Spelprogram - Herrar, Träningsmatcher

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ahlafors IF Ahlafors IF(Föreningen) Gul, Svart, Gula
Alingsås IF FF Lasse Olovsson 0705336210 Grön/Vit
Alvhems IK Anders Classon 0303336485 0761302519 blå, blå, blå
Anderstorps IF Anderstorps IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Angered BK Joel Sjöqvist 0735456244
Annelunds IF Tobias Andersson 0706225297 Grön, Vit, Grön
Ardala GoIF Jörgen Rydén 0733319470 Röd, Blå, Röd
Arentorp/Helås FK Örjan Johansson 051213436 0707838257 Svart/Svart/Svart
Axvalls IF Jonas Dahl 051117029 0703239646 Grön/grön/grön
Azalea BK Herrsenior Azalea BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Bankeryds SK U Bankeryds SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Bergdalens IK Andreas Lundberg 0704061227 Röd/Vit/Röd
Björketorps IF Tobias Antonsson 0704442679 Svart/svart/svart
Björsäters IF Nicklas Härling 050140757 0738534522 Vit, Svart, Svart
BK Forward BK Forward(Föreningen) Gul, Svart, Gul
BK Trix Mikael Eriksson 0768797447 vita tröjor med svarta ränder, svarta byxor, svarta strumpor
Bollebygd/Olsfors Patrik Eliasson 0708938868 0708938868 Vit-blå-vit
Borgstena IF Johanna Hernvall 0733263193 gul/grön/gul
Borgunda IK Mattias Larsson 0709817676 vit-blå randigt/blå/blå
Borås AIK Adnan Jahic 033141339 0768818205 Röd, Blå, Röd
Borås GIF Ulf Fransson 033131098 0735854007 Blå/vit/blå
Brålanda IF Brålanda IF(Föreningen) Grön-vitrandig(vit rygg), Vit, Vit
Brämhults IK Viktor Andersson 0763409797 Svart/svart/svart
Brämhults IK J Brämhults IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Byttorps IF Alexander Jonsson Ekström 0765151632 grön/vit/vit
Bälaryds IK Bälaryds IK(Föreningen) Vit, Vit, Grön
Carlstad United BK Carlstad United BK(Föreningen) svart, svart, svart
Dalsjöfors GoIF Fredrik Svanlund 0708275544 0708275544 Grön/Svart/Grön
Dalsjöfors GOIF B Dalsjöfors GoIF(Föreningen) Grön (Herr), Orange (Dam), Svart (Herr), Orange (Dam), Grön (Herr), Orange (Dam)
Dalstorps IF Bo Magnusson 032160350 0703054608 Gul/Svart
Dannike IK Jonny Pettersson 0703373321 Gul-svart/svart/gul
Dardania IF Egzon Binaku 0765912765 Röd/svart/röd
Edet FK Klas Arvidsson 0767614609 Blå/Blå/Blå
Edsvära/N.Vånga FF A Edsvära/N.Vånga FF(Föreningen) Svart-röd, Svart, Svart
Edsvära-Norra Vånga FF Kent Edman 0703336973 Röd/svart - svart - svart
Ekedalens SK Mikael Smedberg 0704922882 blå/blå/blå
Ekedalens SK U Ekedalens SK(Föreningen) Blå, Blå, Vit
Elmer-Fåglum FK Anders Hindström 051246331 0736741903 Röd-Svart/Svart/Svart
Fagersanna IF Magnus Ohlin 0704213157 Gul/svart/Gul
Falköpings FK Johannes Andersson 0703648083 röd-svart, svart, svart.
FC Corner Kjell Larsson 051017309 0730688764 Svart, Svart, Svart
FC Kabel Åttio Johan Rydén 0709778763 0709778763 Brun, Brun, Bruna
FC Lockryd /Sexdrega B FC Lockryd(Föreningen) Blå, Vit, Vit
FC Lockryd A FC Lockryd(Föreningen) Blå, Vit, Vit
FC Skövde Toni Aychouh 0732640218 vit/vit/vit
FC Trollhättan William Lundin 0769415800 0769415800 Svart/Svart/Svart
FC Trollhättan U FC Trollhättan(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Finnerödja IF Finnerödja IF(Föreningen) Grön/vit, Grön, Vit
Floby IF Mikael Wärn 051540949 0729875535 Blå-Blå-Blå
Folkabo IK Amel Mimic 0723141036 Röd/Röd/Röd
Forsviks IF Åke Engvall 050544687 0733125178 Röd/röd/röd
Fristads GoIF Johan Lundwall 0705200637 Grön, Vit, Grön
Fristads GoIF U Fristads GoIF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Fritsla IF Linus Adolfsson 0709627622 Orange/svart/svart
Främmestads IK Peter Falkebäck 051422071 0706622071 Vit/Svart/Vit
Frändefors IF Frändefors IF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Röda
Fröjereds IF Krister Frejd 050214338 0707677363 Royalblå, Vit, Royalblå
Färgelanda IF Färgelanda IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Gerdskens BK Niklas Andersson 0708339099 Gul/Svart/Gul
Gerdskens BK U-lag Gerdskens BK(Föreningen) Gul, Svart, Gul (A-Lag) Svarta
Gislaveds IS Herr A Gislaveds IS(Föreningen) röd, röd, röd
Grebbestads IF A-lag Grebbestads IF(Föreningen) Röd/svart randig, Svarta, Röda
Grimsås IF Dan Henriksson 0703685618 Gul/Svart/Gul
Groheds IF Groheds IF(Föreningen) RÖD, BLÅ, RÖD
Grolanda/Floby A Mikael Eriksson 0703607355 Gul/svart/gul
Grolanda/Floby U Mikael Eriksson 0703607355 Gul, Svart, Gul
Gullspångs IF Lars Löfgren 055122652 0723332110 Grön/vit/grön
Gånghester/Målsryd Jan Svensson 0709727164 rödsvartrandig/svart/röd
