Spelprogram - Futsal Pojkar 12-2 (födda 07)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIF Kista AIF Kista(Föreningen)
Bällsta FF 1 Bengt-Åke Grip Grön/Vit/Vit
Enskede IK Blå/Marin Åsa Peterson 0705367684 Svarta/svarta/röda
Hammarby IF FF 1 David Sundblad-Wetzel 0709555253 Vit/Grön/Vit
IF Brommapojkarna 3 Jonas Allan Göransson Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Aspudden-Tellus 1 Hanna Bergander 0709992986 Blå/Blå/Blå
Reymersholms IK 1 Niclas Mesterton Grön/Vit/Grön
Skå IK & Bygdegård Skå IK & Bygdegård(Föreningen) vit, vit, vit
Spånga IS FK 1 Stefan Sundbeck Blå-vit/Blå/Blå
Stureby SK 1 Tommy Dannstedt 0730333116 Blå/Vit/Blå
Åkersberga FC 1 Fredrik Lundh 0739128354 0739128354 Blå/Svart randig/Svart/Vit
Ängby IF Gul Peter Jupiter 0704563925 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2019-11-08 18:00 AIF Kista - Ängby IF Gul Ärvingehallen
2019-11-08 19:00 IF Brommapojkarna 3 - Bällsta FF 1 Grimstahallen
2019-11-09 12:00 Spånga IS FK 1 - Skå IK & Bygdegård Ärvingehallen
2019-11-09 16:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Reymersholms IK 1 Liljeholmshallen 2
2019-11-10 16:00 Åkersberga FC 1 - Stureby SK 1 Hackstahallen
2019-11-10 19:00 Enskede IK Blå/Marin - Hammarby IF FF 1 Gubbängshallen
2019-11-16 10:00 Ängby IF Gul - Enskede IK Blå/Marin Husbyhallen
2019-11-16 14:00 Skå IK & Bygdegård - IF Brommapojkarna 3 Stenhamraskolan
2019-11-17 12:00 Stureby SK 1 - AIF Kista Gubbängshallen
2019-11-17 14:00 Hammarby IF FF 1 - Spånga IS FK 1 Gubbängshallen
2019-11-17 14:00 Bällsta FF 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 Tellushallen
2019-11-22 18:00 Spånga IS FK 1 - Ängby IF Gul Ärvingehallen
2019-11-22 19:00 IF Brommapojkarna 3 - Hammarby IF FF 1 Grimstahallen
2019-11-23 11:00 AIF Kista - Åkersberga FC 1 Ärvingehallen
2019-11-23 15:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Skå IK & Bygdegård Liljeholmshallen 2
2019-11-24 15:00 Bällsta FF 1 - Reymersholms IK 1 Tellushallen
2019-11-24 18:00 Enskede IK Blå/Marin - Stureby SK 1 Gubbängshallen
2019-11-29 18:00 Ängby IF Gul - IF Brommapojkarna 3 Ärvingehallen
2019-11-30 11:00 Reymersholms IK 1 - AIF Kista Stora Mossens Idrottshall 2
2019-11-30 15:00 Skå IK & Bygdegård - Bällsta FF 1 Stenhamraskolan
December
2019-12-01 14:00 Stureby SK 1 - Spånga IS FK 1 Gubbängshallen
2019-12-01 16:00 Åkersberga FC 1 - Enskede IK Blå/Marin Hackstahallen
2019-12-01 20:00 Hammarby IF FF 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 Gubbängshallen
2019-12-06 19:00 IF Brommapojkarna 3 - Stureby SK 1 Grimstahallen
2019-12-07 12:00 Spånga IS FK 1 - Åkersberga FC 1 Ärvingehallen
2019-12-07 15:15 Skå IK & Bygdegård - Reymersholms IK 1 Tappström Bollhall
2019-12-07 16:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Ängby IF Gul Liljeholmshallen 2
