Spelprogram - F10/12 (7mot7) 4 höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Garphyttans IF Christian Lundell 0705522573 Röd/Blå/Röd
Hovsta IF 3 Maria Laurin 0706354798 Orange/Svart/svart
IFK Askersund Jonas Andersson 0707157148 Vit/blå/vit
IK Sturehov 2 Peder Hallemark 0734479211 Röd/Blå/Röd
Nora BK 2 Johan Pettersson 0703965398 Röd, Röd, Röd
Rynninge IK Vit Petter Eriksson 0768026061 Vit/Blå/Vit
Yxhults IK Kristin Edström 0704051630 Vit/Svart/Vit
Örebro SK Söder 2 Martin Börjeskog 0707657597 Vit/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
(Inst.) Nora BK 2 - IFK Askersund
(Inst.) Garphyttans IF - Nora BK 2
Augusti
2019-08-23 18:00 Garphyttans IF - Nora BK 2 Kilsbergsvallen 7-1
2019-08-23 18:00 Rynninge IK Vit - Örebro SK Söder 2 Kilsbergsvallen 7-2
2019-08-23 19:20 Örebro SK Söder 2 - Garphyttans IF Kilsbergsvallen 7-1
2019-08-23 19:20 Nora BK 2 - Rynninge IK Vit Kilsbergsvallen 7-2
2019-08-25 10:00 Hovsta IF 3 - Yxhults IK Hovsta IP 7-1
2019-08-25 10:00 IFK Askersund - IK Sturehov 2 Hovsta IP 7-2
2019-08-25 11:20 IK Sturehov 2 - Hovsta IF 3 Hovsta IP 7-1
2019-08-25 11:20 Yxhults IK - IFK Askersund Hovsta IP 7-2
2019-08-30 18:00 IK Sturehov 2 - Nora BK 2 Sörbyvallen Örebro 7-1
2019-08-30 18:00 Hovsta IF 3 - Garphyttans IF Sörbyvallen Örebro 7-2
2019-08-30 19:20 Garphyttans IF - IK Sturehov 2 Sörbyvallen Örebro 7-1
2019-08-30 19:20 Nora BK 2 - Hovsta IF 3 Sörbyvallen Örebro 7-2
2019-08-31 10:00 IFK Askersund - Örebro SK Söder 2 Solberga IP 7-1
2019-08-31 10:00 Yxhults IK - Rynninge IK Vit Solberga IP 7-2
2019-08-31 11:20 Rynninge IK Vit - IFK Askersund Solberga IP 7-1
2019-08-31 11:20 Örebro SK Söder 2 - Yxhults IK Solberga IP 7-2
September
2019-09-13 18:00 Rynninge IK Vit - Garphyttans IF Pettersbergs IP 7-1
2019-09-13 18:00 IFK Askersund - Hovsta IF 3 Pettersbergs IP 7-2
2019-09-13 19:20 Hovsta IF 3 - Rynninge IK Vit Pettersbergs IP 7-1
2019-09-13 19:20 Garphyttans IF - IFK Askersund Pettersbergs IP 7-2
2019-09-14 10:00 Nora BK 2 - Yxhults IK Ängarna 7-1
2019-09-14 10:00 IK Sturehov 2 - Örebro SK Söder 2 Ängarna 7-2
2019-09-14 11:20 Örebro SK Söder 2 - Nora BK 2 Ängarna 7-1
2019-09-14 11:20 Yxhults IK - IK Sturehov 2 Ängarna 7-2
2019-09-29 10:00 Örebro SK Söder 2 - Rynninge IK Vit Ekängs IP 7-3
2019-09-29 10:00 IK Sturehov 2 - Hovsta IF 3 Ekängs IP 7-4
2019-09-29 10:00 Yxhults IK - Garphyttans IF Moabvallen 7-1
2019-09-29 11:00 Garphyttans IF - IFK Askersund Moabvallen 7-1
2019-09-29 11:20 Hovsta IF 3 - Örebro SK Söder 2 Ekängs IP 7-3
2019-09-29 11:20 Rynninge IK Vit - IK Sturehov 2 Ekängs IP 7-4
2019-09-29 12:00 IFK Askersund - Yxhults IK Moabvallen 7-1