Spelprogram - Div. 11 Pojkar (12 år) Södra Norra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Derome/Åskloster Lisa Svederberg 0706560317 Röda/Blå/Röda
Frillesås FF 2 Andreas Sandklef 0709389891 grön, vita, Gröna
IFK Fjärås 2 Josefine Bisenius 0706221582 Röd/Vit/Röd
Kungsbacka IF Röd Christian Hagbert 0734020444 Vit/Blå/Vita
Löftadalens IF Ann-Sofi Lindvall 0730894139 vit , röd, vita
Onsala BK röd Martin Jansson vit, blå, blå
Valinge IF Lars Otterdahl 0733208788 blå/blå/blå
Åsa IF 2 Conny Dragstedt svarta/svarta/svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-30 18:00 Löftadalens IF - IFK Fjärås 2 Löftavallen
Maj
2019-05-02 18:30 Valinge IF - Kungsbacka IF Röd Valinge IP
2019-05-04 11:00 Frillesås FF 2 - Åsa IF 2 Frillesås IP D
2019-05-05 15:00 Derome/Åskloster - Onsala BK röd Dersbovallen C
2019-05-11 10:50 IFK Fjärås 2 - Valinge IF Ögärdets IP C
2019-05-11 11:45 Kungsbacka IF Röd - Frillesås FF 2 Kungsbacka sportcenter 1
2019-05-11 14:00 Onsala BK röd - Löftadalens IF Rydets IP Konstgräs
2019-05-12 14:30 Åsa IF 2 - Derome/Åskloster Åsa C Södra
2019-05-18 11:00 Frillesås FF 2 - Valinge IF Frillesås IP D
2019-05-18 14:30 Åsa IF 2 - IFK Fjärås 2 Åsa C Södra
2019-05-19 10:00 Kungsbacka IF Röd - Onsala BK röd Kungsbacka sportcenter 1
2019-05-19 16:00 Derome/Åskloster - Löftadalens IF Klostervallen B
2019-05-23 18:30 Valinge IF - Derome/Åskloster Valinge IP
2019-05-25 09:30 IFK Fjärås 2 - Kungsbacka IF Röd Ögärdets IP C
2019-05-25 10:00 Löftadalens IF - Åsa IF 2 Löftavallen
2019-05-25 12:00 Onsala BK röd - Frillesås FF 2 Rydets IP Konstgräs
Juni
2019-06-01 10:50 IFK Fjärås 2 - Onsala BK röd Ögärdets IP C
2019-06-02 10:00 Kungsbacka IF Röd - Löftadalens IF Kungsbacka sportcenter 1
2019-06-02 14:30 Åsa IF 2 - Valinge IF Åsa C Södra
2019-06-02 16:00 Derome/Åskloster - Frillesås FF 2 Dersbovallen C
2019-06-08 10:00 Frillesås FF 2 - IFK Fjärås 2 Frillesås IP D
2019-06-08 10:00 Valinge IF - Löftadalens IF Valinge IP
2019-06-08 14:30 Åsa IF 2 - Onsala BK röd Åsa C Södra
2019-06-09 16:00 Derome/Åskloster - Kungsbacka IF Röd Klostervallen B
2019-06-15 10:00 Löftadalens IF - Frillesås FF 2 Löftavallen
2019-06-15 10:00 IFK Fjärås 2 - Derome/Åskloster Ögärdets IP C
2019-06-15 12:00 Onsala BK röd - Valinge IF Rydets IP Konstgräs
2019-06-16 11:45 Kungsbacka IF Röd - Åsa IF 2 Kungsbacka sportcenter 1