Spelprogram - Pojkar 2009(10 år) Grupp I Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Assyriska BK David Aslan Vit/Vit/Vita
BK Häcken Vit Björn Cedergren 0707387394 gul-svart randig/svart/svarta
Fässbergs IF Feyenoord Andreas Eliesersson 0708377249 Lila/Vit/Lila
GAIS Mikael Lindström 0707213935 Grön/svart, Vit, Vit
Nol IK Daniel Dahlman +46708291139 Blå, Vita, blå/vita
Nödinge SK Fotboll Andreas Sjöstrand 0766488454 Vit/Blå/Vit
Slottsskogen/Godhem IF Blå Emil Grann 0704798030 VIT/VIT/VIT
Sävedalens IF Röd Robert Gustafsson Mångelin Röd/Blå/Röda
Sävedalens IF Svart Mikael Nyth Röd/Blå/Röda
Ytterby IS Röd David Helgeson 0729775410 Röd/Vit/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-28 10:00 Ytterby IS Röd - BK Häcken Vit Ytterns IP 31
2019-04-28 10:00 Sävedalens IF Svart - Fässbergs IF Feyenoord Vallhamra 21 Konstgräs
2019-04-28 10:00 Sävedalens IF Röd - GAIS Vallhamra 22 Konstgräs
2019-04-28 12:00 Slottsskogen/Godhem IF Blå - Nödinge SK Fotboll Ruddalen 7M7 nr 2 Konstgräs
2019-05-02 18:30 Assyriska BK - Nol IK Välen gräs 7M7 Nr 1, Varpaplan
Omgång 2
2019-05-04 11:15 Fässbergs IF Feyenoord - Ytterby IS Röd Rävekärrsplan 11
2019-05-05 11:00 Nol IK - Sävedalens IF Röd Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-05-05 11:00 GAIS - Sävedalens IF Svart Gaisgården 21
2019-05-05 11:15 Nödinge SK Fotboll - Assyriska BK Vimmervi 21 Konstgräs
2019-05-05 16:30 BK Häcken Vit - Slottsskogen/Godhem IF Blå Slättadamm 3 konstgräs
Omgång 3
2019-05-11 10:00 Fässbergs IF Feyenoord - BK Häcken Vit Rävekärrsplan 11
2019-05-12 10:00 Sävedalens IF Svart - Nol IK Vallhamra 21 Konstgräs
2019-05-12 11:00 Ytterby IS Röd - GAIS Ytterns IP 31
2019-05-12 11:15 Sävedalens IF Röd - Nödinge SK Fotboll Vallhamra 22 Konstgräs
2019-05-14 18:30 Assyriska BK - Slottsskogen/Godhem IF Blå Välen gräs 7M7 Nr 1, Varpaplan
Omgång 4
2019-05-19 10:00 GAIS - Fässbergs IF Feyenoord Gaisgården 21
2019-05-19 11:00 Nödinge SK Fotboll - Sävedalens IF Svart Vimmervi 21 Konstgräs
2019-05-19 14:30 Slottsskogen/Godhem IF Blå - Sävedalens IF Röd Ruddalen 7M7 nr 2 Konstgräs
2019-05-19 16:30 BK Häcken Vit - Assyriska BK Slättadamm 3 konstgräs
2019-05-20 17:30 Nol IK - Ytterby IS Röd Nolängens IP 7M7 Konstgräs
Omgång 5
2019-05-25 12:30 Fässbergs IF Feyenoord - Nol IK Rävekärrsplan 11
2019-05-26 10:00 Sävedalens IF Svart - Slottsskogen/Godhem IF Blå Vallhamra 21 Konstgräs
2019-05-26 10:00 Sävedalens IF Röd - Assyriska BK Vallhamra 22 Konstgräs
2019-05-26 11:00 GAIS - BK Häcken Vit Gaisgården 21
2019-05-26 12:15 Ytterby IS Röd - Nödinge SK Fotboll Ytterns IP 31
Omgång 6
2019-06-16 11:00 Nödinge SK Fotboll - Fässbergs IF Feyenoord Vimmervi 21 Konstgräs
2019-06-16 11:00 Nol IK - GAIS Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-06-16 12:00 Slottsskogen/Godhem IF Blå - Ytterby IS Röd Ruddalen 7M7 nr 2 Konstgräs
2019-06-16 16:30 BK Häcken Vit - Sävedalens IF Röd Slättadamm 3 konstgräs
2019-06-18 18:30 Assyriska BK - Sävedalens IF Svart Välen gräs 7M7 Nr 1, Varpaplan