Kontaktuppgifter och tävlingar 2020 - Gimonäs Umeå IF

Föreningsnummer
37170
Adress
IKSU Sport
Box 7092
907 03 UMEÅ
Telefon
090-17 08 77 
090-690 48 55
Mobil
070-3975839
E-post
hanna.maki@gimonasuif.se; mathias.malmin@gimonasuif.se; per.beijar@gimonasuif.se 
Hemsida
http://www.gimonasuif.se
Kassör
Thomas Boström 
Kanslist
Per Beijar 
Förbund
Västerbottens Fotbollförbund
Färger
Svart, Svart, Svart (tröja, byxa, strumpa)
Reservfärger
Vit, Svart, Svart (tröja, byxa, strumpa)

Stämmer inte uppgifterna? - Kontakta ditt distriktsfotbollförbund eller ändra i FOGIS.

Visa laginformation
Välj säsong
Visa tävlingar 2020
Kontaktpersoner
Tävling Namn Tel. bostad Mobil
Div 4 herrar södra Ole Isak Mienna 0703145856
Div 3 damer södra Mirjam Bergknut 0730661007
Div 2 Herrjunior södra grp 1 Björn Hillbrant 0705178137
Div 2 Damjunior grp 2 Mattias Tegström 0722310821
DM Flickor 16 grp 2 Mattias Tegström 0722310821
Intersport Cup Pojkar (Gimonäs Umeå IF P06) Eva Röste Moe 0703332169
Intersport Cup Flickor (Gimonäs Umeå IF F06) Jeanette Ljungberg 0705897181
Futsal Pojkar 12 (Gimonäs Umeå IF P11 Sofiehem/Ålidhem) Emma Brändström 0702203923
Futsal Pojkar 12 (Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd) Thomas Hallberg 0703747797 0703747797
Futsal Pojkar 12 (Gimonäs Umeå IF P11 B/C) Patrik Sandström 0706698786
Futsal Pojkar 10 (Gimonäs Umeå IF P9 Tomtebo) Jukka Linna 0736564361
Futsal Pojkar 10 (Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ) Erik Janze
Futsal Pojkar 10 (Gimonäs Umeå IF P8 Tomtebo) Håkan Grahn 0738428259
Pojkar Div 3 Södra Höst grp 1 (Gimonäs Umeå IF P06 Svart) Eva Röste Moe 0703332169
Pojkar Div 3 Södra Höst grp 2 (Gimonäs Umeå IF P06 Vit) Eva Röste Moe 0703332169
Pojkar Div 4 Södra grp 2 (Gimonäs Umeå IF P07 Tomtebo Svart) Henrik Nyberg 0706742332
Pojkar Div 4 Södra grp 2 (Gimonäs Umeå IF P07 T/T) Gabriella Hed Vall 0706010357
Pojkar Div 4 Södra Höst grp 1 (Gimonäs Umeå IF P07 Tomtebo Vit) Henrik Nyberg 0706742332
Pojkar Div 4 Södra Höst grp 1 (Gimonäs Umeå IF P07 CSÅ Svart) David Lapveteläinen 0703411379
Pojkar Div 4 Södra Höst grp 2 (Gimonäs Umeå IF P08 SÅ) Emma Brändström 0702203923
Pojkar Div 4 Södra Höst grp 2 (Gimonäs Umeå IF P07 Tomtebo Svart) Henrik Nyberg 0706742332
Pojkar Div 4 Södra Höst grp 2 (Gimonäs Umeå IF P07 T/T) Gabriella Hed Vall 0706010357
Pojkar Div 4 Södra Höst grp 2 (Gimonäs Umeå IF P07 CSÅ Vit) David Lapveteläinen 0703411379
Pojkar Div 5 Södra grp 1 (Gimonäs Umeå IF P08 Tomtebo B/C Vit) Patrik Sandström 0706698786
Pojkar Div 5 Södra grp 2 (Gimonäs Umeå IF P08 Tomtebo B/C Svart) Patrik Sandström 0706698786
Pojkar Div 5 Södra grp 2 (Gimonäs Umeå IF P08 SÅ Svart) Emma Brändström 0702203923
