Spelprogram - Futsal Pojkar 10-2 (födda 09)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 1 Magnus Braun 0706900317 Vinröd/Svart/Svarta
Djurgårdens IF FF 1 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enskede IK 1 Jan Erik Backe 0705959510 Svarta/svarta/röda
Hammarby IF FF 1 Stefan Lindberg +46705836856 Vit/Grön/Vit
IFK Aspudden-Tellus 1 Hanna Bergander 0709992986 Blå/Blå/Blå
Nacka Juniors FF Jonatan Strige 0793073527 Royal Blå/Vit/Blåa
Rågsveds IF Gul Sangar Maolod 0739184768 Gul/Grön/Gul
Saltsjöbadens IF 1 Åsa Lindell Steen 0702366269 Blå/Vit/Blå/Blå
Spårvägens FF Kjell Irestam 08391126 0708110676 Blå/vit, Blå, Blå
Sörskogens IF 1 Thobias Greberg 0852012385 0702484860 Vit/Röd/Vit
Vallentuna Futsal Club 1 Johan Söderström 0727124967 svart/svart/svart
Älvsjö AIK FF 1 Klas Morberg vit/blå/vita
Örby IS P09 Daniel Nesz 0705685504 Röd/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2019-11-01 19:00 Boo FF 1 - Sörskogens IF 1 Myrsjö Sporthall 1
2019-11-02 11:00 Djurgårdens IF FF 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 Liljeholmshallen 3
2019-11-02 12:00 Örby IS P09 - Spårvägens FF Liljeholmshallen 3
2019-11-02 17:00 Hammarby IF FF 1 - Rågsveds IF Gul Kärrtorpshallen
2019-11-03 15:00 Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK 1 Gubbängshallen
2019-11-08 19:00 Nacka Juniors FF - Saltsjöbadens IF 1 Myrsjö Sporthall 1
2019-11-09 15:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Hammarby IF FF 1 Liljeholmshallen 3
2019-11-09 16:00 Spårvägens FF - Boo FF 1 Skarpnäckshallen
2019-11-09 18:00 Enskede IK 1 - Djurgårdens IF FF 1 Kärrtorpshallen
2019-11-10 13:00 Rågsveds IF Gul - Vallentuna Futsal Club 1 Gubbängshallen
2019-11-10 18:00 Sörskogens IF 1 - Älvsjö AIK FF 1 Vårbyhallen
2019-11-16 17:00 Enskede IK 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 Kärrtorpshallen
2019-11-17 09:00 Djurgårdens IF FF 1 - Sörskogens IF 1 Hjorthagshallen
2019-11-17 09:00 Örby IS P09 - Nacka Juniors FF Gubbängshallen
2019-11-17 11:00 Älvsjö AIK FF 1 - Spårvägens FF Gubbängshallen
2019-11-17 13:00 Vallentuna Futsal Club 1 - Hammarby IF FF 1 Tellushallen
2019-11-17 16:00 Saltsjöbadens IF 1 - Rågsveds IF Gul Fisksätra Sporthall
2019-11-22 19:00 Nacka Juniors FF - Boo FF 1 Myrsjö Sporthall 1
2019-11-23 09:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Vallentuna Futsal Club 1 Liljeholmshallen 2
2019-11-23 17:00 Spårvägens FF - Djurgårdens IF FF 1 Skarpnäckshallen
2019-11-23 18:00 Hammarby IF FF 1 - Saltsjöbadens IF 1 Kärrtorpshallen
2019-11-24 15:00 Rågsveds IF Gul - Örby IS P09 Gubbängshallen
2019-11-24 16:00 Sörskogens IF 1 - Enskede IK 1 Vårbyhallen
2019-11-29 20:00 Boo FF 1 - Rågsveds IF Gul Myrsjö Sporthall 1
2019-11-30 09:00 Örby IS P09 - Hammarby IF FF 1 Stora Mossens Idrottshall 2
2019-11-30 18:00 Enskede IK 1 - Spårvägens FF Kärrtorpshallen
December
2019-12-01 12:00 Älvsjö AIK FF 1 - Nacka Juniors FF Gubbängshallen
2019-12-01 16:00 Sörskogens IF 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 Vårbyhallen
2019-12-01 17:00 Saltsjöbadens IF 1 - Vallentuna Futsal Club 1 Fisksätra Sporthall
2019-12-07 15:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Saltsjöbadens IF 1 Liljeholmshallen 3
2019-12-07 17:00 Spårvägens FF - Sörskogens IF 1 Skarpnäckshallen
2019-12-07 18:00 Hammarby IF FF 1 - Boo FF 1 Kärrtorpshallen
