Spelprogram - Pojkar Div 7 Södra grp 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ersboda SK P09 Erika Eriksson 0738002259 röd/svart/röd
Ersmarks IK P09 Jenny Strandelin 0702145322 Röd/Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P10 CS Lisa Klaminder 0702341868 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P10 Tomtebogård svart Jens Daniel Ålstig 0706317428 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P10 Tomtebogård vit Jens Daniel Ålstig 0706317428 Svart/Svart/Svart
HTF Jon Nilsson 0705954265 0705954265 Svart/Svart/Svart
IFK Umeå P-09 Josefin Brännvall 0703497791 Vit/Blå/Vit
Lycksele IF 09 lag 1 Niclas Bolmhagen 0702230114 Blå/Vit/Vit/vit
Lycksele IF 09 Lag 2 Niclas Bolmhagen 0702230114 Blå/Vit/Vit/vit
Mariehem SK (P09) Grön 1 Johan Karlsson 0735150272 Grön/Svart/Grön
Mariehem SK (P09) Grön 2 Johan Karlsson 0735150272 Grön/Svart/Grön
Mariehem SK (P09) Vit1 Magdalena Grahn Grön/Svart/Grön
Sandåkerns SK P09 Röd Martin Wiklund 0706858455 Röd/Röd/Röd
Sandåkerns SK P09 Vit Martin Wiklund 0706858455 Röd/Röd/Röd
Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 1 Sofie Dahlberg 0706971897 Blå/Vit/Blå/Blå
Tegsödra Umeå IF P09 Vit Patrik Westling 0703411350 Blå/Vit/Blå/Blå
Täfteå IK -09 Röd Katarina Bergström 0702643379 Röd/Vit/röd
Umedalens IF P09 svart Fredrik Jeppsson 0706891978 Svart/Svart/gul
Vindelns IF Kristina Ivarsson 0730330358 Gul/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-12 10:15 Mariehem SK (P09) Vit1 - Gimonäs Umeå IF P10 Tomtebogård vit MSK Arena
2019-05-18 10:15 Lycksele IF 09 lag 1 - Mariehem SK (P09) Grön 1 Tannens IP
2019-05-18 11:30 Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 1 - Täfteå IK -09 Röd Tegstunets IP
2019-05-18 15:15 Gimonäs Umeå IF P10 Tomtebogård svart - Vindelns IF Sjöfrun
2019-05-19 10:00 Sandåkerns SK P09 Röd - Ersboda SK P09 Grubbevallen
2019-05-19 11:30 Sandåkerns SK P09 Vit - Ersmarks IK P09 Grubbevallen
2019-05-19 11:40 Lycksele IF 09 Lag 2 - Mariehem SK (P09) Grön 2
2019-05-19 14:30 Tegsödra Umeå IF P09 Vit - Umedalens IF P09 svart Tegstunets IP
2019-05-19 15:00 HTF - IFK Umeå P-09 Hissjö IP
2019-05-25 09:15 Gimonäs Umeå IF P10 Tomtebogård vit - Sandåkerns SK P09 Röd Sjöfrun
2019-05-25 14:15 Gimonäs Umeå IF P10 CS - Mariehem SK (P09) Vit1 Carlshöjdsskolans IP
2019-05-26 Mariehem SK (P09) Grön 1 - HTF
2019-05-26 Mariehem SK (P09) Grön 2 - Lycksele IF 09 lag 1
2019-05-26 10:00 Ersmarks IK P09 - Tegsödra Umeå IF P09 Vit Ersmarks IP
2019-05-26 11:00 Ersboda SK P09 - Lycksele IF 09 Lag 2 Ersängskolan
2019-05-26 12:45 Täfteå IK -09 Röd - Gimonäs Umeå IF P10 Tomtebogård svart Täfteborg
2019-05-26 14:20 Umedalens IF P09 svart - Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 1 Umedalens IP
2019-05-26 17:00 IFK Umeå P-09 - Sandåkerns SK P09 Vit Vildmannavallen IP
Juni
2019-06-01 15:00 Gimonäs Umeå IF P10 Tomtebogård svart - Umedalens IF P09 svart Sjöfrun
