Spelprogram - Pojkar Div 6 Södra grp 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bygdeå GIF 07/08 David Simonsson 0730226079 0730226079 Blå/Blå/Blå
Ersboda SK P07/08 Vit Fredrik Sandström 0738387652 röd/svart/röd
Ersmarks IK P08 Lars Holmström 0705910351 Röd/Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd Thomas Hallberg 0703747797 0703747797 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo A/D Nina Ohlson 0702377937 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C vit Patrik Sandström 0706698786 Svart/Svart/Svart
HTF P08 Petter Hörstedt Svaft/vit
Hörnefors IF P08 P08 Mikael Strömberg 0702127354 Röd/Röd/Röd
IFK Umeå P-08 Blå Daniel Degerström 0705457072 Vit/Blå/Vit
Mariehem SK (P08) Kadri Meister 0702550248 Grön/Svart/Grön
Robertsfors IK P08 Nina Ågren 0738305049 Rödsvartrandigt (röd rygg)/Svart/Svart
Röbäcks IF P08 Fredrik Lönnebrink 0703238989 Röd/Blå/Blå/Röd
Sandåkerns SK P08 Röd Sebastian Wendel 0706504698 Röd/Röd/Röd
Spöland Vännäs IF P08 Gul Peter Eriksson 0702934750 Gul/Svart/Svart
Spöland Vännäs IF P08 Svart Lars Husfeldt 0706647333 Gul/Svart/Svart
Stöcke IF P08/09 Sara Lindqvist 090144586 0705862323 Blå/Blå/Blå
Sävar IK P-08 Lag 1 Angelica Stolberg Röd/Röd/Röd
Sörfors IF p08 Erik Mauree +46703927789 Blå/Blå/blå
Täfteå IK P08 Röd Jon Vestberg 0702153374 Röd/Vit/röd
Täfteå IK P08 Vit Jon Vestberg 0702153374 Röd/Vit/röd
Umedalens IF P08 Gul Patrik Viberg 0703636528 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-04 11:00 Robertsfors IK P08 - Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd Stantorsvallen
2019-05-11 09:30 Täfteå IK P08 Vit - Mariehem SK (P08) Täfteborg
2019-05-11 09:45 Bygdeå GIF 07/08 - Spöland Vännäs IF P08 Svart
2019-05-11 10:00 Ersboda SK P07/08 Vit - Hörnefors IF P08 P08 Ersängskolan
2019-05-12 10:00 Ersmarks IK P08 - Röbäcks IF P08
2019-05-12 10:00 HTF P08 - Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C vit Hissjö IP
2019-05-12 11:30 Sandåkerns SK P08 Röd - Spöland Vännäs IF P08 Gul Grubbevallen
2019-05-12 12:30 Täfteå IK P08 Röd - IFK Umeå P-08 Blå Täfteborg
2019-05-12 14:45 Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo A/D - Sävar IK P-08 Lag 1 Sjöfrun
2019-05-12 15:00 Umedalens IF P08 Gul - Sörfors IF p08 Älvdungen B
Omgång 2
2019-05-18 10:30 Röbäcks IF P08 - Spöland Vännäs IF P08 Svart Röbäcks IP
2019-05-18 12:45 Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd - Stöcke IF P08/09 Carlshöjdsskolans IP
2019-05-19 09:30 IFK Umeå P-08 Blå - Bygdeå GIF 07/08
2019-05-19 10:00 Hörnefors IF P08 P08 - Ersmarks IK P08 Nordahlsvallen
2019-05-19 10:00 Mariehem SK (P08) - Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo A/D MSK Arena
2019-05-19 10:15 Sävar IK P-08 Lag 1 - Täfteå IK P08 Röd
2019-05-19 14:00 Sörfors IF p08 - Täfteå IK P08 Vit Älvdungen IP
2019-05-19 16:45 Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C vit - Ersboda SK P07/08 Vit Sjöfrun
2019-05-19 18:00 Spöland Vännäs IF P08 Gul - HTF P08 Vännäs IP
2019-05-19 18:00 Robertsfors IK P08 - Umedalens IF P08 Gul Stantorsvallen
Omgång 3
2019-05-25 09:30 Spöland Vännäs IF P08 Svart - IFK Umeå P-08 Blå Vännäs IP
2019-05-25 10:00 Ersboda SK P07/08 Vit - Spöland Vännäs IF P08 Gul Ersängskolan
2019-05-25 12:30 Täfteå IK P08 Röd - Mariehem SK (P08) Täfteborg
2019-05-25 13:45 Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo A/D - Sörfors IF p08 Sjöfrun
2019-05-26 09:30 Bygdeå GIF 07/08 - Sävar IK P-08 Lag 1 Stenmyrvallens IP
2019-05-26 10:00 Hörnefors IF P08 P08 - Röbäcks IF P08 Nordahlsvallen
2019-05-26 10:00 Sandåkerns SK P08 Röd - Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd Grubbevallen
