Spelprogram - Flickor Div 6 Södra grp 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Betsele IF F08 Anders Brännlund 0703900281 Röd/Röd/röd
Gimonäs Umeå IF F11 Tomtebo Linda Åström 0706265608 Svart/Svart/Svart
HTF F-08 Ellinor Andersson 0761453199 Svart/ svart/ svart
Hörnefors IF F06/09 Anna Sondell 0768378878 Röd/Röd/Röd
Hörnsjö IF /Nordmaling Amanda Olofsson 0706421879 Röd/Svart/Röd
IFK Umeå F-07/08 Josefin Brännvall 0703497791 Vit/Blå/Vit
Obbola IK F07/08 Peter Sjögren 0703047275 Grön/Svart/Svart
Röbäcks IF F08 Blå Andreas Norén 0705398221 Röd/Blå/Blå/Röd
Röbäcks IF F08 Röd Andreas Norén 0705398221 Röd/Blå/Blå/Röd
Sandviks IK 1 Anna Hermanson 0725246597 Svart/Gul/Svart/Svart
Spöland Vännäs IF F08 Åsa Lindqvist Strandberg 0703095928 Gul/Svart/Svart
Stöcke IF F08/09 Katrin Jonsson 0706257282 Blå/Blå/Blå
Sävar IK F-08 Peter Andersson 0702162898 Röd/Röd/Röd
Täfteå IK F07/08 Viktoria Ersson 0702992799 Röd/Röd/röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-11 10:45 Sävar IK F-08 - Täfteå IK F07/08 Skogsvallen
2019-05-12 10:00 Hörnefors IF F06/09 - Röbäcks IF F08 Blå Nordahlsvallen
2019-05-12 15:30 Betsele IF F08 - Stöcke IF F08/09 Tannens IP
2019-05-12 15:30 Röbäcks IF F08 Röd - Sandviks IK 1
2019-05-12 16:15 Gimonäs Umeå IF F11 Tomtebo - IFK Umeå F-07/08
2019-05-12 18:00 Hörnsjö IF /Nordmaling - HTF F-08
2019-05-13 18:30 Spöland Vännäs IF F08 - Obbola IK F07/08 Vännäs IP Konstgräs
2019-05-18 10:30 Röbäcks IF F08 Blå - Hörnsjö IF /Nordmaling
2019-05-19 09:00 Sandviks IK 1 - Spöland Vännäs IF F08
2019-05-19 10:00 Hörnefors IF F06/09 - Röbäcks IF F08 Röd Nordahlsvallen
2019-05-19 13:00 IFK Umeå F-07/08 - Betsele IF F08 Vildmannavallen IP
2019-05-19 14:15 Täfteå IK F07/08 - Stöcke IF F08/09 Täfteborg
2019-05-19 15:00 HTF F-08 - Sävar IK F-08 Hissjö IP
2019-05-19 16:00 Obbola IK F07/08 - Gimonäs Umeå IF F11 Tomtebo Storsjö Arena
2019-05-22 18:30 Spöland Vännäs IF F08 - Hörnefors IF F06/09 Vännäs IP Konstgräs
2019-05-25 10:15 Sävar IK F-08 - Röbäcks IF F08 Blå Skogsvallen
2019-05-26 11:00 Hörnsjö IF /Nordmaling - Röbäcks IF F08 Röd
2019-05-26 15:30 Betsele IF F08 - Täfteå IK F07/08 Tannens IP
2019-05-26 18:00 Stöcke IF F08/09 - HTF F-08
2019-05-26 18:30 IFK Umeå F-07/08 - Obbola IK F07/08 Vildmannavallen IP
2019-05-26 19:45 Gimonäs Umeå IF F11 Tomtebo - Sandviks IK 1 Sjöfrun
Juni
2019-06-01 10:30 Röbäcks IF F08 Blå - Stöcke IF F08/09
2019-06-01 11:45 Röbäcks IF F08 Röd - Sävar IK F-08
2019-06-02 09:00 Sandviks IK 1 - IFK Umeå F-07/08
2019-06-02 13:00 Obbola IK F07/08 - Betsele IF F08 Brovallen
2019-06-02 15:00 HTF F-08 - Täfteå IK F07/08 Flurkmark IP
2019-06-02 16:30 Hörnefors IF F06/09 - Gimonäs Umeå IF F11 Tomtebo Nordahlsvallen
2019-06-02 17:30 Hörnsjö IF /Nordmaling - Spöland Vännäs IF F08
2019-06-05 18:30 Obbola IK F07/08 - Sandviks IK 1 PåÄngen
2019-06-05 19:15 Gimonäs Umeå IF F11 Tomtebo - Hörnsjö IF /Nordmaling Carlshöjdsskolans IP
2019-06-06 11:15 Sävar IK F-08 - Spöland Vännäs IF F08 Skogsvallen
2019-06-07 18:00 IFK Umeå F-07/08 - Hörnefors IF F06/09
2019-06-09 15:30 Betsele IF F08 - HTF F-08 Tannens IP
2019-06-10 18:30 Täfteå IK F07/08 - Röbäcks IF F08 Blå Täfteborg
2019-06-11 19:00 Stöcke IF F08/09 - Röbäcks IF F08 Röd Stöckesbua IP
2019-06-16 10:00 Hörnefors IF F06/09 - Obbola IK F07/08 Nordahlsvallen
2019-06-16 12:00 Sandviks IK 1 - Betsele IF F08 Sandviks IP
2019-06-16 12:45 Sävar IK F-08 - Gimonäs Umeå IF F11 Tomtebo Skogsvallen
2019-06-16 13:00 Spöland Vännäs IF F08 - Stöcke IF F08/09 Vännäsby IP
2019-06-16 15:30 Röbäcks IF F08 Röd - Täfteå IK F07/08
2019-06-16 17:30 Röbäcks IF F08 Blå - HTF F-08
2019-06-16 17:30 Hörnsjö IF /Nordmaling - IFK Umeå F-07/08
2019-06-17 19:00 Betsele IF F08 - Gimonäs Umeå IF F11 Tomtebo Tannens IP
2019-06-18 18:30 Spöland Vännäs IF F08 - IFK Umeå F-07/08 Vännäsby IP
2019-06-23 13:00 HTF F-08 - Hörnefors IF F06/09 Klacken IP
2019-06-23 15:30 Röbäcks IF F08 Röd - Obbola IK F07/08
2019-06-23 17:30 Röbäcks IF F08 Blå - Sandviks IK 1
2019-06-23 18:00 Stöcke IF F08/09 - Sävar IK F-08
2019-06-24 18:30 Täfteå IK F07/08 - Hörnsjö IF /Nordmaling Täfteborg