Spelprogram - Pojkar Träningsmatcher

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF U17 Alingsås IF FF(Föreningen)
Dalsjöfors GoIF J Dalsjöfors GoIF(Föreningen) Grön (Herr), Orange (Dam), Svart (Herr), Orange (Dam), Grön (Herr), Orange (Dam)
Dalsjöfors GoIF U17 Dalsjöfors GoIF(Föreningen) Grön (Herr), Orange (Dam), Svart (Herr), Orange (Dam), Grön (Herr), Orange (Dam)
Dalstorps IF Dalstorp/Grimsås/Limmared Dalstorps IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Fristads GoIF Fristads GoIF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Fristads GoIF /Sparsörs AIK/Borgstena IF J Fristads GoIF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
GAIS U19 GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
Halvorstorps IS J Halvorstorps IS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hestrafors IF J Hestrafors IF(Föreningen) Grön-vit, Vit, Grön
Holmalunds IF Alingsås J Holmalunds IF Alingsås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Holmalunds IF P16 Holmalunds IF Alingsås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Hovås Billdal IF Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Elfsborg U 15 Johan Fälth 0727153218 Gul, Svart, Gul
IF Elfsborg U 16 IF Elfsborg(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IF Elfsborg U 17 IF Elfsborg(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IF Elfsborg U 19 IF Elfsborg(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IF Hallby FK IF Hallby FK(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
IFK Falköping FF Junior IFK Falköping FF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Falköping FF U17 IFK Falköping FF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Mariestad IFK Mariestad(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
IFK Skövde FK P 16 IFK Skövde FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Skövde FK U17 IFK Skövde FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Värnamo IFK Värnamo(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IK Tord IK Tord(Föreningen) Lila, Vit, Vit
Kinna IF P 16 Kinna IF(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Kronängs IF J Kronängs IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Lerums IS P04 Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lidköpings FK P 16 Lidköpings FK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Lidköpings FK U 17 Lidköpings FK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Ljungskile SK Ljungskile SK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Mariedals IK J Mariedals IK(Föreningen) Blå-vit, Vit, Blå-vit
Norrby IF P19 Norrby IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Norrby IF U17 Norrby IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Qviding FIF P16 Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Rävlanda AIS P16 Rävlanda AIS(Föreningen) Blå vit, Blå, Blå
Sandareds IF J Sandareds IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Skara FC Junior Skara FC(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Skövde AIK Skövde AIK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Tidaholms GoIF J Tidaholms GoIF(Föreningen) Svart-vit, Svart, Vit
Torslanda IK Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Torslanda IK HJ Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Trelleborgs FF U17 Trelleborgs FF(Föreningen) blå, vit, vit
Trollhättans BoIS J Trollhättans BoIS(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Ulricehamns IFK U19 Ulricehamns IFK(Föreningen) Blå-svart, Svart, Svart
Vara SK P17 Vara SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Varbergs BoIS FC U16 Varbergs BoIS FC(Föreningen) grönsvartrandig, svart, svarta
