Spelprogram - Div. 14 Pojkar (10 år) Gr A Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Astrio Gul Thomas Ordrup 0352602493 0709644777 Gul/Svarta/Gula
Falkenbergs FF Gul Henrik Royson 0735113582 gul, vita, vita
Halmstads BK Ola Rödin 0709930850 Blå/Svart/Blå
IF Böljan Falkenberg Vit Magnus Månsson +46701913133 blå/vita/blå
IF Leikin Svart Henrik Schmidt 0708694598 orange/svarta/orange
Kungsbacka IF Vit Mikael Schött 0738622537 Vit/Blå/Vita
Lerkils IF Blå Rune Eskeland 0730355091 Blå/Röd/Blå
Onsala BK blå Magnus Clase 0761149015 vit, blå, blå
Tölö IF Ola Engström 0727359220 Grön/Grön/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-11 11:30 IF Böljan Falkenberg Vit - IF Leikin Svart Falkenbergs IP E
2019-08-11 13:00 Halmstads BK - Tölö IF Halmstad Arena P5
2019-08-11 14:00 Onsala BK blå - BK Astrio Gul Rydets IP Konstgräs
2019-08-11 18:00 Kungsbacka IF Vit - Falkenbergs FF Gul Kungsbacka sportcenter 10
2019-08-17 10:00 Falkenbergs FF Gul - Halmstads BK Kristineslätt IP 4
2019-08-18 10:00 Tölö IF - Onsala BK blå Hamravallen C1
2019-08-18 13:00 BK Astrio Gul - IF Böljan Falkenberg Vit Söndrums IP H
2019-08-18 14:00 IF Leikin Svart - Lerkils IF Blå Halmstad Arena P5
2019-08-24 11:30 IF Böljan Falkenberg Vit - Tölö IF Falkenbergs IP F
2019-08-25 14:00 Onsala BK blå - Falkenbergs FF Gul Rydets IP Konstgräs
2019-08-25 14:00 Halmstads BK - Kungsbacka IF Vit Halmstad Arena P5
2019-08-25 16:45 Lerkils IF Blå - BK Astrio Gul Ängås IP B
2019-08-28 18:30 Kungsbacka IF Vit - Onsala BK blå Kungsbacka sportcenter 10
2019-08-30 18:00 BK Astrio Gul - IF Leikin Svart Söndrums IP E
September
2019-09-01 10:00 Tölö IF - Lerkils IF Blå Hamravallen C1
2019-09-01 11:00 Falkenbergs FF Gul - IF Böljan Falkenberg Vit Kristineslätt IP 4
2019-09-07 10:30 IF Böljan Falkenberg Vit - Kungsbacka IF Vit Falkenbergs IP E
2019-09-07 13:30 Onsala BK blå - Halmstads BK Rydets IP Konstgräs
2019-09-07 13:45 Lerkils IF Blå - Falkenbergs FF Gul Ängås IP B
2019-09-08 15:00 IF Leikin Svart - Tölö IF Halmstad Arena P5
2019-09-14 11:00 Kungsbacka IF Vit - Lerkils IF Blå Kungsbacka sportcenter 10
2019-09-15 10:00 Halmstads BK - IF Böljan Falkenberg Vit Halmstad Arena P5
2019-09-15 11:00 Falkenbergs FF Gul - IF Leikin Svart Kristineslätt IP 3
2019-09-15 12:30 Tölö IF - BK Astrio Gul Hamravallen C1
2019-09-21 11:15 BK Astrio Gul - Falkenbergs FF Gul Alevallen
2019-09-21 11:30 IF Böljan Falkenberg Vit - Onsala BK blå Falkenbergs IP F
2019-09-21 13:45 Lerkils IF Blå - Halmstads BK Ängås IP B
2019-09-22 11:00 IF Leikin Svart - Kungsbacka IF Vit Halmstad Arena P6
2019-09-27 18:00 Halmstads BK - IF Leikin Svart Halmstad Arena P5
2019-09-28 11:00 Kungsbacka IF Vit - BK Astrio Gul Kungsbacka sportcenter 10
2019-09-29 11:00 Falkenbergs FF Gul - Tölö IF Kristineslätt IP 4
2019-09-29 12:00 Onsala BK blå - Lerkils IF Blå Rydets IP Konstgräs