Spelprogram - P12 (7mot7) 2 höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK Röd Mikael Andersson 0703816480 Svart/Svart/Svart
Glanshammars IF Patrik Karlsson 0706880386 Svart/Svart/Svart
Hovsta IF Tobias Wolf 0730658088 Orange, Svart, Svart
Karlslunds IF HFK Blå Michael Thörn 0739607657 Röd/Blå/Röd
Laxå IF Emil Mithander 0763100410 Röd/Vit/Röd
Lillån FK Emma Bjerke 0706830897 Grön/Grön/Grön
Nora BK Petra Silfver 0706513031 Röd/Röd/Röd
SMÅ IF Jörgen Weber 0705659080 Röd/Svart/Röd
Vivalla SK Hussein Fawaz 0739053933 Svart/Vit/Svart/Svart
Vretstorps IF Håkan Oskarsson 0738413911 Röd/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-24 10:00 Laxå IF - Hovsta IF Ramundervallen 7-1
2019-08-24 10:00 Glanshammars IF - Karlslunds IF HFK Blå Ramundervallen 7-2
2019-08-24 10:00 Vretstorps IF - Vivalla SK Fredriksberg 7-1
2019-08-24 11:20 Karlslunds IF HFK Blå - Laxå IF Ramundervallen 7-1
2019-08-24 11:20 Hovsta IF - Glanshammars IF Ramundervallen 7-2
2019-08-24 11:20 Vivalla SK - Lillån FK Fredriksberg 7-1
2019-08-24 12:40 Lillån FK - Vretstorps IF Fredriksberg 7-1
2019-08-24 14:00 SMÅ IF - Adolfsbergs IK Röd Tingstadsvallen 7-1
2019-08-24 15:20 Adolfsbergs IK Röd - Nora BK Tingstadsvallen 7-1
2019-08-24 16:40 Nora BK - SMÅ IF Tingstadsvallen 7-1
September
2019-09-07 10:00 Glanshammars IF - Vretstorps IF Skölvboslätt IP 7-1
2019-09-07 10:00 Laxå IF - Nora BK Skölvboslätt IP 7-2
2019-09-07 10:00 Hovsta IF - Adolfsbergs IK Röd Hovsta IP 7-2
2019-09-07 11:20 Nora BK - Glanshammars IF Skölvboslätt IP 7-1
2019-09-07 11:20 Vretstorps IF - Laxå IF Skölvboslätt IP 7-2
2019-09-07 11:20 Adolfsbergs IK Röd - Lillån FK Hovsta IP 7-2
2019-09-07 12:40 Lillån FK - Hovsta IF Hovsta IP 7-2
2019-09-08 10:00 Vivalla SK - Karlslunds IF HFK Blå Vivalla IP 7-1
2019-09-08 11:20 Karlslunds IF HFK Blå - SMÅ IF Vivalla IP 7-1
2019-09-08 12:40 SMÅ IF - Vivalla SK Vivalla IP 7-1
2019-09-21 10:00 Adolfsbergs IK Röd - Glanshammars IF Lugnets IP 7-3
2019-09-21 10:00 SMÅ IF - Hovsta IF Lugnets IP 7-4
2019-09-21 10:00 Lillån FK - Karlslunds IF HFK Blå Lillåvallen 7-1
2019-09-21 10:00 Nora BK - Vivalla SK Lillåvallen 7-2
2019-09-21 11:20 Hovsta IF - Vretstorps IF Lugnets IP 7-3
2019-09-21 11:20 Glanshammars IF - SMÅ IF Lugnets IP 7-4
2019-09-21 11:20 Vivalla SK - Laxå IF Lillåvallen 7-1
2019-09-21 11:20 Karlslunds IF HFK Blå - Nora BK Lillåvallen 7-2
2019-09-21 12:40 Vretstorps IF - Adolfsbergs IK Röd Lugnets IP 7-3
2019-09-21 12:40 Laxå IF - Lillån FK Lillåvallen 7-1
Oktober
2019-10-05 10:00 Nora BK - Hovsta IF Ängarna 7-1
2019-10-05 10:00 Vivalla SK - Glanshammars IF Ängarna 7-2
2019-10-05 10:00 Karlslunds IF HFK Blå - Vretstorps IF Rosta Gärde 7-5
2019-10-05 10:00 SMÅ IF - Laxå IF Rosta Gärde 7-6
2019-10-05 11:20 Glanshammars IF - Lillån FK Ängarna 7-1
2019-10-05 11:20 Hovsta IF - Vivalla SK Ängarna 7-2
2019-10-05 11:20 Laxå IF - Adolfsbergs IK Röd Rosta Gärde 7-5
2019-10-05 11:20 Vretstorps IF - SMÅ IF Rosta Gärde 7-6
2019-10-05 12:40 Lillån FK - Nora BK Ängarna 7-1
2019-10-05 12:40 Adolfsbergs IK Röd - Karlslunds IF HFK Blå Rosta Gärde 7-5