Spelprogram - Div 3 damer södra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 13:00 190202005 Dorotea IF/VIK/ÅIK - Mariehem SK 0 - 3 Tjärnvallen IP
2019-05-05 16:00 190202003 Umedalens IF /Sandåkerns SK 3 - Sävar IK/Täfteå 2 - 2 Umedalens IP
2019-05-05 18:00 190202004 Ersboda SK - IFK Umeå 1 - 0 Nolia 1
2019-05-07 18:30 190202036 Umeå Södra DFF - Mariehem SK 0 - 1 Tegstunets IP
2019-05-07 19:00 190202002 Hörnsjö IF 2 - Ersmark IK 3 - 1 Hörnsjö IP
2019-05-11 13:00 190202007 Sävar IK/Täfteå - Dorotea IF/VIK/ÅIK 3 - 2 Skogsvallen
2019-05-11 16:00 190202008 Mariehem SK - Ersboda SK 1 - 5 MSK Arena
2019-05-12 15:00 190202006 Umeå Södra DFF - Umedalens IF /Sandåkerns SK 3 4 - 0 Tegstunets IP
2019-05-12 15:00 190202009 IFK Umeå - Hörnsjö IF 2 3 - 1 Vildmannavallen IP
2019-05-18 12:00 190202012 Hörnsjö IF 2 - Mariehem SK 2 - 3 Hörnsjö IP
2019-05-18 13:00 190202014 Sävar IK/Täfteå - Ersboda SK 0 - 5 Skogsvallen
2019-05-18 15:00 190202013 Dorotea IF/VIK/ÅIK - Umeå Södra DFF 0 - 5 Björnvallen
2019-05-19 17:00 190202011 Ersmark IK - IFK Umeå 2 - 2 Nolia 1
2019-05-24 20:00 190202018 Mariehem SK - Ersmark IK 3 - 2 MSK Arena
2019-05-26 15:00 190202016 Umeå Södra DFF - Ersboda SK 2 - 2 Tegstunets IP
2019-05-26 16:00 190202020 Umedalens IF /Sandåkerns SK 3 - Dorotea IF/VIK/ÅIK 1 - 3 Umedalens IP
2019-05-26 16:30 190202017 Sävar IK/Täfteå - Hörnsjö IF 2 0 - 6 Skogsvallen
2019-05-30 14:00 190202021 IFK Umeå - Mariehem SK 3 - 2 Vildmannavallen IP
Juni
2019-06-02 18:00 190202025 Ersboda SK - Umedalens IF /Sandåkerns SK 3 5 - 0 Nolia 1
2019-06-04 19:30 190202023 Hörnsjö IF 2 - Umeå Södra DFF 1 - 1 Hörnsjö IP
2019-06-06 14:00 190202022 Ersmark IK - Dorotea IF/VIK/ÅIK 6 - 2 Nolia 1
2019-06-08 13:30 190202027 Sävar IK/Täfteå - IFK Umeå 0 - 6 Skogsvallen
2019-06-09 10:00 190202030 Umedalens IF /Sandåkerns SK 3 - Hörnsjö IF 2 1 - 2 Umedalens IP
2019-06-09 12:00 190202026 Umeå Södra DFF - Ersmark IK 1 - 1 Tegstunets IP
2019-06-09 14:00 190202029 Dorotea IF/VIK/ÅIK - Ersboda SK 0 - 4 Tjärnvallen IP
2019-06-15 14:00 190202034 Hörnsjö IF 2 - Dorotea IF/VIK/ÅIK 5 - 1 Hörnsjö IP
2019-06-15 16:00 190202031 Mariehem SK - Sävar IK/Täfteå 5 - 1 MSK Arena
2019-06-16 15:00 190202032 IFK Umeå - Umeå Södra DFF 0 - 6 Vildmannavallen IP
2019-06-16 18:00 190202033 Ersmark IK - Umedalens IF /Sandåkerns SK 3 7 - 0 Ersmarks IP
2019-06-19 18:30 190202038 Ersboda SK - Hörnsjö IF 2 2 - 0 Ersängsvallen
2019-06-19 20:00 190202042 Mariehem SK - Umedalens IF /Sandåkerns SK 3 6 - 0 MSK Arena
2019-06-23 17:30 190202037 Sävar IK/Täfteå - Ersmark IK 2 - 3 Skogsvallen
2019-06-23 18:00 190202040 Umedalens IF /Sandåkerns SK 3 - IFK Umeå 0 - 6 Umedalens IP
2019-06-30 15:00 190202043 IFK Umeå - Dorotea IF/VIK/ÅIK 4 - 1 Vildmannavallen IP
2019-06-30 18:00 190202044 Ersmark IK - Ersboda SK 5 - 3 Ersmarks IP
2019-06-30 19:00 190202041 Sävar IK/Täfteå - Umeå Södra DFF 0 - 10 Skogsvallen
