Spelprogram - Pojkar Div 7 Södra Höst grp 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF P10 Sjöfru David Rydberg 0706400777 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ Pia Brinkfeldt 0735624375 Svart/Svart/Svart
Hörnefors IF P09 Jennie Åberg 0703003558 Röd/Röd/Röd
Mariehem SK (P09) Vit 2 Magdalena Grahn Grön/Svart/Grön
Obbola IK P09/10 grön John-David Sagebo 0706155517 Grön/Svart/Svart
Obbola IK p09/10 vit John-David Sagebo 0706155517 Grön/Svart/Svart
Robertsfors IK P09 Andreas Jonsson 0703431908 Rödsvartrandigt (röd rygg)/Svart/Svart
Röbäcks IF P09 Olov Persson 0768284329 Röd/Blå/Blå/Röd
Röbäcks IF P10 Teres Nilsson 0706666698 Röd/Blå/Blå/Röd
Sandviks IK P 09 Gul Lovisa Zackrisson 0766775523 Svart/Gul/Svart/Svart
Sandviks IK P 09 Svart Lovisa Zackrisson 0766775523 Svart/Gul/Svart/Svart
Sandåkerns SK P09 Röd Martin Wiklund 0706858455 Röd/Röd/Röd
Spöland Vännäs IF P-09 Mikael Fransson 0702233086 Gul/Svart/Svart
Sävar IK P09 Mikael Löfling 0702278803 Röd/Röd/Röd
Sörfors IF p09 Erik Mauree +46703927789 Blå/Blå/blå
Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 2 Sofie Dahlberg 0706971897 Blå/Vit/Blå/Blå
Täfteå IK -09 Vit Katarina Gref 0702643379 Röd/Vit/röd
Umedalens IF P09 gul Fredrik Jeppsson 0706891978 Svart/Svart/gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-10 11:15 Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ - Täfteå IK -09 Vit Carlshöjdsskolans IP
2019-08-10 13:30 Sävar IK P09 - Robertsfors IK P09 Skogsvallen
2019-08-10 15:15 Mariehem SK (P09) Vit 2 - Sörfors IF p09 MSK Arena
2019-08-11 Röbäcks IF P09 - Sandåkerns SK P09 Röd Röbäcks Arena
2019-08-11 09:15 Umedalens IF P09 gul - Sandviks IK P 09 Svart Umedalens IP Söder
2019-08-11 13:00 Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 2 - Hörnefors IF P09 Tegstunets IP
2019-08-11 18:00 Obbola IK P09/10 grön - Spöland Vännäs IF P-09 PåÄngen
2019-08-13 18:00 Obbola IK p09/10 vit - Gimonäs Umeå IF P10 Sjöfru PåÄngen
2019-08-14 18:00 Röbäcks IF P10 - Sandviks IK P 09 Gul Röbäcks IP
2019-08-17 13:00 Sandviks IK P 09 Svart - Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ
2019-08-18 10:00 Robertsfors IK P09 - Obbola IK P09/10 grön Stantorsvallen
2019-08-18 10:30 Täfteå IK -09 Vit - Röbäcks IF P09 Täfteborg
2019-08-18 11:30 Sandåkerns SK P09 Röd - Mariehem SK (P09) Vit 2 Grubbevallen
2019-08-18 12:15 Sandviks IK P 09 Svart - Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 2 Sandviks IP
2019-08-18 12:15 Sandviks IK P 09 Gul - Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ Sandviks IP
2019-08-18 14:00 Hörnefors IF P09 - Sävar IK P09 Nordahlsvallen
2019-08-18 15:00 Sörfors IF p09 - Obbola IK p09/10 vit Älvdungen IP
2019-08-18 16:30 Spöland Vännäs IF P-09 - Röbäcks IF P10 Vännäsby IP