Vänersborgs FK U-17 Vänersborgs FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Vänersborgs IF J Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Örgryte IS FF U16 Örgryte IS Fotboll(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-19 13:30 200996010 IF Elfsborg U 16 - Varbergs BoIS FC U16 0 - 3 Borås Arena 2 konstgräs
2020-01-25 12:30 200996031 Norrby IF P19 - Markzonen Rydahallen
2020-01-25 13:00 200996008 IF Elfsborg U 16 - IFK Värnamo Borås Arena 2 konstgräs
2020-01-25 13:00 200996026 Norrby IF U17 - IK Tord Ramnavallen konstgräs
2020-01-26 14:00 200996016 IF Elfsborg U 17 - Trelleborgs FF U17 Rydahallen
2020-02-09 12:00 200996012 Mariedals IK J - IF Elfsborg U 19 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2020-02-16 13:00 200996009 IF Elfsborg U 15 - Torslanda IK Borås Arena 2 konstgräs
2020-02-19 19:00 200996034 Mariedals IK J - Hestrafors IF J Kransmossens IP, Konstgräs 2
2020-02-22 12:00 200996004 Holmalunds IF Alingsås J - Hestrafors IF J Noltorpsvallen B Konstgräs
2020-02-22 14:00 200996001 Holmalunds IF P16 - Lerums IS P04 Noltorpsvallen B Konstgräs
2020-02-23 16:00 200996021 Ulricehamns IFK U19 - Skara FC Junior Lassalyckan A-plan konstgräs
2020-02-29 10:15 200996036 Fristads GoIF /Sparsörs AIK/Borgstena IF J - Hestrafors IF J Hedens IP Konstgräs
2020-02-29 11:15 200996030 Dalstorps IF Dalstorp/Grimsås/Limmared - Kinna IF P 16 Tranehov B konstgräs
2020-02-29 12:00 200996005 Holmalunds IF Alingsås J - Halvorstorps IS J Noltorpsvallen B Konstgräs
2020-02-29 13:30 200996028 Norrby IF P19 - Torslanda IK Ramnavallen konstgräs
2020-02-29 14:00 200996002 Holmalunds IF P16 - Rävlanda AIS P16 Noltorpsvallen B Konstgräs
2020-02-29 14:00 200996017 IFK Skövde FK U17 - Vara SK P17 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2020-02-29 15:00 200996013 Mariedals IK J - Sandareds IF J Kransmossens IP, Konstgräs 1
2020-03-06 19:30 200996022 Ulricehamns IFK U19 - Dalsjöfors GoIF J Lassalyckan A-plan konstgräs
2020-03-07 12:00 200996006 Holmalunds IF Alingsås J - Hovås Billdal IF Noltorpsvallen B Konstgräs
2020-03-07 12:00 200996033 Lidköpings FK P 16 - IFK Skövde FK P 16 Framnäs IP Konstgräs
2020-03-07 14:00 200996003 Holmalunds IF P16 - Qviding FIF P16 Noltorpsvallen B Konstgräs
2020-03-07 14:00 200996018 IFK Skövde FK U17 - Alingsås IF FF U17 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2020-03-07 14:00 200996029 Norrby IF P19 - GAIS U19 Ramnavallen konstgräs
2020-03-07 16:00 200996035 Mariedals IK J - Norrby IF U17 Kransmossens IP, Konstgräs 2
2020-03-14 12:00 200996007 Holmalunds IF Alingsås J - Ljungskile SK Noltorpsvallen B Konstgräs
2020-03-14 12:30 200996037 Fristads GoIF /Sparsörs AIK/Borgstena IF J - Kronängs IF J Hedens IP Konstgräs
2020-03-14 13:00 200996019 IFK Skövde FK U17 - Dalsjöfors GoIF U17 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2020-03-15 14:00 200996014 Tidaholms GoIF J - IFK Mariestad Tidavallen B-plan Konstgräs
2020-03-17 15:00 200996040 Vänersborgs IF J - Trollhättans BoIS J Vänersvallen Nord Konstgräs
2020-03-20 19:30 200996023 Ulricehamns IFK U19 - IF Hallby FK Lassalyckan A-plan konstgräs
2020-03-21 14:00 200996032 IFK Skövde FK U17 - Vänersborgs FK U-17 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2020-03-22 14:15 200996038 Fristads GoIF /Sparsörs AIK/Borgstena IF J - Sandareds IF J Hedens IP Konstgräs
2020-03-29 14:00 200996015 Tidaholms GoIF J - Skövde AIK Tidavallen B-plan Konstgräs
2020-04-03 19:30 200996024 Ulricehamns IFK U19 - IFK Falköping FF Junior Lassalyckan A-plan konstgräs
2020-04-04 14:00 200996020 IFK Skövde FK U17 - IFK Falköping FF U17 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2020-04-04 14:15 200996039 Fristads GoIF /Sparsörs AIK/Borgstena IF J - Norrby IF P19 Hedens IP Konstgräs
2020-04-13 15:00 200996025 Ulricehamns IFK U19 - Norrby IF U17 Lassalyckan A-plan konstgräs
2020-04-15 19:15 200996011 Sandareds IF J - Hestrafors IF J Sandevi B konstgräs