2019-06-16 14:30 Sävar IK 1 - HTF f-09 Sävar IP
Omgång 6
2019-06-17 18:00 Röbäcks IF F09 - Tegsödra Umeå IF F-09 Blå Röbäcks Naturgräs
2019-06-19 17:00 Tegsödra Umeå IF F-09 Vit - IFK Umeå flickor -09 Tegstunets IP
2019-06-19 18:00 Spöland Vännäs IF F09 - Sandviks IK Gul Vännäs IP Konstgräs
2019-06-23 Sandåkerns SK F09 - Betsele IF Flickor 09 Grubbevallen
2019-06-23 10:30 Täfteå IK F-09 - Ersboda SK F09/10 Täfteborg
2019-06-23 11:30 Umedalens IF F09 - Sävar IK 1 Umedalens IP Söder
2019-06-23 13:30 Ersmarks IK F09 - Gimonäs Umeå IF F10 CS
2019-06-23 15:00 HTF f-09 - Sandviks IK Svart Klacken IP
2019-06-27 18:00 Sörfors IF F08/09 - Gimonäs Umeå IF F10 Tomtebo Älvdungen IP
Omgång 7
2019-06-16 10:00 Betsele IF Flickor 09 - Spöland Vännäs IF F09 Tannens IP
2019-06-29 16:45 Gimonäs Umeå IF F10 Tomtebo - Ersmarks IK F09 Sjöfrun
2019-06-30 10:00 Mariehem SK (F09) - Tegsödra Umeå IF F-09 Vit MSK Arena