Spelprogram - P10 Nordöstra C2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 Nosaby IF blå - Tollarps IF vit Nya Vallbjörka B-plan
2019-04-13 10:00 Åhus Horna BK svart - Önneköps IF Furehov IP plan 2 7-manna 1
2019-04-13 11:00 Ifö Bromölla IF vit - Näsby IF Strandängens IP B-plan 7-manna 1
2019-04-13 11:00 Näsums IF - Hörby FF svart Öllervallen B-plan 7-manna
2019-04-20 14:00 Tollarps IF vit - Åhus Horna BK svart Tollarps IP C-plan 7-manna
2019-04-21 10:00 Åsums BK - Ifö Bromölla IF vit Wendesvallen 7-manna
2019-04-21 16:00 Näsby IF - Nosaby IF blå
2019-04-22 12:00 Edenryds IF - Näsums IF Östersjöwallen A-plan 7-manna
2019-04-27 10:00 Nosaby IF blå - Åsums BK Nya Vallbjörka B-plan
2019-04-27 10:00 Åhus Horna BK svart - Näsby IF Furehov IP plan 2 7-manna 1
2019-04-27 12:00 Hörby FF svart - Edenryds IF Hörby IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 10:00 Näsums IF - Önneköps IF Öllervallen B-plan 7-manna
Maj
2019-05-04 11:00 Ifö Bromölla IF vit - Nosaby IF blå Strandängens IP B-plan 7-manna 2
2019-05-04 11:00 Önneköps IF - Hörby FF svart Björkvallen, Önneköp B-plan 7-manna 1
2019-05-05 10:00 Åsums BK - Åhus Horna BK svart Wendesvallen 7-manna
2019-05-11 10:00 Näsums IF - Näsby IF Öllervallen B-plan 7-manna
2019-05-12 10:00 Åhus Horna BK svart - Ifö Bromölla IF vit Furehov IP plan 2 7-manna 1
2019-05-12 10:00 Hörby FF svart - Tollarps IF vit Hörby IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-15 18:00 Tollarps IF vit - Näsums IF Tollarps IP C-plan 7-manna
2019-05-16 18:00 Edenryds IF - Önneköps IF Östersjöwallen A-plan 7-manna
2019-05-18 10:00 Nosaby IF blå - Åhus Horna BK svart Nya Vallbjörka B-plan
2019-05-19 10:00 Åsums BK - Näsums IF Wendesvallen 7-manna
2019-05-19 11:00 Tollarps IF vit - Edenryds IF Tollarps IP C-plan 7-manna
2019-05-19 16:00 Näsby IF - Hörby FF svart
2019-05-25 10:00 Näsums IF - Ifö Bromölla IF vit Öllervallen B-plan 7-manna
2019-05-25 11:00 Hörby FF svart - Åsums BK Hörby IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 11:00 Önneköps IF - Tollarps IF vit Björkvallen, Önneköp B-plan 7-manna 1
2019-05-25 12:00 Edenryds IF - Näsby IF Östersjöwallen A-plan 7-manna
Juni
2019-06-06 11:30 Ifö Bromölla IF vit - Hörby FF svart Strandängens IP B-plan 7-manna 1
2019-06-08 10:00 Nosaby IF blå - Näsums IF Nya Vallbjörka B-plan
2019-06-08 13:00 Näsby IF - Önneköps IF
2019-06-09 10:00 Åsums BK - Edenryds IF Wendesvallen 7-manna
2019-06-15 11:00 Önneköps IF - Åsums BK Björkvallen, Önneköp B-plan 7-manna 1
2019-06-15 12:00 Edenryds IF - Ifö Bromölla IF vit Östersjöwallen A-plan 7-manna
2019-06-15 12:30 Hörby FF svart - Nosaby IF blå Hörby IP konstgräs 7-manna 2
2019-06-15 12:30 Tollarps IF vit - Näsby IF Tollarps IP C-plan 7-manna
2019-06-16 13:00 Näsums IF - Åhus Horna BK svart Öllervallen B-plan 7-manna