Spelprogram - Futsal Pojkar 10-1 (födda 09)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Athletic FC Järfälla 1 Sepehr Shafai 0767600610 Vit/vit/vit
Ekerö IK Ekerö IK(Föreningen) Blå/Blå/Blå
Espanyol Academy IF Espanyol Academy IF(Föreningen)
Grödinge SK Grön Joel Hofgren 0730513783 Grön//Grön//Grön/
IFK Stockholm FK Mikael Svanberg Röd/Blå/Vit
Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Camilla Qvick 0709185042 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK 1 Raymond Badr Rachid 0730970595 Gul/Svart/Gul
Reymersholms IK 1 Anders Tärnell 0708529924 Grön/Vit/Grön
Sickla IF Niclas Svanborg 0707770500 Röd/Blå/Röd
Spånga IS FK 1 Johnny Hannerborg 0704220212 Blå-vit/Blå/Blå
Årsta FF Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2019-11-09 11:00 Ekerö IK - Grödinge SK Grön Tappström Bollhall
2019-11-09 12:00 IFK Stockholm FK - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Liljeholmshallen 3
2019-11-09 13:00 Norrtulls SK 1 - Reymersholms IK 1 Liljeholmshallen 3
2019-11-10 11:00 Årsta FF - Sickla IF Gubbängshallen
2019-11-10 17:00 Athletic FC Järfälla 1 - Spånga IS FK 1 Kallhälls Sporthall
2019-11-15 18:30 Sickla IF - Norrtulls SK 1 Tattby Sporthall
2019-11-16 11:00 Spånga IS FK 1 - IFK Stockholm FK Husbyhallen
2019-11-17 19:00 Grödinge SK Grön - Årsta FF Storvretens Sporthall
2019-11-22 18:30 Espanyol Academy IF - Sickla IF Tattby Sporthall
2019-11-23 09:00 Spånga IS FK 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Ärvingehallen
2019-11-23 14:00 Norrtulls SK 1 - Grödinge SK Grön Brännkyrkahallen 2 (lilla)
2019-11-24 13:00 Årsta FF - Ekerö IK Gubbängshallen
2019-11-24 16:00 Athletic FC Järfälla 1 - Reymersholms IK 1 Kallhälls Sporthall
2019-11-30 11:00 Reymersholms IK 1 - IFK Stockholm FK Stora Mossens Idrottshall 1
December
2019-12-01 13:00 Ekerö IK - Norrtulls SK 1 Stenhamraskolan
2019-12-01 16:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Årsta FF Eriksdalshallen
2019-12-01 18:00 Grödinge SK Grön - Espanyol Academy IF Storvretens Sporthall
2019-12-01 18:00 Sickla IF - Athletic FC Järfälla 1 Fisksätra Sporthall
2019-12-07 10:00 Spånga IS FK 1 - Reymersholms IK 1 Ärvingehallen
2019-12-07 13:00 Norrtulls SK 1 - Årsta FF Liljeholmshallen 3
2019-12-07 14:00 IFK Stockholm FK - Sickla IF Liljeholmshallen 3
2019-12-07 15:00 Espanyol Academy IF - Ekerö IK Fisksätra Sporthall
2019-12-08 13:00 Athletic FC Järfälla 1 - Grödinge SK Grön Kallhälls Sporthall
2019-12-14 16:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Ekerö IK Sätrahallen
2019-12-15 13:00 Reymersholms IK 1 - Espanyol Academy IF Gubbängshallen
Januari
2020-01-11 10:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Norrtulls SK 1 Skärholmshallen 1
2020-01-11 12:00 Ekerö IK - Athletic FC Järfälla 1 Tappström Bollhall
2020-01-12 12:00 Årsta FF - Espanyol Academy IF Gubbängshallen
2020-01-12 16:00 Sickla IF - Spånga IS FK 1 Fisksätra Sporthall
2020-01-12 18:00 Grödinge SK Grön - IFK Stockholm FK Storvretens Sporthall
2020-01-17 18:30 Espanyol Academy IF - Norrtulls SK 1 Tattby Sporthall
2020-01-18 Reymersholms IK 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Liljeholmshallen 3
2020-01-18 12:00 Spånga IS FK 1 - Grödinge SK Grön Ärvingehallen
2020-01-19 15:00 IFK Stockholm FK - Ekerö IK Liljeholmshallen 1
2020-01-19 15:00 Athletic FC Järfälla 1 - Årsta FF Kallhälls Sporthall
2020-01-24 18:30 Sickla IF - Reymersholms IK 1 Tattby Sporthall
2020-01-25 18:00 Norrtulls SK 1 - Athletic FC Järfälla 1 Liljeholmshallen 1
2020-01-26 10:00 Ekerö IK - Spånga IS FK 1 Tappström Bollhall
2020-01-26 11:00 Årsta FF - IFK Stockholm FK Gubbängshallen
2020-01-26 15:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Espanyol Academy IF Liljeholmshallen 1
2020-01-31 18:30 Sickla IF - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Tattby Sporthall
Februari
2020-02-01 Reymersholms IK 1 - Grödinge SK Grön Liljeholmshallen 3
2020-02-01 09:00 Spånga IS FK 1 - Årsta FF Ärvingehallen
2020-02-01 17:00 IFK Stockholm FK - Norrtulls SK 1 Hjorthagshallen
2020-02-02 14:00 Athletic FC Järfälla 1 - Espanyol Academy IF Jakobsbergs Sporthall A
2020-02-07 18:30 Espanyol Academy IF - IFK Stockholm FK Tattby Sporthall
2020-02-08 08:30 Ekerö IK - Reymersholms IK 1 Tappström Bollhall
2020-02-08 13:00 Norrtulls SK 1 - Spånga IS FK 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-08 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Athletic FC Järfälla 1 Liljeholmshallen 1
2020-02-09 18:00 Grödinge SK Grön - Sickla IF Malmsjöhallen, Tumba
2020-02-15 09:00 Reymersholms IK 1 - Årsta FF Liljeholmshallen 3
2020-02-15 10:00 Spånga IS FK 1 - Espanyol Academy IF Ärvingehallen
2020-02-15 12:00 IFK Stockholm FK - Athletic FC Järfälla 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-15 13:00 Sickla IF - Ekerö IK Fisksätra Sporthall
2020-02-16 19:00 Grödinge SK Grön - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Storvretens Sporthall