Gubbängshallen (plan 1)

Anläggning
Gubbängshallen
Zon
SYDÖST Nacka-Älta-Värmdö-Tyresö-Haninge-Nynäshamn-Hammarby Sjöstad-Enskede-Farsta-Trångsund
Kommun
Stockholm
Plantyp
5 mot 5 
Underlag
Sportgolv 
Belysning
Okänd
Dusch
Nej
Toalett
Nej
Domarrum
Nej
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps

Gubbängshallen

59.26316, 18.08432
 
Kommande matcher på hela anläggningen
Datum Tävling Match Plan
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
2020-01-19 09:00 Futsal Flickor 10-2 (födda 09) Älvsjö AIK FF 1 - Örby IS F09 Gubbängshallen
2020-01-19 10:00 Futsal Pojkar 11-3 (födda 08) Rågsveds IF Grön - Enskede IK P08svart Gubbängshallen
2020-01-19 11:00 Futsal Pojkar 12-2 (födda 07) Hammarby IF FF 1 - Reymersholms IK 1 Gubbängshallen
2020-01-19 12:00 Futsal Flickor 11-1 (födda 08) Norrtulls SK 1 - Sickla IF Gubbängshallen
2020-01-19 13:00 Futsal Flickor 11-1 (födda 08) Rågsveds IF 1 - Erikslunds KF Gubbängshallen
2020-01-19 14:00 Futsal Pojkar 11-3 (födda 08) IFK Aspudden-Tellus 1 - IFK Sollentuna Gubbängshallen
2020-01-19 15:00 Futsal Pojkar 10-2 (födda 09) Älvsjö AIK FF 1 - Saltsjöbadens IF 1 Gubbängshallen
2020-01-19 16:00 Futsal Pojkar 12-3 (födda 07) Rågsveds IF - Stuvsta IF 1 Gubbängshallen
2020-01-19 17:00 Futsal Flickor 12-2 (födda 07) Hammarby IF FF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Gubbängshallen
2020-01-19 18:00 Futsal Flickor 11-2 (födda 08) Hammarby IF FF 1 - Älvsjö AIK FF 1 Gubbängshallen
2020-01-19 19:00 Futsal Pojkar 11-3 (födda 08) Hammarby IF FF 1 - Älvsjö AIK FF 1 Gubbängshallen
2020-01-25 12:30 Futsal Flickor 14-2 (födda 05) Enskede IK 1 - Stureby SK 1 Gubbängshallen
2020-01-25 13:30 Futsal Flickor 14-2 (födda 05) Hammarby IF FF 1 - IFK Stocksund Gubbängshallen
2020-01-25 14:30 Futsal Pojkar 14-2 (födda 05) Enskede IK 1 - Rågsveds IF Gubbängshallen
2020-01-26 09:00 Futsal Flickor 10-2 (födda 09) Örby IS F09 - Nacka Juniors FF Gubbängshallen
2020-01-26 10:00 Futsal Pojkar 10-2 (födda 09) Rågsveds IF Gul - Spårvägens FF Gubbängshallen
2020-01-26 11:00 Futsal Pojkar 10-1 (födda 09) Årsta FF - IFK Stockholm FK Gubbängshallen
2020-01-26 12:00 Futsal Pojkar 12-2 (födda 07) Stureby SK 1 - Skå IK & Bygdegård Gubbängshallen
2020-01-26 13:00 Futsal Pojkar 12-2 (födda 07) Enskede IK Blå/Marin - IF Brommapojkarna 3 Gubbängshallen
2020-01-26 14:00 Futsal Flickor 10-2 (födda 09) Värtans IK 1 - Erikslunds KF Grön Gubbängshallen
2020-01-26 15:00 Futsal Pojkar 11-3 (födda 08) Enskede IK P08svart - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Gubbängshallen
2020-01-26 16:00 Futsal Flickor 11-2 (födda 08) Älvsjö AIK FF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Gubbängshallen
2020-01-26 17:00 Futsal Flickor 11-2 (födda 08) Stureby SK 1 - Örby IS F08 Gubbängshallen
2020-01-26 18:00 Futsal Pojkar 11-3 (födda 08) Stureby SK 1 - Hammarby IF FF 1 Gubbängshallen
2020-01-27 Futsal Flickor 11-2 (födda 08) Hammarby IF FF 1 - Ospecificerat Gubbängshallen
Februari
2020-02-02 09:00 Futsal Pojkar 11-3 (födda 08) IFK Aspudden-Tellus 1 - Enskede IK P08svart Gubbängshallen
2020-02-02 10:00 Futsal Flickor 12-1 (födda 07) IFK Aspudden-Tellus 1 - Sickla IF 1 Gubbängshallen
2020-02-02 11:00 Futsal Pojkar 11-3 (födda 08) Stureby SK 1 - Älvsjö AIK FF 1 Gubbängshallen
