Spelprogram - Futsal Flickor 12-2 (födda 07)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Hammarby IF FF 1 Måns Ribrant 0704998734 Vit/Grön/Vit
Nacka Juniors FF Tanja Lorentzon Royal Blå/Vit/Blåa
Rönninge Salem Fotboll 1 Lina Jankler 0706859222 Gul/Svart/Gul
Stureby SK 1 Oskar Liljewall Blå/Vit/Blå
Stuvsta IF 1 Pia Lotta Camilla Nordström 0727249367 Grön/svart randig/Svart/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Anna Maria Linnea Jigell Grön/Vit/Grön/Grön
Vendelsö IK 1 Pernilla Unell Blå/Blå/Blå
Älvsjö AIK FF 1 Anders Lundström vit/blå/vita
Örby IS F07 Sofia Narving 0768838118 Röd/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2019-11-17 13:00 Stureby SK 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Gubbängshallen
2019-11-17 17:00 Vendelsö IK 1 - Hammarby IF FF 1 Söderbymalmshallen
2019-11-17 18:00 Nacka Juniors FF - Stuvsta IF 1 Fisksätra Sporthall
2019-11-23 11:30 Rönninge Salem Fotboll 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Rönninge Skola
2019-11-23 16:00 Örby IS F07 - Nacka Juniors FF Brännkyrkahallen 2 (lilla)
2019-11-24 11:00 Stuvsta IF 1 - Vendelsö IK 1 Stuvstahallen
2019-11-24 16:00 Hammarby IF FF 1 - Stureby SK 1 Gubbängshallen
2019-11-30 12:00 Älvsjö AIK FF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Stora Mossens Idrottshall 2
December
2019-12-01 16:00 Stureby SK 1 - Stuvsta IF 1 Gubbängshallen
2019-12-01 17:00 Vendelsö IK 1 - Nacka Juniors FF Söderbymalmshallen
2019-12-01 19:00 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Hammarby IF FF 1 Storvretens Sporthall
2019-12-06 20:00 Nacka Juniors FF - Stureby SK 1 Myrsjö Sporthall 1
2019-12-08 10:00 Stuvsta IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Stuvstahallen
2019-12-08 10:00 Örby IS F07 - Vendelsö IK 1 Hagsätrahallen
2019-12-08 19:00 Hammarby IF FF 1 - Älvsjö AIK FF 1 Gubbängshallen
2019-12-15 19:00 Älvsjö AIK FF 1 - Örby IS F07 Gubbängshallen
Januari
2020-01-11 11:30 Rönninge Salem Fotboll 1 - Nacka Juniors FF Rönninge Skola
2020-01-11 19:00 Älvsjö AIK FF 1 - Stuvsta IF 1 Liljeholmshallen 2
2020-01-12 11:00 Stureby SK 1 - Vendelsö IK 1 Gubbängshallen
2020-01-12 20:00 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Örby IS F07 Storvretens Sporthall
2020-01-17 20:00 Nacka Juniors FF - Älvsjö AIK FF 1 Myrsjö Sporthall 1
2020-01-18 20:00 Örby IS F07 - Stureby SK 1 Liljeholmshallen 3
2020-01-19 17:00 Vendelsö IK 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Söderbymalmshallen
2020-01-19 17:00 Hammarby IF FF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 Gubbängshallen
Februari
2020-02-01 11:30 Rönninge Salem Fotboll 1 - Stuvsta IF 1 Rönninge Skola
2020-02-02 11:00 Älvsjö AIK FF 1 - Vendelsö IK 1 Västertorpshallen
2020-02-02 15:00 Hammarby IF FF 1 - Örby IS F07 Gubbängshallen
2020-02-02 20:00 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Stureby SK 1 Storvretens Sporthall
2020-02-08 16:00 Örby IS F07 - Rönninge Salem Fotboll 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-09 10:00 Stuvsta IF 1 - Hammarby IF FF 1 Stuvstahallen
2020-02-09 18:00 Stureby SK 1 - Älvsjö AIK FF 1 Gubbängshallen
2020-02-09 18:00 Nacka Juniors FF - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Myrsjö Sporthall 1
2020-02-15 11:30 Rönninge Salem Fotboll 1 - Vendelsö IK 1 Rönninge Skola
2020-02-15 14:00 Älvsjö AIK FF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-16 08:00 Stuvsta IF 1 - Örby IS F07 Stuvstahallen
2020-02-16 11:00 Hammarby IF FF 1 - Nacka Juniors FF Gubbängshallen