Gällstads FK Ove Axengren 032171466 0705471466 Orange, Svart, Svart
Göta BK Raimo Käkelä 0520662570 0720048420 Svart/Svart/Svart
Götene IF Stefan Poucette 0703617807 Blå-vit/blå/blå
Hajoms IF Mattias Siljefjord 0706837786 Röd/röd/röd
Halvorstorps IS Henrik Ohlsson 0520428857 0706528349 Svart-gul/svart/svart
Hangelösa/Härlunda Rasmus Sundén 0768214333 Svart/svart/svart
Hedareds BK Johnny Brandt 0735325570 Röd/blå/röd
Hemsjö IF Erland Karlsson 032250860 0703558810 Svart-gul/svart/svart
Herrestads AIF Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Herrestads AIF Herr Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Herrljunga SK FK Jessica Sandberg 0760072827 Röd/blå/röd
Hestrafors IF Tony Andersson 0731509005 Grön-vit, Vit, Grön
Hisingsbacka FC Hisingsbacka FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hjärtums IS Håkan Algevi 052098052 0768646281 Röd-vit/röd/röd
Holmalunds IF Love Hylander 0704936640 Röd/Vit/Röd
Horreds IF Anders Gunnarsson 0705263700 Grön/vit/vit
Hova/Weimer Lyrestad Victor Johansson Svart/Blå, Svart, Blå
Hovslätts IK Gullmar Johansson 014053088 0703760429 ¨Röd och vit/vit/vit
Husqvarna FF Herr Husqvarna FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hyssna IF Andreas Johansson 0738396158 Gul-svart/svart/svart
Håfreströms IF Håfreströms IF(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Högsäters GF Högsäters GF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Högvads BK Jan Mikael Svensson 0703308587 Gul, Blå, Gul
Hörnebo SK Gunbritt Karlsson 0732560183 Grön, Grön, Grön/Vit
Hössna/Timmele Birger Johansson 0704957565 Röd Vit Röd
Hössna/Timmele U Anders Tellander 032130385 0706030897 Röd/Vit, Röd, Röd
IF Elfsborg U 17 IF Elfsborg(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IF Elfsborg U 19 IF Elfsborg(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IF Elfsborg U21 Reima Haukka 0709709553 Gul/Svart/Gul
IF Haga Herr Christer Johansson 036185686 0704497484 Svart, Svart, svart
IF Tymer Ulf Bergqvist 051181522 0702460032 Gul, Svart, Svart
IFK Emtunga Anton Sahlin 0768426316 Vit, Blå, Vit
IFK Falköping FF Mikael Claesson 0702285235 Blå/Vit/Blå
IFK Falköping FF Junior IFK Falköping FF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Falköping FF U IFK Falköping FF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Hjo Rune Nolberger 050312650 0702841158 Vit, Blå, Vit
IFK Hjo B IFK Hjo(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Lane IFK Lane(Föreningen) Blå/vit randig, Blå, Blå
IFK Mariestad Fredrik Ahlgren 050170207 0722314894 blå/blå/blå
IFK Skövde FK David Johansson 0705535685 0705535685 Blå/Blå/Blå
IFK Skövde FK J IFK Skövde FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Skövde FK U IFK Skövde FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Tidaholm Magnus Henriksson 0500429163 0723132456 Vit, Blå, Blå
IFK Trollhättan Torben Christiansen 0520662326 0767981433 Blåvitt / blå / blå
IFK Valla IFK Valla(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IFK Värsås Tommy Krans 0500410295 0709219092 Blå/Blå/Blå
IFK Värsås U IFK Värsås(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Åmål Markus Hultfeldt 0706597366 Blå-Vit randig, Blå, Blå
IFK Örby Jesper Park 0735129744 Blå-vit/blå/blå
Igelstorps IK Håkan Einarsson 0500425666 0722036544 Gulsvart randig / svart / svart
IK Friscopojkarna Peter Pettersson 051312833 0733242205 Blå/Vit/Blå
IK Gauthiod Rickard Nilsson 0763010455 Röd/Blå/Röd
IK Kongahälla IK Kongahälla(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IK Svane IK Svane(Föreningen) Vit , Grön, Vit
IK Tord IK Tord(Föreningen) Lila, Vit, Vit
Jula BK Mathias Dagobert 050140578 0709892279 Blå/Vit/Blå
Jung/Kvänum 10 IF Johnny Oskarsson 051270107 0702140749 Blå-svart/Svart/Svart
Järpås IS Patrik Arvidsson röd-vit/röd/röd
Kinna IF Miroslav Mijatovic 0704615328 Röd, Blå, Vit
Kinnahults IF Lasse Ramström 032014730 0709207866 Grön/svart/grön
Kinnarp-Slutarps IF Conny Johansson 051533692 0705133692 vit/blå/vit
Kinne-Vedums IF Fredrik Alnemar 0768652768 Grön, Vit, Grön
Korsberga IF Mats Karlsson 0705848431 0705848431 Röd, Blå, Blå
Kroatiska Kf Tomislav Stefan Krajacic 0733702274
Kronängs IF Johan Ahlström 0709209012 Svart, Svart, Svart
Kung Karl BK Kung Karl Bollklubb(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Kållandsö GoIF Micael Eriksson 0733848955 0733848955 Gul/Blå/Vit
Källby IF Sami Mara 0733902020 Vit/blå/vit
