Spelprogram - Flickor, Div 8 Borås

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergdalens IK Bo Antonsson 0730545220 Röd/Röd/Röd
Bollebygd/Hestrafors Ulrica Larsson 0730402940 Vit/Blå/Blå
Borås AIK Emil Jylhänlahti 0739593685 Röd/Blå/Röd
Brämhults IK Martin Palmqvist 0709834810 Svart/Svart/Svart
Byttorps IF Sofia Posserud 0706607500 Grön/Vit/Grön
Fristads GoIF Grön Fredrik Linderoth 0790632022 Grön/Avart/Grön
Kronängs IF Stefan Wiland 0733738485 Svart/Svart/Vit
Rydboholms SK Patrik Andersson 0703899448 Blå/Blå/Blå
Sandareds IF Håkan Johansson 0760447414 Vit/Grön/Grön
Skene IF Elisabet Svensson 0702165502 Vit/Svarta/Vita
Sparsörs AIK Mattias Lyckelid 0704247024 Svart/Vit/Gul
Ulricehamns IFK Svart Magnus Axelsson 0708296323 Blå-svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-03 Fristads GoIF Grön - Kronängs IF Hedens IP
2019-05-05 10:00 Byttorps IF - Rydboholms SK Byttorps IP C
2019-05-05 11:30 Bollebygd/Hestrafors - Sparsörs AIK Björnskogsvallen, 7-manna
2019-05-05 15:45 Ulricehamns IFK Svart - Bergdalens IK Lassalyckan C-plan
2019-05-05 16:30 Borås AIK - Brämhults IK Bodavallen C konstgräs
2019-05-05 17:00 Skene IF - Sandareds IF Vävarevallen B-plan
2019-05-12 11:00 Brämhults IK - Bollebygd/Hestrafors Brämhults IP C
2019-05-12 12:00 Rydboholms SK - Skene IF Sven Erikssonsvallen
2019-05-12 17:30 Sparsörs AIK - Ulricehamns IFK Svart Trollevi B
2019-05-15 17:20 Bergdalens IK - Fristads GoIF Grön Björkängsvallen, Borås, Gräs
2019-05-19 Skene IF - Kronängs IF Vävarevallen B-plan
2019-05-19 11:00 Byttorps IF - Fristads GoIF Grön Byttorps IP C
2019-05-19 11:30 Bollebygd/Hestrafors - Sandareds IF Björnskogsvallen, 7-manna
2019-05-19 13:00 Sparsörs AIK - Bergdalens IK Trollevi B
2019-05-19 15:15 Ulricehamns IFK Svart - Brämhults IK Lassalyckan C-plan
2019-05-20 18:00 Borås AIK - Rydboholms SK Bodavallen C konstgräs
2019-05-21 18:15 Fristads GoIF Grön - Skene IF Hedens IP
2019-05-26 14:00 Rydboholms SK - Bollebygd/Hestrafors Sven Erikssonsvallen
2019-05-27 17:45 Brämhults IK - Sparsörs AIK Brämhults IP C
2019-05-27 18:00 Borås AIK - Fristads GoIF Grön Bodavallen C konstgräs
2019-05-29 17:20 Bergdalens IK - Byttorps IF Björkängsvallen, Borås
Juni
2019-06-02 Bollebygd/Hestrafors - Kronängs IF Björnskogsvallen, 7-manna
2019-06-02 15:30 Brämhults IK - Bergdalens IK Brämhults IP C
2019-06-02 16:15 Ulricehamns IFK Svart - Rydboholms SK Lassalyckan C-plan
2019-06-02 17:00 Skene IF - Byttorps IF Vävarevallen B-plan
2019-06-02 18:00 Sparsörs AIK - Sandareds IF Trollevi B
2019-06-04 18:15 Fristads GoIF Grön - Bollebygd/Hestrafors Hedens IP
2019-06-09 11:00 Byttorps IF - Borås AIK Byttorps IP C
2019-06-09 12:00 Bergdalens IK - Skene IF Björkängsvallen, Borås
2019-06-09 16:00 Rydboholms SK - Sparsörs AIK Sven Erikssonsvallen
2019-06-10 18:00 Sandareds IF - Brämhults IK Sandevi B-plan
2019-06-15 11:00 Sandareds IF - Bergdalens IK Sandevi B-plan
2019-06-15 11:30 Bollebygd/Hestrafors - Byttorps IF Björnskogsvallen, 7-manna
2019-06-16 13:45 Ulricehamns IFK Svart - Fristads GoIF Grön Lassalyckan C-plan
2019-06-16 15:00 Brämhults IK - Rydboholms SK Brämhults IP C
2019-06-17 18:30 Borås AIK - Skene IF Bodavallen C konstgräs
2019-06-18 18:00 Fristads GoIF Grön - Sparsörs AIK Hedens IP
2019-06-18 18:00 Bergdalens IK - Borås AIK Björkängsvallen, Borås
2019-06-23 15:30 Skene IF - Bollebygd/Hestrafors Vävarevallen B-plan
2019-06-23 16:00 Rydboholms SK - Sandareds IF Sven Erikssonsvallen
2019-06-25 18:00 Byttorps IF - Ulricehamns IFK Svart Byttorps IP C
2019-06-26 18:45 Fristads GoIF Grön - Borås AIK Hedens IP
