Önneredsskolan (plan 1)

Anläggning
Önneredsskolan
Adress
Juteskärsgatan 3, 42159 Västra Frölunda
Zon
Väster
Kommun
Göteborg
Plantyp
5 mot 5 
Underlag
Parkett 
Belysning
Ja
Storlek
43x20 m
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps

Önneredsskolan

Juteskärsgatan 3, 42159 Västra Frölunda
57.63886, 11.88313
 
Kommande matcher på hela anläggningen
Datum Tävling Match Plan
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
2020-01-22 18:00 Futsal Flickor 2006-2005 Grupp B Lindome GIF F05 Vit - IF Väster Vit Önneredsskolan
2020-01-29 20:30 Futsal Pojkar 2004-2003 Grupp B IF Väster - Angered BK P04 Svart Önneredsskolan
2020-01-31 18:00 Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp C Näsets SK P05 Gul - Assyriska BK Önneredsskolan
2020-01-31 19:00 Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp B Azalea BK P05 - Finlandia/Pallo AIF Önneredsskolan
2020-01-31 20:00 Futsal Pojkar 2004-2003 Grupp B Azalea BK P04 - Kareby IS Önneredsskolan
Februari
2020-02-01 09:00 Futsal Flickor 2006-2005 Grupp D IF Väster Svart - Mölnlycke IF F06 Önneredsskolan
2020-02-01 16:00 Futsal Flickor 2006-2005 Grupp B IF Väster Orange - Landvetter IF 2003 Röd Önneredsskolan
2020-02-01 17:00 Futsal Flickor 2006-2005 Grupp D Älvsborg FF Svart - Hjuviks AIK F06 Önneredsskolan
2020-02-02 10:00 Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp D Näsets SK P06 Blå - Askims IK P05 Önneredsskolan
2020-02-02 18:00 Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp B Näsets SK P05 Vinröd - Lindome GIF P06 Vit Önneredsskolan
2020-02-02 19:00 Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp A IF Väster Orange - Sävedalens IF Röd Önneredsskolan
2020-02-02 20:00 Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp D Azalea BK P05/06 - Västra Frölunda IF Önneredsskolan
2020-02-03 20:30 Futsal Pojkar 2002-2000 Grupp B Geesguud UF - Somaliska UUF Önneredsskolan
2020-02-08 16:00 Futsal Flickor 2006-2005 Grupp B IF Väster Vit - Lindome GIF F05 Svart Önneredsskolan
2020-02-08 17:00 Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp E Näsets SK P06 Grön - Azalea BK P06 Önneredsskolan
2020-02-09 18:00 Futsal Flickor 2006-2005 Grupp B Älvsborg FF Blå - Lerums IS F06 2 Önneredsskolan
2020-02-09 19:00 Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp C Mossens BK P06 Svart - Gunnared KIF Önneredsskolan
2020-02-09 20:00 Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp D Askims IK P05 - Ale United Önneredsskolan
2020-02-19 20:30 Futsal Pojkar 2004-2003 Grupp B Azalea BK P04 - Angered BK P04 Svart Önneredsskolan
2020-02-21 18:00 Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp B Azalea BK P05 - Kållered SK P06 Vit Önneredsskolan
2020-02-21 19:00 Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp B Näsets SK P05 Vinröd - Floda BoIF Önneredsskolan
2020-02-21 20:00 Futsal Flickor 2004-2003 Grupp B Hovås Billdal IF - Landvetter IF 2003 F04 Önneredsskolan
2020-02-22 09:00 Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp B Guldhedens IK Röd - Lindome GIF P06 Vit Önneredsskolan
2020-02-22 10:00 Futsal Pojkar 2007 Grupp B Hovås Billdal IF 2 - Qviding FIF Vit Önneredsskolan
2020-02-22 16:00 Futsal Flickor 2006-2005 Grupp B IF Väster Orange - Sävedalens IF Önneredsskolan
2020-02-22 17:00 Futsal Flickor 2006-2005 Grupp D Älvsborg FF Svart - Landvetter IF 2003 Vit Önneredsskolan
2020-02-23 09:00 Futsal Pojkar 2007 Grupp B Askims IK Svart - Näsets SK Önneredsskolan
2020-02-23 10:00 Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp C Näsets SK P05 Gul - Guldhedens IK Svart Önneredsskolan
2020-02-23 18:00 Futsal Flickor 2006-2005 Grupp D Hovås Billdal IF - Lindome GIF F06 Önneredsskolan
2020-02-23 19:00 Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp A IF Väster Orange - Torslanda IK P05 Svart Önneredsskolan
2020-02-23 20:00 Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp B Mossens BK P06 Gul - Sävedalens IF Blå Önneredsskolan
2020-02-24 20:30 Futsal Pojkar 2002-2000 Grupp B IF Väster - Lerums IS Önneredsskolan
2020-02-28 19:00 Futsal Pojkar 2004-2003 Grupp B IF Väster - Azalea BK P04 Önneredsskolan
2020-02-29 16:00 Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp C Guldhedens IK Svart - Gunnared KIF Önneredsskolan
2020-02-29 17:00 Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp C Mossens BK P06 Svart - Älvängens IK P05/06 Önneredsskolan
Mars
2020-03-01 09:00 Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp E IF Väster P06 Svart - Ale United P06 Önneredsskolan
2020-03-01 19:00 Futsal Flickor 2006-2005 Grupp B Älvsborg FF Blå - Landvetter IF 2003 Röd Önneredsskolan
2020-03-01 20:00 Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp D Askims IK P05 - Näsets SK P06 Blå Önneredsskolan
December
2020-12-31 Futsal Flickor 2006-2005 Grupp D IF Väster Svart - Hovås Billdal IF Önneredsskolan
2020-12-31 Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp D Askims IK P05 - Sävedalens IF Svart Önneredsskolan