Landvetter IS Senior Landvetter IS(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Levene-Skogslunds IF Anders Seveborg 0515202277 0702948324 Röd/Svart/Röd
Levene-Skogslunds IF B Levene/Skogslunds IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Lidköpings FK Jonas Lugner 0709323130 Röd/Svart, Svart, Svart
Limmareds IF Peter Svensson 032571415 0703707739 Röd, Svart, Röd
Ljungsarps IF Johannes Svensson 032163090 0705371324 Blå blå blå
Lundsbrunns IF Lars Lundgren 051117176 0733650747 gul/svart/gul
Långareds BoIS Långareds BoIS(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Länghems IF Mika Timonen 032540901 0701682492 Röd/Svart/Svart
Lödöse Nygård IK Marcus Bergstrand 0735340106 Vit/vit/vit
Marbäcks IF Benny Sahlén 032120159 0736120159 Blå/Blå/blå
Mariedals IK Hoshiyar Solaimani 0735562317 0735562317 Blå/vita/vita
Mariestads BK Lars Johansson Röd/blå/röd
Mellby IK Anton Van de Velde 0736542815 Blå-vit, Blå, Blå
Melleruds IF Melleruds IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Moholms SK Tomas Karlsson 0703419204 Gul/Svart/Svart
Månstads IF Daniel Johansson 0706395531 gul/blå/gul
Mölltorp-Breviks AIF Johan Ekstrand 0709528052 0709528052 Blå, Svart, svart
Norra Fågelås IF Rolf Eriksson 050316153 0703372431 Gul, Svart, Gul
Norra Härene BK Per Axelsson 0735691272 Grön, Svart, Grön
Norrby IF Mak Lind 0722959909 Blå/Vit/Blå
Norrby IF U 19 Tommy Pedersen 033126431 0703486668 Blå, Vit, Blå
Norrmalms IK Luan Kadriu 0736123056 Svartvit/svart/svart
Nossebro IF Patrik Widell 051250547 0701687150 Blå-Vit/blå/Vit
Onsala BK Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Rackeby IK Jonas Andersson 0709653407 Grön/Vit/Grön
Redvägs FK Jan Johansson 032132446 0730704406 Svart/Svart/Svart
Rydboholms SK Magnus Dahlström 033294252 0705294252 Blå/blå/blå
Råda BK Håkan Lindeberg 0708869902 Vit/grön/vit
Rångedala IK Mikael Boström 0735250364 0735250364 Röd/vit/röd
Rävlanda AIS Torbjörn Svensson 030144378 0738366263 Vitblårandig/Blå/Blå
Saleby IF Mattias Axelsson 0708859563 röd/vit/röd
Sandareds IF A Sandareds IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Sandareds IF J Sandareds IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Sandareds IF U Sandareds IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Sandhems IF Stefan Svennevid 0763169911 Gul/svart/gul
Sandhults SK Karl Hjertén 0706405063 0706405063 gul/svart/gul
Savana IF Abdimannan Muhamed 0704570607 Orange , Orange , Orange
Sexdrega/Lockryd Albin Händén 0768536623 Blå-vit/vit/vit
Sils IF Tobias Andersson 0511340305 0733666051 Röd-vit, Röd, Vit
Sjuntorps IF Joakim Eriksson 0761441710 Blå/blå/blå
Sjötofta IF Sven-Olof Andersson 032563276 0703259455 Gul Gul Gul
Sjöviks SK Mikael Ek Röd/blå/blå
SK Mjörn Ulf Jaconelli 0706345345 0706345345 Grön-vit/vit/Grön-vit
Skara FC Peter Karlsson 0735884246 Vit/blå/vit
Skene IF Skene IF(Föreningen) Vit, Svarta, Vita
Skepplanda BTK Jan-Erik Eriksson 0303338075 0706222244 Gul/svart/gul
Skoftebyns IF Andreas Karlsson Wingård 0737183405 Vit/Svart/Vit
Skoftebyns IF U Skoftebyns IF(Föreningen) Vit , Svart, Vit
Skultorps IF Bengt Gisslén 0733095608 Gul/Svart/Svart
Skultorps IF U Skultorps IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Skövde AIK Stefan Strind 0322221199 0732046169 Röd/Röd/Röd
Skövde AIK U 19 Skövde AIK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Smålandsstenars GOIF Smålandsstenars GOIF(Föreningen) Svart/vit, Svart, Vit/svart
Sollebrunns AIK Fredrik Westberg 032240703 0735281044 Vit, Blå, Vit
Somali FF Yasin Mohamed 0739658409 0739658409 Röd, Svart, Svart
Sparsörs AIK Peder Elf 0732049125 0732049125 Svart/Vit/Gulsvart
Stenkullen GoIK A Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenstorps IF Markus Olsson Röd, Vit, Röd
Stora Mellby SK Börje Andersson 032241459 0703552355 röd/röd/röd
Svenljunga IK Robert Jimsten 0706467565 Röd/blå/röd
Sätila SK Dennis Ekberg 030146343 0730849468 röd/blå/röd
Säven/Hol Per Krantz 0322638187 0702506426 Blå/svart/blå
Säven/Hol B Sävens BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Södra Härene IF Björn Samuelsson 0709347494 Grön, Svart, Grön
Södra Vings IF Crister Kaljo 032114306 0733743442 Röd/svart/röd
Tibro AIK FK Keith Alvarsson 0703213092 Gul/Svart/svart
Tidaholms GoIF Roger Benjaminsson 0762117730 Vitsvart/Svart/Vit
Tidaholms GoIF J Tidaholms GoIF(Föreningen) Svart-vit, Svart, Vit
Tidans IF Kenneth Stensson 0500470680 0705723756 Röd-blå-röd
Tidavads IF Marcus Schöld 0765216871 Vit/Blå/Vit
