Spelprogram - Div. 13 Flickor (11 år) Gr A Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Derome/Åskloster Per Bengtsson 0705857402 Röda/Blå/Röda
IFK Fjärås Marcus Lannetun 0733113998 0733113998 Röd/Vit/Röd
Kungsbacka IF Vit Martin Hoffmann 0705180363 Vit/Blå/Vita
Lilla Träslövs FF Susanna Steinick vit/blåa/blåa
Onsala BK röd Mattias Verdin 0767711756 0767711756 vit, blå, blå
SRG Himledalen Mikael Annbrink 0708140745 Svart/Svarta/Svarta
Tofta GOIF Carina Niklasson 0730888886 Blå, Vita, Blå
Trönninge BK Jerker Berndtsson 0708450648 Grön, Grön, Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-10 11:00 SRG Himledalen - IFK Fjärås Gunnevi IP
2019-08-11 10:00 Lilla Träslövs FF - Kungsbacka IF Vit Östervi C
2019-08-11 14:00 Onsala BK röd - Tofta GOIF Rydets IP Konstgräs
2019-08-11 18:00 Derome/Åskloster - Trönninge BK Dersbovallen C
2019-08-13 18:00 Tofta GOIF - SRG Himledalen Lindvallen A
2019-08-17 12:30 IFK Fjärås - Lilla Träslövs FF Lertäppa
2019-08-18 11:00 Kungsbacka IF Vit - Derome/Åskloster Kungsbacka sportcenter 10
2019-08-18 11:00 Trönninge BK - Onsala BK röd Håstens IP A
2019-08-21 18:30 Derome/Åskloster - SRG Himledalen Klostervallen B
2019-08-24 11:00 Trönninge BK - Tofta GOIF Håstens IP A
2019-08-24 14:00 Onsala BK röd - Lilla Träslövs FF Rydets IP Konstgräs
2019-08-25 14:00 Kungsbacka IF Vit - IFK Fjärås Kungsbacka sportcenter 10
2019-08-31 12:30 IFK Fjärås - Onsala BK röd Lertäppa
September
2019-09-01 10:00 Lilla Träslövs FF - Derome/Åskloster Östervi C
2019-09-01 16:00 Tofta GOIF - Kungsbacka IF Vit Lindvallen A
2019-09-01 16:30 SRG Himledalen - Trönninge BK Gunnevi IP
2019-09-07 11:00 Trönninge BK - Lilla Träslövs FF Håstens IP A
2019-09-08 12:00 Onsala BK röd - Derome/Åskloster Rydets IP Konstgräs
2019-09-08 16:00 Kungsbacka IF Vit - SRG Himledalen Kungsbacka sportcenter 10
2019-09-09 18:30 IFK Fjärås - Tofta GOIF Ögärdets IP C
2019-09-14 11:00 Trönninge BK - Kungsbacka IF Vit Håstens IP A
2019-09-15 11:00 Derome/Åskloster - IFK Fjärås Dersbovallen C
2019-09-15 13:00 Lilla Träslövs FF - Tofta GOIF Östervi C
2019-09-15 16:00 Onsala BK röd - SRG Himledalen Rydets IP Konstgräs
2019-09-21 12:30 IFK Fjärås - Trönninge BK Lertäppa
2019-09-22 11:00 SRG Himledalen - Lilla Träslövs FF Gunnevi IP
2019-09-22 11:00 Kungsbacka IF Vit - Onsala BK röd Kungsbacka sportcenter 10
2019-09-22 15:00 Tofta GOIF - Derome/Åskloster Lindvallen A