Spelprogram - P10 (7mot7) 2 vår

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK Gul Niklas Widmark 0709345870 Svart/Svart/Svart
BK Forward Svart Ari Nouri Madjid 0765954566 Gul/Svart/Gul
Glanshammars IF Marcus Ekehed 0709561441 Gul/Svart/Svart
GSBK Marie Vallin 07352688559 Röd-vit, vit-röd, vit-röd
IF Eker Örebro Vit Fredrik Eriksson 0706676679 Svart/Svart/Svart
IFK Hallsberg FK 1 Mats Ernkrans 0735094655 Blå/Blå/Blå
IFK Kumla Vit Pernilla Lodén Vit/Blå/Vit
IFK Lindesberg Richard Arvidsson 0704939823 Blå/Blå/Blå
IK Sturehov Blå Fredrik Krusell 0704197785 Röd/Blå/Röd
Karlslunds IF HFK Blå Mikael Edmundh 0736991320 Röd/Blå/Röd
Latorps IF Svart Mathias Ljungdahl Vit, Svart, Vit
Lekebergs IF Dennis Karlberg 0703478087 Svart-Röd/Svart/Röd
Lillån FK 1 Magnus Hidström 0704566854 Grön/Grön/Grön
Rynninge IK Anders Fröyseth 0706151744 Vit/Blå/Vit
Skyllbergs IK Skyllbergs IK(Föreningen) vit, blå, vit/blå
Örebro SK FK Vit 1 Fredrik Larsson Stigbäck 0768081383 Vit/Svart/Vit
Örebro SK FK Vit 2 Fredrik Larsson Stigbäck 0768081383 Vit/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-03 18:00 IK Sturehov Blå - Glanshammars IF Sörbyvallen Örebro 7-1
2019-05-03 18:00 Skyllbergs IK - Karlslunds IF HFK Blå Sörbyvallen Örebro 7-2
2019-05-03 19:20 Karlslunds IF HFK Blå - IK Sturehov Blå Sörbyvallen Örebro 7-1
2019-05-03 19:20 Glanshammars IF - Skyllbergs IK Sörbyvallen Örebro 7-2
2019-05-04 10:00 IFK Hallsberg FK 1 - Örebro SK FK Vit 1 Transtensvallen 7-1
2019-05-04 10:00 Adolfsbergs IK Gul - IF Eker Örebro Vit Transtensvallen 7-2
2019-05-04 11:20 Örebro SK FK Vit 1 - Adolfsbergs IK Gul Transtensvallen 7-1
2019-05-04 11:20 IF Eker Örebro Vit - Örebro SK FK Vit 2 Transtensvallen 7-2
2019-05-04 12:40 Örebro SK FK Vit 2 - IFK Hallsberg FK 1 Transtensvallen 7-1
2019-05-05 14:00 Lekebergs IF - BK Forward Svart Vretalund 7-1
2019-05-05 14:00 Lillån FK 1 - GSBK Vretalund 7-2
2019-05-05 15:20 GSBK - Lekebergs IF Vretalund 7-1
2019-05-05 15:20 BK Forward Svart - Lillån FK 1 Vretalund 7-2
2019-05-11 10:00 IFK Kumla Vit - Örebro SK FK Vit 2 Kumla IP 7-3
2019-05-11 10:00 Skyllbergs IK - Örebro SK FK Vit 1 Kumla IP 7-4
2019-05-11 11:20 Örebro SK FK Vit 1 - IFK Kumla Vit Kumla IP 7-3
2019-05-11 11:20 Örebro SK FK Vit 2 - Skyllbergs IK Kumla IP 7-4
2019-05-18 10:00 BK Forward Svart - IK Sturehov Blå Trängens IP 7-1
2019-05-18 10:00 IFK Hallsberg FK 1 - GSBK Trängens IP 7-2
2019-05-18 11:20 GSBK - BK Forward Svart Trängens IP 7-1
2019-05-18 11:20 IK Sturehov Blå - IFK Hallsberg FK 1 Trängens IP 7-2
2019-05-19 10:00 Glanshammars IF - Lekebergs IF Skölvboslätt IP 7-1
2019-05-19 10:00 Adolfsbergs IK Gul - IF Eker Örebro Vit Skölvboslätt IP 7-2
2019-05-19 10:00 IFK Lindesberg - Latorps IF Svart Fritidsbyn 7-1
2019-05-19 10:00 Lillån FK 1 - Karlslunds IF HFK Blå Fritidsbyn 7-2
2019-05-19 11:20 Lekebergs IF - Adolfsbergs IK Gul Skölvboslätt IP 7-1
