Liljeholmshallen 1 (plan 1)

Anläggning
Liljeholmshallen
Adress
Mejerivägen 4, 117 43 Stockholm
Zon
SYDVÄST Huddinge-Botkyrka-Salem-Hägersten-Älvsjö-Skärholmen-Bandhagen-Södermalm
Kommun
Stockholm
Plantyp
5 mot 5 
Underlag
Sportgolv 
Belysning
Ja
Dusch
Nej
Toalett
Nej
Domarrum
Nej
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps

Liljeholmshallen 1

Mejerivägen 4, 117 43 Stockholm
59.37777, 18.04453
 
Kommande matcher på hela anläggningen
Datum Tävling Match Plan
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2019-11-23 09:00 Futsal Pojkar 10-2 (födda 09) IFK Aspudden-Tellus 1 - Vallentuna Futsal Club 1 Liljeholmshallen 2
2019-11-23 10:00 Futsal Pojkar 11-3 (födda 08) IFK Aspudden-Tellus 1 - Skå IK & Bygdegård Gul Liljeholmshallen 2
2019-11-23 11:00 Futsal Pojkar 12-3 (födda 07) IFK Stockholm FK - Nacka Juniors FF Liljeholmshallen 2
2019-11-23 14:00 Futsal Pojkar 13-3 (födda 06) Örby IS P06 - Rönninge Salem Fotboll 1 Liljeholmshallen 1
2019-11-23 14:00 Futsal Pojkar 12-1 (födda 07) Norrtulls SK 1 - FC Järfälla Liljeholmshallen 2
2019-11-23 15:00 Futsal Pojkar 14-1 (födda 05) Reymersholms IK 1 - Kälvesta IOFF FK Liljeholmshallen 1
2019-11-23 15:00 Futsal Pojkar 12-2 (födda 07) IFK Aspudden-Tellus 1 - Skå IK & Bygdegård Liljeholmshallen 2
2019-11-23 16:00 Futsal Pojkar 14-1 (födda 05) Norrtulls SK 1 - Ekerö IK Liljeholmshallen 1
2019-11-23 16:00 Futsal Pojkar 13-1 (födda 06) Rågsveds IF - Sickla IF Liljeholmshallen 2
2019-11-23 17:00 Futsal Flickor 14-1 (födda 05) Reymersholms IK - Ekerö IK Liljeholmshallen 1
2019-11-23 17:00 Futsal Pojkar 12-3 (födda 07) Älvsjö AIK FF 1 - Spårvägens FF Liljeholmshallen 2
2019-11-23 18:00 Futsal Flickor 13-2 (födda 06) Stureby SK 1 - Stockholm United FF 1 Liljeholmshallen 2
2019-11-23 19:00 Futsal Flickor 13-2 (födda 06) Älvsjö AIK FF 1 - Rågsveds IF Liljeholmshallen 1
2019-11-23 19:00 Futsal Pojkar 16-1 (födda 03) Hammarby IF FF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Liljeholmshallen 2
2019-11-24 14:00 Futsal Flickor 13-1 (födda 06) IFK Aspudden-Tellus 1 - Stuvsta IF 1 Liljeholmshallen 1
2019-11-24 15:00 Futsal Flickor 13-1 (födda 06) Norrtulls SK 1 - Boo FF 2 Liljeholmshallen 1
2019-11-24 16:00 Futsal Pojkar 13-1 (födda 06) Norrtulls SK 1 - Täby United FC Liljeholmshallen 1
2019-11-24 17:00 Futsal Pojkar 14-2 (födda 05) Djurgårdens IF FF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Liljeholmshallen 1
2019-11-25 Futsal Flickor 12-1 (födda 07) IFK Aspudden-Tellus 1 - Ospecificerat Liljeholmshallen 3
2019-11-30 19:00 Futsal Flickor 13-1 (födda 06) Reymersholms IK 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 Liljeholmshallen 1
2019-11-30 19:00 Futsal Pojkar 12-3 (födda 07) Örby IS - IFK Stockholm FK Liljeholmshallen 2
2019-11-30 20:00 Futsal Pojkar 13-1 (födda 06) Stureby SK 1 - Stuvsta IF 1 Liljeholmshallen 2
2019-11-30 20:00 Futsal Pojkar 14-1 (födda 05) IFK Aspudden-Tellus 1 - Reymersholms IK 1 Liljeholmshallen 1
