Spelprogram - Futsal Pojkar 11-2 (födda 08)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 10 Magnus Braun 0706900317 Vinröd/Svart/Svarta
IFK Stockholm FK Marcelo Soto Röd/Blå/Vit
IK Hephata 1 Erica Larsson 0763377475 Blå/Blå/Gul
Norrtulls SK 1 Jamie Walters 0703117577 Gul/Svart/Gul
Reymersholms IK 1 Jonas Norebring Grön/Vit/Grön
Saltsjöbadens IF Anne Björkestrand Blå/Vit/Blå/Blå
Skogås-Trångsunds FF Blå Tomas Ekebohm Röd-Blå/Blå/Blå
Sköndals IK FK 1 Klas Lindstrand 0761135556 marin, marin, marin
Sörskogens IF 1 Tero Danska 0760437213 Vit/Röd/Vit
Årsta FF Stefan Bäckström Vougt 0702996091 Vit/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2019-11-02 16:00 Reymersholms IK 1 - Sköndals IK FK 1 Liljeholmshallen 3
2019-11-03 18:00 Årsta FF - Boo FF 10 Gubbängshallen
2019-11-03 18:00 Sörskogens IF 1 - Saltsjöbadens IF Vårbyhallen
2019-11-09 13:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - Årsta FF Skogåshallen
2019-11-09 16:00 IK Hephata 1 - Norrtulls SK 1 Liljeholmshallen 3
2019-11-09 17:00 IFK Stockholm FK - Reymersholms IK 1 Liljeholmshallen 3
2019-11-10 12:00 Sköndals IK FK 1 - Sörskogens IF 1 Gubbängshallen
2019-11-15 20:00 Boo FF 10 - IFK Stockholm FK Myrsjö Sporthall 1
2019-11-17 17:00 Sörskogens IF 1 - Reymersholms IK 1 Vårbyhallen
2019-11-17 19:00 Norrtulls SK 1 - Saltsjöbadens IF Farstahallen 4
2019-11-23 09:00 IFK Stockholm FK - Sörskogens IF 1 Brännkyrkahallen 2 (lilla)
2019-11-23 10:00 IK Hephata 1 - Årsta FF Brännkyrkahallen 2 (lilla)
2019-11-23 11:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - Boo FF 10 Skogåshallen
2019-11-24 09:00 Sköndals IK FK 1 - Norrtulls SK 1 Gubbängshallen
2019-11-30 11:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - IFK Stockholm FK Vårbyhallen
2019-11-30 12:00 Norrtulls SK 1 - Reymersholms IK 1 Stora Mossens Idrottshall 1
December
2019-12-01 10:00 Årsta FF - Saltsjöbadens IF Gubbängshallen
2019-12-08 10:00 Sköndals IK FK 1 - Årsta FF Gubbängshallen
2019-12-08 17:00 Sörskogens IF 1 - Norrtulls SK 1 Vårbyhallen
2019-12-13 19:00 Boo FF 10 - Saltsjöbadens IF Myrsjö Sporthall 1
2019-12-14 15:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - IK Hephata 1 Skogåshallen
2019-12-15 18:00 Årsta FF - Reymersholms IK 1 Gubbängshallen
2019-12-21 12:00 IK Hephata 1 - Boo FF 10 Konradsbergshallen
Januari
2020-01-10 19:30 Saltsjöbadens IF - Skogås-Trångsunds FF Blå Tattby Sporthall
2020-01-12 15:00 IFK Stockholm FK - Norrtulls SK 1 Sätrahallen
2020-01-12 16:00 Sörskogens IF 1 - Årsta FF Vårbyhallen
2020-01-12 17:00 Sköndals IK FK 1 - Boo FF 10 Gubbängshallen
2020-01-17 19:00 Boo FF 10 - Reymersholms IK 1 Myrsjö Sporthall 1
2020-01-18 11:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - Sköndals IK FK 1 Skogåshallen
2020-01-18 19:00 IK Hephata 1 - IFK Stockholm FK Liljeholmshallen 3
2020-01-24 20:30 Saltsjöbadens IF - IK Hephata 1 Tattby Sporthall
2020-01-25 18:00 Reymersholms IK 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå Skarpnäckshallen
2020-01-25 19:00 Norrtulls SK 1 - Årsta FF Liljeholmshallen 3
2020-01-26 17:00 Sörskogens IF 1 - Boo FF 10 Vårbyhallen
2020-01-31 20:30 Saltsjöbadens IF - IFK Stockholm FK Tattby Sporthall
Februari
2020-02-02 11:00 IK Hephata 1 - Sköndals IK FK 1 Brännkyrkahallen 1
2020-02-02 14:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - Sörskogens IF 1 Skogåshallen
2020-02-08 17:00 Norrtulls SK 1 - Boo FF 10 Liljeholmshallen 3
2020-02-08 18:00 Reymersholms IK 1 - IK Hephata 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-09 10:00 IFK Stockholm FK - Årsta FF Gubbängshallen
2020-02-09 16:30 Sköndals IK FK 1 - Saltsjöbadens IF Vintervikshallen
2020-02-14 18:30 Saltsjöbadens IF - Reymersholms IK 1 Tattby Sporthall
2020-02-15 12:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - Norrtulls SK 1 Stuvstahallen
2020-02-15 17:00 IK Hephata 1 - Sörskogens IF 1 Liljeholmshallen 3
2020-02-16 16:00 Sköndals IK FK 1 - IFK Stockholm FK Gubbängshallen