2019-05-26 12:30 Täfteå IK P08 Vit - Robertsfors IK P08 Täfteborg
2019-05-26 13:00 Stöcke IF P08/09 - Umedalens IF P08 Gul
2019-05-26 16:00 Ersmarks IK P08 - Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C vit
Omgång 4
2019-06-01 10:30 Röbäcks IF P08 - IFK Umeå P-08 Blå Röbäcks IP
2019-06-01 10:45 Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C vit - Hörnefors IF P08 P08 Sjöfrun
2019-06-01 10:45 Sävar IK P-08 Lag 1 - Spöland Vännäs IF P08 Svart Skogsvallen
2019-06-01 12:45 Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd - HTF P08 Carlshöjdsskolans IP
2019-06-01 13:30 Umedalens IF P08 Gul - Sandåkerns SK P08 Röd Umedalens IP Norr
2019-06-02 10:00 Mariehem SK (P08) - Bygdeå GIF 07/08 MSK Arena
2019-06-02 12:00 Robertsfors IK P08 - Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo A/D Stantorsvallen
2019-06-02 15:30 Sörfors IF p08 - Täfteå IK P08 Röd Älvdungen A
2019-06-02 17:00 Stöcke IF P08/09 - Täfteå IK P08 Vit
2019-06-02 18:00 Spöland Vännäs IF P08 Gul - Ersmarks IK P08 Vännäs IP
Omgång 5
2019-06-05 18:30 HTF P08 - Umedalens IF P08 Gul Flurkmark IP
2019-06-06 10:00 Ersboda SK P07/08 Vit - Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd
2019-06-06 10:00 Sandåkerns SK P08 Röd - Täfteå IK P08 Vit Grubbevallen
2019-06-06 15:45 IFK Umeå P-08 Blå - Sävar IK P-08 Lag 1
2019-06-07 19:00 Hörnefors IF P08 P08 - Spöland Vännäs IF P08 Gul Nordahlsvallen
2019-06-08 12:00 Täfteå IK P08 Röd - Robertsfors IK P08 Täfteborg
2019-06-09 14:00 Bygdeå GIF 07/08 - Sörfors IF p08 Stenmyrvallens IP
2019-06-09 18:00 Spöland Vännäs IF P08 Svart - Mariehem SK (P08) Vännäs IP
2019-06-14 18:00 Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo A/D - Stöcke IF P08/09 Carlshöjdsskolans IP
2019-06-14 18:30 Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C vit - Röbäcks IF P08 Sjöfrun
Omgång 6
2019-06-12 17:00 Robertsfors IK P08 - Bygdeå GIF 07/08 Stantorsvallen
2019-06-16 10:00 Mariehem SK (P08) - IFK Umeå P-08 Blå MSK Arena
2019-06-16 10:00 Sandåkerns SK P08 Röd - Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo A/D Grubbevallen
2019-06-16 10:45 Täfteå IK P08 Vit - HTF P08 Täfteborg
2019-06-16 14:00 Sörfors IF p08 - Spöland Vännäs IF P08 Svart Älvdungen A
2019-06-16 14:30 Röbäcks IF P08 - Sävar IK P-08 Lag 1 Röbäcks IP
2019-06-16 15:45 Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd - Ersmarks IK P08 Carlshöjdsskolans IP
2019-06-16 16:00 Stöcke IF P08/09 - Täfteå IK P08 Röd
2019-06-16 18:00 Spöland Vännäs IF P08 Gul - Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C vit Vännäsby IP
2019-06-29 14:00 Umedalens IF P08 Gul - Ersboda SK P07/08 Vit Umedalens IP Norr
Omgång 7
2019-06-20 18:30 Ersboda SK P07/08 Vit - Täfteå IK P08 Vit
2019-06-23 09:30 Bygdeå GIF 07/08 - Stöcke IF P08/09 Stenmyrvallens IP
2019-06-23 10:00 IFK Umeå P-08 Blå - Sörfors IF p08
2019-06-23 10:00 Hörnefors IF P08 P08 - Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd Nordahlsvallen
2019-06-23 10:00 Ersmarks IK P08 - Umedalens IF P08 Gul
2019-06-23 10:00 HTF P08 - Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo A/D Klacken IP
2019-06-23 10:45 Täfteå IK P08 Röd - Sandåkerns SK P08 Röd Täfteborg
2019-06-23 14:00 Spöland Vännäs IF P08 Svart - Robertsfors IK P08 Vännäsby IP
2019-06-23 17:30 Sävar IK P-08 Lag 1 - Mariehem SK (P08)
2019-06-23 18:00 Spöland Vännäs IF P08 Gul - Röbäcks IF P08 Vännäsby IP
Omgång 8
2019-06-26 19:00 HTF P08 - Hörnefors IF P08 P08 Klacken IP
2019-06-30 18:00 Stöcke IF P08/09 - Sandåkerns SK P08 Röd
2019-07-01 17:00 Ersmarks IK P08 - Ersboda SK P07/08 Vit Ersmarks IP