December
2019-12-01 14:00 Futsal Pojkar 14-1 (födda 05) Värtans IK 1 - Boo FF 3 Liljeholmshallen 1
2019-12-01 15:00 Futsal Pojkar 14-2 (födda 05) Älvsjö AIK FF 1 - Nacka Juniors FF Liljeholmshallen 1
2019-12-01 16:00 Futsal Flickor 14-2 (födda 05) Älvsjö AIK FF 1 - IFK Stocksund Liljeholmshallen 1
2019-12-02 Futsal Pojkar 11-2 (födda 08) IFK Stockholm FK - Ospecificerat Liljeholmshallen 3
2019-12-07 Futsal Pojkar 10-1 (födda 09) IFK Stockholm FK - Sickla IF Liljeholmshallen 3
2019-12-07 Futsal Pojkar 12-3 (födda 07) IFK Stockholm FK - Saltsjö-Boo IF 1 Liljeholmshallen 2
2019-12-07 Futsal Flickor 12-1 (födda 07) Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Sickla IF 1 Liljeholmshallen 3
2019-12-07 09:00 Futsal Flickor 12-1 (födda 07) Värtans IK 1 - Sköndals IK FK 1 Liljeholmshallen 3
2019-12-07 10:00 Futsal Flickor 12-2 (födda 07) Örby IS F07 - Vendelsö IK 1 Liljeholmshallen 3
2019-12-07 11:00 Futsal Flickor 10-2 (födda 09) Värtans IK 1 - Enskede IK 1 Liljeholmshallen 3
2019-12-07 12:00 Futsal Flickor 10-2 (födda 09) Örby IS F09 - Älvsjö AIK FF 1 Liljeholmshallen 3
2019-12-07 13:00 Futsal Pojkar 10-1 (födda 09) Norrtulls SK 1 - Årsta FF Liljeholmshallen 3
2019-12-07 14:00 Futsal Pojkar 12-1 (födda 07) Norrtulls SK 1 - Ekerö IK Liljeholmshallen 2
2019-12-07 14:00 Futsal Flickor 13-1 (födda 06) Norrtulls SK 1 - Skå IK & Bygdegård Liljeholmshallen 1
2019-12-07 15:00 Futsal Flickor 13-2 (födda 06) Stureby SK 1 - Vallentuna BK DF 1 Liljeholmshallen 2
2019-12-07 15:00 Futsal Pojkar 10-2 (födda 09) IFK Aspudden-Tellus 1 - Saltsjöbadens IF 1 Liljeholmshallen 3
2019-12-07 16:00 Futsal Pojkar 11-2 (födda 08) IK Hephata 1 - Boo FF 10 Liljeholmshallen 3
2019-12-07 16:00 Futsal Pojkar 12-2 (födda 07) IFK Aspudden-Tellus 1 - Ängby IF Gul Liljeholmshallen 2
2019-12-07 16:00 Futsal Pojkar 13-3 (födda 06) Örby IS P06 - Skogås-Trångsunds FF Liljeholmshallen 1
2019-12-07 17:00 Futsal Pojkar 14-1 (födda 05) Reymersholms IK 1 - Sickla IF Liljeholmshallen 1
2019-12-07 17:00 Futsal Pojkar 12-3 (födda 07) Älvsjö AIK FF 1 - Stuvsta IF 1 Liljeholmshallen 2
2019-12-07 18:00 Futsal Pojkar 11-3 (födda 08) IFK Aspudden-Tellus 1 - Stureby SK 1 Liljeholmshallen 3
2019-12-07 18:00 Futsal Flickor 13-2 (födda 06) Enskede IK 1 - Stockholm United FF 1 Liljeholmshallen 2
2019-12-07 19:00 Futsal Pojkar 14-1 (födda 05) Norrtulls SK 1 - Årsta FF Liljeholmshallen 1
2019-12-07 19:00 Futsal Pojkar 13-1 (födda 06) Rågsveds IF - Huddinge IF 1 Liljeholmshallen 2
2019-12-08 14:00 Futsal Pojkar 14-2 (födda 05) Djurgårdens IF FF 1 - Spårvägens FF Liljeholmshallen 1
2019-12-08 15:00 Futsal Flickor 13-1 (födda 06) IFK Aspudden-Tellus 1 - Årsta FF Liljeholmshallen 1
2019-12-08 17:00 Futsal Flickor 14-1 (födda 05) Reymersholms IK - Stuvsta IF 1 Liljeholmshallen 1
2019-12-09 Futsal Flickor 14-2 (födda 05) Älvsjö AIK FF 1 - Ospecificerat Liljeholmshallen 1