Pojkar Div 5 Södra grp 3 (Gimonäs Umeå IF P08 Tomtebo A/D) Andreas Lindberg
Pojkar Div 5 Södra grp 3 (Gimonäs Umeå IF P08 SÅ Vit) Emma Brändström 0702203923
Pojkar Div 5 Södra grp 4 (Gimonäs Umeå IF P08 Carlshöjd) Thomas Hallberg 0703747797 0703747797
Pojkar Div 5 Södra Höst grp 1 (Gimonäs Umeå IF P08 Tomtebo B/C Vit) Patrik Sandström 0706698786
Pojkar Div 5 Södra Höst grp 1 (Gimonäs Umeå IF P08 Tomtebo B/C Svart) Patrik Sandström 0706698786
Pojkar Div 5 Södra Höst grp 1 (Gimonäs Umeå IF P08 Carlshöjd) Thomas Hallberg 0703747797 0703747797
Pojkar Div 5 Södra Höst grp 2 (Gimonäs Umeå IF P08 SÅ Vit) Emma Brändström 0702203923
Pojkar Div 5 Södra Höst grp 3 (Gimonäs Umeå IF P08 Tomtebo A/D) Andreas Lindberg
Pojkar Div 6 Södra grp 1 (Gimonäs Umeå IF P09 Tomtebogård Svart) Jens Daniel Ålstig 0706317428
Pojkar Div 6 Södra grp 1 (Gimonäs Umeå IF P09 CSÅ Svart) Lisa Klaminder 0702341868
Pojkar Div 6 Södra grp 2 (Gimonäs Umeå IF P09 Tomtebogård Vit) Jens Daniel Ålstig 0706317428
Pojkar Div 6 Södra grp 3 (Gimonäs Umeå IF P09 Sjöfru) Torbjörn Christensen 0706400158
Pojkar Div 6 Södra grp 3 (Gimonäs Umeå IF P09 CSÅ Vit) Lisa Klaminder 0702341868
Pojkar Div 6 Södra Höst grp 1 (Gimonäs Umeå IF P09 Tomtebogård Vit) Jens Daniel Ålstig 0706317428
Pojkar Div 6 Södra Höst grp 1 (Gimonäs Umeå IF P09 CSÅ Svart) Lisa Klaminder 0702341868
Pojkar Div 6 Södra Höst grp 2 (Gimonäs Umeå IF P09 Tomtebogård Svart) Jens Daniel Ålstig 0706317428
Pojkar Div 6 Södra Höst grp 3 (Gimonäs Umeå IF P09 Sjöfru svart) Torbjörn Christensen 0706400158
Pojkar Div 6 Södra Höst grp 3 (Gimonäs Umeå IF P09 CSÅ Vit) Lisa Klaminder 0702341868
Pojkar Div 6 Södra Höst grp 4 (Gimonäs Umeå IF P09 Sjöfru vit) Torbjörn Christensen 0706400158
Pojkar Div 7 Södra grp 1 (Gimonäs Umeå IF P2010 Tomtebogård) Jukka Linna 0736564361
Pojkar Div 7 Södra grp 1 (Gimonäs Umeå IF P2010 CSÅ Vit) Pia Brinkfeldt 0735624375
Pojkar Div 7 Södra grp 1 (Gimonäs Umeå IF P2010 CSÅ Svart) Pia Brinkfeldt 0735624375
Pojkar Div 7 Södra grp 2 (Gimonäs Umeå IF P2010 Sjöfru) Jonas Nylander 0703107295
Pojkar Div 7 Södra Höst grp 1 (Gimonäs Umeå IF P2010 Tomtebogård) Jukka Linna 0736564361
Pojkar Div 7 Södra Höst grp 1 (Gimonäs Umeå IF P2010 CSÅ Vit) Pia Brinkfeldt 0735624375
Pojkar Div 7 Södra Höst grp 1 (Gimonäs Umeå IF P2010 CSÅ Svart) Pia Brinkfeldt 0735624375
Pojkar Div 7 Södra Höst grp 2 (Gimonäs Umeå IF P2010 Sjöfru) Jonas Nylander 0703107295
Pojkar Div 8 Södra grp 1 (Gimonäs Umeå IF P2011 Tomtebogård Svart) Fredric Genberg 0730922482
Pojkar Div 8 Södra grp 3 (Gimonäs Umeå IF P2011 SÅ) Emma Andersson Evelönn 0703300976
Pojkar Div 8 Södra grp 3 (Gimonäs Umeå IF P2011 Sjöfru Vit) Charlotta Sundin 0703193267
