Spelprogram - Flickor Div 5 Norra grp 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bolidens FFI F 12 Pernilla Karlsson +46727440828 Grön/Grön/Grön
Bureå IF F 06/07 Maritha Vesterlund 0703563202 Svart/Svart/svart
Kågedalens AIF F 07 Petra Seiger +46705398074 Gul/Svart/gul
Morön BK F07 Grön Sylvia Brännström 0706683372 Vit/Gröna/Vit
Ostvik/Drängsmark IK F 06-07 Ida Eriksson 0703915044 Blå/Vit/Blå/blå
Skellefteå FF F06/07 Larissa Lärneklev 0702915217 Svart/Svart/Svart
Stämningsgården IK F07 Anna Larsgård 0763236721 Blå/Blå/Blå
Sunnanå SK F07 Peter Johansson 0702662992 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-11 17:00 Morön BK F07 Grön - Ostvik/Drängsmark IK F 06-07 Skogsvallen
2019-05-12 17:15 Skellefteå FF F06/07 - Kågedalens AIF F 07 Electrolux Home Arena
2019-05-18 11:30 Sunnanå SK F07 - Bolidens FFI F 12 Sörvalla IP A
2019-05-19 12:15 Bureå IF F 06/07 - Stämningsgården IK F07 Tallbacka IP
Omgång 2
2019-05-22 18:30 Skellefteå FF F06/07 - Bureå IF F 06/07 Norrvalla
2019-05-23 18:30 Bolidens FFI F 12 - Morön BK F07 Grön Malmbacka
2019-05-26 13:45 Stämningsgården IK F07 - Sunnanå SK F07 Sjungande Dalens IP
2019-05-26 19:00 Kågedalens AIF F 07 - Ostvik/Drängsmark IK F 06-07 Sportfältet ICA Kåge
Omgång 3
2019-06-02 15:00 Morön BK F07 Grön - Stämningsgården IK F07 Skogsvallen
2019-06-02 16:00 Bureå IF F 06/07 - Kågedalens AIF F 07 Myggvalla 2
2019-06-02 18:00 Ostvik/Drängsmark IK F 06-07 - Bolidens FFI F 12 Sjönära
2019-06-06 13:00 Sunnanå SK F07 - Skellefteå FF F06/07 Sörvalla IP B
Omgång 4
2019-06-05 18:30 Skellefteå FF F06/07 - Morön BK F07 Grön Norrvalla
2019-06-09 12:00 Bureå IF F 06/07 - Sunnanå SK F07 Myggvalla 2
2019-06-09 13:30 Kågedalens AIF F 07 - Bolidens FFI F 12 Sportfältet Trelleborg
2019-06-09 15:00 Stämningsgården IK F07 - Ostvik/Drängsmark IK F 06-07 Sjungande Dalens IP
Omgång 5
2019-06-11 18:30 Morön BK F07 Grön - Bureå IF F 06/07 Skogsvallen
2019-06-16 12:00 Bolidens FFI F 12 - Stämningsgården IK F07 Malmbacka
2019-06-16 16:30 Sunnanå SK F07 - Kågedalens AIF F 07 Sörvalla IP B
2019-06-16 18:00 Ostvik/Drängsmark IK F 06-07 - Skellefteå FF F06/07 Sjönära
Omgång 6
2019-06-19 18:00 Skellefteå FF F06/07 - Bolidens FFI F 12 Electrolux Home Arena
2019-06-23 12:00 Sunnanå SK F07 - Morön BK F07 Grön Sörvalla IP A
2019-06-23 13:00 Bureå IF F 06/07 - Ostvik/Drängsmark IK F 06-07 Myggvalla 2
2019-06-23 19:00 Kågedalens AIF F 07 - Stämningsgården IK F07 Sportfältet ICA Kåge
Omgång 7
2019-06-24 17:15 Morön BK F07 Grön - Kågedalens AIF F 07 Bolltältet
2019-06-24 19:00 Stämningsgården IK F07 - Skellefteå FF F06/07 Sjungande Dalens IP
2019-06-26 19:00 Ostvik/Drängsmark IK F 06-07 - Sunnanå SK F07 Sjönära
2019-06-30 12:00 Bolidens FFI F 12 - Bureå IF F 06/07 Malmbacka