Tomtens IF Rasmus Kristensen 0760496950 Gul-svart, Svart, Gul
Tomtens IF U Tomtens IF(Föreningen) Gul-svart, Svart, Gul
Torestorp-Älekulla FF Bengt Svensson 032055471 0767696605 vit/vit/vit
Torsö BIF Emil Werner 0705513381 Blå/blå/blå
Tranemo IF Glenn Persson 032577497 0702243405 Röd/vit/röd
Tranemo IF U Tranemo IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Trelleborgs FF U19 Trelleborgs FF(Föreningen) blå, vit, vit
Trollekis Timothy Allen 0703519141 Vit/vit/vit
Trollhättan Syrianska FK Charbel Malky 0762774057
Trollhättans BoIS Tobias Karnevi 0708537535 0708537535 Röd, Vit, Röd
Trollhättans FF Allan Mourujärvi 0707137042 0707137042 Mörkblå/mörkblå/mörkblå
Trollhättans FK Kjell Korshavn 0705780476 Vit/Röd/Röd
Trollhättans IF Visar Gerbeshi 0736493405 svart/svart/svart
Tråvad/Larv Andreas Mellegård 051220603 0707454304 Blå/vit, Blå, Blå
Trässbergs BK Johan Eriksson 051068574 0735058892 Röd, Vit, Vit
Tvärred-Vegby FC Göran Carlström 0766435390 Svart, Svart, Svart
Töllsjö IF Claes Söderqvist 033287371 0708394278 Grön/vit/grön
Tölö IF Herr A Tölö IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Tölö IF P01 Tölö IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Töreboda IK Marcus Persson 0738333106 Röd/Röd/Röd
Ullareds IK Ullareds IK(Föreningen) blå, blå, vita
Ulricehamns IFK Mikael Kindberg 032110555 0705552554 Blå-svart, Svart, Svart
Ulricehamns IFK U Ulricehamns IFK(Föreningen) Blå-svart, Svart, Svart
Ulvåkers IF Jörgen Ström 0709487838 Röd-svart/svart/svart
Ulvåkers IF U Ulvåkers IF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Svart
Upphärads IS Kristian Hedendal 0709595895 Rött / vit / rött
Valtorps IF Tommy Andersson 0704747305 0704747305 Röd/Röd/Röd
Vara SK Per Olof Stigson 051210160 0734144171 Gul/Svart/Gul
Wargöns IK Roland Olin 0761170170 Grön, Grön, Grön
Varnhems IF Niclas Schöld 051160139 0702118751 Grå-röd-vit/grå/röd
Vartofta SK Sebastian Ericson 0705442821 Blå/blå/blå
Vedums AIS Björn Karlsson 051240338 0722426647 Röd/blå/röd
Vinninga AIF Michael Caspersson 0762071682 Grön / Grön / Grön
Vinninga AIF U-herr Vinninga AIF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Viskafors IF Tomas Gustafsson 0705111844 Röd/Röd/Röd
Vretstorps IF Vretstorps IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Våmbs IF Slavko Mijic 0500483817 0736416615 Grön-vit/Grön/Grön
Våmbs IF B Våmbs IF(Föreningen) Grön-vit, Grön, Grön
Vårgårda IK Henrik Berg 0709347490 Röd, Vit, Röd
Vårgårda IK FK Mats Olausson 0322624264 0725212462 Röd/vit/röd
Vänersborgs FK Gzim Sylaj 0735976221 Vit/Svart/Vit
Vänersborgs FK U Vänersborgs FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Vänersborgs FK U19 Vänersborgs FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Vänersborgs IF Hans Adolfson 052119115 0706119115 Röd/Blå/Röd
Vänersborgs IF A2 Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Vänersborgs IF J Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Värings GoIF Per Ekblom 0500484915 0703721823 Röd/Röd/Röd
Åsaka SK Jordan Ames 0761355966 Vit, Blå, Vit
Åsarp-Trädet FK Peter Seveborg 051510389 0705191924 Vit/svart/svart
Åsebro IF Åsebro IF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Äspereds IF Magnus Persson 03327511 0705319950 Svart, Svart, Vit
Ätrans FF Ätrans FF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Örslösa-Söne IK Mikael Andrén 0702696694 Svart-vinröd/Svart/Svart
Östadkulle SK Niclas Spring Andersson 0735039057 0735039057 Gul/Svart/Gul
Öxabäcks IF Arne Svensson 0706817062 0706817062 gul svart gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-18 13:00 200990040 IF Elfsborg U21 - Lidköpings FK Borås Arena 2 konstgräs
2020-01-19 12:00 200990129 IF Elfsborg U 17 - Smålandsstenars GOIF 3 - 1 Ryda Sportfält D
2020-01-25 13:00 200990155 Vårgårda IK - Angered BK 1 - 0 Tånga Hed C-plan Konstgräs
2020-01-26 11:30 200990041 IF Elfsborg U 19 - Trelleborgs FF U19 2 - 2 Rydahallen
2020-02-06 20:30 200990227 Äspereds IF - Mariedals IK Borås Arena 2 konstgräs
2020-02-08 12:30 200990130 Vänersborgs IF - Skoftebyns IF Vänersvallen Nord Konstgräs
2020-02-08 13:00 200990147 Gerdskens BK - Vårgårda IK Gerdskenvallen A-plan
2020-02-08 14:00 200990141 Skövde AIK - Tidaholms GoIF Södermalms IP
2020-02-08 14:00 200990161 Dalstorps IF - IK Tord Dalshov Konstgräs
2020-02-11 20:30 200990173 Byttorps IF - Kronängs IF Rydahallen
2020-02-15 11:00 200990123 Alingsås IF FF - Hisingsbacka FC Alströmervallen konstgräs
