Spelprogram - P12-36

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Hanvikens SK Guld Patrik Kullman 0702385152 Röd/Röd/Vita
Högdalens AIS 2 Douglas Herrera 08995842 0736733696 Röd/svart/svart
IF Söderkamraterna Röd Johan Windahl 0709472355 Röd/Svart/Röd
Norrtulls SK blå Kristine Marie Dalby 0761422452 Gul/Svart/Gul
Norrtulls SK Gul Linné Liw 0739624693 Gul/Svart/Gul
Rissne IF Marino Miskulin 0703204522 Röd/Svart/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Magnus Jansson Grön/Vit/Grön/Grön
Årsta FF 4 Marcus Friari 0706262866 Vit/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-22 10:15 Norrtulls SK Gul - Tullinge Triangel Pojkar FK Bellevue BP 1
2019-04-22 12:30 Högdalens AIS 2 - Norrtulls SK blå Bäckahagens BP 1
2019-04-22 16:00 IF Söderkamraterna Röd - Rissne IF Sofiaskolans BP 1
2019-04-27 12:45 Norrtulls SK blå - Hanvikens SK Guld Bellevue BP 1
2019-04-27 14:30 Rissne IF - Norrtulls SK Gul Rissne IP 2
2019-04-28 12:45 Tullinge Triangel Pojkar FK - Högdalens AIS 2 Brantbrinks IP 21
Maj
2019-05-04 10:15 Högdalens AIS 2 - Rissne IF Bäckahagens BP 1
2019-05-04 15:15 Norrtulls SK Gul - IF Söderkamraterna Röd Bellevue BP 1
2019-05-11 14:00 Norrtulls SK blå - Årsta FF 4 Bellevue BP 1
2019-05-11 14:30 Rissne IF - Hanvikens SK Guld Rissne IP 2
2019-05-11 14:45 IF Söderkamraterna Röd - Högdalens AIS 2 Sofiaskolans BP 1
2019-05-18 10:15 Högdalens AIS 2 - Norrtulls SK Gul Bäckahagens BP 1
2019-05-18 14:00 Norrtulls SK blå - IF Söderkamraterna Röd Bellevue BP 1
2019-05-18 16:00 Hanvikens SK Guld - Årsta FF 4 Fornuddens BP 11
2019-05-19 16:00 Årsta FF 4 - Tullinge Triangel Pojkar FK Årstagårdens BP 11
2019-05-25 12:45 Norrtulls SK Gul - Hanvikens SK Guld Bellevue BP 1
2019-05-25 14:30 Rissne IF - Årsta FF 4 Rissne IP 2
2019-05-26 16:15 Tullinge Triangel Pojkar FK - Norrtulls SK blå Brantbrinks IP 21
Juni
2019-06-01 15:15 Norrtulls SK blå - Rissne IF Bellevue BP 1
2019-06-02 16:00 Årsta FF 4 - IF Söderkamraterna Röd Årstagårdens BP 11
2019-06-02 17:45 Hanvikens SK Guld - Högdalens AIS 2 Trollbäckens IP 3
2019-06-08 13:15 Rissne IF - Tullinge Triangel Pojkar FK Rissne IP 2
2019-06-08 14:00 Norrtulls SK Gul - Årsta FF 4 Bellevue BP 1
2019-06-08 14:45 IF Söderkamraterna Röd - Hanvikens SK Guld Sofiaskolans BP 1
2019-06-15 10:00 Hanvikens SK Guld - Tullinge Triangel Pojkar FK Trollbäckens IP 3
2019-06-15 11:30 Norrtulls SK blå - Norrtulls SK Gul Bellevue BP 1
2019-06-16 11:30 Tullinge Triangel Pojkar FK - IF Söderkamraterna Röd Brantbrinks IP 21
2019-06-16 17:20 Årsta FF 4 - Högdalens AIS 2 Årstagårdens BP 11
Augusti
2019-08-10 10:15 Norrtulls SK Gul - Norrtulls SK blå Bellevue BP 1
2019-08-10 14:45 IF Söderkamraterna Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK Sofiaskolans BP 1
2019-08-18 12:15 Hanvikens SK Guld - IF Söderkamraterna Röd Trollbäckens IP 3
2019-08-18 14:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Rissne IF Brantbrinks IP 21
2019-08-18 17:20 Årsta FF 4 - Norrtulls SK Gul Årstagårdens BP 11
2019-08-24 10:15 Högdalens AIS 2 - Hanvikens SK Guld Bäckahagens BP 1
2019-08-24 14:30 Rissne IF - Norrtulls SK blå Rissne IP 2
2019-08-24 14:45 IF Söderkamraterna Röd - Årsta FF 4 Sofiaskolans BP 1
2019-08-25 10:15 Norrtulls SK blå - Tullinge Triangel Pojkar FK Bellevue BP 1
2019-08-25 15:15 Hanvikens SK Guld - Norrtulls SK Gul Trollbäckens IP 3
2019-08-25 16:00 Årsta FF 4 - Rissne IF Årstagårdens BP 11
2019-08-31 12:45 Norrtulls SK Gul - Högdalens AIS 2 Bellevue BP 1
2019-08-31 14:45 IF Söderkamraterna Röd - Norrtulls SK blå Sofiaskolans BP 1
September
2019-09-01 15:15 Tullinge Triangel Pojkar FK - Årsta FF 4 Brantbrinks IP 21
2019-09-07 11:30 Högdalens AIS 2 - IF Söderkamraterna Röd Bäckahagens BP 1
2019-09-08 16:00 Årsta FF 4 - Norrtulls SK blå Årstagårdens BP 11
2019-09-08 16:30 Hanvikens SK Guld - Rissne IF Trollbäckens IP 3
2019-09-14 13:15 Rissne IF - Högdalens AIS 2 Rissne IP 2
2019-09-14 13:30 IF Söderkamraterna Röd - Norrtulls SK Gul Sofiaskolans BP 1
2019-09-15 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Hanvikens SK Guld Brantbrinks IP 21
2019-09-20 18:00 Högdalens AIS 2 - Årsta FF 4 Bäckahagens BP 1
2019-09-21 11:30 Högdalens AIS 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Bäckahagens BP 1
2019-09-21 12:45 Norrtulls SK Gul - Rissne IF Bellevue BP 1
2019-09-22 16:30 Hanvikens SK Guld - Norrtulls SK blå Trollbäckens IP 3
2019-09-28 10:15 Tullinge Triangel Pojkar FK - Norrtulls SK Gul Brantbrinks IP 22
2019-09-28 13:15 Rissne IF - IF Söderkamraterna Röd Rissne IP 2
2019-09-28 14:00 Norrtulls SK blå - Högdalens AIS 2 Bellevue BP 1
2019-09-29 17:20 Årsta FF 4 - Hanvikens SK Guld Årstagårdens BP 11