Spelprogram - P12-26

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Grödinge SK Grön Johanna Kindahl 0769463620 Grön//Grön//Grön/
Huddinge IF 1 Andréas Serrander 0708571738 Svart/gulrandig/Svart/Gul
IFK Stockholm FK Röd Marcelo Soto Röd/Blå/Vit
IFK Tumba FK vit Roger Wiklund 0708388517 Vit/Blå/Blå
Konyaspor Kultur och IF William Shahoud +46737754059 randig grön/vita, grön, grön
Rönninge Salem Fotboll 2 Anders Hermansson 0853251957 0720138370 Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 2 Karl Eriksson Blåvitt/blå/blå
Stockholm Södra FF 07-2 Stockholm Södra FF(Föreningen) vit/vit/vit
Stuvsta IF 4 Mats Robert Sandberg 0706308700 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sörskogens IF P07_2 Peter Claesson Vit/Röd/Vit
Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Magnus Jansson Grön/Vit/Grön/Grön
Vårby Gårds IF Gul Chrisye Sophian Zain 0707904868 Vinröd/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Grön 2 Karin Stenström vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:45 Stockholm Södra FF 07-2 - Sörskogens IF P07_2 Kärsby IP 11
2019-04-27 13:30 Vårby Gårds IF Gul - IFK Tumba FK vit Vårbyparkens BP 12
2019-04-27 14:00 Segeltorps IF 2 - Grödinge SK Grön Segeltorps IP 2
2019-04-27 15:15 Huddinge IF 1 - IFK Stockholm FK Röd Källbrinks IP 2
2019-04-28 11:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Stuvsta IF 4 Brantbrinks IP 21
2019-04-28 14:30 Älvsjö AIK FF Grön 2 - Rönninge Salem Fotboll 2 Älvsjö IP 4
Maj
2019-05-04 11:15 IFK Tumba FK vit - Stockholm Södra FF 07-2 Storvretens BP 21
2019-05-04 11:30 IFK Stockholm FK Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Vårbergs IP 11
2019-05-04 12:30 Rönninge Salem Fotboll 2 - Vårby Gårds IF Gul Berga IP 12
2019-05-05 12:00 Konyaspor Kultur och IF - Segeltorps IF 2 Alby BP 11
2019-05-05 13:15 Grödinge SK Grön - Älvsjö AIK FF Grön 2 Broängsplan 12
2019-05-11 10:15 Stuvsta IF 4 - Konyaspor Kultur och IF Stuvsta IP 12
2019-05-11 10:45 Stockholm Södra FF 07-2 - Rönninge Salem Fotboll 2 Kärsby IP 11
2019-05-11 13:30 Vårby Gårds IF Gul - Grödinge SK Grön Vårbyparkens BP 12
2019-05-12 11:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Sörskogens IF P07_2 Brantbrinks IP 21
2019-05-12 15:45 Älvsjö AIK FF Grön 2 - Segeltorps IF 2 Älvsjö IP 4
2019-05-12 16:30 Huddinge IF 1 - IFK Tumba FK vit Källbrinks IP 2
2019-05-18 11:15 IFK Tumba FK vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Storvretens BP 21
2019-05-18 11:30 IFK Stockholm FK Röd - Stuvsta IF 4 Vårbergs IP 11
2019-05-18 12:30 Segeltorps IF 2 - Vårby Gårds IF Gul Segeltorps IP 2
2019-05-18 12:30 Rönninge Salem Fotboll 2 - Huddinge IF 1 Berga IP 12
2019-05-18 13:15 Sörskogens IF P07_2 - Huddinge IF 1 Sörskogens BP 12
2019-05-19 12:00 Konyaspor Kultur och IF - Älvsjö AIK FF Grön 2 Alby BP 11