2020-02-15 12:00 200990093 Lidköpings FK - IK Tord Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2020-02-15 13:00 200990028 Gerdskens BK - Hestrafors IF Gerdskenvallen A-plan
2020-02-15 13:00 200990187 IFK Trollhättan - IK Svane Granngårdens Konstgräs
2020-02-15 13:00 200990209 Skoftebyns IF - Vänersborgs FK Edsborgs IP Konstgräs
2020-02-15 13:30 200990077 IK Gauthiod - Främmestads IK Lunnevi IP Konstgräs
2020-02-15 14:00 200990009 Kinnahults IF - Ätrans FF Kunskapens Hus, konstgräs
2020-02-15 14:00 200990049 Sexdrega/Lockryd - Sätila SK Högvalla IP A
2020-02-15 14:00 200990120 Götene IF - Råda BK Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2020-02-15 14:00 200990162 Dalstorps IF - Ullareds IK Dalshov Konstgräs
2020-02-15 15:00 200990148 Sjuntorps IF - Stora Mellby SK Edsborgs IP Konstgräs
2020-02-15 16:00 200990137 Hyssna IF - IFK Örby Kunskapens Hus, konstgräs
2020-02-16 14:30 200990196 Hemsjö IF - Azalea BK Herrsenior Alströmervallen konstgräs
2020-02-16 15:00 200990024 Trollhättans IF - Groheds IF Skogshöjden Konstgräs
2020-02-19 18:30 200990142 IFK Tidaholm - Skövde AIK Tidavallen B-plan Konstgräs
2020-02-21 19:00 200990200 Tranemo IF U - FC Lockryd /Sexdrega B Tranehov B konstgräs
2020-02-22 10:00 200990075 Skultorps IF - IFK Värsås Södermalms IP konstgräs
2020-02-22 10:30 200990011 Ulricehamns IFK - Sandareds IF A Lassalyckan B-plan
2020-02-22 10:30 200990138 Halvorstorps IS - Brålanda IF Edsborgs IP Konstgräs
2020-02-22 12:00 200990007 IFK Mariestad - IFK Skövde FK Lekevi IP Konstgräsplan
2020-02-22 12:00 200990066 Skepplanda BTK - Stenkullen GoIK A Forsvallen Konstgräs
2020-02-22 12:00 200990094 Lidköpings FK - Tidaholms GoIF Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2020-02-22 12:00 200990112 IFK Falköping FF - IFK Hjo Odenvi Konstgräs
2020-02-22 12:00 200990151 Äspereds IF - Bergdalens IK Borås Arena 2 konstgräs
2020-02-22 12:30 200990179 Fristads GoIF - Annelunds IF Hedens IP Konstgräs
2020-02-22 13:00 200990029 Gerdskens BK - Alingsås IF FF Gerdskenvallen A-plan
2020-02-22 13:00 200990188 IFK Trollhättan - Herrestads AIF Herr Granngårdens Konstgräs
2020-02-22 14:00 200990010 Kinnahults IF - Kung Karl BK Kunskapens Hus, konstgräs
2020-02-22 14:00 200990098 Vara SK - Trollhättans IF Bendersvallen Konstgräs
2020-02-22 14:00 200990108 Vänersborgs FK - Vårgårda IK Vänersvallen Syd Konstgräs
2020-02-22 15:00 200990099 IFK Örby - Björketorps IF Örby IP B konstgräs
2020-02-22 15:00 200990210 Skoftebyns IF - Skara FC Edsborgs IP Konstgräs
2020-02-22 16:00 200990073 FC Skövde - Borgunda IK Södermalms IP konstgräs
2020-02-22 16:00 200990128 Råda BK - Trollhättans BoIS Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2020-02-22 16:00 200990191 Töreboda IK - Björsäters IF Töreshov B-plan Konstgräs
2020-02-22 16:00 200990223 Herrljunga SK FK - Stora Mellby SK Mörlanda B konstgräs
2020-02-22 17:00 200990050 Sexdrega/Lockryd - Horreds IF Högvalla IP A
2020-02-22 18:00 200990214 Vänersborgs FK U19 - Frändefors IF Vänersvallen Syd Konstgräs
2020-02-23 12:00 200990178 Lödöse Nygård IK - Färgelanda IF Strömsvallen A konstgräs
2020-02-23 13:00 200990057 Sandareds IF J - Brämhults IK J Sandevi B konstgräs
2020-02-23 14:00 200990182 Norrby IF U 19 - Fristads GoIF U Ramnavallen konstgräs
2020-02-26 19:00 200990163 Dalstorps IF - Gislaveds IS Herr A Dalshov Konstgräs
2020-02-27 19:00 200990012 Sandareds IF A - Rydboholms SK Sandevi B konstgräs
2020-02-28 11:00 200990167 Elmer-Fåglum FK - IK Friscopojkarna Sparbanksvallen Konstgräs
2020-02-28 18:00 200990201 Tranemo IF - Länghems IF Tranehov B konstgräs
2020-02-29 00:00 200990067 Edet FK - Skepplanda BTK Strömsvallen A konstgräs
2020-02-29 10:00 200990192 Ekedalens SK - Skultorps IF Tidavallen B-plan Konstgräs
2020-02-29 11:00 200990043 Kronängs IF - Kinna IF Kransmossens IP, Konstgräs 1
2020-02-29 11:00 200990059 Sparsörs AIK - Rångedala IK Trollevi C konstgräs
2020-02-29 11:00 200990125 Axvalls IF - Mölltorp-Breviks AIF Sparbanken Arena F Konstgräs
2020-02-29 11:00 200990211 Skoftebyns IF - Göta BK Edsborgs IP Konstgräs
2020-02-29 11:30 200990078 IK Gauthiod - IFK Skövde FK Lunnevi IP Konstgräs
2020-02-29 12:00 200990005 Jung/Kvänum 10 IF - Herrljunga SK FK Bendersvallen Konstgräs
2020-02-29 12:00 200990008 IFK Mariestad - IFK Falköping FF Lekevi IP Konstgräsplan
2020-02-29 12:00 200990039 Åsarp-Trädet FK - Södra Vings IF Odenvi Konstgräs
2020-02-29 12:00 200990054 Annelunds IF - Östadkulle SK Mörlanda B konstgräs