2020-02-02 12:00 Futsal Pojkar 12-3 (födda 07) Rågsveds IF - FC Boo 1 Gubbängshallen
2020-02-02 13:00 Futsal Flickor 12-1 (födda 07) Rågsveds IF - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Gubbängshallen
2020-02-02 14:00 Futsal Flickor 11-2 (födda 08) Älvsjö AIK FF 1 - Stureby SK 1 Gubbängshallen
2020-02-02 15:00 Futsal Flickor 12-2 (födda 07) Hammarby IF FF 1 - Örby IS F07 Gubbängshallen
2020-02-02 16:00 Futsal Pojkar 11-3 (födda 08) Hammarby IF FF 1 - IF Brommapojkarna 11 Gubbängshallen
2020-02-02 17:00 Futsal Pojkar 10-2 (födda 09) Älvsjö AIK FF 1 - Boo FF 1 Gubbängshallen
2020-02-02 18:00 Futsal Pojkar 12-3 (födda 07) Örby IS - Spårvägens FF Gubbängshallen
2020-02-02 19:00 Futsal Pojkar 12-2 (födda 07) Hammarby IF FF 1 - Stureby SK 1 Gubbängshallen
2020-02-03 Futsal Pojkar 10-1 (födda 09) Årsta FF - Ospecificerat Gubbängshallen
2020-02-09 09:00 Futsal Flickor 11-2 (födda 08) Örby IS F08 - Hammarby IF FF 1 Gubbängshallen
2020-02-09 10:00 Futsal Pojkar 11-2 (födda 08) IFK Stockholm FK - Årsta FF Gubbängshallen
2020-02-09 11:00 Futsal Flickor 11-2 (födda 08) Stureby SK 1 - Älta IF Gubbängshallen
2020-02-09 12:00 Futsal Pojkar 11-3 (födda 08) Rågsveds IF Grön - IFK Aspudden-Tellus 1 Gubbängshallen
2020-02-09 13:00 Futsal Pojkar 12-1 (födda 07) Årsta FF - Djurgårdens IF FF 1 Gubbängshallen
2020-02-09 14:00 Futsal Pojkar 10-2 (födda 09) Rågsveds IF Gul - Nacka Juniors FF Gubbängshallen
2020-02-09 15:00 Futsal Pojkar 12-2 (födda 07) Stureby SK 1 - Ängby IF Gul Gubbängshallen
2020-02-09 16:00 Futsal Pojkar 12-2 (födda 07) Enskede IK Blå/Marin - Bällsta FF 1 Gubbängshallen
2020-02-09 17:00 Futsal Flickor 11-1 (födda 08) Rågsveds IF 1 - Saltsjöbadens IF Gubbängshallen
2020-02-09 18:00 Futsal Flickor 12-2 (födda 07) Stureby SK 1 - Älvsjö AIK FF 1 Gubbängshallen
2020-02-09 19:00 Futsal Flickor 12-1 (födda 07) Sköndals IK FK 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 Gubbängshallen
2020-02-10 Futsal Flickor 11-2 (födda 08) Älvsjö AIK FF 1 - Ospecificerat Gubbängshallen
2020-02-16 10:00 Futsal Flickor 12-1 (födda 07) Rågsveds IF - Värtans IK 1 Gubbängshallen
2020-02-16 11:00 Futsal Flickor 12-2 (födda 07) Hammarby IF FF 1 - Nacka Juniors FF Gubbängshallen
2020-02-16 12:00 Futsal Flickor 11-2 (födda 08) Hammarby IF FF 1 - Älta IF Gubbängshallen
2020-02-16 13:00 Futsal Pojkar 10-2 (födda 09) Rågsveds IF Gul - IFK Aspudden-Tellus 1 Gubbängshallen
2020-02-16 14:00 Futsal Pojkar 11-3 (födda 08) Stureby SK 1 - IFK Sollentuna Gubbängshallen
2020-02-16 16:00 Futsal Pojkar 11-2 (födda 08) Sköndals IK FK 1 - IFK Stockholm FK Gubbängshallen
2020-02-16 17:00 Futsal Pojkar 11-3 (födda 08) Hammarby IF FF 1 - Nacka Juniors FF Gubbängshallen
2020-02-16 18:00 Futsal Pojkar 12-2 (födda 07) Hammarby IF FF 1 - AIF Kista Gubbängshallen
2020-02-16 19:00 Futsal Pojkar 12-2 (födda 07) Stureby SK 1 - Reymersholms IK 1 Gubbängshallen
2020-02-23 15:00 Futsal Flickor 11-1 (födda 08) Rågsveds IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Gubbängshallen
2020-02-23 16:00 Futsal Flickor 11-2 (födda 08) Örby IS F08 - Älvsjö AIK FF 1 Gubbängshallen
2020-02-23 17:00 Futsal Flickor 11-2 (födda 08) Stureby SK 1 - Hammarby IF FF 1 Gubbängshallen