Pojkar Div 8 Södra grp 3 (Gimonäs Umeå IF P2011 Carlshöjd) Göran Carlsson
Pojkar Div 8 Södra grp 4 (Gimonäs Umeå IF P2011 Tomtebogård Vit) Fredric Genberg 0730922482
Pojkar Div 8 Södra grp 4 (Gimonäs Umeå IF P2011 Sjöfru Svart) Charlotta Sundin 0703193267
Pojkar Div 8 Södra Höst grp 1 (Gimonäs Umeå IF P2011 Tomtebogård Vit) Fredric Genberg 0730922482
Pojkar Div 8 Södra Höst grp 1 (Gimonäs Umeå IF P2011 Tomtebogård Svart) Fredric Genberg 0730922482
Pojkar Div 8 Södra Höst grp 1 (Gimonäs Umeå IF P2011 Sjöfru Vit) Charlotta Sundin 0703193267
Pojkar Div 8 Södra Höst grp 2 (Gimonäs Umeå IF P2011 SÅ) Emma Andersson Evelönn 0703300976
Pojkar Div 8 Södra Höst grp 2 (Gimonäs Umeå IF P2011 Carlshöjd) Göran Carlsson
Pojkar Div 8 Södra Höst grp 3 (Gimonäs Umeå IF P2011 Sjöfru Svart) Charlotta Sundin 0703193267
Pojkar Div 9 Södra grp 1 (Gimonäs Umeå IF P2012 Tomtebogård Vit) Oskar Brånin
Pojkar Div 9 Södra grp 1 (Gimonäs Umeå IF P2012 Sjöfu Svart) Elin Rydh
Pojkar Div 9 Södra grp 2 (Gimonäs Umeå IF P2012 Sjöfu Vit) Elin Rydh
Pojkar Div 9 Södra grp 2 (Gimonäs Umeå IF P2012 CSÅ Vit) Conrad Smielewski
Pojkar Div 9 Södra grp 3 (Gimonäs Umeå IF P2012 Tomtebogård Svart) Oskar Brånin
Pojkar Div 9 Södra grp 3 (Gimonäs Umeå IF P2012 CSÅ Svart) Conrad Smielewski
Pojkar Div 9 Södra Höst grp 1 (Gimonäs Umeå IF P2012 Tomtebogård Vit) Oskar Brånin
Pojkar Div 9 Södra Höst grp 1 (Gimonäs Umeå IF P2012 Sjöfu Svart) Elin Rydh
Pojkar Div 9 Södra Höst grp 2 (Gimonäs Umeå IF P2012 Sjöfu Vit) Elin Rydh
Pojkar Div 9 Södra Höst grp 2 (Gimonäs Umeå IF P2012 CSÅ Vit) Conrad Smielewski
Pojkar Div 9 Södra Höst grp 3 (Gimonäs Umeå IF P2012 Tomtebogård Svart) Oskar Brånin
Pojkar Div 9 Södra Höst grp 3 (Gimonäs Umeå IF P2012 CSÅ Svart) Conrad Smielewski
Flickor Div 3 Södra Höst grp 1 (Gimonäs Umeå IF F06 vit) Jeanette Ljungberg 0705897181
Flickor Div 3 Södra Höst grp 2 (Gimonäs Umeå IF F06 svart) Jeanette Ljungberg 0705897181
Flickor Div 4 Södra grp 2 (Gimonäs Umeå IF F08 CSI) Andreas Olsson 0703096314
Flickor Div 4 Södra grp 2 (Gimonäs Umeå IF F07 Tomtebo) Karin Ahlman Toyama 0738117799
Flickor Div 4 Södra grp 2 (Gimonäs Umeå IF F07 CSÅ) Håkan Lundgren 0768331803
Flickor Div 4 Södra Höst grp 2 (Gimonäs Umeå IF F08 CSI) Andreas Olsson 0703096314
Flickor Div 4 Södra Höst grp 2 (Gimonäs Umeå IF F07 Tomtebo) Karin Ahlman Toyama 0738117799
Flickor Div 4 Södra Höst grp 2 (Gimonäs Umeå IF F07 CSÅ) Håkan Lundgren 0768331803
Flickor Div 5 Södra grp 1 (Gimonäs Umeå IF F08 CSI) Andreas Olsson 0703096314
Flickor Div 5 Södra grp 2 (Gimonäs Umeå IF F08 Tomtebo) Linda Åström 0706265608
Flickor Div 5 Södra Höst grp 1 (Gimonäs Umeå IF F08 Tomtebo) Linda Åström 0706265608