2020-02-29 12:00 200990095 Lidköpings FK - Husqvarna FF Herr Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2020-02-29 12:00 200990152 Äspereds IF - Dalsjöfors GoIF Borås Arena 2 konstgräs
2020-02-29 12:00 200990235 Fröjereds IF - Igelstorps IK Tidavallen B-plan Konstgräs
2020-02-29 12:15 200990213 Södra Härene IF - Hemsjö IF Björkvallen konstgräs, Vårgårda
2020-02-29 12:30 200990047 Marbäcks IF - Dardania IF Lassalyckan B-plan
2020-02-29 12:30 200990131 Vänersborgs IF - IFK Åmål Vänersvallen Nord Konstgräs
2020-02-29 13:00 200990025 Korsberga IF - Fagersanna IF Guldkroksvallen Konstgräs
2020-02-29 13:00 200990030 Gerdskens BK - Skene IF Gerdskenvallen A-plan
2020-02-29 13:00 200990158 Ulricehamns IFK - Anderstorps IF Lassalyckan A-plan konstgräs
2020-02-29 13:00 200990175 Gånghester/Målsryd - Borås GIF Kransmossens IP, Konstgräs 1
2020-02-29 13:00 200990208 Holmalunds IF - Angered BK Alströmervallen konstgräs
2020-02-29 13:00 200990232 Främmestads IK - Trollhättans BoIS Sparbanksvallen Konstgräs
2020-02-29 14:00 200990051 Sexdrega/Lockryd - Gällstads FK Högvalla IP A
2020-02-29 14:00 200990060 Vara SK - Skara FC Bendersvallen Konstgräs
2020-02-29 14:00 200990074 FC Skövde - Tidans IF Södermalms IP konstgräs
2020-02-29 14:00 200990082 Grolanda/Floby A - Falköpings FK Odenvi Konstgräs
2020-02-29 14:00 200990107 Rävlanda AIS - Töllsjö IF Bråtaredsvallen 3
2020-02-29 14:00 200990180 Torestorp-Älekulla FF - Byttorps IF Kunskapens Hus, konstgräs
2020-02-29 14:00 200990228 Örslösa-Söne IK - Trässbergs BK Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2020-02-29 15:00 200990117 Arentorp/Helås FK - Stora Mellby SK Sparbanksvallen Konstgräs
2020-02-29 15:00 200990217 IFK Hjo - Ulvåkers IF Guldkroksvallen Konstgräs
2020-02-29 16:00 200990044 Bergdalens IK - Fristads GoIF Rydahallen
2020-02-29 16:00 200990083 Grolanda/Floby U - Hössna/Timmele U Odenvi Konstgräs
2020-02-29 17:00 200990139 Halvorstorps IS - Sjuntorps IF Edsborgs IP Konstgräs
2020-03-01 12:00 200990017 Bollebygd/Olsfors - Sandareds IF U Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2020-03-01 13:00 200990100 IFK Örby - Tvärred-Vegby FC Örby IP B konstgräs
2020-03-01 14:00 200990103 FC Corner - Våmbs IF Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2020-03-01 14:00 200990144 Trollhättan Syrianska FK - Vänersborgs FK U Granngårdens Konstgräs
2020-03-01 14:00 200990169 Töreboda IK - Finnerödja IF Töreshov B-plan Konstgräs
2020-03-01 14:00 200990236 Fröjereds IF - IFK Hjo B Tidavallen B-plan Konstgräs
2020-03-01 15:30 200990159 Ulricehamns IFK U - Fristads GoIF U Lassalyckan A-plan konstgräs
2020-03-01 16:00 200990032 Gerdskens BK U-lag - Säven/Hol B Gerdskenvallen A-plan
2020-03-02 20:15 200990193 Ekedalens SK U - Tomtens IF U Tidavallen B-plan Konstgräs
2020-03-07 11:30 200990079 IK Gauthiod - Tidaholms GoIF Lunnevi IP Konstgräs
2020-03-07 12:00 200990096 Lidköpings FK - IFK Tidaholm Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2020-03-07 12:00 200990113 IFK Falköping FF - Främmestads IK Odenvi Konstgräs
2020-03-07 12:30 200990132 Vänersborgs IF - Melleruds IF Vänersvallen Nord Konstgräs
2020-03-07 14:00 200990109 Vänersborgs FK - IFK Åmål Vänersvallen Syd Konstgräs
2020-03-11 19:15 200990080 IK Gauthiod - Vänersborgs IF Lunnevi IP Konstgräs
2020-03-13 19:00 200990143 Skövde AIK - Lidköpings FK Lassalyckan A-plan konstgräs
2020-03-14 12:00 200990013 Sandareds IF A - Tölö IF Herr A Sandevi B konstgräs
2020-03-14 12:00 200990114 IFK Falköping FF - IF Haga Herr Odenvi Konstgräs
2020-03-14 12:30 200990133 Vänersborgs IF - Främmestads IK Vänersvallen Nord Konstgräs
2020-03-14 13:00 200990197 Holmalunds IF - Hisingsbacka FC Alströmervallen konstgräs
2020-03-14 13:00 200990218 IFK Hjo - Ulricehamns IFK Guldkroksvallen Konstgräs
2020-03-14 14:00 200990110 Vänersborgs FK - Landvetter IS Senior Vänersvallen Syd Konstgräs
2020-03-14 14:00 200990164 Dalstorps IF - IK Gauthiod Dalshov Konstgräs
2020-03-14 14:30 200990058 Sandareds IF J - Tölö IF P01 Sandevi B konstgräs
2020-03-15 10:00 200990237 Fröjereds IF - IFK Skövde FK J Tidavallen B-plan Konstgräs
2020-03-19 19:15 200990184 IFK Trollhättan - Brålanda IF Granngårdens Konstgräs
2020-03-21 12:00 200990014 Sandareds IF A - Norrby IF U 19 Sandevi B konstgräs
2020-03-21 12:00 200990081 IK Gauthiod - Landvetter IS Senior Lunnevi IP Konstgräs