2019-12-09 Futsal Pojkar 11-2 (födda 08) Norrtulls SK 1 - Ospecificerat Liljeholmshallen 3
2019-12-14 19:00 Futsal Pojkar 14-1 (födda 05) Värtans IK 1 - Årsta FF Liljeholmshallen 1
2019-12-14 19:00 Futsal Pojkar 13-2 (födda 06) Enskede IK 1 - Nacka Juniors FF Liljeholmshallen 2
2019-12-14 20:00 Futsal Flickor 14-1 (födda 05) Norrtulls SK 1 - Stuvsta IF 1 Liljeholmshallen 1
2019-12-15 14:00 Futsal Flickor 13-2 (födda 06) Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 1 Liljeholmshallen 1
2019-12-15 15:00 Futsal Pojkar 13-3 (födda 06) Älvsjö AIK FF 1 - Skogås-Trångsunds FF Liljeholmshallen 1
2019-12-15 16:00 Futsal Pojkar 13-1 (födda 06) IFK Aspudden-Tellus 2 - Saltsjöbadens IF Liljeholmshallen 1
2019-12-15 17:00 Futsal Pojkar 14-1 (födda 05) IFK Aspudden-Tellus 1 - Hässelby SK FF 1 Liljeholmshallen 1
Januari
2020-01-06 Futsal Pojkar 10-1 (födda 09) Reymersholms IK 1 - Ospecificerat Liljeholmshallen 3
2020-01-11 Futsal Pojkar 10-1 (födda 09) Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Norrtulls SK 1 Liljeholmshallen 3
2020-01-11 Futsal Pojkar 11-3 (födda 08) Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK P08svart Liljeholmshallen 3
2020-01-11 Futsal Pojkar 11-2 (födda 08) IFK Stockholm FK - Norrtulls SK 1 Liljeholmshallen 3
2020-01-11 Futsal Pojkar 12-3 (födda 07) Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Älvsjö AIK FF 1 Liljeholmshallen 2
2020-01-11 Futsal Flickor 10-1 (födda 09) Norrtulls SK 1 - Sickla IF Liljeholmshallen 3
2020-01-11 Futsal Pojkar 10-2 (födda 09) IFK Aspudden-Tellus 1 - Örby IS P09 Liljeholmshallen 3
2020-01-11 Futsal Flickor 13-1 (födda 06) Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Norrtulls SK 1 Liljeholmshallen 1
2020-01-11 Futsal Flickor 10-2 (födda 09) Värtans IK 1 - Nacka Juniors FF Liljeholmshallen 3
2020-01-11 Futsal Flickor 12-2 (födda 07) Älvsjö AIK FF 1 - Stuvsta IF 1 Liljeholmshallen 3
2020-01-11 Futsal Flickor 11-1 (födda 08) Norrtulls SK 1 - Saltsjöbadens IF Liljeholmshallen 3
2020-01-11 14:00 Futsal Pojkar 12-1 (födda 07) Djurgårdens IF FF 1 - Täby United FC Röd Liljeholmshallen 2
2020-01-11 15:00 Futsal Pojkar 14-1 (födda 05) Reymersholms IK 1 - Ingarö IF Liljeholmshallen 1
2020-01-11 15:00 Futsal Pojkar 13-1 (födda 06) Rågsveds IF - Ängby IF 1 Liljeholmshallen 2
2020-01-11 16:00 Futsal Pojkar 14-1 (födda 05) Norrtulls SK 1 - Värtans IK 1 Liljeholmshallen 1
2020-01-11 16:00 Futsal Flickor 13-2 (födda 06) Rågsveds IF - Saltsjöbadens IF 1 Liljeholmshallen 2
2020-01-11 17:00 Futsal Flickor 13-1 (födda 06) Reymersholms IK 1 - Stuvsta IF 1 Liljeholmshallen 1
2020-01-11 17:00 Futsal Pojkar 12-3 (födda 07) Örby IS - Nacka Juniors FF Liljeholmshallen 2
2020-01-11 18:00 Futsal Pojkar 12-2 (födda 07) Reymersholms IK 1 - Enskede IK Blå/Marin Liljeholmshallen 2
2020-01-11 18:00 Futsal Flickor 14-1 (födda 05) Reymersholms IK - Skogås-Trångsunds FF Liljeholmshallen 1