Augusti
2019-08-04 14:00 190202046 Hörnsjö IF 2 - IFK Umeå 6 - 2 Hörnsjö IP
2019-08-04 14:00 190202048 Dorotea IF/VIK/ÅIK - Sävar IK/Täfteå 5 - 0 Tjärnvallen IP
2019-08-04 16:15 190202049 Umedalens IF /Sandåkerns SK 3 - Umeå Södra DFF 0 - 7 Grubbevallen
2019-08-10 14:00 190202055 Ersmark IK - Hörnsjö IF 2 6 - 2 Ersmarks IP
2019-08-11 15:00 190202054 IFK Umeå - Ersboda SK 0 - 1 Vildmannavallen IP
2019-08-11 19:00 190202052 Sävar IK/Täfteå - Umedalens IF /Sandåkerns SK 3 1 - 2 Skogsvallen
2019-08-16 18:00 190202056 Ersmark IK - Mariehem SK 2 - 0 Ersmarks IP
2019-08-16 18:00 190202058 Ersboda SK - Umeå Södra DFF 4 - 4 Ersängsvallen
2019-08-18 14:00 190202059 Dorotea IF/VIK/ÅIK - Umedalens IF /Sandåkerns SK 3 5 - 0 Björnvallen
2019-08-18 16:00 190202057 Hörnsjö IF 2 - Sävar IK/Täfteå 12 - 0 Hörnsjö IP
2019-08-23 20:00 190202063 Mariehem SK - Hörnsjö IF 2 4 - 0 MSK Arena
2019-08-25 14:00 190202062 Ersboda SK - Sävar IK/Täfteå 8 - 0 Ersängsvallen
2019-08-25 14:30 190202064 IFK Umeå - Ersmark IK 4 - 1 Vildmannavallen IP
2019-08-25 15:00 190202061 Umeå Södra DFF - Dorotea IF/VIK/ÅIK 4 - 0 Tegstunets IP
2019-08-29 19:30 190202053 Mariehem SK - Dorotea IF/VIK/ÅIK 4 - 0 MSK Arena
2019-08-31 14:00 190202067 Ersmark IK - Umeå Södra DFF 1 - 1 Ersmarks IP
September
2019-09-01 14:00 190202068 Hörnsjö IF 2 - Umedalens IF /Sandåkerns SK 3 7 - 1 Hörnsjö IP
2019-09-01 14:00 190202069 Ersboda SK - Dorotea IF/VIK/ÅIK 7 - 1 Ersängsvallen
2019-09-01 15:00 190202066 IFK Umeå - Sävar IK/Täfteå WO (3 - 0) Vildmannavallen IP
2019-09-06 18:45 190202075 Umedalens IF /Sandåkerns SK 3 - Ersboda SK 2 - 8 Grubbevallen
2019-09-07 16:00 190202073 Mariehem SK - IFK Umeå 1 - 4 MSK Arena
2019-09-08 15:00 190202071 Umeå Södra DFF - Hörnsjö IF 2 3 - 2 Tegstunets IP
2019-09-08 15:00 190202074 Dorotea IF/VIK/ÅIK - Ersmark IK 1 - 2 Tjärnvallen IP
2019-09-11 18:00 190202047 Ersboda SK - Mariehem SK 1 - 2 Ersängsvallen
2019-09-14 16:00 190202076 Umeå Södra DFF - Sävar IK/Täfteå 8 - 0 Tegstunets IP
2019-09-14 16:15 190202080 Umedalens IF /Sandåkerns SK 3 - Mariehem SK 0 - 5 Grubbevallen
2019-09-15 14:00 190202078 Ersboda SK - Ersmark IK 1 - 0 Ersängsvallen
2019-09-15 14:00 190202079 Dorotea IF/VIK/ÅIK - IFK Umeå 3 - 3 Björnvallen
2019-09-21 16:00 190202081 Mariehem SK - Umeå Södra DFF 1 - 2 MSK Arena
2019-09-21 16:30 190202082 IFK Umeå - Umedalens IF /Sandåkerns SK 3 7 - 2 Vildmannavallen IP
2019-09-22 14:00 190202083 Ersmark IK - Sävar IK/Täfteå 1 - 3 Ersmarks IP
2019-09-22 16:00 190202084 Hörnsjö IF 2 - Ersboda SK 0 - 4 Hörnsjö IP
2019-09-29 14:00 190202089 Dorotea IF/VIK/ÅIK - Hörnsjö IF 2 2 - 1 Tjärnvallen IP
2019-09-29 15:00 190202086 Umeå Södra DFF - IFK Umeå 2 - 2 Tegstunets IP
2019-09-29 17:15 190202090 Umedalens IF /Sandåkerns SK 3 - Ersmark IK 0 - 5 Grubbevallen
2019-09-29 19:00 190202087 Sävar IK/Täfteå - Mariehem SK 0 - 4 Skogsvallen