Spelprogram - Div. 11 Pojkar (12 år) Gr E Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Astrio 2 BK Astrio(Föreningen) Gul, Svarta, Gula
Halmstads BK 2 Jens Karlsson 0731811818 blå, svart, blå
Hasslöv/Skottorp Peter Ohlsén 0707123794 Svart/Svart/Svart
HGH FC Blå Henrik Ehrnlund Rödblårandig/svarta/svarta
IF Centern Vit Hélena Skantz 0706008343 blåvit-randig/Blå/Blåa
Knäreds IK Frida Jönsson 0702296943 Gul/Svart/Svart
Laholms FK Fredrik Nilsson 0706649059 Vit/svart/Vit
Oskarströms IS Nikola Trubarac 0723308543 vit, vita, vit
Sennans IF Michael Kälebo 0705580012 röd/blå/röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-06 18:00 HGH FC Blå - Halmstads BK 2 Gullevi IP
2019-08-11 00:00 Sennans IF - IF Centern Vit Sennans IP
2019-08-11 11:00 Oskarströms IS - Hasslöv/Skottorp Esperedsvallen
2019-08-17 10:00 Halmstads BK 2 - BK Astrio 2 Halmstad Arena P5
2019-08-17 11:00 IF Centern Vit - HGH FC Blå Kärlekens IP 3
2019-08-18 09:30 Hasslöv/Skottorp - Sennans IF Hasslövs IP C
2019-08-18 16:00 Knäreds IK - Oskarströms IS Lagavallen A
2019-08-24 10:00 BK Astrio 2 - IF Centern Vit Söndrums IP E
2019-08-24 10:30 HGH FC Blå - Hasslöv/Skottorp Gullevi IP
2019-08-25 00:00 Sennans IF - Knäreds IK Sennans IP
2019-08-25 11:00 Oskarströms IS - Laholms FK Esperedsvallen
2019-08-31 10:00 Laholms FK - Sennans IF Glänninge Park B
2019-08-31 11:00 IF Centern Vit - Halmstads BK 2 Kärlekens IP 3
September
2019-09-01 15:00 Hasslöv/Skottorp - BK Astrio 2 Hasslövs IP C
2019-09-01 16:00 Knäreds IK - HGH FC Blå Lagavallen A
2019-09-03 18:00 HGH FC Blå - Laholms FK Tranevall
2019-09-07 10:00 Halmstads BK 2 - Hasslöv/Skottorp Halmstad Arena P5
2019-09-07 11:00 Laholms FK - Knäreds IK Glänninge Park B
2019-09-08 00:00 Sennans IF - Oskarströms IS Sennans IP
2019-09-08 10:00 BK Astrio 2 - Knäreds IK Söndrums IP E
2019-09-14 11:00 Laholms FK - BK Astrio 2 Glänninge Park B
2019-09-15 10:30 Hasslöv/Skottorp - IF Centern Vit Hasslövs IP C
2019-09-15 15:00 Oskarströms IS - HGH FC Blå Esperedsvallen
2019-09-15 16:00 Knäreds IK - Halmstads BK 2 Lagavallen A
2019-09-17 18:00 HGH FC Blå - Sennans IF Tranevall
2019-09-18 18:00 BK Astrio 2 - Oskarströms IS Söndrums IP E
2019-09-19 18:30 Halmstads BK 2 - Laholms FK Halmstad Arena P5
2019-09-21 11:00 IF Centern Vit - Knäreds IK Kärlekens IP 3
2019-09-27 17:30 Oskarströms IS - Halmstads BK 2 Esperedsvallen
2019-09-28 11:00 Laholms FK - IF Centern Vit Glänninge Park B
2019-09-29 00:00 Sennans IF - BK Astrio 2 Sennans IP
2019-09-29 16:00 Knäreds IK - Hasslöv/Skottorp Lagavallen A