2020-01-11 19:00 Futsal Pojkar 13-1 (födda 06) Norrtulls SK 1 - Stureby SK 1 Liljeholmshallen 1
2020-01-12 14:00 Futsal Pojkar 14-2 (födda 05) Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 1 Liljeholmshallen 1
2020-01-12 15:00 Futsal Flickor 14-2 (födda 05) Örby IS F05 - Enskede IK 1 Liljeholmshallen 1
2020-01-12 17:00 Futsal Pojkar 13-3 (födda 06) Örby IS P06 - Sörskogens IF 1 Liljeholmshallen 1
2020-01-13 Futsal Pojkar 12-3 (födda 07) IFK Stockholm FK - Ospecificerat Liljeholmshallen 2
2020-01-18 Futsal Pojkar 11-3 (födda 08) IFK Aspudden-Tellus 1 - IFK Sollentuna Liljeholmshallen 3
2020-01-18 Futsal Pojkar 10-1 (födda 09) IFK Stockholm FK - Ekerö IK Liljeholmshallen 3
2020-01-18 Futsal Pojkar 10-1 (födda 09) Reymersholms IK 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Liljeholmshallen 3
2020-01-18 Futsal Pojkar 10-2 (födda 09) Djurgårdens IF FF 1 - Vallentuna Futsal Club 1 Liljeholmshallen 3
2020-01-18 Futsal Flickor 15-2 (födda 04) Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Ingarö IF F15 Liljeholmshallen 1
2020-01-18 Futsal Flickor 11-1 (födda 08) Norrtulls SK 1 - Sickla IF Liljeholmshallen 3
2020-01-18 Futsal Flickor 10-2 (födda 09) Älvsjö AIK FF 1 - Örby IS F09 Liljeholmshallen 3
2020-01-18 Futsal Flickor 12-1 (födda 07) Värtans IK 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 Liljeholmshallen 3
2020-01-18 Futsal Flickor 12-1 (födda 07) Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Sköndals IK FK 1 Liljeholmshallen 3
2020-01-18 14:00 Futsal Flickor 13-2 (födda 06) Enskede IK 1 - Vallentuna BK DF 1 Liljeholmshallen 2
2020-01-18 14:00 Futsal Flickor 14-1 (födda 05) Norrtulls SK 1 - Ekerö IK Liljeholmshallen 1
2020-01-18 15:00 Futsal Pojkar 14-1 (födda 05) IFK Aspudden-Tellus 1 - Ekerö IK Liljeholmshallen 1
2020-01-18 15:00 Futsal Pojkar 12-2 (födda 07) IFK Aspudden-Tellus 1 - Åkersberga FC 1 Liljeholmshallen 2
2020-01-18 16:00 Futsal Pojkar 13-1 (födda 06) IFK Aspudden-Tellus 2 - Täby United FC Liljeholmshallen 1
2020-01-18 16:00 Futsal Pojkar 13-2 (födda 06) Enskede IK 1 - FK Bromma 1 Liljeholmshallen 2
2020-01-18 17:00 Futsal Pojkar 14-2 (födda 05) Djurgårdens IF FF 1 - IFK Lidingö FK 1 Liljeholmshallen 1
2020-01-18 17:00 Futsal Pojkar 12-1 (födda 07) Norrtulls SK 1 - Årsta FF Liljeholmshallen 2
2020-01-18 18:00 Futsal Pojkar 12-3 (födda 07) Örby IS - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Liljeholmshallen 2
2020-01-18 18:00 Futsal Flickor 13-1 (födda 06) IFK Aspudden-Tellus 1 - Spånga IS FK 1 Liljeholmshallen 1
2020-01-18 19:00 Futsal Flickor 13-1 (födda 06) Reymersholms IK 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Liljeholmshallen 1
2020-01-18 19:00 Futsal Flickor 13-2 (födda 06) Stureby SK 1 - Saltsjöbadens IF 1 Liljeholmshallen 2
2020-01-18 19:00 Futsal Pojkar 11-2 (födda 08) IK Hephata 1 - IFK Stockholm FK Liljeholmshallen 3
2020-01-18 20:00 Futsal Flickor 12-2 (födda 07) Örby IS F07 - Stureby SK 1 Liljeholmshallen 3