Flickor Div 5 Södra Höst grp 1 (Gimonäs Umeå IF F08 CSI) Andreas Olsson 0703096314
Flickor Div 6 Södra grp 1 (Gimonäs Umeå IF F09 Tomtebo) Johanna Forsberg 0702854140
Flickor Div 6 Södra grp 2 (Gimonäs Umeå IF F09 CS) Karl Leidner 0730456783
Flickor Div 6 Södra Höst grp 1 (Gimonäs Umeå IF F09 Tomtebo) Johanna Forsberg 0702854140
Flickor Div 6 Södra Höst grp 2 (Gimonäs Umeå IF F09 CS) Karl Leidner 0730456783
Flickor Div 7 Södra grp 1 (Gimonäs Umeå IF F2010 Tomtebo C/D) Marie Wiberg 0702165535
Flickor Div 7 Södra grp 1 (Gimonäs Umeå IF F2010 CSÅ Svart) Lina Gullbrand 0708507399
Flickor Div 7 Södra grp 2 (Gimonäs Umeå IF F2010 Tomtebo A/B) Therese Ringvall 0706436056
Flickor Div 7 Södra grp 2 (Gimonäs Umeå IF F2010 CSÅ Vit) Lina Gullbrand 0708507399
Flickor Div 7 Södra Höst grp 1 (Gimonäs Umeå IF F2010 Tomtebo C/D) Marie Wiberg 0702165535
Flickor Div 7 Södra Höst grp 1 (Gimonäs Umeå IF F2010 CSÅ Svart) Lina Gullbrand 0708507399
Flickor Div 7 Södra Höst grp 2 (Gimonäs Umeå IF F2010 Tomtebo A/B) Therese Ringvall 0706436056
Flickor Div 7 Södra Höst grp 2 (Gimonäs Umeå IF F2010 CSÅ Vit) Lina Gullbrand 0708507399
Flickor Div 8 Södra grp 1 (Gimonäs Umeå IF F2011 Sjöfru) Jens Daniel Ålstig 0706317428
Flickor Div 8 Södra grp 1 (Gimonäs Umeå IF F2011 IT vit) Rickard Sjöström 0703094546
Flickor Div 8 Södra grp 1 (Gimonäs Umeå IF F2011 IT svart) Rickard Sjöström 0703094546
Flickor Div 8 Södra grp 2 (Gimonäs Umeå IF F2011 CSÅ) Maja Israelsson 0705152351
Flickor Div 8 Södra Höst grp 1 (Gimonäs Umeå IF F2011 Sjöfru) Jens Daniel Ålstig 0706317428
Flickor Div 8 Södra Höst grp 1 (Gimonäs Umeå IF F2011 IT vit) Rickard Sjöström 0703094546
Flickor Div 8 Södra Höst grp 1 (Gimonäs Umeå IF F2011 IT svart) Rickard Sjöström 0703094546
Flickor Div 8 Södra Höst grp 2 (Gimonäs Umeå IF F2011 CSÅ) Maja Israelsson 0705152351
Flickor Div 9 Södra grp 1 (Gimonäs Umeå IF F2012 Tomtebogård Svart) Fredric Genberg 0730922482
Flickor Div 9 Södra grp 1 (Gimonäs Umeå IF F2012 CSÅ) Magnus Larsson 0738126123 0738126123
Flickor Div 9 Södra grp 2 (Gimonäs Umeå IF F2012 Tomtebogård Vit) Fredric Genberg 0730922482
Flickor Div 9 Södra grp 2 (Gimonäs Umeå IF F2012 Sjöfu) Britta Löfvenberg 0701307077
Flickor Div 9 Södra Höst grp 1 (Gimonäs Umeå IF F2012 Tomtebogård Svart) Fredric Genberg 0730922482
Flickor Div 9 Södra Höst grp 1 (Gimonäs Umeå IF F2012 CSÅ) Magnus Larsson 0738126123 0738126123
Flickor Div 9 Södra Höst grp 2 (Gimonäs Umeå IF F2012 Tomtebogård Vit) Fredric Genberg 0730922482
Flickor Div 9 Södra Höst grp 2 (Gimonäs Umeå IF F2012 Sjöfu) Britta Löfvenberg 0701307077
Flickor Div 9 Södra Höst grp 3 (Gimonäs Umeå IF F2012 CSÅ Vit) Magnus Larsson 0738126123 0738126123