2019-05-19 13:15 Grödinge SK Grön - Stockholm Södra FF 07-2 Broängsplan 12
2019-05-25 09:00 Stuvsta IF 4 - Sörskogens IF P07_2 Stuvsta IP 12
2019-05-25 10:45 Stockholm Södra FF 07-2 - Segeltorps IF 2 Kärsby IP 11
2019-05-25 11:30 IFK Stockholm FK Röd - Konyaspor Kultur och IF Vårbergs IP 11
2019-05-25 13:30 Vårby Gårds IF Gul - Älvsjö AIK FF Grön 2 Vårbyparkens BP 12
2019-05-26 14:00 Huddinge IF 1 - Grödinge SK Grön Källbrinks IP 2
2019-05-26 15:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Rönninge Salem Fotboll 2 Brantbrinks IP 21
Juni
2019-06-01 11:15 IFK Tumba FK vit - Stuvsta IF 4 Storvretens BP 21
2019-06-01 12:30 Segeltorps IF 2 - Huddinge IF 1 Segeltorps IP 2
2019-06-01 13:30 Sörskogens IF P07_2 - IFK Stockholm FK Röd Sörskogens BP 11
2019-06-02 12:00 Konyaspor Kultur och IF - Vårby Gårds IF Gul Alby BP 11
2019-06-02 13:15 Grödinge SK Grön - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Broängsplan 12
2019-06-02 15:45 Älvsjö AIK FF Grön 2 - Stockholm Södra FF 07-2 Älvsjö IP 4
2019-06-07 18:45 Stuvsta IF 4 - Rönninge Salem Fotboll 2 Stuvsta IP 12
2019-06-08 10:45 Stockholm Södra FF 07-2 - Vårby Gårds IF Gul Kärsby IP 11
2019-06-08 11:30 IFK Stockholm FK Röd - IFK Tumba FK vit Vårbergs IP 11
2019-06-08 12:00 Sörskogens IF P07_2 - Konyaspor Kultur och IF Sörskogens BP 12
2019-06-09 10:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Segeltorps IF 2 Brantbrinks IP 21
2019-06-09 15:15 Huddinge IF 1 - Älvsjö AIK FF Grön 2 Källbrinks IP 2
Augusti
2019-08-24 11:15 IFK Tumba FK vit - Sörskogens IF P07_2 Storvretens BP 21
2019-08-24 12:30 Rönninge Salem Fotboll 2 - IFK Stockholm FK Röd Berga IP 12
2019-08-24 13:30 Vårby Gårds IF Gul - Huddinge IF 1 Vårbyparkens BP 12
2019-08-25 12:00 Älvsjö AIK FF Grön 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Älvsjö IP 4
2019-08-25 12:00 Konyaspor Kultur och IF - Stockholm Södra FF 07-2 Alby BP 11
2019-08-25 13:15 Grödinge SK Grön - Stuvsta IF 4 Broängsplan 12
2019-08-30 18:45 Stuvsta IF 4 - Segeltorps IF 2 Stuvsta IP 12
2019-08-31 11:15 IFK Tumba FK vit - Konyaspor Kultur och IF Storvretens BP 21
2019-08-31 11:30 IFK Stockholm FK Röd - Grödinge SK Grön Vårbergs IP 11
2019-08-31 13:30 Sörskogens IF P07_2 - Rönninge Salem Fotboll 2 Sörskogens BP 12
2019-08-31 15:15 Huddinge IF 1 - Stockholm Södra FF 07-2 Källbrinks IP 2
September
2019-09-01 14:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Vårby Gårds IF Gul Brantbrinks IP 21
2019-09-07 10:45 Stockholm Södra FF 07-2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Kärsby IP 11
2019-09-07 11:15 Segeltorps IF 2 - IFK Stockholm FK Röd Segeltorps IP 2
2019-09-07 12:30 Rönninge Salem Fotboll 2 - IFK Tumba FK vit Berga IP 12
2019-09-08 12:00 Älvsjö AIK FF Grön 2 - