Spelprogram - P12 Nordöstra C2, höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Everöds IF Jonas Håkansson 0727454636 Röd/Vit/Röd
Gärds Köpinge IF Jonas Lundström 0738515149 0738515149 Svart/Svart/Svart
Ifö Bromölla IF Henrik Hansson vit/svart/vit
Kristianstad FC blå Kim Asterman 0708859859 Orange/Orange/Orange
Nosaby IF 2 Christoffer Arvidsson 0733737654 Blå/Blå/Blå
Näsums IF Göran Block 0733615363 blå/blå/blå
Ovesholms IF Staffan Andersson 0709414220 vinröd/svart/svart
Tollarps IF vit Mathias Hansson blå/blå/blå
Wä IF Robert Sestrajcic 0736262615 orange/grön/orange
Åhus Horna BK svart Torbjörn Olsson 0736255803 röd/röd/röd
Åsums BK vit Joacim Ljungqvist 0702609761 röd/röd/röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:30 Kristianstad FC blå - Wä IF Björkvallen, Kristianstad A-plan
2019-08-18 10:00 Åhus Horna BK svart - Åsums BK vit Furehov IP plan 3
2019-08-18 10:00 Gärds Köpinge IF - Ovesholms IF Gärds Köpinge IP 7-manna
2019-08-18 11:00 Ifö Bromölla IF - Nosaby IF 2 Ivöstrand idrottsområde, Bromölla D-plan 7-manna
2019-08-21 18:30 Tollarps IF vit - Everöds IF Tollarps IP B-plan 9-manna
2019-08-25 11:00 Ovesholms IF - Kristianstad FC blå Slottsvallen C-plan 7-manna
2019-08-25 11:30 Nosaby IF 2 - Gärds Köpinge IF Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
2019-08-25 13:00 Wä IF - Tollarps IF vit Wä IP B-plan 7-manna 1
2019-08-26 18:00 Åsums BK vit - Näsums IF Wendesvallen 7-manna
2019-08-26 18:30 Everöds IF - Åhus Horna BK svart Tallavallen B-plan 7-manna
2019-08-31 10:00 Åhus Horna BK svart - Wä IF Furehov IP plan 3
2019-08-31 10:00 Tollarps IF vit - Ovesholms IF Tollarps IP B-plan 9-manna
2019-08-31 11:00 Ifö Bromölla IF - Åsums BK vit Ivöstrand idrottsområde, Bromölla D-plan 7-manna
September
2019-09-01 10:30 Kristianstad FC blå - Gärds Köpinge IF Björkvallen, Kristianstad A-plan
2019-09-05 18:15 Näsums IF - Everöds IF Öllervallen B-plan 7-manna
2019-09-07 10:00 Gärds Köpinge IF - Tollarps IF vit Gärds Köpinge IP 7-manna
2019-09-07 13:00 Wä IF - Näsums IF Wä IP B-plan 7-manna 1
2019-09-08 10:30 Kristianstad FC blå - Nosaby IF 2 Björkvallen, Kristianstad A-plan
2019-09-08 11:00 Ovesholms IF - Åhus Horna BK svart Slottsvallen C-plan 7-manna
2019-09-11 18:30 Everöds IF - Ifö Bromölla IF Tallavallen B-plan 7-manna
2019-09-14 11:00 Tollarps IF vit - Kristianstad FC blå Tollarps IP B-plan 9-manna
2019-09-15 10:00 Näsums IF - Ovesholms IF Öllervallen B-plan 7-manna
2019-09-15 10:00 Åhus Horna BK svart - Gärds Köpinge IF Furehov IP plan 3
2019-09-15 11:00 Ifö Bromölla IF - Wä IF Ivöstrand idrottsområde, Bromölla D-plan 7-manna
2019-09-15 11:30 Nosaby IF 2 - Åsums BK vit Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
2019-09-21 10:00 Gärds Köpinge IF - Näsums IF Gärds Köpinge IP 7-manna
2019-09-21 11:00 Tollarps IF vit - Nosaby IF 2 Tollarps IP B-plan 9-manna
2019-09-21 13:30 Kristianstad FC blå - Åhus Horna BK svart Björkvallen, Kristianstad A-plan
2019-09-22 11:00 Ovesholms IF - Ifö Bromölla IF Slottsvallen C-plan 7-manna
2019-09-24 18:30 Everöds IF - Åsums BK vit Tallavallen B-plan 7-manna
2019-09-28 15:00 Åhus Horna BK svart - Tollarps IF vit Furehov IP plan 3
2019-09-29 10:00 Åsums BK vit - Wä IF Wendesvallen 7-manna
2019-09-29 10:00 Näsums IF - Kristianstad FC blå Öllervallen B-plan 7-manna
2019-09-29 11:30 Nosaby IF 2 - Everöds IF Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
2019-09-29 12:00 Ifö Bromölla IF - Gärds Köpinge IF Ivöstrand idrottsområde, Bromölla D-plan 7-manna
Oktober
2019-10-05 12:30 Tollarps IF vit - Näsums IF Tollarps IP B-plan 9-manna
2019-10-06 10:00 Åhus Horna BK svart - Nosaby IF 2 Furehov IP plan 3
2019-10-06 11:00 Ovesholms IF - Åsums BK vit Slottsvallen C-plan 7-manna
2019-10-06 12:00 Wä IF - Everöds IF Wä IP B-plan 7-manna 1
2019-10-06 13:15 Kristianstad FC blå - Ifö Bromölla IF Björkvallen, Kristianstad A-plan
2019-10-12 11:00 Ifö Bromölla IF - Tollarps IF vit Ivöstrand idrottsområde, Bromölla D-plan 7-manna
2019-10-13 10:00 Näsums IF - Åhus Horna BK svart Öllervallen B-plan 7-manna
2019-10-13 13:00 Åsums BK vit - Gärds Köpinge IF Wendesvallen 7-manna
2019-10-16 18:15 Everöds IF - Ovesholms IF Tallavallen B-plan 7-manna
2019-10-19 11:30 Nosaby IF 2 - Wä IF Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1