2020-01-18 20:00 Futsal Pojkar 13-1 (födda 06) Rågsveds IF - Norrtulls SK 1 Liljeholmshallen 2
2020-01-19 14:00 Futsal Pojkar 14-1 (födda 05) Reymersholms IK 1 - Norrtulls SK 1 Liljeholmshallen 1
2020-01-19 16:00 Futsal Flickor 13-2 (födda 06) Älvsjö AIK FF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Liljeholmshallen 1
2020-01-19 17:00 Futsal Pojkar 13-3 (födda 06) Älvsjö AIK FF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Liljeholmshallen 1
2020-01-25 Futsal Flickor 13-1 (födda 06) Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Hammarby IF FF 1 Liljeholmshallen 1
2020-01-25 Futsal Flickor 10-2 (födda 09) Värtans IK 1 - Erikslunds KF Grön Liljeholmshallen 3
2020-01-25 Futsal Flickor 10-2 (födda 09) Örby IS F09 - Nacka Juniors FF Liljeholmshallen 3
2020-01-25 Futsal Pojkar 11-2 (födda 08) Reymersholms IK 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå Liljeholmshallen 3
2020-01-25 Futsal Pojkar 10-1 (födda 09) Norrtulls SK 1 - Athletic FC Järfälla 1 Liljeholmshallen 3
2020-01-25 Futsal Pojkar 10-1 (födda 09) Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Espanyol Academy IF Liljeholmshallen 3
2020-01-25 Futsal Pojkar 10-2 (födda 09) IFK Aspudden-Tellus 1 - Boo FF 1 Liljeholmshallen 3
2020-01-25 14:00 Futsal Pojkar 12-2 (födda 07) Reymersholms IK 1 - Spånga IS FK 1 Liljeholmshallen 2
2020-01-25 14:00 Futsal Pojkar 13-1 (födda 06) Norrtulls SK 1 - FC Järfälla Liljeholmshallen 1
2020-01-25 15:00 Futsal Pojkar 14-1 (födda 05) Värtans IK 1 - Kälvesta IOFF FK Liljeholmshallen 1
2020-01-25 15:00 Futsal Pojkar 12-3 (födda 07) Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - FC Boo 1 Liljeholmshallen 2
2020-01-25 16:00 Futsal Pojkar 13-1 (födda 06) Stureby SK 1 - Sickla IF Liljeholmshallen 2
2020-01-25 17:00 Futsal Flickor 13-1 (födda 06) Norrtulls SK 1 - Falcao Futsal Club Stockholm 1 Liljeholmshallen 1
2020-01-25 17:00 Futsal Pojkar 12-3 (födda 07) Älvsjö AIK FF 1 - Rågsveds IF Liljeholmshallen 2
2020-01-25 18:00 Futsal Pojkar 10-2 (födda 09) Örby IS P09 - Älvsjö AIK FF 1 Liljeholmshallen 3
2020-01-25 18:00 Futsal Flickor 13-2 (födda 06) Rågsveds IF - Stureby SK 1 Liljeholmshallen 2
2020-01-25 19:00 Futsal Pojkar 11-2 (födda 08) Norrtulls SK 1 - Årsta FF Liljeholmshallen 3
2020-01-25 20:00 Futsal Pojkar 11-3 (födda 08) Älvsjö AIK FF 1 - Rågsveds IF Grön Liljeholmshallen 3
2020-01-26 14:00 Futsal Pojkar 14-1 (födda 05) Norrtulls SK 1 - Stuvsta IF 1 Liljeholmshallen 1
2020-01-26 17:00 Futsal Pojkar 14-2 (födda 05) Älvsjö AIK FF 1 - Hammarby IF FF 1 Liljeholmshallen 1
Februari
2020-02-01 Futsal Pojkar 14-2 (födda 05) Djurgårdens IF FF 1 - Enskede IK 1 Liljeholmshallen 1
2020-02-01 Futsal Pojkar 14-1 (födda 05) IFK Aspudden-Tellus 1 - Värtans IK 1 Liljeholmshallen 1
2020-02-01 Futsal Pojkar 13-1 (födda 06) IFK Aspudden-Tellus 2 - Stureby SK 1 Liljeholmshallen 1
2020-02-01 Futsal Flickor 15-2 (födda 04) Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Boo FF Liljeholmshallen 1