2019-12-08 12:00 Rågsveds IF Gul - Älvsjö AIK FF 1 Gubbängshallen
2019-12-08 13:00 Vallentuna Futsal Club 1 - Örby IS P09 Tellushallen
2019-12-08 17:00 Nacka Juniors FF - Djurgårdens IF FF 1 Myrsjö Sporthall 1
2019-12-14 14:00 Spårvägens FF - IFK Aspudden-Tellus 1 Skarpnäckshallen
2019-12-14 18:00 Enskede IK 1 - Nacka Juniors FF Kärrtorpshallen
2019-12-15 09:00 Djurgårdens IF FF 1 - Rågsveds IF Gul Hjorthagshallen
2019-12-15 12:00 Örby IS P09 - Saltsjöbadens IF 1 Gubbängshallen
2019-12-15 14:00 Älvsjö AIK FF 1 - Hammarby IF FF 1 Gubbängshallen
2019-12-15 15:00 Boo FF 1 - Vallentuna Futsal Club 1 Fisksätra Sporthall
2019-12-22 11:15 Vallentuna Futsal Club 1 - Nacka Juniors FF Tellushallen
Januari
2020-01-10 18:30 Saltsjöbadens IF 1 - Boo FF 1 Tattby Sporthall
2020-01-11 09:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Örby IS P09 Skärholmshallen 1
2020-01-11 18:00 Hammarby IF FF 1 - Djurgårdens IF FF 1 Kärrtorpshallen
2020-01-12 13:00 Vallentuna Futsal Club 1 - Älvsjö AIK FF 1 Tellushallen
2020-01-12 16:00 Rågsveds IF Gul - Enskede IK 1 Gubbängshallen
2020-01-12 18:00 Nacka Juniors FF - Sörskogens IF 1 Myrsjö Sporthall 1
2020-01-18 16:00 Spårvägens FF - Nacka Juniors FF Skarpnäckshallen
2020-01-18 18:00 Enskede IK 1 - Hammarby IF FF 1 Kärrtorpshallen
2020-01-18 19:00 Djurgårdens IF FF 1 - Vallentuna Futsal Club 1 Hässelbyhallen
2020-01-19 15:00 Älvsjö AIK FF 1 - Saltsjöbadens IF 1 Gubbängshallen
2020-01-19 17:00 Boo FF 1 - Örby IS P09 Fisksätra Sporthall
2020-01-19 18:00 Sörskogens IF 1 - Rågsveds IF Gul Vårbyhallen
2020-01-24 19:30 Saltsjöbadens IF 1 - Djurgårdens IF FF 1 Tattby Sporthall
2020-01-25 12:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Boo FF 1 Skarpnäckshallen
2020-01-25 17:00 Hammarby IF FF 1 - Sörskogens IF 1 Kärrtorpshallen
2020-01-25 18:00 Örby IS P09 - Älvsjö AIK FF 1 Liljeholmshallen 3
2020-01-26 10:00 Rågsveds IF Gul - Spårvägens FF Gubbängshallen
2020-01-26 15:00 Vallentuna Futsal Club 1 - Enskede IK 1 Tellushallen
2020-01-31 19:00 Nacka Juniors FF - IFK Aspudden-Tellus 1 Myrsjö Sporthall 1
Februari
2020-02-01 16:00 Spårvägens FF - Hammarby IF FF 1 Skarpnäckshallen
2020-02-01 17:00 Enskede IK 1 - Saltsjöbadens IF 1 Kärrtorpshallen
2020-02-02 12:00 Djurgårdens IF FF 1 - Örby IS P09 Västertorpshallen
2020-02-02 16:00 Sörskogens IF 1 - Vallentuna Futsal Club 1 Vårbyhallen
2020-02-02 17:00 Älvsjö AIK FF 1 - Boo FF 1 Gubbängshallen
2020-02-07 19:00 Boo FF 1 - Djurgårdens IF FF 1 Myrsjö Sporthall 1
2020-02-07 19:30 Saltsjöbadens IF 1 - Sörskogens IF 1 Tattby Sporthall
2020-02-08 09:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Älvsjö AIK FF 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-08 11:00 Örby IS P09 - Enskede IK 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-09 13:00 Vallentuna Futsal Club 1 - Spårvägens FF Tellushallen
2020-02-09 14:00 Rågsveds IF Gul - Nacka Juniors FF Gubbängshallen
2020-02-15 15:00 Spårvägens FF - Saltsjöbadens IF 1 Skarpnäckshallen
2020-02-15 17:00 Enskede IK 1 - Boo FF 1 Kärrtorpshallen
2020-02-15 18:00 Djurgårdens IF FF 1 - Älvsjö AIK FF 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-16 13:00 Rågsveds IF Gul - IFK Aspudden-Tellus 1 Gubbängshallen
2020-02-16 16:00 Sörskogens IF 1 - Örby IS P09 Vårbyhallen
2020-02-16 18:00 Nacka Juniors FF - Hammarby IF FF 1 Myrsjö Sporthall 1