Spelprogram - Pojkar, Div 9 Alingsås

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF Gösta Torell 0702964813 0702964813 Grön/Vit/Grön
Bjärke Magnus Johansson 032240755 0766488821 Vit/Blå/Vit
Floda BoIF Roger Johannesson 0708214497 Blå/Vit/Blå
Gerdskens BK Joakim Nogander 0701087413 Gul/Svart/Gul (A-Lag) Svarta
Herrljunga/Frisco Martin Hagbert 0730428988 Röd/Blå/Röd
Holmalunds IF Jens Montell 0729774789 Röd/Vit/Röd
Lerums IS Ulrika Wiberg 0733207974 Lila/Vit/Vit
Långareds BoIS Martin Persson 0706025436 Röd/Röd/Röd
Rävlanda AIS Janne Stenmark 0739028934 Blå vit, Blå, Blå
Skoftebyns IF Lars Bjurbäck 0704876656 Vit /Svart/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-29 19:00 Långareds BoIS - Rävlanda AIS Ollevi B
Maj
2019-05-04 11:00 Floda BoIF - Lerums IS Flodala IP 31 KG
2019-05-04 11:00 Gerdskens BK - Bjärke Gerdskenvallen A-plan
2019-05-05 11:00 Holmalunds IF - Skoftebyns IF Brogårdsvallen Elmander Arena
2019-05-12 13:00 Rävlanda AIS - Holmalunds IF Bråtaredsvallen 11
2019-05-12 17:00 Skoftebyns IF - Herrljunga/Frisco Almagärdet
2019-05-12 17:00 Bjärke - Floda BoIF Nya Bjärkevi
2019-05-15 18:45 Lerums IS - Alingsås IF FF Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2019-05-15 19:30 Alingsås IF FF - Bjärke Mjörnvallen, B-plan
2019-05-16 18:00 Herrljunga/Frisco - Rävlanda AIS Skoghälla B
2019-05-17 18:30 Gerdskens BK - Skoftebyns IF Gerdskenvallen A-plan
2019-05-20 19:00 Långareds BoIS - Herrljunga/Frisco Ollevi B
2019-05-21 19:00 Skoftebyns IF - Floda BoIF Almagärdet
2019-05-25 11:00 Rävlanda AIS - Gerdskens BK Bråtaredsvallen 11
2019-05-26 11:00 Holmalunds IF - Långareds BoIS Brogårdsvallen Elmander Arena
2019-05-26 17:00 Bjärke - Lerums IS Nya Bjärkevi
Juni
2019-06-01 11:00 Gerdskens BK - Långareds BoIS Gerdskenvallen A-plan
2019-06-01 11:15 Alingsås IF FF - Skoftebyns IF Mjörnvallen, B-plan
2019-06-02 12:30 Floda BoIF - Rävlanda AIS Flodala IP 31 KG
2019-06-02 17:00 Herrljunga/Frisco - Holmalunds IF Skoghälla B
2019-06-09 11:00 Holmalunds IF - Gerdskens BK Brogårdsvallen Elmander Arena
2019-06-09 11:00 Rävlanda AIS - Alingsås IF FF Bråtaredsvallen 11
2019-06-09 15:00 Skoftebyns IF - Lerums IS Almagärdet
2019-06-10 19:00 Långareds BoIS - Floda BoIF Ollevi B
2019-06-15 11:00 Floda BoIF - Holmalunds IF Flodala IP 31 KG
2019-06-15 13:00 Gerdskens BK - Herrljunga/Frisco Gerdskenvallen A-plan
2019-06-16 00:00 Lerums IS - Rävlanda AIS Hulan 11
2019-06-16 12:00 Alingsås IF FF - Långareds BoIS Mjörnvallen, B-plan
