Spelprogram - Flickor Div 8 Södra S-drag B

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF F9 CSÅ svart Lina Gullbrand 0708507399 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF F9 Tomtebo A/B Britta Löfvenberg 0701307077 Svart/Svart/Svart
HTF F-10 Robert Larsson 0703029585 Svart/Svart/Svart
IFK Umeå Sofia Eirell 0736318454 Vit/Blå/Vit
Mariehem SK (F10) Grön Peter Hansson 0703371359 Grön/Svart/Grön
Mariehem SK (F10) Vit Yuri Strekozov 0706808737 Grön/Svart/Grön
Robertsfors IK F-10 Sofia Lindberg 0702304361 Rödsvartrandigt (röd rygg)/Svart/Svart
Sandvik IK 1 Rita Wolff 0702728847 Svart/Gul/Svart/Svart
Sandåkerns SK F10 Röd Lina Gruffman 0736006091 Röd/Röd/Röd
Sandåkerns SK F10 Vit Hanna Johansson 0706337882 Röd/Röd/Röd
Spöland Vännäs IF F10 Emmalina Lundström 0738092111 Gul/Svart/Svart
Sävar IK F10 Hans Olof Edblom 0702766164 Röd/Röd/Röd
Tegsödra Umeå IF F10 Vit 1 Malin Söderlund 0703653995 Gul/Blå/Blå/Blå
Tegsödra Umeå IF F10 Vit 2 Malin Söderlund 0703653995 Gul/Blå/Blå/Blå
Umedalens IF F10 Tommy Laestander Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-18 14:00 Spöland Vännäs IF F10 - Sandåkerns SK F10 Röd Hissjö IP
2019-05-18 15:00 Sandåkerns SK F10 Röd - HTF F-10 Hissjö IP
2019-05-18 16:00 Sandåkerns SK F10 Vit - Sävar IK F10 Hissjö IP
2019-05-19 IFK Umeå - Umedalens IF F10 Stantorsvallen
2019-05-19 10:00 Robertsfors IK F-10 - Tegsödra Umeå IF F10 Vit 2 Stantorsvallen
2019-05-19 10:45 Gimonäs Umeå IF F9 Tomtebo A/B - Sandvik IK 1 Sjöfrun
2019-05-19 10:45 Mariehem SK (F10) Vit - Gimonäs Umeå IF F9 CSÅ svart Sjöfrun
2019-05-19 11:15 Umedalens IF F10 - Tegsödra Umeå IF F10 Vit 1 Stantorsvallen
2019-05-19 11:15 Tegsödra Umeå IF F10 Vit 2 - IFK Umeå Stantorsvallen
2019-05-19 11:45 Mariehem SK (F10) Grön - Gimonäs Umeå IF F9 Tomtebo A/B Sjöfrun
2019-05-19 11:45 Sandvik IK 1 - Mariehem SK (F10) Vit Sjöfrun
2019-05-19 12:30 Tegsödra Umeå IF F10 Vit 1 - Robertsfors IK F-10 Stantorsvallen
2019-05-19 12:45 Gimonäs Umeå IF F9 CSÅ svart - Mariehem SK (F10) Grön Sjöfrun
2019-05-19 14:00 HTF F-10 - Sandåkerns SK F10 Vit Hissjö IP
2019-05-19 15:00 Sävar IK F10 - Spöland Vännäs IF F10 Hissjö IP
Juni
2019-06-01 10:15 Sandåkerns SK F10 Vit - Sandvik IK 1 Grubbevallen
2019-06-01 10:15 Sandåkerns SK F10 Röd - Umedalens IF F10 Grubbevallen
2019-06-01 11:15 Umedalens IF F10 - Sandåkerns SK F10 Vit Grubbevallen
2019-06-01 12:15 IFK Umeå - Sandåkerns SK F10 Röd Grubbevallen
2019-06-01 13:00 Tegsödra Umeå IF F10 Vit 1 - Gimonäs Umeå IF F9 Tomtebo A/B Tegstunets IP
2019-06-01 13:00 Tegsödra Umeå IF F10 Vit 2 - HTF F-10 Tegstunets IP
2019-06-01 14:00 HTF F-10 - Gimonäs Umeå IF F9 CSÅ svart Tegstunets IP
2019-06-01 14:00 Gimonäs Umeå IF F9 Tomtebo A/B - Tegsödra Umeå IF F10 Vit 2 Tegstunets IP
