Spelprogram - Futsal Pojkar 12-3 (födda 07)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
FC Boo 1 Anders Modig Svart/vit/Svart/Svart
IFK Stockholm FK Hüseyin Yildiz Röd/Blå/Vit
Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Thomas Edlind 086464622 0706460711 Röd/Vit/Röd
Nacka Juniors FF Per-Ola Mattsson 0707207495 Royal Blå/Vit/Blåa
Rågsveds IF Gustav Ängeby 0703353889 Gul/Grön/Gul
Saltsjö-Boo IF 1 Joakim Haglund 0733853135 Svart/Svart/Svart
Spårvägens FF Kjell Irestam 08391126 0708110676 Blå/vit, Blå, Blå
Stuvsta IF 1 Robert Mattsson Axén 087850405 0702591430 Grön/svart randig/Svart/Svart
Tyresö FF Tyresö FF(Föreningen) Gul, Röd, Röda
Älvsjö AIK FF 1 Christer Ericson 0703223823 vit/blå/vita
Örby IS Peter Nilsson 0733265751 Röd/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2019-11-09 13:00 IFK Stockholm FK - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Liljeholmshallen 2
2019-11-09 15:00 Älvsjö AIK FF 1 - Örby IS Liljeholmshallen 2
2019-11-10 11:00 Stuvsta IF 1 - Saltsjö-Boo IF 1 Stuvstahallen
2019-11-10 17:00 Rågsveds IF - Tyresö FF Gubbängshallen
2019-11-16 13:00 Spårvägens FF - Stuvsta IF 1 Skarpnäckshallen
2019-11-16 15:00 Nacka Juniors FF - Rågsveds IF Fisksätra Sporthall
2019-11-17 17:15 Saltsjö-Boo IF 1 - Älvsjö AIK FF 1 Farstahallen (lilla)
2019-11-17 19:00 Tyresö FF - IFK Stockholm FK Slottshallen
2019-11-17 20:00 FC Boo 1 - Nacka Juniors FF Myrsjö Sporthall 1
2019-11-22 20:00 FC Boo 1 - Saltsjö-Boo IF 1 Myrsjö Sporthall 1
2019-11-23 11:00 IFK Stockholm FK - Nacka Juniors FF Liljeholmshallen 2
2019-11-23 17:00 Älvsjö AIK FF 1 - Spårvägens FF Liljeholmshallen 2
2019-11-24 19:00 Tyresö FF - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Slottshallen
2019-11-24 20:00 Rågsveds IF - Örby IS Gubbängshallen
2019-11-29 21:00 Saltsjö-Boo IF 1 - Rågsveds IF Myrsjö Sporthall 1
2019-11-30 17:00 Spårvägens FF - FC Boo 1 Skarpnäckshallen
2019-11-30 19:00 Örby IS - IFK Stockholm FK Liljeholmshallen 2
December
2019-12-01 15:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Stuvsta IF 1 Eriksdalshallen
2019-12-01 18:00 Nacka Juniors FF - Tyresö FF Myrsjö Sporthall 1
2019-12-07 17:00 IFK Stockholm FK - Saltsjö-Boo IF 1 Liljeholmshallen 3
2019-12-07 17:00 Älvsjö AIK FF 1 - Stuvsta IF 1 Liljeholmshallen 2
2019-12-08 11:00 Rågsveds IF - Spårvägens FF Gubbängshallen
2019-12-08 18:00 Nacka Juniors FF - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Myrsjö Sporthall 1
2019-12-08 19:00 Tyresö FF - Örby IS Slottshallen
2019-12-14 15:00 Örby IS - FC Boo 1 Sätrahallen
Januari
2020-01-11 16:00 Spårvägens FF - IFK Stockholm FK Skarpnäckshallen
2020-01-11 17:00 Örby IS - Nacka Juniors FF Liljeholmshallen 2
2020-01-12 11:00 Stuvsta IF 1 - FC Boo 1 Stuvstahallen
2020-01-12 17:00 Saltsjö-Boo IF 1 - Tyresö FF Myrsjö Sporthall 1
2020-01-12 20:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Älvsjö AIK FF 1 Gubbängshallen
2020-01-17 21:00 Nacka Juniors FF - Saltsjö-Boo IF 1 Myrsjö Sporthall 1
2020-01-18 18:00 Örby IS - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Liljeholmshallen 2
2020-01-19 16:00 Rågsveds IF - Stuvsta IF 1 Gubbängshallen
2020-01-19 18:00 FC Boo 1 - Älvsjö AIK FF 1 Fisksätra Sporthall
2020-01-19 19:00 Tyresö FF - Spårvägens FF Slottshallen
2020-01-25 15:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - FC Boo 1 Liljeholmshallen 2
2020-01-25 17:00 Älvsjö AIK FF 1 - Rågsveds IF Liljeholmshallen 2
2020-01-25 17:00 Spårvägens FF - Nacka Juniors FF Skarpnäckshallen
2020-01-26 09:00 Stuvsta IF 1 - IFK Stockholm FK Stuvstahallen
2020-01-26 20:00 Saltsjö-Boo IF 1 - Örby IS Myrsjö Sporthall 1
2020-01-31 20:00 Saltsjö-Boo IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Myrsjö Sporthall 1
Februari
2020-02-02 12:00 Rågsveds IF - FC Boo 1 Gubbängshallen
2020-02-02 17:00 IFK Stockholm FK - Älvsjö AIK FF 1 Skärholmshallen 1
2020-02-02 18:00 Örby IS - Spårvägens FF Gubbängshallen
2020-02-02 19:00 Tyresö FF - Stuvsta IF 1 Slottshallen
2020-02-07 20:00 FC Boo 1 - IFK Stockholm FK Myrsjö Sporthall 1
2020-02-08 16:00 Älvsjö AIK FF 1 - Tyresö FF Liljeholmshallen 2
2020-02-08 17:00 Spårvägens FF - Saltsjö-Boo IF 1 Skarpnäckshallen
2020-02-08 19:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Rågsveds IF Liljeholmshallen 3
2020-02-09 15:00 Stuvsta IF 1 - Nacka Juniors FF Vårbyhallen
2020-02-14 20:00 Nacka Juniors FF - Älvsjö AIK FF 1 Myrsjö Sporthall 1
2020-02-15 11:00 IFK Stockholm FK - Rågsveds IF Liljeholmshallen 3
2020-02-15 16:00 Spårvägens FF - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Skarpnäckshallen
2020-02-15 18:00 Örby IS - Stuvsta IF 1 Liljeholmshallen 2
2020-02-16 19:00 Tyresö FF - FC Boo 1 Slottshallen