Spelprogram - F12

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Asarums IF FK Petra Nilsson 0708535597 Blå/Blå/Blå
FK Karlskrona Orange Tommy Rolf Nilsson 0706578778 Orange/Svart/Orange
FK Karlskrona Svart Tommy Rolf Nilsson 0706578778 Orange/Svart/Orange
IFK Karlshamn Marcus Martinsson 0733307506 Blå/Vit/Vit/Vit
Jämshögs IF Henrik Prytz 0709543243 Blå/Blå/Blå
Lörby IF Marie Eriksson 0733405208 Blå/Vit/Vit
Ramdala IF/AIK Atlas Jens Sjösten 0708147782 Grön/Grön/Grön
Ronneby BK Magdalena Espenkrona +46739445903 Röd/Röd/Röd
Rödeby AIF Lina Åkerström 0722335352 0722335352 Blå/Vit/Blå/Blå
Saxemara IF Heiki Andersson 0708150195 Blå, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
Saxemara IF - FK Karlskrona Orange
April
2019-04-27 10:00 Ronneby BK - Lörby IF Brunnsvallen
2019-04-27 11:00 (Uppskj.) Jämshögs IF - Saxemara IF Motorpavallen
2019-04-27 11:00 Ramdala IF/AIK Atlas - FK Karlskrona Svart Säbyvallen
2019-04-27 16:30 FK Karlskrona Orange - Asarums IF FK Lyckåvallen
2019-04-28 10:30 IFK Karlshamn - Rödeby AIF Vägga IP
Maj
2019-05-04 11:00 Rödeby AIF - Jämshögs IF Åvallen
2019-05-04 11:00 Lörby IF - IFK Karlshamn Lörby Park
2019-05-04 17:00 FK Karlskrona Svart - Ronneby BK Lyckåvallen
2019-05-11 10:00 Asarums IF FK - Saxemara IF Asarums IP
2019-05-11 10:00 Ronneby BK - Ramdala IF/AIK Atlas Brunnsvallen
2019-05-11 10:30 IFK Karlshamn - FK Karlskrona Svart Vägga IP
2019-05-11 11:00 Jämshögs IF - Lörby IF Motorpavallen
2019-05-13 18:30 FK Karlskrona Orange - Rödeby AIF Lyckåvallen
2019-05-18 11:00 Ronneby BK - IFK Karlshamn Brunnsvallen
2019-05-18 11:00 (Uppskj.) Ramdala IF/AIK Atlas - Saxemara IF Säbyvallen
2019-05-18 12:00 Lörby IF - FK Karlskrona Orange Lörby Park
2019-05-18 17:00 FK Karlskrona Svart - Jämshögs IF Lyckåvallen
2019-05-20 18:00 Rödeby AIF - Asarums IF FK Åvallen
2019-05-24 17:30 Asarums IF FK - Ramdala IF/AIK Atlas Asarums IP
2019-05-25 00:00 FK Karlskrona Orange - FK Karlskrona Svart Västra Mark IP
2019-05-25 10:00 Asarums IF FK - Lörby IF Asarums IP
2019-05-25 11:00 Jämshögs IF - Ronneby BK Motorpavallen
2019-05-25 14:00 IFK Karlshamn - Ramdala IF/AIK Atlas Vägga IP
2019-05-26 Saxemara IF - Rödeby AIF
Juni
2019-06-01 Ronneby BK - FK Karlskrona Orange Brunnsvallen
2019-06-01 10:30 IFK Karlshamn - Jämshögs IF Vägga IP
2019-06-01 11:00 Lörby IF - Saxemara IF Lörby Park
2019-06-01 11:00 Ramdala IF/AIK Atlas - Rödeby AIF Säbyvallen
2019-06-01 15:00 FK Karlskrona Svart - Asarums IF FK Lyckåvallen
2019-06-08 Saxemara IF - FK Karlskrona Svart
2019-06-08 10:00 Asarums IF FK - Ronneby BK Asarums IP
2019-06-08 11:00 Jämshögs IF - Ramdala IF/AIK Atlas Motorpavallen
2019-06-08 17:00 FK Karlskrona Orange - IFK Karlshamn Västra Mark IP
2019-06-09 16:00 Rödeby AIF - Lörby IF Åvallen
2019-06-15 Ronneby BK - Saxemara IF Brunnsvallen
2019-06-15 10:30 IFK Karlshamn - Asarums IF FK Vägga IP
2019-06-15 11:00 Jämshögs IF - FK Karlskrona Orange Motorpavallen
2019-06-15 15:00 FK Karlskrona Svart - Rödeby AIF Västra Mark IP
