Spelprogram - Pojkar Div 6 Södra grp 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ersboda SK P07/08 Röd Fredrik Sandström 0738387652 röd/svart/röd
Gimonäs Umeå IF P11 SÅ svart Emma Brändström 0702203923 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P11 SÅ vit Emma Brändström 0702203923 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C svart Patrik Sandström 0706698786 Svart/Svart/Svart
IFK Umeå P08 Vit Mats Löfström 0705587342 Vit/Blå/Vit
Lycksele IF 08 Kajsa Brännlund 0706932801 Blå/Vit/Vit/vit
Obbola IK P07/08 Grön Michael Viklund 0733775233 Grön/Svart/Svart
Obbola IK P07/08 Vit Michael Viklund 0733775233 Grön/Svart/Vit/Svart
Sandviks IK P08 Kristofer Videhult 0706379555 Svart/Gul/Svart/Svart
Sandåkerns SK P08 Vit Sebastian Wendel 0706504698 Röd/Röd/Röd
Tegsödra Umeå IF P-08 Blå Caroline Eriksson 0702995600 Blå/Vit/Blå/Blå
Tegsödra Umeå IF P-08 Vit Caroline Eriksson 0702995600 Blå/Vit/Blå/Blå
Umedalens IF P08 Svart Daniel Bergsten 0705545084 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-10 18:30 Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C svart - Umedalens IF P08 Svart Sjöfrun
2019-05-11 11:15 Gimonäs Umeå IF P11 SÅ vit - Sandåkerns SK P08 Vit Ålidhem Arena
2019-05-12 09:00 Sandviks IK P08 - IFK Umeå P08 Vit
2019-05-12 09:00 Obbola IK P07/08 Vit - Ersboda SK P07/08 Röd Storsjö Arena
2019-05-12 10:30 Lycksele IF 08 - Tegsödra Umeå IF P-08 Blå Tannens IP
2019-05-12 11:45 Gimonäs Umeå IF P11 SÅ svart - Obbola IK P07/08 Grön Ålidhem Arena
2019-05-18 10:30 Obbola IK P07/08 Grön - Tegsödra Umeå IF P-08 Vit Storsjö Arena
2019-05-18 10:30 IFK Umeå P08 Vit - Sandåkerns SK P08 Vit Vildmannavallen IP
2019-05-19 09:30 Umedalens IF P08 Svart - Gimonäs Umeå IF P11 SÅ svart Umedalens IP Norr
2019-05-19 10:00 Ersboda SK P07/08 Röd - Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C svart Ersängskolan
2019-05-19 10:30 Lycksele IF 08 - Obbola IK P07/08 Vit Tannens IP
2019-05-19 18:15 Tegsödra Umeå IF P-08 Blå - Sandviks IK P08 Tegstunets IP
2019-05-25 10:30 Obbola IK P07/08 Grön - Umedalens IF P08 Svart Storsjö Arena
2019-05-25 15:15 Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C svart - Lycksele IF 08 Sjöfrun
2019-05-26 09:00 Sandviks IK P08 - Obbola IK P07/08 Vit Storsjö Arena
2019-05-26 11:30 Sandåkerns SK P08 Vit - Tegsödra Umeå IF P-08 Blå Grubbevallen
2019-05-26 13:15 Tegsödra Umeå IF P-08 Vit - Gimonäs Umeå IF P11 SÅ vit Tegstunets IP
Juni
2019-06-01 10:00 IFK Umeå P08 Vit - Gimonäs Umeå IF P11 SÅ vit Vildmannavallen IP
2019-06-01 12:00 Umedalens IF P08 Svart - Tegsödra Umeå IF P-08 Vit Umedalens IP Norr
2019-06-02 09:00 Sandviks IK P08 - Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C svart Storsjö Arena
2019-06-02 11:15 Lycksele IF 08 - Gimonäs Umeå IF P11 SÅ svart Tannens IP
2019-06-02 13:00 Ersboda SK P07/08 Röd - Obbola IK P07/08 Grön Ersängskolan
2019-06-02 18:00 Obbola IK P07/08 Vit - Sandåkerns SK P08 Vit PåÄngen
2019-06-04 16:40 Tegsödra Umeå IF P-08 Vit - IFK Umeå P08 Vit Tegstunets IP
2019-06-06 10:45 Gimonäs Umeå IF P11 SÅ vit - Tegsödra Umeå IF P-08 Blå Ålidhem Arena
2019-06-06 13:15 Lycksele IF 08 - Umedalens IF P08 Svart Tannens IP
2019-06-07 17:30 Sandåkerns SK P08 Vit - Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C svart Grubbevallen
2019-06-08 10:00 Obbola IK P07/08 Grön - Lycksele IF 08 PåÄngen
2019-06-08 14:15 Gimonäs Umeå IF P11 SÅ svart - Ersboda SK P07/08 Röd Ålidhem Arena
2019-06-09 09:45 Gimonäs Umeå IF P11 SÅ svart - Sandviks IK P08 Ålidhem Arena
2019-06-13 19:15 Obbola IK P07/08 Vit - Gimonäs Umeå IF P11 SÅ vit PåÄngen
2019-06-15 09:30 Umedalens IF P08 Svart - Ersboda SK P07/08 Röd Umedalens IP Norr
2019-06-16 10:30 Tegsödra Umeå IF P-08 Blå - IFK Umeå P08 Vit Tegstunets IP
2019-06-16 11:30 Sandåkerns SK P08 Vit - Gimonäs Umeå IF P11 SÅ svart Grubbevallen
2019-06-16 14:30 Ersboda SK P07/08 Röd - Tegsödra Umeå IF P-08 Vit Ersängskolan
2019-06-16 18:00 Sandviks IK P08 - Obbola IK P07/08 Grön Storsjö Arena
2019-06-20 19:15 Obbola IK P07/08 Vit - Umedalens IF P08 Svart Brovallen
2019-06-23 11:45 Gimonäs Umeå IF P11 SÅ vit - Sandviks IK P08 Ålidhem Arena
2019-06-23 13:00 Tegsödra Umeå IF P-08 Blå - Ersboda SK P07/08 Röd Tegstunets IP
2019-06-23 13:30 IFK Umeå P08 Vit - Lycksele IF 08 Vildmannavallen IP
2019-06-23 13:30 Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C svart - Obbola IK P07/08 Grön Sjöfrun
2019-06-23 18:15 Tegsödra Umeå IF P-08 Vit - Gimonäs Umeå IF P11 SÅ svart Tegstunets IP
2019-06-29 15:15 Gimonäs Umeå IF P11 Tomtebo B/C svart - IFK Umeå P08 Vit Sjöfrun
2019-06-30 11:45 Tegsödra Umeå IF P-08 Blå - Obbola IK P07/08 Vit Tegstunets IP
2019-06-30 13:15 Tegsödra Umeå IF P-08 Vit - Sandåkerns SK P08 Vit Tegstunets IP