2019-06-01 15:00 Gimonäs Umeå IF F9 CSÅ svart - Tegsödra Umeå IF F10 Vit 1 Tegstunets IP
2019-06-02 Sävar IK F10 - Mariehem SK (F10) Vit Multiarenan
2019-06-02 11:15 Sandvik IK 1 - IFK Umeå Grubbevallen
2019-06-02 15:00 Spöland Vännäs IF F10 - Mariehem SK (F10) Grön Multiarenan
2019-06-02 16:00 Mariehem SK (F10) Vit - Spöland Vännäs IF F10 Multiarenan
2019-06-02 16:00 Mariehem SK (F10) Grön - Robertsfors IK F-10 Multiarenan
2019-06-02 17:00 Robertsfors IK F-10 - Sävar IK F10 Multiarenan
2019-06-16 Sandvik IK 1 - Tegsödra Umeå IF F10 Vit 1 Storsjö Arena
2019-06-16 IFK Umeå - Mariehem SK (F10) Vit Umedalens IP Norr
2019-06-16 Mariehem SK (F10) Vit - HTF F-10 Umedalens IP Norr
2019-06-16 08:00 Umedalens IF F10 - Mariehem SK (F10) Grön Umedalens IP Norr
2019-06-16 09:00 Mariehem SK (F10) Grön - IFK Umeå Umedalens IP Norr
2019-06-16 09:45 Gimonäs Umeå IF F9 CSÅ svart - Sandåkerns SK F10 Vit Sjöfrun
2019-06-16 09:45 Robertsfors IK F-10 - Sandåkerns SK F10 Röd Sjöfrun
2019-06-16 10:00 HTF F-10 - Umedalens IF F10 Umedalens IP Norr
2019-06-16 10:45 Sandåkerns SK F10 Röd - Gimonäs Umeå IF F9 CSÅ svart Sjöfrun
2019-06-16 10:45 Sandåkerns SK F10 Vit - Gimonäs Umeå IF F9 Tomtebo A/B Sjöfrun
2019-06-16 11:45 Gimonäs Umeå IF F9 Tomtebo A/B - Robertsfors IK F-10 Sjöfrun
2019-06-16 13:00 Sävar IK F10 - Tegsödra Umeå IF F10 Vit 2 Storsjö Arena
2019-06-16 13:00 Spöland Vännäs IF F10 - Sandvik IK 1 Storsjö Arena
2019-06-16 14:00 Tegsödra Umeå IF F10 Vit 1 - Sävar IK F10 Storsjö Arena
2019-06-16 14:00 Tegsödra Umeå IF F10 Vit 2 - Spöland Vännäs IF F10 Storsjö Arena
2019-06-29 09:00 Mariehem SK (F10) Grön - Gimonäs Umeå IF F9 Tomtebo A/B MSK Arena
2019-06-29 09:00 Mariehem SK (F10) Vit - Sandvik IK 1 MSK Arena
2019-06-29 10:00 Gimonäs Umeå IF F9 Tomtebo A/B - Mariehem SK (F10) Vit MSK Arena
2019-06-29 10:00 Sandvik IK 1 - Gimonäs Umeå IF F9 CSÅ svart MSK Arena
2019-06-29 11:00 Gimonäs Umeå IF F9 CSÅ svart - Mariehem SK (F10) Grön MSK Arena
2019-06-30 09:30 Tegsödra Umeå IF F10 Vit 1 - IFK Umeå Vildmannavallen IP
2019-06-30 09:30 Tegsödra Umeå IF F10 Vit 2 - Umedalens IF F10 Vildmannavallen IP
2019-06-30 10:00 Spöland Vännäs IF F10 - HTF F-10 Vännäs IP
2019-06-30 10:00 Sandåkerns SK F10 Röd - Sävar IK F10 Vännäs IP
2019-06-30 10:30 IFK Umeå - Tegsödra Umeå IF F10 Vit 2 Vildmannavallen IP
2019-06-30 10:30 Robertsfors IK F-10 - Tegsödra Umeå IF F10 Vit 1 Vildmannavallen IP
2019-06-30 11:30 Umedalens IF F10 - Robertsfors IK F-10 Vildmannavallen IP
2019-06-30 11:30 HTF F-10 - Sandåkerns SK F10 Röd Vännäs IP
2019-06-30 11:30 Sävar IK F10 - Sandåkerns SK F10 Vit Vännäs IP
2019-06-30 13:00 Sandåkerns SK F10 Vit - Spöland Vännäs IF F10 Vännäs IP