Spelprogram - Flickor Div 8 Norra grp 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Burträsk FF 10 Robert Lövgren 0703755790 Lila/Svart/Lila
Bygdsiljums SK /IFK Åkullsjön/Burträsk FF F09/10 Mattias Lindgren 0738280071 Svart/Svart/Gul/Svart
Clemensnäs IF F10 Johanna Hagenlöv 0702863799 Blå/Blå/Blå
Innervik SK F 09/10/11 Christoffer Wahlberg 0702629890 Röd/Vit/Röd/Röd
Kågedalens AIF F 10 Gul Pär Kågström 0702064338 Gul Herr, Svart Dam/Svart/gul Herr svart dam
Morön BK F 10 M Mikael Bohman 0703208182 Vit/Gröna/Vit
Morön BK MB F 10 Vit Emma Remahl 0702920218 Vit/Gröna/Vit
Myckle IK 1 Anna Åman 0702352847 Gul/Svart/gul
Rönnskär Railcare IF F 10 Tina Ojala Furberg 0705655839 Gul/Blå/Blå
Skellefteå FF F09/10 Anders Forsfjäll 0722174164 Svart/Svart/Svart
Stämningsgården IK F10 Ida Bodin +46768116803 Blå/Blå/Blå
Sunnanå SK F10 1 Thommy Rönnholm +46738459015 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-18 11:30 Sunnanå SK F10 1 - Burträsk FF 10 Sörvalla IP
2019-05-19 08:45 Rönnskär Railcare IF F 10 - Innervik SK F 09/10/11 Guldvallen
2019-05-19 15:00 Stämningsgården IK F10 - Morön BK F 10 M Lejonströms IP
2019-05-19 15:00 Myckle IK 1 - Kågedalens AIF F 10 Gul Lejonströms IP
2019-05-19 16:00 Skellefteå FF F09/10 - Clemensnäs IF F10 Norrvalla
2019-05-19 16:30 Morön BK MB F 10 Vit - Bygdsiljums SK /IFK Åkullsjön/Burträsk FF F09/10 Skogsvallen
Omgång 2
2019-05-25 10:30 Kågedalens AIF F 10 Gul - Rönnskär Railcare IF F 10 VVS & Energi
2019-05-25 15:00 Clemensnäs IF F10 - Stämningsgården IK F10 Nyborg Skolplan
2019-05-26 09:00 Morön BK F 10 M - Sunnanå SK F10 1
2019-05-26 14:30 Burträsk FF 10 - Morön BK MB F 10 Vit Tjärnbacka
2019-05-26 15:30 Bygdsiljums SK /IFK Åkullsjön/Burträsk FF F09/10 - Myckle IK 1 Siljumsborg
2019-05-26 18:30 Innervik SK F 09/10/11 - Skellefteå FF F09/10 Bäckvalla
Omgång 3
2019-06-01 13:00 Rönnskär Railcare IF F 10 - Bygdsiljums SK /IFK Åkullsjön/Burträsk FF F09/10 Örjan
2019-06-02 10:15 Skellefteå FF F09/10 - Kågedalens AIF F 10 Gul Electrolux Home Arena
2019-06-02 11:00 Myckle IK 1 - Morön BK MB F 10 Vit Björkvalla 1
2019-06-02 11:00 Morön BK F 10 M - Burträsk FF 10
2019-06-02 14:00 Sunnanå SK F10 1 - Clemensnäs IF F10 Sörvalla IP B
2019-06-02 16:00 Stämningsgården IK F10 - Innervik SK F 09/10/11 Sjungande Dalens IP
Omgång 4
2019-06-08 11:00 Kågedalens AIF F 10 Gul - Stämningsgården IK F10 VVS & Energi
2019-06-08 13:00 Clemensnäs IF F10 - Morön BK F 10 M Nyborg Skolplan
2019-06-09 15:00 Morön BK MB F 10 Vit - Rönnskär Railcare IF F 10 Logen
2019-06-09 15:30 Bygdsiljums SK /IFK Åkullsjön/Burträsk FF F09/10 - Skellefteå FF F09/10 Siljumsborg
2019-06-09 17:30 Burträsk FF 10 - Myckle IK 1 Tjärnbacka
2019-06-09 18:00 Innervik SK F 09/10/11 - Sunnanå SK F10 1 Bäckvalla
Omgång 5
2019-06-15 10:30 Sunnanå SK F10 1 - Kågedalens AIF F 10 Gul Lejonströms IP
2019-06-15 14:00 Clemensnäs IF F10 - Burträsk FF 10 Nyborg Skolplan
2019-06-16 15:00 Stämningsgården IK F10 - Bygdsiljums SK /IFK Åkullsjön/Burträsk FF F09/10 Sjungande Dalens IP
2019-06-16 15:00 Skellefteå FF F09/10 - Morön BK MB F 10 Vit Norrvalla
2019-06-16 15:00 Rönnskär Railcare IF F 10 - Myckle IK 1 Örjan
2019-06-16 17:00 Morön BK F 10 M - Innervik SK F 09/10/11
Omgång 6
2019-06-23 11:00 Myckle IK 1 - Skellefteå FF F09/10 Björkvalla 1
2019-06-23 14:00 Morön BK MB F 10 Vit - Stämningsgården IK F10 Logen
2019-06-23 14:00 Bygdsiljums SK /IFK Åkullsjön/Burträsk FF F09/10 - Sunnanå SK F10 1 Siljumsborg
2019-06-23 14:30 Innervik SK F 09/10/11 - Clemensnäs IF F10 Bäckvalla
2019-06-23 14:30 Burträsk FF 10 - Rönnskär Railcare IF F 10 Tjärnbacka
2019-06-23 19:00 Kågedalens AIF F 10 Gul - Morön BK F 10 M VVS & Energi