Spelprogram - Futsal Pojkar 11-3 (födda 08)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK P08svart Anders Roxström 0727375454 Svarta/svarta/röda
Hammarby IF FF 1 Isadora Cuellar 0704881587 Vit/Grön/Vit
IF Brommapojkarna 11 Stefan Hultberg 0703505704 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Aspudden-Tellus 1 Hanna Bergander 0709992986 Blå/Blå/Blå
IFK Sollentuna Christer Carlson 0707350750 0707350750 Blå/Vit Randig/Blå/Blå
Nacka Juniors FF Florentin Mircia Royal Blå/Vit/Blåa
Rågsveds IF Grön Tobias Tegnestrand 0706173391 Gul/Grön/Gul
Skå IK & Bygdegård Gul Christofer Flygare 0705832322 vit/vit/vit
Stureby SK 1 Tommy Dannstedt 0730333116 Blå/Vit/Blå
Stuvsta IF 1 Rickard Holst 0720509753 Grön/svart randig/Svart/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Robert Tony Burgman 0731535095 Grön/Vit/Grön/Grön
Älvsjö AIK FF 1 Gert Forje 0707491113 vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2019-11-08 20:00 Nacka Juniors FF - Stureby SK 1 Myrsjö Sporthall 1
2019-11-09 18:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Älvsjö AIK FF 1 Liljeholmshallen 3
2019-11-09 18:00 IFK Sollentuna - IF Brommapojkarna 11 Silverdalshallen
2019-11-10 10:00 Enskede IK P08svart - Hammarby IF FF 1 Gubbängshallen
2019-11-10 15:00 Rågsveds IF Grön - Skå IK & Bygdegård Gul Gubbängshallen
2019-11-10 19:00 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Stuvsta IF 1 Botkyrkahallen 2
2019-11-15 19:00 IF Brommapojkarna 11 - Nacka Juniors FF Grimstahallen
2019-11-16 15:00 Skå IK & Bygdegård Gul - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Stenhamraskolan
2019-11-17 08:00 Stuvsta IF 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 Stuvstahallen
2019-11-17 18:00 Stureby SK 1 - Enskede IK P08svart Gubbängshallen
2019-11-17 19:00 Hammarby IF FF 1 - Rågsveds IF Grön Gubbängshallen
2019-11-23 10:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Skå IK & Bygdegård Gul Liljeholmshallen 2
2019-11-23 14:00 Enskede IK P08svart - IF Brommapojkarna 11 Hagsätrahallen
2019-11-24 09:00 Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF 1 Stuvstahallen
2019-11-24 17:00 Nacka Juniors FF - IFK Sollentuna Myrsjö Sporthall 1
2019-11-24 19:00 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Hammarby IF FF 1 Storvretens Sporthall
2019-11-24 19:00 Rågsveds IF Grön - Stureby SK 1 Gubbängshallen
2019-11-29 19:00 IF Brommapojkarna 11 - Rågsveds IF Grön Grimstahallen
2019-11-30 14:00 Älvsjö AIK FF 1 - Nacka Juniors FF Stora Mossens Idrottshall 1
2019-11-30 18:00 IFK Sollentuna - Enskede IK P08svart Häggvikshallen
December
2019-12-01 15:00 Skå IK & Bygdegård Gul - Stuvsta IF 1 Stenhamraskolan
2019-12-01 18:00 Stureby SK 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Gubbängshallen
2019-12-01 19:00 Hammarby IF FF 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 Gubbängshallen
2019-12-07 16:15 Skå IK & Bygdegård Gul - Älvsjö AIK FF 1 Tappström Bollhall
2019-12-07 18:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Stureby SK 1 Liljeholmshallen 3
2019-12-08 09:00 Stuvsta IF 1 - Hammarby IF FF 1 Stuvstahallen