2020-02-01 Futsal Pojkar 13-3 (födda 06) Örby IS P06 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Liljeholmshallen 1
2020-02-01 Futsal Pojkar 13-1 (födda 06) Rågsveds IF - Saltsjöbadens IF Liljeholmshallen 2
2020-02-01 Futsal Flickor 14-2 (födda 05) Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 1 Liljeholmshallen 1
2020-02-01 Futsal Flickor 13-2 (födda 06) Enskede IK 1 - Saltsjöbadens IF 1 Liljeholmshallen 2
2020-02-01 Futsal Flickor 13-1 (födda 06) IFK Aspudden-Tellus 1 - Norrtulls SK 1 Liljeholmshallen 1
2020-02-01 Futsal Flickor 10-2 (födda 09) Värtans IK 1 - Hammarby IF FF 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-01 Futsal Flickor 12-2 (födda 07) Älvsjö AIK FF 1 - Vendelsö IK 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-01 Futsal Flickor 11-1 (födda 08) Norrtulls SK 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Liljeholmshallen 3
2020-02-01 Futsal Flickor 12-1 (födda 07) IFK Aspudden-Tellus 1 - Sickla IF 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-01 Futsal Pojkar 11-3 (födda 08) IFK Aspudden-Tellus 1 - Enskede IK P08svart Liljeholmshallen 3
2020-02-01 Futsal Pojkar 10-1 (födda 09) IFK Stockholm FK - Norrtulls SK 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-01 Futsal Pojkar 10-1 (födda 09) Reymersholms IK 1 - Grödinge SK Grön Liljeholmshallen 3
2020-02-01 Futsal Pojkar 11-2 (födda 08) IK Hephata 1 - Sköndals IK FK 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-01 Futsal Pojkar 12-3 (födda 07) IFK Stockholm FK - Älvsjö AIK FF 1 Liljeholmshallen 2
2020-02-01 Futsal Pojkar 12-3 (födda 07) Örby IS - Spårvägens FF Liljeholmshallen 2
2020-02-01 Futsal Flickor 10-1 (födda 09) Norrtulls SK 1 - Sörskogens IF 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-01 Futsal Pojkar 12-2 (födda 07) IFK Aspudden-Tellus 1 - Enskede IK Blå/Marin Liljeholmshallen 2
2020-02-01 Futsal Pojkar 12-1 (födda 07) Djurgårdens IF FF 1 - Ekerö IK Liljeholmshallen 2
2020-02-01 Futsal Pojkar 10-2 (födda 09) Djurgårdens IF FF 1 - Örby IS P09 Liljeholmshallen 3
2020-02-02 14:00 Futsal Pojkar 14-1 (födda 05) Reymersholms IK 1 - Hässelby SK FF 1 Liljeholmshallen 1
2020-02-02 15:00 Futsal Flickor 14-1 (födda 05) Reymersholms IK - Nacka Juniors FF Liljeholmshallen 1
2020-02-02 16:00 Futsal Flickor 13-1 (födda 06) Reymersholms IK 1 - Boo FF 2 Liljeholmshallen 1
2020-02-03 Futsal Flickor 12-1 (födda 07) Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Ospecificerat Liljeholmshallen 3
2020-02-08 Futsal Flickor 13-1 (födda 06) Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Falcao Futsal Club Stockholm 1 Liljeholmshallen 1
2020-02-08 Futsal Pojkar 10-1 (födda 09) Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Athletic FC Järfälla 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-08 Futsal Pojkar 12-3 (födda 07) Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Rågsveds IF Liljeholmshallen 2