2019-06-19 18:00 Rödeby AIF - Ronneby BK Åvallen
2019-06-19 18:30 Ramdala IF/AIK Atlas - Lörby IF Säbyvallen
2019-06-22 15:00 Lörby IF - FK Karlskrona Svart Lörby Park
2019-06-23 Saxemara IF - IFK Karlshamn
2019-06-23 14:30 FK Karlskrona Orange - Ramdala IF/AIK Atlas Västra Mark IP
2019-06-23 17:00 Asarums IF FK - Jämshögs IF Asarums IP
2019-06-29 Saxemara IF - Jämshögs IF
2019-06-29 10:00 Asarums IF FK - FK Karlskrona Orange Asarums IP
2019-06-29 11:00 Lörby IF - Ronneby BK Lörby Park
Juli
2019-07-01 18:30 FK Karlskrona Svart - Ramdala IF/AIK Atlas Lyckåvallen
2019-07-07 11:00 Rödeby AIF - IFK Karlshamn Åvallen
Augusti
2019-08-17 10:00 Ronneby BK - FK Karlskrona Svart Brunnsvallen
2019-08-17 10:00 Ramdala IF/AIK Atlas - Asarums IF FK Säbyvallen
2019-08-17 10:30 IFK Karlshamn - Lörby IF Vägga IP
2019-08-17 11:00 Jämshögs IF - Rödeby AIF Motorpavallen
2019-08-17 15:00 FK Karlskrona Orange - Saxemara IF Lyckåvallen
2019-08-24 11:00 Lörby IF - Jämshögs IF Lörby Park
2019-08-24 11:00 Ramdala IF/AIK Atlas - Ronneby BK Säbyvallen
2019-08-24 17:00 FK Karlskrona Svart - IFK Karlshamn Lyckåvallen
2019-08-25 17:00 Saxemara IF - Asarums IF FK
2019-08-26 18:30 Rödeby AIF - FK Karlskrona Orange Åvallen
2019-08-31 10:00 Asarums IF FK - Rödeby AIF Asarums IP
2019-08-31 10:30 IFK Karlshamn - Ronneby BK Vägga IP
2019-08-31 16:00 FK Karlskrona Orange - Lörby IF Lyckåvallen
September
2019-09-01 11:00 Jämshögs IF - FK Karlskrona Svart Motorpavallen
2019-09-01 11:00 Saxemara IF - Ramdala IF/AIK Atlas Saxemara IP
2019-09-07 00:00 FK Karlskrona Svart - FK Karlskrona Orange Västra Mark IP
2019-09-07 00:00 Ramdala IF/AIK Atlas - IFK Karlshamn Säbyvallen
2019-09-07 10:00 Ronneby BK - Jämshögs IF Brunnsvallen
2019-09-07 11:00 Lörby IF - Asarums IF FK Lörby Park
2019-09-12 18:00 Rödeby AIF - Ramdala IF/AIK Atlas Åvallen
2019-09-14 00:00 Asarums IF FK - FK Karlskrona Svart Asarums IP
2019-09-14 11:00 Jämshögs IF - IFK Karlshamn Motorpavallen
2019-09-14 15:00 FK Karlskrona Orange - Ronneby BK Lyckåvallen
2019-09-15 12:00 Saxemara IF - Lörby IF Saxemara IP
2019-09-19 19:00 Rödeby AIF - Saxemara IF Åvallen
2019-09-21 10:00 Ronneby BK - Asarums IF FK Brunnsvallen
2019-09-21 10:30 IFK Karlshamn - FK Karlskrona Orange Vägga IP
2019-09-21 11:00 Ramdala IF/AIK Atlas - Jämshögs IF Säbyvallen
2019-09-21 12:00 Lörby IF - Rödeby AIF Lörby Park
2019-09-22 14:00 FK Karlskrona Svart - Saxemara IF Lyckåvallen
2019-09-26 18:30 Rödeby AIF - FK Karlskrona Svart Åvallen
2019-09-28 10:00 Asarums IF FK - IFK Karlshamn Asarums IP
2019-09-28 11:00 Lörby IF - Ramdala IF/AIK Atlas Lörby Park
2019-09-28 16:00 FK Karlskrona Orange - Jämshögs IF Lyckåvallen
2019-09-29 17:00 Saxemara IF - Ronneby BK Saxemara IP
Oktober
2019-10-05 11:00 Jämshögs IF - Asarums IF FK Motorpavallen
2019-10-05 11:00 Ramdala IF/AIK Atlas - FK Karlskrona Orange Säbyvallen
2019-10-05 15:00 FK Karlskrona Svart - Lörby IF Västra Mark IP
2019-10-06 10:30 IFK Karlshamn - Saxemara IF Vägga IP
2019-10-07 18:30 Ronneby BK - Rödeby AIF Brunnsvallen