2019-08-19 17:15 Gimonäs Umeå IF P10 Sjöfru - Umedalens IF P09 gul Sjöfrun
2019-08-24 11:15 Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ - Spöland Vännäs IF P-09 Carlshöjdsskolans IP
2019-08-24 13:00 Sävar IK P09 - Sandviks IK P 09 Svart Skogsvallen
2019-08-24 13:00 Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 2 - Gimonäs Umeå IF P10 Sjöfru Tegstunets IP
2019-08-25 Röbäcks IF P09 - Sandviks IK P 09 Gul Röbäcks Arena
2019-08-25 10:00 Obbola IK P09/10 grön - Hörnefors IF P09 PåÄngen
2019-08-25 16:00 Sandåkerns SK P09 Röd - Täfteå IK -09 Vit Grubbevallen
2019-08-25 17:00 Röbäcks IF P10 - Robertsfors IK P09
2019-08-25 17:00 Umedalens IF P09 gul - Sörfors IF p09 Päråkern Norra
2019-08-28 18:00 Täfteå IK -09 Vit - Mariehem SK (P09) Vit 2 Täfteborg
2019-08-30 18:30 Mariehem SK (P09) Vit 2 - Obbola IK p09/10 vit MSK Arena
2019-08-31 13:45 Gimonäs Umeå IF P10 Sjöfru - Sävar IK P09 Sjöfrun
September
2019-09-01 12:15 Sandviks IK P 09 Gul - Sandåkerns SK P09 Röd Sandviks IP
2019-09-01 12:15 Sandviks IK P 09 Svart - Obbola IK P09/10 grön Sandviks IP
2019-09-01 12:30 Spöland Vännäs IF P-09 - Röbäcks IF P09 Fritidsområdet Vännäsbadet
2019-09-01 14:30 Hörnefors IF P09 - Röbäcks IF P10 Nordahlsvallen
2019-09-01 15:00 Sörfors IF p09 - Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 2 Älvdungen IP
2019-09-01 15:00 Robertsfors IK P09 - Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ Stantorsvallen
2019-09-03 18:00 Obbola IK p09/10 vit - Umedalens IF P09 gul PåÄngen
2019-09-07 11:00 Sandåkerns SK P09 Röd - Spöland Vännäs IF P-09 Grubbevallen
2019-09-07 11:15 Gimonäs Umeå IF P9 CSÅ - Hörnefors IF P09 Carlshöjdsskolans IP
2019-09-07 12:00 Sävar IK P09 - Sörfors IF p09 Skogsvallen
2019-09-08 Röbäcks IF P09 - Robertsfors IK P09 Röbäcks Arena
2019-09-08 10:30 Täfteå IK -09 Vit - Sandviks IK P 09 Gul Täfteborg
2019-09-08 11:30 Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 2 - Obbola IK p09/10 vit Tegstunets IP
2019-09-08 12:00 Mariehem SK (P09) Vit 2 - Umedalens IF P09 gul MSK Arena
2019-09-08 16:00 Röbäcks IF P10 - Sandviks IK P 09 Svart Röbäcks IP
2019-09-10 18:00 Obbola IK P09/10 grön - Gimonäs Umeå IF P10 Sjöfru PåÄngen
2019-09-14 15:30 Spöland Vännäs IF P-09 - Täfteå IK -09 Vit Vännäsby IP
2019-09-14 16:00 Obbola IK p09/10 vit - Sävar IK P09 PåÄngen
2019-09-15 11:30 Umedalens IF P09 gul - Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 2 Umedalens IP Söder
2019-09-15 12:15 Sandviks IK P 09 Gul - Mariehem SK (P09) Vit 2 Sandviks IP
2019-09-15 14:30 Hörnefors IF P09 - Röbäcks IF P09 Mjölevallen
2019-09-15 15:00 (Inst.) Robertsfors IK P09 - Sandåkerns SK P09 Röd Stantorsvallen
2019-09-15 15:00 Sörfors IF p09 - Obbola IK P09/10 grön Älvdungen IP
2019-09-15 16:45 Gimonäs Umeå IF P10 Sjöfru - Röbäcks IF P10 Sjöfrun