2020-02-08 Futsal Pojkar 11-2 (födda 08) IFK Stockholm FK - Årsta FF Liljeholmshallen 3
2020-02-08 09:00 Futsal Pojkar 10-2 (födda 09) IFK Aspudden-Tellus 1 - Älvsjö AIK FF 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-08 10:00 Futsal Flickor 10-2 (födda 09) Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-08 11:00 Futsal Pojkar 10-2 (födda 09) Örby IS P09 - Enskede IK 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-08 12:00 Futsal Flickor 10-2 (födda 09) Örby IS F09 - Erikslunds KF Grön Liljeholmshallen 3
2020-02-08 13:00 Futsal Pojkar 10-1 (födda 09) Norrtulls SK 1 - Spånga IS FK 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-08 14:00 Futsal Pojkar 11-3 (födda 08) Älvsjö AIK FF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-08 14:00 Futsal Pojkar 12-2 (födda 07) Reymersholms IK 1 - IF Brommapojkarna 3 Liljeholmshallen 2
2020-02-08 15:00 Futsal Flickor 12-1 (födda 07) Värtans IK 1 - Skogås-Trångsunds FF Liljeholmshallen 3
2020-02-08 15:00 Futsal Flickor 13-2 (födda 06) Rågsveds IF - Nacka Juniors FF Liljeholmshallen 2
2020-02-08 15:00 Futsal Flickor 13-1 (födda 06) Norrtulls SK 1 - Ingarö IF F13 Liljeholmshallen 1
2020-02-08 16:00 Futsal Pojkar 14-1 (födda 05) Norrtulls SK 1 - Kälvesta IOFF FK Liljeholmshallen 1
2020-02-08 16:00 Futsal Flickor 12-2 (födda 07) Örby IS F07 - Rönninge Salem Fotboll 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-08 16:00 Futsal Pojkar 12-3 (födda 07) Älvsjö AIK FF 1 - Tyresö FF Liljeholmshallen 2
2020-02-08 17:00 Futsal Pojkar 12-1 (födda 07) Norrtulls SK 1 - Sickla IF Liljeholmshallen 2
2020-02-08 17:00 Futsal Pojkar 11-2 (födda 08) Norrtulls SK 1 - Boo FF 10 Liljeholmshallen 3
2020-02-08 17:00 Futsal Flickor 14-1 (födda 05) Norrtulls SK 1 - Nacka Juniors FF Liljeholmshallen 1
2020-02-08 18:00 Futsal Flickor 13-2 (födda 06) Stureby SK 1 - Enskede IK 1 Liljeholmshallen 2
2020-02-08 18:00 Futsal Pojkar 11-2 (födda 08) Reymersholms IK 1 - IK Hephata 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-08 19:00 Futsal Pojkar 13-1 (födda 06) Stureby SK 1 - Huddinge IF 1 Liljeholmshallen 2
2020-02-08 19:00 Futsal Pojkar 14-2 (födda 05) Älvsjö AIK FF 1 - Rågsveds IF Liljeholmshallen 1
2020-02-09 14:00 Futsal Flickor 14-2 (födda 05) Örby IS F05 - Stureby SK 1 Liljeholmshallen 1
2020-02-09 15:00 Futsal Pojkar 13-3 (födda 06) Älvsjö AIK FF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Liljeholmshallen 1
2020-02-09 16:00 Futsal Pojkar 14-1 (födda 05) Värtans IK 1 - Sickla IF Liljeholmshallen 1
2020-02-09 17:00 Futsal Pojkar 13-1 (födda 06) Norrtulls SK 1 - Sickla IF Liljeholmshallen 1
2020-02-15 Futsal Flickor 15-2 (födda 04) Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Tyresö FF Futsal Liljeholmshallen 1
2020-02-15 Futsal Pojkar 12-3 (födda 07) IFK Stockholm FK - Rågsveds IF Liljeholmshallen 2