2019-12-08 13:00 Enskede IK Blå/Marin - AIF Kista Gubbängshallen
2019-12-08 15:00 Bällsta FF 1 - Hammarby IF FF 1 Tellushallen
2019-12-14 14:00 Reymersholms IK 1 - Åkersberga FC 1 Sätrahallen
Januari
2020-01-10 18:00 AIF Kista - Spånga IS FK 1 Ärvingehallen
2020-01-11 11:00 Ängby IF Gul - Bällsta FF 1 Ärvingehallen
2020-01-11 18:00 Reymersholms IK 1 - Enskede IK Blå/Marin Liljeholmshallen 2
2020-01-12 13:00 Hammarby IF FF 1 - Skå IK & Bygdegård Gubbängshallen
2020-01-12 15:00 Åkersberga FC 1 - IF Brommapojkarna 3 Hackstahallen
2020-01-12 19:00 Stureby SK 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 Gubbängshallen
2020-01-17 19:00 IF Brommapojkarna 3 - AIF Kista Grimstahallen
2020-01-18 09:00 Spånga IS FK 1 - Enskede IK Blå/Marin Ärvingehallen
2020-01-18 09:00 Skå IK & Bygdegård - Ängby IF Gul Tappström Bollhall
2020-01-18 15:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Åkersberga FC 1 Liljeholmshallen 2
2020-01-19 11:00 Hammarby IF FF 1 - Reymersholms IK 1 Gubbängshallen
2020-01-19 14:00 Bällsta FF 1 - Stureby SK 1 Tellushallen
2020-01-25 09:00 AIF Kista - IFK Aspudden-Tellus 1 Ärvingehallen
2020-01-25 11:00 Ängby IF Gul - Hammarby IF FF 1 Ärvingehallen
2020-01-25 14:00 Reymersholms IK 1 - Spånga IS FK 1 Liljeholmshallen 2
2020-01-26 12:00 Stureby SK 1 - Skå IK & Bygdegård Gubbängshallen
2020-01-26 13:00 Enskede IK Blå/Marin - IF Brommapojkarna 3 Gubbängshallen
2020-01-26 16:00 Åkersberga FC 1 - Bällsta FF 1 Hackstahallen
2020-01-31 20:00 IF Brommapojkarna 3 - Spånga IS FK 1 Grimstahallen
Februari
2020-02-01 10:00 Ängby IF Gul - Reymersholms IK 1 Ärvingehallen
2020-02-01 17:30 Skå IK & Bygdegård - Åkersberga FC 1 Tappström Bollhall
2020-02-02 09:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Enskede IK Blå/Marin Västertorpshallen
2020-02-02 13:00 Bällsta FF 1 - AIF Kista Tellushallen
2020-02-02 19:00 Hammarby IF FF 1 - Stureby SK 1 Gubbängshallen
2020-02-08 08:00 Spånga IS FK 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 Ärvingehallen
2020-02-08 11:00 AIF Kista - Skå IK & Bygdegård Ärvingehallen
2020-02-08 14:00 Reymersholms IK 1 - IF Brommapojkarna 3 Liljeholmshallen 2
2020-02-09 15:00 Stureby SK 1 - Ängby IF Gul Gubbängshallen
2020-02-09 16:00 Enskede IK Blå/Marin - Bällsta FF 1 Gubbängshallen
2020-02-09 16:00 Åkersberga FC 1 - Hammarby IF FF 1 Hackstahallen
2020-02-15 12:00 Ängby IF Gul - Åkersberga FC 1 Ärvingehallen
2020-02-15 15:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - IF Brommapojkarna 3 Liljeholmshallen 2
2020-02-15 18:15 Skå IK & Bygdegård - Enskede IK Blå/Marin Tappström Bollhall
2020-02-16 14:00 Bällsta FF 1 - Spånga IS FK 1 Tellushallen
2020-02-16 18:00 Hammarby IF FF 1 - AIF Kista Gubbängshallen
2020-02-16 19:00 Stureby SK 1 - Reymersholms IK 1 Gubbängshallen