2019-06-30 10:30 Bergdalens IK - Brämhults IK Björkängsvallen, Borås
Augusti
2019-08-11 14:00 Rydboholms SK - Ulricehamns IFK Svart Sven Erikssonsvallen
2019-08-11 17:00 Kronängs IF - Bollebygd/Hestrafors Kronäng Arena
2019-08-16 18:30 Sparsörs AIK - Byttorps IF Trollevi B
2019-08-17 13:15 Ulricehamns IFK Svart - Skene IF Lassalyckan C-plan
2019-08-18 11:00 Sandareds IF - Kronängs IF Sandevi B-plan
2019-08-18 13:00 Bollebygd/Hestrafors - Borås AIK Björnskogsvallen, 7-manna
2019-08-18 13:30 Brämhults IK - Fristads GoIF Grön Brämhults IP C
2019-08-20 18:00 Byttorps IF - Skene IF Byttorps IP C
2019-08-23 17:30 Fristads GoIF Grön - Sandareds IF Hedens IP
2019-08-23 18:30 Kronängs IF - Ulricehamns IFK Svart Kronäng Arena
2019-08-25 10:00 Bollebygd/Hestrafors - Bergdalens IK Björnskogsvallen, 7-manna
2019-08-25 13:00 Byttorps IF - Brämhults IK Byttorps IP C
2019-08-25 15:00 Borås AIK - Ulricehamns IFK Svart Bodavallen C konstgräs
2019-08-25 18:00 Kronängs IF - Rydboholms SK Kronäng Arena
2019-08-28 18:00 Skene IF - Sparsörs AIK Vävarevallen B-plan
2019-08-29 17:45 Kronängs IF - Brämhults IK Kronäng Arena
2019-08-31 13:15 Bergdalens IK - Kronängs IF Björkängsvallen, Borås, Gräs
September
2019-09-01 12:00 Rydboholms SK - Fristads GoIF Grön Sven Erikssonsvallen
2019-09-01 15:15 Ulricehamns IFK Svart - Bollebygd/Hestrafors Lassalyckan C-plan
2019-09-01 16:30 Brämhults IK - Skene IF Brämhults IP C
2019-09-01 17:00 Sparsörs AIK - Borås AIK Trollevi B
2019-09-08 14:00 Rydboholms SK - Byttorps IF Sven Erikssonsvallen
2019-09-08 14:30 Brämhults IK - Borås AIK Brämhults IP C
2019-09-08 15:00 Sparsörs AIK - Bollebygd/Hestrafors Trollevi B
2019-09-08 17:00 Kronängs IF - Fristads GoIF Grön Kronäng Arena
2019-09-11 17:30 Rydboholms SK - Bergdalens IK Sven Erikssonsvallen
2019-09-12 17:45 Kronängs IF - Borås AIK Kronäng Arena
2019-09-14 12:45 Ulricehamns IFK Svart - Sparsörs AIK Lassalyckan C-plan
2019-09-15 11:30 Bollebygd/Hestrafors - Brämhults IK Björnskogsvallen, 7-manna
2019-09-15 15:00 Byttorps IF - Kronängs IF Byttorps IP C
2019-09-15 16:00 Borås AIK - Sandareds IF Bodavallen C konstgräs
2019-09-15 16:00 Fristads GoIF Grön - Bergdalens IK Hedens IP
2019-09-18 18:00 Skene IF - Rydboholms SK Vävarevallen B-plan
2019-09-18 18:30 Bergdalens IK - Ulricehamns IFK Svart Björkängsvallen, Borås, Gräs
2019-09-21 11:00 Sandareds IF - Bollebygd/Hestrafors Sandevi B-plan
2019-09-21 13:00 Bergdalens IK - Sparsörs AIK Björkängsvallen, Borås
2019-09-22 10:30 Brämhults IK - Ulricehamns IFK Svart Brämhults IP C
2019-09-22 14:00 Kronängs IF - Skene IF Kronäng Arena
2019-09-22 14:00 Rydboholms SK - Borås AIK Sven Erikssonsvallen
2019-09-22 15:00 Fristads GoIF Grön - Byttorps IF Hedens IP
2019-09-25 18:30 Skene IF - Fristads GoIF Grön Vävarevallen B-plan
2019-09-26 17:30 Sparsörs AIK - Kronängs IF Trollevi B
2019-09-28 11:00 Sandareds IF - Ulricehamns IFK Svart Sandevi B-plan
2019-09-29 10:00 Bollebygd/Hestrafors - Rydboholms SK Björnskogsvallen, 7-manna
2019-09-29 11:00 Sparsörs AIK - Brämhults IK Trollevi B
2019-09-29 11:30 Ulricehamns IFK Svart - Sandareds IF Lassalyckan C-plan
2019-09-29 15:00 Byttorps IF - Bergdalens IK Byttorps IP C
Oktober
2019-10-05 11:00 Kronängs IF - Byttorps IF Kronäng Arena
2019-10-05 11:00 Sandareds IF - Sparsörs AIK Sandevi B-plan
2019-10-09 18:00 Sandareds IF - Byttorps IF Sandevi B-plan
December
2019-12-30 Sandareds IF - Borås AIK Sandevi B-plan
2019-12-30 Borås AIK - Kronängs IF Bodavallen C konstgräs
2019-12-31 (Inst.) Sandareds IF - Skene IF Sandevi B-plan