2020-02-15 Futsal Pojkar 10-1 (födda 09) IFK Stockholm FK - Athletic FC Järfälla 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-15 09:00 Futsal Pojkar 10-1 (födda 09) Reymersholms IK 1 - Årsta FF Liljeholmshallen 3
2020-02-15 10:00 Futsal Flickor 10-2 (födda 09) Värtans IK 1 - Örby IS F09 Liljeholmshallen 3
2020-02-15 13:00 Futsal Flickor 12-1 (födda 07) IFK Aspudden-Tellus 1 - Skogås-Trångsunds FF Liljeholmshallen 3
2020-02-15 14:00 Futsal Flickor 12-2 (födda 07) Älvsjö AIK FF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-15 14:00 Futsal Pojkar 14-1 (födda 05) IFK Aspudden-Tellus 1 - Kälvesta IOFF FK Liljeholmshallen 1
2020-02-15 14:00 Futsal Pojkar 13-1 (födda 06) Rågsveds IF - Täby United FC Liljeholmshallen 2
2020-02-15 15:00 Futsal Pojkar 14-1 (födda 05) Reymersholms IK 1 - Ekerö IK Liljeholmshallen 1
2020-02-15 15:00 Futsal Pojkar 12-2 (födda 07) IFK Aspudden-Tellus 1 - IF Brommapojkarna 3 Liljeholmshallen 2
2020-02-15 15:00 Futsal Flickor 10-1 (födda 09) Norrtulls SK 1 - Gustavsbergs IF FK Liljeholmshallen 3
2020-02-15 16:00 Futsal Pojkar 11-3 (födda 08) IFK Aspudden-Tellus 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-15 16:00 Futsal Flickor 13-2 (födda 06) Enskede IK 1 - Nacka Juniors FF Liljeholmshallen 2
2020-02-15 16:00 Futsal Pojkar 14-2 (födda 05) Djurgårdens IF FF 1 - Rågsveds IF Liljeholmshallen 1
2020-02-15 17:00 Futsal Flickor 13-1 (födda 06) IFK Aspudden-Tellus 1 - Falcao Futsal Club Stockholm 1 Liljeholmshallen 1
2020-02-15 17:00 Futsal Pojkar 11-2 (födda 08) IK Hephata 1 - Sörskogens IF 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-15 17:00 Futsal Pojkar 12-1 (födda 07) Djurgårdens IF FF 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå Liljeholmshallen 2
2020-02-15 18:00 Futsal Pojkar 12-3 (födda 07) Örby IS - Stuvsta IF 1 Liljeholmshallen 2
2020-02-15 18:00 Futsal Pojkar 10-2 (födda 09) Djurgårdens IF FF 1 - Älvsjö AIK FF 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-15 18:00 Futsal Flickor 14-2 (födda 05) Älvsjö AIK FF 1 - Stureby SK 1 Liljeholmshallen 1
2020-02-15 19:00 Futsal Flickor 14-1 (födda 05) Reymersholms IK - Norrtulls SK 1 Liljeholmshallen 1
2020-02-15 19:00 Futsal Flickor 11-1 (födda 08) Norrtulls SK 1 - Rågsveds IF 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-16 14:00 Futsal Flickor 13-1 (födda 06) Reymersholms IK 1 - Skå IK & Bygdegård Liljeholmshallen 1
2020-02-16 15:00 Futsal Flickor 13-2 (födda 06) Älvsjö AIK FF 1 - Stureby SK 1 Liljeholmshallen 1
2020-02-16 16:00 Futsal Pojkar 13-1 (födda 06) IFK Aspudden-Tellus 2 - Sickla IF Liljeholmshallen 1
2020-02-16 17:00 Futsal Pojkar 13-3 (födda 06) Örby IS P06 - Älvsjö AIK FF 1 Liljeholmshallen 1
2020-02-22 14:00 Futsal Pojkar 13-2 (födda 06) Enskede IK 1 - Hässelby SK FF 1 Liljeholmshallen 2
2020-02-22 17:00 Futsal Flickor 10-2 (födda 09) Örby IS F09 - Spånga IS FK 2 Liljeholmshallen 3
2020-02-22 18:00 Futsal Flickor 10-2 (födda 09) Älvsjö AIK FF 1 - Värtans IK 1 Liljeholmshallen 3