2020-03-21 12:00 200990097 Lidköpings FK - Skoftebyns IF Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2020-03-21 12:30 200990134 Vänersborgs IF - Tidaholms GoIF Vänersvallen Nord Konstgräs
2020-03-21 13:00 200990031 Gerdskens BK - Ahlafors IF Gerdskenvallen A-plan
2020-03-21 13:00 200990219 IFK Hjo - IF Haga Herr Guldkroksvallen Konstgräs
2020-03-21 13:00 200990233 Främmestads IK - IK Kongahälla Sparbanksvallen Konstgräs
2020-03-21 16:00 200990046 IFK Skövde FK - Vretstorps IF Södermalms IP konstgräs
2020-03-22 10:30 200990160 Ulricehamns IFK - Dalstorps IF Lassalyckan A-plan konstgräs
2020-03-23 19:00 200990202 Tranemo IF - Fritsla IF Tranehov B konstgräs
2020-03-25 18:30 200990226 Fristads GoIF - Alingsås IF FF Hedens IP Konstgräs
2020-03-25 19:00 200990181 Mariedals IK - Rydboholms SK Kransmossens IP, Konstgräs 2
2020-03-25 19:00 200990189 Sollebrunns AIK - Halvorstorps IS Nya Bjärkevi Konstgräs
2020-03-25 19:00 200990230 Vårgårda IK - Skövde AIK Tånga Hed C-plan Konstgräs
2020-03-25 19:30 200990004 Tibro AIK FK - Skultorps IF Sportparken Konstgräs
2020-03-27 19:15 200990072 Fritsla IF - Gällstads FK Örby IP B konstgräs
2020-03-28 10:00 200990065 Igelstorps IK - Tidans IF Södermalms IP konstgräs
2020-03-28 11:00 200990091 Månstads IF - Sjötofta IF Dalshov Konstgräs
2020-03-28 11:00 200990118 Arentorp/Helås FK - Herrljunga SK FK Bendersvallen Konstgräs
2020-03-28 11:00 200990185 IFK Trollhättan - Skepplanda BTK Edsborgs IP Konstgräs
2020-03-28 12:00 200990015 Sandareds IF A - Kronängs IF Sandevi B konstgräs
2020-03-28 12:00 200990023 Fagersanna IF - Ulvåkers IF Sportparken Konstgräs
2020-03-28 12:00 200990115 IFK Falköping FF - Trollhättans BoIS Odenvi Konstgräs
2020-03-28 12:00 200990194 Råda BK - Ardala GoIF Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2020-03-28 12:00 200990238 Fröjereds IF - Norra Fågelås IF Tidavallen B-plan Konstgräs
2020-03-28 12:15 200990205 Södra Härene IF - SK Mjörn Björkvallen konstgräs, Vårgårda
2020-03-28 12:30 200990207 Vänersborgs IF A2 - Skoftebyns IF U Vänersvallen Nord Konstgräs
2020-03-28 13:00 200990026 Korsberga IF - Tibro AIK FK Guldkroksvallen Konstgräs
2020-03-28 13:00 200990198 Hössna/Timmele - Vartofta SK Lassalyckan B-plan
2020-03-28 14:00 200990036 Valtorps IF - IFK Falköping FF U Odenvi Konstgräs
2020-03-28 14:00 200990052 Sexdrega/Lockryd - Limmareds IF Högvalla IP A
2020-03-28 14:00 200990061 Vara SK - Falköpings FK Bendersvallen Konstgräs
2020-03-28 14:00 200990104 FC Corner - IF Tymer Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2020-03-28 14:00 200990111 Vänersborgs FK - Onsala BK Vänersvallen Syd Konstgräs
2020-03-28 14:00 200990145 Trollhättan Syrianska FK - Lödöse Nygård IK Granngårdens Konstgräs
2020-03-28 14:00 200990165 Dalstorps IF - Anderstorps IF Dalshov Konstgräs
2020-03-28 14:00 200990170 Töreboda IK - BK Trix Töreshov B-plan Konstgräs
2020-03-28 14:30 200990018 Sandareds IF U - Sandhults SK Sandevi B konstgräs
2020-03-28 15:00 200990106 Marbäcks IF - Hedareds BK Lassalyckan B-plan
2020-03-28 15:00 200990221 IFK Hjo - Hovslätts IK Guldkroksvallen Konstgräs
2020-03-28 15:15 200990035 Trollhättans FK - Håfreströms IF Edsborgs IP Konstgräs
2020-03-28 16:00 200990146 Torestorp-Älekulla FF - Öxabäcks IF Kunskapens Hus, konstgräs
2020-03-29 12:00 200990076 Skultorps IF - Ulvåkers IF Södermalms IP konstgräs
2020-03-29 12:00 200990092 Saleby IF - Vinninga AIF U-herr Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2020-03-29 14:00 200990084 Grolanda/Floby A - IFK Värsås Odenvi Konstgräs
2020-03-29 14:30 200990071 Tibro AIK FK - Hörnebo SK Sportparken Konstgräs
2020-03-29 16:00 200990045 Jung/Kvänum 10 IF - Trässbergs BK Bendersvallen Konstgräs
2020-03-29 16:00 200990085 Grolanda/Floby U - IFK Värsås U Odenvi Konstgräs
2020-04-02 20:30 200990177 Dardania IF - Mariedals IK Kransmossens IP, Konstgräs 1
2020-04-03 19:00 200990055 Annelunds IF - Sparsörs AIK Mörlanda B konstgräs
2020-04-04 10:00 200990033 Kinne-Vedums IF - Vinninga AIF Kinnevallen B-plan
2020-04-04 10:00 200990037 Valtorps IF - Åsarp-Trädet FK Odenvi Konstgräs
2020-04-04 11:00 200990136 Månstads IF - Högvads BK Dalshov Konstgräs
2020-04-04 11:00 200990140 Halvorstorps IS - Trollhättans FK Edsborgs IP Konstgräs
2020-04-04 12:00 200990006 Jung/Kvänum 10 IF - Källby IF Nya IP A
2020-04-04 12:00 200990016 Sandareds IF A - Skene IF Sandevi B konstgräs
2020-04-04 12:00 200990069 Skepplanda BTK - Högsäters GF Forsvallen Konstgräs
2020-04-04 12:00 200990086 Grolanda/Floby A - Levene-Skogslunds IF Odenvi Konstgräs