2019-06-02 10:00 Sandåkerns SK P09 Röd - Gimonäs Umeå IF P10 CS Grubbevallen
2019-06-02 10:30 Lycksele IF 09 Lag 2 - Gimonäs Umeå IF P10 Tomtebogård vit Forsmyrans IP
2019-06-02 10:30 Lycksele IF 09 lag 1 - Ersboda SK P09 Forsmyrans IP
2019-06-02 11:30 Sandåkerns SK P09 Vit - Mariehem SK (P09) Grön 1 Grubbevallen
2019-06-02 12:00 Vindelns IF - Täfteå IK -09 Röd FC Vindeln
2019-06-02 13:00 Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 1 - Ersmarks IK P09 Tegstunets IP
2019-06-02 14:30 Tegsödra Umeå IF P09 Vit - IFK Umeå P-09 Tegstunets IP
2019-06-02 15:30 HTF - Mariehem SK (P09) Grön 2
2019-06-02 16:15 Mariehem SK (P09) Vit1 - Sandåkerns SK P09 Röd MSK Arena
2019-06-06 09:30 IFK Umeå P-09 - Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 1 Vildmannavallen IP
2019-06-07 18:00 Ersmarks IK P09 - Gimonäs Umeå IF P10 Tomtebogård svart Ersmarks IP
2019-06-08 13:45 Gimonäs Umeå IF P10 Tomtebogård vit - Lycksele IF 09 lag 1 Sjöfrun
2019-06-09 11:00 Ersboda SK P09 - HTF Ersängskolan
2019-06-09 12:15 Mariehem SK (P09) Grön 1 - Tegsödra Umeå IF P09 Vit MSK Arena
2019-06-09 14:00 Mariehem SK (P09) Grön 2 - Sandåkerns SK P09 Vit MSK Arena
2019-06-15 10:00 Täfteå IK -09 Röd - Umedalens IF P09 svart Täfteborg
2019-06-15 15:15 Gimonäs Umeå IF P10 Tomtebogård svart - IFK Umeå P-09 Sjöfrun
2019-06-16 10:30 Lycksele IF 09 Lag 2 - Mariehem SK (P09) Vit1 Forsmyrans IP
2019-06-16 10:30 Lycksele IF 09 lag 1 - Gimonäs Umeå IF P10 CS Forsmyrans IP
2019-06-16 12:00 Vindelns IF - Ersmarks IK P09 FC Vindeln
2019-06-16 13:00 Gimonäs Umeå IF P10 CS - Lycksele IF 09 Lag 2
2019-06-16 13:00 Sandåkerns SK P09 Vit - Ersboda SK P09 Grubbevallen
2019-06-16 13:00 Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 1 - Mariehem SK (P09) Grön 1 Tegstunets IP
2019-06-16 13:15 Lycksele IF 09 lag 1 - Mariehem SK (P09) Vit1 Forsmyrans IP
2019-06-16 14:30 Tegsödra Umeå IF P09 Vit - Mariehem SK (P09) Grön 2 Tegstunets IP
2019-06-16 15:30 HTF - Gimonäs Umeå IF P10 Tomtebogård vit Flurkmark IP
2019-06-20 17:00 Gimonäs Umeå IF P10 CS - HTF Carlshöjdsskolans IP
2019-06-23 10:15 Mariehem SK (P09) Grön 1 - Gimonäs Umeå IF P10 Tomtebogård svart MSK Arena
2019-06-23 11:00 Ersboda SK P09 - Tegsödra Umeå IF P09 Vit Ersängskolan
2019-06-23 11:30 Mariehem SK (P09) Grön 2 - Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 1 MSK Arena
2019-06-23 12:00 Sandåkerns SK P09 Röd - Lycksele IF 09 Lag 2 Grubbevallen
2019-06-23 12:30 Umedalens IF P09 svart - Vindelns IF Päråkern Södra
2019-06-23 15:15 Gimonäs Umeå IF P10 Tomtebogård vit - Sandåkerns SK P09 Vit Sjöfrun
2019-06-23 16:00 Ersmarks IK P09 - Täfteå IK -09 Röd Ersmarks IP
2019-06-23 16:00 IFK Umeå P-09 - Vindelns IF Vildmannavallen IP
2019-06-24 17:30 Täfteå IK -09 Röd - Mariehem SK (P09) Vit1 Täfteborg
2019-06-29 11:00 Umedalens IF P09 svart - Gimonäs Umeå IF P10 CS Umedalens IP Norr
2019-06-29 12:00 Vindelns IF - Sandåkerns SK P09 Röd FC Vindeln