Farstahallen 4 (plan 4)

Anläggning
Farstahallen
Adress
Farstaängsvägen 1, 12346 Farsta
Zon
SYDÖST Nacka-Älta-Värmdö-Tyresö-Haninge-Nynäshamn-Hammarby Sjöstad-Enskede-Farsta-Trångsund
Kommun
Stockholm
Plantyp
5 mot 5 
Underlag
Sportgolv 
Belysning
Okänd
Dusch
Ja
Toalett
Nej
Domarrum
Nej
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps

Farstahallen 4

Farstaängsvägen 1, 12346 Farsta
59.24026, 18.08163
 
Kommande matcher på hela anläggningen
Datum Tävling Match Plan
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
2020-01-26 16:00 Futsal Damer div 3 Sätra SK - Viggbyholms IK FF Farstahallen 3
2020-01-26 17:00 Futsal Pojkar 13-3 (födda 06) Älvsjö AIK FF 1 - Örby IS P06 Farstahallen 3
2020-01-26 17:00 Futsal Pojkar 13-1 (födda 06) IFK Aspudden-Tellus 2 - Norrtulls SK 1 Farstahallen 4
2020-01-26 18:00 Futsal Damer div 3 Stureby SK Dam - IFK Aspudden-Tellus 1 Farstahallen 4
2020-01-26 18:00 Futsal Herrar div 2 IK Hephata - KFUM Fryshuset Norra Farstahallen 3
2020-01-26 19:00 Futsal Herrar div 2 Wollmars FF - Falcao Futsal Club Sthlm (R) Farstahallen 3
2020-01-27 Futsal Pojkar 15-2 (födda 04) Djurgårdens IF FF 1 - Ospecificerat Farstahallen 3
Februari
2020-02-02 16:00 Futsal Herrar div 3 A Norrtulls SK 1 - Ekerö IK Farstahallen 3
2020-02-02 16:00 Futsal Flickor 16-1 (födda 03) Rågsveds IF - Spånga IS FK 1 Farstahallen 4
2020-02-02 17:00 Futsal Flickor 15-1 (födda 04) Stureby SK 1 - IF Brommapojkarna 2 Farstahallen 4
2020-02-02 17:00 Futsal Flickor 14-2 (födda 05) Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 1 Farstahallen 3
2020-02-02 18:00 Futsal Damer div 3 IFK Aspudden-Tellus 1 - Järla IF FK Farstahallen 4
2020-02-02 18:00 Futsal Pojkar 16-1 (födda 03) Värtans IK 1 - Årsta FF Farstahallen 3
2020-02-02 19:00 Futsal Pojkar 16-1 (födda 03) Rågsveds IF - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Farstahallen 3
2020-02-02 19:00 Futsal Flickor 14-2 (födda 05) Stureby SK 1 - IFK Lidingö FK Farstahallen 4
2020-02-02 20:00 Futsal Damer div 2 Hammarby IF FF 1 - Älta IF Farstahallen 4
2020-02-02 20:00 Futsal Herrar div 2 Reymersholms IK 1 - Spårvägens FF Farstahallen 3
2020-02-09 16:00 Futsal Pojkar 16-1 (födda 03) Årsta FF - Rågsveds IF Farstahallen 3
2020-02-09 17:00 Futsal Pojkar 16-1 (födda 03) Norrtulls SK 1 - Hammarby IF FF 1 Farstahallen 3
2020-02-09 17:00 Futsal Pojkar 15-1 (födda 04) Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Åkersberga BK Grön Farstahallen 4
2020-02-09 18:00 Futsal Pojkar 15-2 (födda 04) Hammarby IF FF 1 - Nacka Juniors FF Farstahallen 3
2020-02-09 18:00 Futsal Damer div 3 Sätra SK - Huddinge IF Farstahallen 4
2020-02-09 19:00 Futsal Damer div 3 Stureby SK Dam - Ingarö IF Dam Farstahallen 4
2020-02-09 19:00 Futsal Damer div 2 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Hammarby IF FF 1 Farstahallen 3
2020-02-09 20:00 Futsal Herrar div 2 IK Hephata - Falcao Futsal Club Sthlm (R) Farstahallen 3
2020-02-09 20:00 Futsal Pojkar 16-1 (födda 03) Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Nacka Juniors FF Farstahallen 4
2020-02-09 21:00 Futsal Herrar div 2 FoC Farsta FF 1 - Wollmars FF Farstahallen 3
2020-02-16 14:00 Futsal Flickor 15-2 (födda 04) Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Tyresö FF Futsal Farstahallen 3
2020-02-16 15:00 Futsal Pojkar 16-1 (födda 03) Värtans IK 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Farstahallen 3
2020-02-16 16:00 Futsal Pojkar 15-2 (födda 04) Djurgårdens IF FF 1 - Åkersberga FC 1 Farstahallen 3
2020-02-16 16:00 Futsal Damer div 3 IFK Aspudden-Tellus 1 - Huddinge IF Farstahallen 4
2020-02-16 18:00 Futsal Herrar div 3 A Norrtulls SK 1 - BK Bussenhus Farstahallen 3
2020-02-16 19:00 Futsal Herrar div 2 Reymersholms IK 1 - Musculosos FF Farstahallen 3
2020-02-16 20:00 Futsal Herrar div 2 FoC Farsta FF 1 - Falcao Futsal Club Sthlm (R) Farstahallen 3
2020-02-16 21:00 Futsal Pojkar 16-1 (födda 03) Hammarby IF FF 1 - Årsta FF Farstahallen 3