2020-04-04 12:00 200990090 Trässbergs BK - Järpås IS Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2020-04-04 12:00 200990153 Äspereds IF - Tvärred-Vegby FC Borås Arena 2 konstgräs
2020-04-04 12:00 200990157 Trollhättans BoIS - Herrestads AIF Torsbovallen Konstgräs
2020-04-04 13:00 200990168 Elmer-Fåglum FK - Östadkulle SK Sparbanksvallen Konstgräs
2020-04-04 13:00 200990203 Tranemo IF - Södra Vings IF Tranehov B konstgräs
2020-04-04 13:00 200990212 Skoftebyns IF - IK Kongahälla Edsborgs IP Konstgräs
2020-04-04 13:00 200990220 IFK Hjo - Fagersanna IF Guldkroksvallen Konstgräs
2020-04-04 14:00 200990062 Vara SK - Främmestads IK Bendersvallen Konstgräs
2020-04-04 14:00 200990087 Grolanda/Floby U - Levene-Skogslunds IF B Ållevi Konstgräs
2020-04-04 14:00 200990105 FC Corner - Tomtens IF Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2020-04-04 14:00 200990121 Götene IF - Holmalunds IF Västerby IP Sparbanksvallen Konstgräs
2020-04-04 14:00 200990124 Falköpings FK - Hovslätts IK Odenvi Konstgräs
2020-04-04 14:00 200990156 Kronängs IF - Bergdalens IK Kronäng Arena konstgräs 1
2020-04-04 14:00 200990215 Trollhättans IF - IFK Lane Skogshöjden Konstgräs
2020-04-04 15:00 200990101 IFK Örby - Rångedala IK Örby IP B konstgräs
2020-04-04 15:00 200990149 Sjuntorps IF - IFK Mariestad Edsborgs IP Konstgräs
2020-04-04 15:00 200990222 Norra Fågelås IF - BK Trix Guldkroksvallen Konstgräs
2020-04-04 16:00 200990166 FC Skövde - IFK Skövde FK J Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2020-04-04 16:00 200990229 Örslösa-Söne IK - Axvalls IF Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2020-04-05 14:00 200990053 Sexdrega/Lockryd - Sandareds IF U Högvalla IP A
2020-04-05 14:00 200990064 IFK Skövde FK - Ulvåkers IF Södermalms IP konstgräs
2020-04-05 14:00 200990190 Sollebrunns AIK - Vänersborgs FK U Nya Bjärkevi Konstgräs
2020-04-05 16:00 200990234 Våmbs IF B - Skultorps IF U Södermalms IP konstgräs
2020-04-09 19:00 200990063 Vara SK - Mariestads BK Bendersvallen Konstgräs
2020-04-09 19:00 200990102 IFK Örby - Kinnahults IF Örby IP B konstgräs
2020-04-09 19:00 200990239 IFK Mariestad - Jula BK Lekevi IP Konstgräsplan
2020-04-10 11:00 200990126 Axvalls IF - Tomtens IF Sparbanken Arena F Konstgräs
2020-04-10 11:00 200990150 Sjuntorps IF - Ekedalens SK Slätthult
2020-04-10 12:00 200990038 Valtorps IF - Fröjereds IF Odenvi Konstgräs
2020-04-10 12:00 200990070 Skepplanda BTK - IFK Valla Forsvallen Konstgräs
2020-04-10 12:00 200990088 Grolanda/Floby A - Fagersanna IF Ållevi Konstgräs
2020-04-10 12:00 200990119 Arentorp/Helås FK - Trässbergs BK Almesåsen B
2020-04-10 13:00 200990027 Korsberga IF - Mölltorp-Breviks AIF Guldkroksvallen Konstgräs
2020-04-10 13:00 200990186 IFK Trollhättan - Frändefors IF Edsborgs IP Konstgräs
2020-04-10 14:00 200990122 Götene IF - Skultorps IF Västerby IP Sparbanksvallen Konstgräs
2020-04-10 14:00 200990216 Trollhättans IF - Åsebro IF Skogshöjden Konstgräs
2020-04-11 13:00 200990021 Trollekis - Källby IF Såtavallen
2020-04-13 12:00 200990154 Äspereds IF - Säven/Hol Borås Arena 2 konstgräs
2020-04-13 12:00 200990171 Töreboda IK - Mölltorp-Breviks AIF Töreshov B-plan Konstgräs
2020-04-13 12:00 200990240 FC Corner - Sils IF Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2020-04-13 12:30 200990089 Marbäcks IF - Bälaryds IK Lassalyckan A-plan konstgräs
2020-04-13 13:00 200990056 Annelunds IF - Stora Mellby SK Mörlanda B konstgräs
2020-04-13 14:00 200990034 Kinne-Vedums IF - Igelstorps IK Kinnevallen B-plan
2020-04-13 14:00 200990116 Tidaholms GoIF J - Bankeryds SK U Ulvesborg B-plan
2020-04-13 15:00 200990199 Hössna/Timmele - Kinnarp-Slutarps IF Granvalla A
2020-04-13 16:00 200990048 Jung/Kvänum 10 IF - IK Friscopojkarna Nya IP A
2020-04-13 17:00 200990204 Tranemo IF U - Dalsjöfors GOIF B Tranehov B konstgräs
2020-04-13 18:00 200990195 Råda BK - Halvorstorps IS Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2020-04-18 11:00 200990127 Axvalls IF - Jung/Kvänum 10 IF Sparbanken Arena F Konstgräs
2020-04-18 12:00 200990176 Gånghester/Målsryd - Hössna/Timmele Eton Arena
2020-04-18 12:15 200990206 Södra Härene IF - Vedums AIS Björkvallen konstgräs, Vårgårda
2020-04-18 13:00 200990022 Källby IF - Hangelösa/Härlunda Eolsborg A-plan
2020-04-18 16:00 200990172 Töreboda IK - Norra Fågelås IF Töreshov B-plan Konstgräs
2020-04-19 14:00 200990174 FC Skövde - Töreboda IK Södermalms IP konstgräs