2019-12-08 15:00 Rågsveds IF Grön - IFK Sollentuna Gubbängshallen
2019-12-08 16:00 Enskede IK P08svart - Nacka Juniors FF Gubbängshallen
2019-12-08 19:00 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - IF Brommapojkarna 11 Storvretens Sporthall
2019-12-14 17:00 Älvsjö AIK FF 1 - IFK Sollentuna Sätrahallen
Januari
2020-01-10 18:00 IF Brommapojkarna 11 - IFK Aspudden-Tellus 1 Grimstahallen
2020-01-10 20:00 Nacka Juniors FF - Rågsveds IF Grön Myrsjö Sporthall 1
2020-01-11 14:00 Älvsjö AIK FF 1 - Enskede IK P08svart Liljeholmshallen 1
2020-01-11 18:00 IFK Sollentuna - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Häggvikshallen
2020-01-12 14:00 Hammarby IF FF 1 - Skå IK & Bygdegård Gul Gubbängshallen
2020-01-12 18:00 Stureby SK 1 - Stuvsta IF 1 Gubbängshallen
2020-01-18 08:00 Skå IK & Bygdegård Gul - Stureby SK 1 Tappström Bollhall
2020-01-19 10:00 Rågsveds IF Grön - Enskede IK P08svart Gubbängshallen
2020-01-19 11:00 Stuvsta IF 1 - IF Brommapojkarna 11 Stuvstahallen
2020-01-19 14:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - IFK Sollentuna Gubbängshallen
2020-01-19 18:00 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Nacka Juniors FF Botkyrkahallen 2
2020-01-19 19:00 Hammarby IF FF 1 - Älvsjö AIK FF 1 Gubbängshallen
2020-01-24 19:00 IF Brommapojkarna 11 - Skå IK & Bygdegård Gul Grimstahallen
2020-01-24 20:00 Nacka Juniors FF - IFK Aspudden-Tellus 1 Myrsjö Sporthall 1
2020-01-25 18:00 IFK Sollentuna - Stuvsta IF 1 Häggvikshallen
2020-01-25 20:00 Älvsjö AIK FF 1 - Rågsveds IF Grön Liljeholmshallen 3
2020-01-26 15:00 Enskede IK P08svart - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Gubbängshallen
2020-01-26 18:00 Stureby SK 1 - Hammarby IF FF 1 Gubbängshallen
Februari
2020-02-01 16:30 Skå IK & Bygdegård Gul - IFK Sollentuna Tappström Bollhall
2020-02-02 09:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Enskede IK P08svart Gubbängshallen
2020-02-02 10:00 Stuvsta IF 1 - Nacka Juniors FF Stuvstahallen
2020-02-02 11:00 Stureby SK 1 - Älvsjö AIK FF 1 Gubbängshallen
2020-02-02 16:00 Hammarby IF FF 1 - IF Brommapojkarna 11 Gubbängshallen
2020-02-02 19:00 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Rågsveds IF Grön Storvretens Sporthall
2020-02-07 18:00 IF Brommapojkarna 11 - Stureby SK 1 Grimstahallen
2020-02-08 14:00 Älvsjö AIK FF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-08 18:00 IFK Sollentuna - Hammarby IF FF 1 Häggvikshallen
2020-02-09 12:00 Rågsveds IF Grön - IFK Aspudden-Tellus 1 Gubbängshallen
2020-02-09 17:00 Nacka Juniors FF - Skå IK & Bygdegård Gul Myrsjö Sporthall 1
2020-02-09 17:30 Enskede IK P08svart - Stuvsta IF 1 Vintervikshallen
2020-02-14 18:00 IF Brommapojkarna 11 - Älvsjö AIK FF 1 Grimstahallen
2020-02-15 16:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-15 16:15 Skå IK & Bygdegård Gul - Enskede IK P08svart Tappström Bollhall
2020-02-16 09:00 Stuvsta IF 1 - Rågsveds IF Grön Stuvstahallen
2020-02-16 14:00 Stureby SK 1 - IFK Sollentuna Gubbängshallen
2020-02-16 17:00 Hammarby IF FF 1 - Nacka Juniors FF Gubbängshallen