Spelprogram - Futsal Flickor 10-2 (födda 09)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK 1 Elias Larsson 0733798299 Svarta/svarta/röda
Erikslunds KF Grön Thomas Boson 0739153900 Grön/Svart/Grön
Hammarby IF FF 1 Joel Linderoth 0721414523 Vit/Grön/Vit
Nacka Juniors FF Anna Birgitta Freifrau Schenck zu Schweinsberg 0737180096 Royal Blå/Vit/Blåa
Spånga IS FK 2 Sandra Hilberth 0739231124 Blå-vit/Blå/Blå
Värtans IK 1 Richard Karlgren 0704385622 Blå/Vit/Blå
Älvsjö AIK FF 1 Magnus Backstad 0703588016 0703588016 vit/blå/vita
Örby IS F09 David Pär Johan Ottosson 0793368696 Röd/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2019-11-02 10:00 Värtans IK 1 - Älvsjö AIK FF 1 Liljeholmshallen 3
2019-11-02 11:00 Spånga IS FK 2 - Örby IS F09 Ärvingehallen
2019-11-02 18:00 Enskede IK 1 - Hammarby IF FF 1 Kärrtorpshallen
2019-11-03 18:00 Erikslunds KF Grön - Nacka Juniors FF Skarpängshallen A
2019-11-09 10:00 Örby IS F09 - Värtans IK 1 Liljeholmshallen 3
2019-11-09 11:00 Älvsjö AIK FF 1 - Erikslunds KF Grön Liljeholmshallen 3
2019-11-09 17:00 Hammarby IF FF 1 - Spånga IS FK 2 Kärrtorpshallen
2019-11-10 15:00 Nacka Juniors FF - Enskede IK 1 Fisksätra Sporthall
2019-11-16 13:00 Värtans IK 1 - Spånga IS FK 2 Grimstahallen
2019-11-16 18:00 Enskede IK 1 - Älvsjö AIK FF 1 Kärrtorpshallen
2019-11-17 18:00 Erikslunds KF Grön - Örby IS F09 Skarpängshallen A
2019-11-17 19:00 Nacka Juniors FF - Hammarby IF FF 1 Fisksätra Sporthall
2019-11-23 10:00 Spånga IS FK 2 - Erikslunds KF Grön Ärvingehallen
2019-11-23 15:00 Älvsjö AIK FF 1 - Nacka Juniors FF Brännkyrkahallen 2 (lilla)
2019-11-23 17:00 Örby IS F09 - Enskede IK 1 Brännkyrkahallen 2 (lilla)
2019-11-23 17:00 Hammarby IF FF 1 - Värtans IK 1 Kärrtorpshallen
2019-11-29 19:00 Nacka Juniors FF - Örby IS F09 Myrsjö Sporthall 1
2019-11-30 10:00 Älvsjö AIK FF 1 - Hammarby IF FF 1 Stora Mossens Idrottshall 2
2019-11-30 17:00 Enskede IK 1 - Spånga IS FK 2 Kärrtorpshallen
December
2019-12-01 18:00 Erikslunds KF Grön - Värtans IK 1 Skarpängshallen A
2019-12-07 11:00 Värtans IK 1 - Enskede IK 1 Liljeholmshallen 3
2019-12-07 11:00 Spånga IS FK 2 - Nacka Juniors FF Ärvingehallen
2019-12-07 12:00 Örby IS F09 - Älvsjö AIK FF 1 Liljeholmshallen 3
2019-12-07 17:00 Hammarby IF FF 1 - Erikslunds KF Grön Kärrtorpshallen
2019-12-13 20:00 Nacka Juniors FF - Värtans IK 1 Myrsjö Sporthall 1
2019-12-14 17:00 Enskede IK 1 - Erikslunds KF Grön Kärrtorpshallen
2019-12-15 10:00 Älvsjö AIK FF 1 - Spånga IS FK 2 Gubbängshallen
2019-12-15 11:00 Örby IS F09 - Hammarby IF FF 1 Gubbängshallen
Januari
2020-01-11 09:00 Spånga IS FK 2 - Älvsjö AIK FF 1 Ärvingehallen
2020-01-11 17:00 Hammarby IF FF 1 - Örby IS F09 Kärrtorpshallen
2020-01-12 14:00 Värtans IK 1 - Nacka Juniors FF Sätrahallen
2020-01-12 18:00 Erikslunds KF Grön - Enskede IK 1 Skarpängshallen A
2020-01-18 17:00 Enskede IK 1 - Värtans IK 1 Kärrtorpshallen
2020-01-19 09:00 Älvsjö AIK FF 1 - Örby IS F09 Gubbängshallen
2020-01-19 16:00 Nacka Juniors FF - Spånga IS FK 2 Fisksätra Sporthall
2020-01-19 18:00 Erikslunds KF Grön - Hammarby IF FF 1 Skarpängshallen A
2020-01-25 10:00 Spånga IS FK 2 - Enskede IK 1 Ärvingehallen
2020-01-25 18:00 Hammarby IF FF 1 - Älvsjö AIK FF 1 Kärrtorpshallen
2020-01-26 09:00 Örby IS F09 - Nacka Juniors FF Gubbängshallen
2020-01-26 14:00 Värtans IK 1 - Erikslunds KF Grön Gubbängshallen
Februari
2020-02-01 16:00 Värtans IK 1 - Hammarby IF FF 1 Hjorthagshallen
2020-02-01 17:00 Erikslunds KF Grön - Spånga IS FK 2 Tibblehallen 2
2020-02-01 18:00 Enskede IK 1 - Örby IS F09 Kärrtorpshallen
2020-02-02 17:00 Nacka Juniors FF - Älvsjö AIK FF 1 Myrsjö Sporthall 1
2020-02-07 18:00 Spånga IS FK 2 - Värtans IK 1 Ärvingehallen
2020-02-08 10:00 Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-08 12:00 Örby IS F09 - Erikslunds KF Grön Liljeholmshallen 3
2020-02-08 17:00 Hammarby IF FF 1 - Nacka Juniors FF Kärrtorpshallen
2020-02-15 09:00 Spånga IS FK 2 - Hammarby IF FF 1 Ärvingehallen
2020-02-15 10:00 Värtans IK 1 - Örby IS F09 Liljeholmshallen 3
2020-02-15 18:00 Enskede IK 1 - Nacka Juniors FF Kärrtorpshallen
2020-02-16 18:00 Erikslunds KF Grön - Älvsjö AIK FF 1 Skarpängshallen A
2020-02-21 19:00 Nacka Juniors FF - Erikslunds KF Grön Myrsjö Sporthall 1
2020-02-22 17:00 Örby IS F09 - Spånga IS FK 2 Liljeholmshallen 3
2020-02-22 17:00 Hammarby IF FF 1 - Enskede IK 1 Kärrtorpshallen
2020-02-22 18:00 Älvsjö AIK FF 1 - Värtans IK 1 Liljeholmshallen 3