2019-06-16 17:00 Bjärke - Skoftebyns IF Brynet
2019-06-17 19:00 Långareds BoIS - Lerums IS Ollevi B
2019-06-19 18:00 Herrljunga/Frisco - Floda BoIF Skoghälla B
2019-06-23 11:00 Holmalunds IF - Alingsås IF FF Brogårdsvallen Elmander Arena
2019-06-23 13:00 Rävlanda AIS - Bjärke Bråtaredsvallen 11
2019-06-27 18:30 Bjärke - Långareds BoIS Brynet
2019-06-30 09:00 Lerums IS - Holmalunds IF Hulan 11
2019-06-30 11:00 Floda BoIF - Gerdskens BK Flodala IP 31 KG
2019-06-30 13:30 Alingsås IF FF - Herrljunga/Frisco Mjörnvallen, B-plan
Juli
2019-07-05 18:30 Alingsås IF FF - Rävlanda AIS Mjörnvallen, B-plan
2019-07-06 11:00 Gerdskens BK - Holmalunds IF Gerdskenvallen A-plan
2019-07-07 00:00 Floda BoIF - Långareds BoIS Flodala IP 31 KG
Augusti
2019-08-10 12:00 Lerums IS - Skoftebyns IF Hulan 11
2019-08-17 11:00 Gerdskens BK - Alingsås IF FF Gerdskenvallen A-plan
2019-08-18 11:00 Holmalunds IF - Bjärke Brogårdsvallen Elmander Arena
2019-08-18 16:00 Rävlanda AIS - Skoftebyns IF Bråtaredsvallen 11
2019-08-18 17:00 Herrljunga/Frisco - Lerums IS Skoghälla B
2019-08-20 19:00 Skoftebyns IF - Långareds BoIS Almagärdet
2019-08-25 10:15 Alingsås IF FF - Floda BoIF Mjörnvallen, B-plan
2019-08-25 10:30 Lerums IS - Gerdskens BK Hulan 11
2019-08-25 17:00 Bjärke - Herrljunga/Frisco Brynet
2019-08-31 11:00 Rävlanda AIS - Långareds BoIS Bråtaredsvallen 11
September
2019-09-01 15:00 Bjärke - Gerdskens BK Nya Bjärkevi
2019-09-05 18:00 Herrljunga/Frisco - Skoftebyns IF Skoghälla B
2019-09-07 11:00 Alingsås IF FF - Lerums IS Mjörnvallen, B-plan
2019-09-07 11:00 Floda BoIF - Bjärke Flodala IP 31 KG
2019-09-08 11:00 Holmalunds IF - Rävlanda AIS Brogårdsvallen Elmander Arena
2019-09-11 19:00 Långareds BoIS - Holmalunds IF Ollevi B
2019-09-14 11:00 Skoftebyns IF - Gerdskens BK Almagärdet
2019-09-15 13:00 Rävlanda AIS - Herrljunga/Frisco Bråtaredsvallen 11
2019-09-17 18:00 Bjärke - Alingsås IF FF Brynet
2019-09-19 17:30 Herrljunga/Frisco - Långareds BoIS Skoghälla B
2019-09-21 11:00 Floda BoIF - Skoftebyns IF Flodala IP 31 KG
2019-09-22 10:30 Lerums IS - Bjärke Hulan 11
2019-09-23 18:00 Långareds BoIS - Gerdskens BK Ollevi B
2019-09-27 19:30 Skoftebyns IF - Holmalunds IF Nysätra IP
2019-09-27 19:30 Skoftebyns IF - Alingsås IF FF Nysätra IP
2019-09-28 12:00 Rävlanda AIS - Floda BoIF Bråtaredsvallen 11
2019-09-29 11:00 Holmalunds IF - Herrljunga/Frisco Brogårdsvallen Elmander Arena
Oktober
2019-10-05 11:00 Gerdskens BK - Rävlanda AIS Gerdskenvallen A-plan
2019-10-20 17:45 Lerums IS - Floda BoIF Flodala IP 31 KG