2019-05-19 11:20 IF Eker Örebro Vit - Rynninge IK Skölvboslätt IP 7-2
2019-05-19 11:20 Karlslunds IF HFK Blå - IFK Lindesberg Fritidsbyn 7-1
2019-05-19 11:20 Latorps IF Svart - Lillån FK 1 Fritidsbyn 7-2
2019-05-19 12:40 Rynninge IK - Glanshammars IF Skölvboslätt IP 7-1
2019-05-25 14:00 Lillån FK 1 - IFK Hallsberg FK 1 Lillåvallen 7-1
2019-05-25 14:00 Glanshammars IF - GSBK Lillåvallen 7-2
2019-05-25 15:20 GSBK - Lillån FK 1 Lillåvallen 7-1
2019-05-25 15:20 IFK Hallsberg FK 1 - Glanshammars IF Lillåvallen 7-2
2019-05-26 10:00 Rynninge IK - Örebro SK FK Vit 1 Pettersbergs IP 7-3
2019-05-26 10:00 Latorps IF Svart - Örebro SK FK Vit 2 Pettersbergs IP 7-4
2019-05-26 10:00 IF Eker Örebro Vit - IFK Lindesberg Mellringe IP 7-3
2019-05-26 10:00 Skyllbergs IK - BK Forward Svart Mellringe IP 7-4
2019-05-26 11:20 Örebro SK FK Vit 1 - Latorps IF Svart Pettersbergs IP 7-3
2019-05-26 11:20 Örebro SK FK Vit 2 - Karlslunds IF HFK Blå Pettersbergs IP 7-4
2019-05-26 11:20 BK Forward Svart - IF Eker Örebro Vit Mellringe IP 7-3
2019-05-26 11:20 IFK Lindesberg - Skyllbergs IK Mellringe IP 7-4
2019-05-26 12:40 Karlslunds IF HFK Blå - Rynninge IK Pettersbergs IP 7-3
2019-05-26 14:00 Adolfsbergs IK Gul - IK Sturehov Blå Lugnets IP 7-3
2019-05-26 14:00 Lekebergs IF - IFK Kumla Vit Lugnets IP 7-4
2019-05-26 15:20 IFK Kumla Vit - Adolfsbergs IK Gul Lugnets IP 7-3
2019-05-26 15:20 IK Sturehov Blå - Lekebergs IF Lugnets IP 7-4
Juni
2019-06-02 10:00 Latorps IF Svart - IFK Kumla Vit Björkvallen 7-1
2019-06-02 10:00 IFK Lindesberg - Rynninge IK Björkvallen 7-2
2019-06-02 11:20 Rynninge IK - Latorps IF Svart Björkvallen 7-1
2019-06-02 11:20 IFK Kumla Vit - IFK Lindesberg Björkvallen 7-2
2019-06-08 10:00 Örebro SK FK Vit 2 - Lekebergs IF Ekängs IP 7-3
2019-06-08 10:00 Örebro SK FK Vit 1 - IFK Lindesberg Ekängs IP 7-4
2019-06-08 10:00 Skyllbergs IK - IF Eker Örebro Vit Skyllbergsvallen 7-1
2019-06-08 10:00 IK Sturehov Blå - Lillån FK 1 Skyllbergsvallen 7-2
2019-06-08 10:00 GSBK - Rynninge IK Råssvallen 7-1
2019-06-08 10:00 Adolfsbergs IK Gul - Latorps IF Svart Råssvallen 7-2
2019-06-08 10:00 Karlslunds IF HFK Blå - Glanshammars IF Rosta Gärde 7-5
2019-06-08 10:00 IFK Kumla Vit - IFK Hallsberg FK 1 Rosta Gärde 7-6
2019-06-08 11:20 Lekebergs IF - Örebro SK FK Vit 1 Ekängs IP 7-3
2019-06-08 11:20 IFK Lindesberg - BK Forward Svart Ekängs IP 7-4
2019-06-08 11:20 Lillån FK 1 - Skyllbergs IK Skyllbergsvallen 7-1
2019-06-08 11:20 IF Eker Örebro Vit - IK Sturehov Blå Skyllbergsvallen 7-2
2019-06-08 11:20 Latorps IF Svart - GSBK Råssvallen 7-1
2019-06-08 11:20 Rynninge IK - Adolfsbergs IK Gul Råssvallen 7-2
2019-06-08 11:20 IFK Hallsberg FK 1 - Karlslunds IF HFK Blå Rosta Gärde 7-5
2019-06-08 11:20 Glanshammars IF - IFK Kumla Vit Rosta Gärde 7-6
2019-06-08 12:40 BK Forward Svart - Örebro SK FK Vit 2 Ekängs IP 7-3