Spelprogram - Futsal Pojkar 12-1 (födda 07)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Djurgårdens IF FF 1 Jeanette Dypbukt 0709926452 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Ekerö IK Ekerö IK(Föreningen) Blå/Blå/Blå
FC Järfälla Martin Binnberg 0704471645 Vit/Svart/Svarta
Norrtulls SK 1 Johan Höglund 08341825 0703743404 Gul/Svart/Gul
Sickla IF Stefan Engwall 0706180989 Röd/Blå/Röd
Skogås-Trångsunds FF Blå Nicklas Wernström Röd-Blå/Blå/Blå
Sörskogens IF 1 Anders Björklin 0702987602 Vit/Röd/Vit
Täby United FC Röd Lennarth Selander 0733778755 Svart/Svart/Svart
Årsta FF Martin Olsson 0707894311 Vit/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2019-11-16 13:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - Sörskogens IF 1 Skogåshallen
2019-11-17 10:00 Djurgårdens IF FF 1 - Norrtulls SK 1 Hjorthagshallen
2019-11-17 10:00 Årsta FF - Sickla IF Gubbängshallen
2019-11-17 14:00 FC Järfälla - Täby United FC Röd Kallhälls Sporthall
2019-11-23 13:00 Sickla IF - Skogås-Trångsunds FF Blå Tippens Sporthall
2019-11-23 14:00 Norrtulls SK 1 - FC Järfälla Liljeholmshallen 2
2019-11-24 17:00 Sörskogens IF 1 - Djurgårdens IF FF 1 Vårbyhallen
2019-11-24 19:00 Täby United FC Röd - Ekerö IK Skarpängshallen B
December
2019-12-01 09:00 Djurgårdens IF FF 1 - Sickla IF Eriksdalshallen
2019-12-01 09:00 Ekerö IK - FC Järfälla Stenhamraskolan
2019-12-01 13:00 Årsta FF - Täby United FC Röd Gubbängshallen
2019-12-01 17:00 Sörskogens IF 1 - Norrtulls SK 1 Vårbyhallen
2019-12-07 14:00 Norrtulls SK 1 - Ekerö IK Liljeholmshallen 2
2019-12-07 15:00 Sickla IF - Sörskogens IF 1 Tippens Sporthall
2019-12-08 15:00 FC Järfälla - Årsta FF Kallhälls Sporthall
2019-12-08 18:00 Täby United FC Röd - Skogås-Trångsunds FF Blå Skarpängshallen B
Januari
2020-01-11 13:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - Norrtulls SK 1 Skogåshallen
2020-01-11 14:00 Djurgårdens IF FF 1 - Täby United FC Röd Liljeholmshallen 2
2020-01-11 14:00 Sickla IF - FC Järfälla Tippens Sporthall
2020-01-12 15:00 Årsta FF - Ekerö IK Gubbängshallen
2020-01-18 13:00 Ekerö IK - Skogås-Trångsunds FF Blå Tappström Bollhall
2020-01-18 17:00 Norrtulls SK 1 - Årsta FF Liljeholmshallen 2
2020-01-19 17:00 FC Järfälla - Djurgårdens IF FF 1 Kallhälls Sporthall
2020-01-19 19:00 Täby United FC Röd - Sörskogens IF 1 Skarpängshallen B
Februari
2020-02-01 11:00 Skogås-Trångsunds FF Blå - Årsta FF Skogåshallen
2020-02-01 13:00 Sickla IF - Täby United FC Röd Tippens Sporthall
2020-02-02 10:00 Djurgårdens IF FF 1 - Ekerö IK Västertorpshallen
2020-02-02 17:00 Sörskogens IF 1 - FC Järfälla Vårbyhallen
2020-02-08 17:00 Norrtulls SK 1 - Sickla IF Liljeholmshallen 2
2020-02-08 17:15 Ekerö IK - Sörskogens IF 1 Tappström Bollhall
2020-02-09 13:00 Årsta FF - Djurgårdens IF FF 1 Gubbängshallen
2020-02-09 15:00 FC Järfälla - Skogås-Trångsunds FF Blå Kallhälls Sporthall
2020-02-15 14:00 Sickla IF - Ekerö IK Tippens Sporthall
2020-02-15 17:00 Djurgårdens IF FF 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå Liljeholmshallen 2
2020-02-16 17:00 Sörskogens IF 1 - Årsta FF Vårbyhallen
2020-02-16 19:00 Täby United FC Röd - Norrtulls SK 1 Skarpängshallen B