Spelprogram - Ungdomsmatcher hösten 2019

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF (P05) Alingsås IF FF(Föreningen)
Athletic FC Göteborg (P05) Athletic FC Göteborg (Föreningen)
Bergums IF (P03) Esad Alic 0707342817 Blå, Blå, Blåa
FC Rödeby (P05) FC Rödeby(Föreningen)
Guldhedens IK (HJ) Guldhedens IK(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Hermansby IF (P03) Hermansby IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hovås Billdal IF (F03) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (P03) Sebastian Myrin 0739024680 Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (P04) Sebastian Myrin 0739024680 Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (P06) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Väster (P05) IF Väster(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IFK Göteborg (P06) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Stocksund (F05) Niclas Rodin 0708400400 Vit, Blå, Vit
IK Kongahälla (P04) IK Kongahälla(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Jonsereds IF (05) Johan Wahlberg 0709481086 Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Kareby IS /Kongahälla IK (P03) Kareby IS(Föreningen) Röd. (svart Kareby/Kode), Blå. (svart Kareby/Kode), Röda.(svart Kareby/Kode)
Kungsbacka IF (P05) Kungsbacka IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Kärra KIF (P03) Samuel Castellon 0705472929 Gul, Blå, Gula
Landvetter IS (P06) Landvetter IS(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Näsets SK (P04) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Vita, Vinröda
Onsala BK (F03) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Torslanda IK (P06) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
VBR Star Viginia USA (F05) Niclas Rodin 0708400400 Vit, Blå, Vit
VBR Star Virginia USA (P03) Sebastian Myrin 0739024680 Vit, Vit, Vita
VBR Star Virginia USA (P04) Sebastian Myrin 0739024680 Vit, Vit, Vita
Älvsborg FF (P03) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (P04) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvängens IK (HJ) Älvängens IK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-07-10 20:00 060909002 Bergums IF (P03) - Kärra KIF (P03) Bergumsvallen Gräs
2019-07-12 16:00 060909006 IF Väster (P05) - Kungsbacka IF (P05) 7 - 2 Apelsinplan 1 Gräs
2019-07-12 17:00 060909007 Jonsereds IF (05) - Alingsås IF FF (P05) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-07-13 17:15 060909001 Hovås Billdal IF (F03) - Onsala BK (F03) 3 - 1 Hovås Billdal Arena 1
2019-07-14 10:00 060909003 IFK Stocksund (F05) - VBR Star Viginia USA (F05) Hovåsvallen 1 Gräs
2019-07-14 11:00 060909004 Hovås Billdal IF (P04) - VBR Star Virginia USA (P04) 0 - 0 Hovås Billdal Arena 1
2019-07-14 12:00 060909005 Hovås Billdal IF (P03) - VBR Star Virginia USA (P03) Hovås Billdal Arena 1
2019-08-06 19:30 060909008 Älvängens IK (HJ) - Guldhedens IK (HJ) 4 - 1 Älvevi 2 Konstgräs
2019-08-11 15:00 060909012 Älvsborg FF (P03) - Älvsborg FF (P04) 0 - 2 Påvelund 1 Konstgräs
2019-08-11 17:00 060909010 Hermansby IF (P03) - Kareby IS /Kongahälla IK (P03) 3 - 8 Kärnavallen 2 Konstgräs
2019-08-14 20:30 060909011 IK Kongahälla (P04) - Näsets SK (P04) 2 - 0 Kongevi 1 Konstgräs
2019-09-22 10:30 060909014 Torslanda IK (P06) - Landvetter IS (P06) Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-10-08 19:45 060909013 Hovås Billdal IF (P06) - IFK Göteborg (P06) Kobbegården 1 Konstgräs
2019-10-12 13:00 060909009 Athletic FC Göteborg (P05) - FC Rödeby (P05) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs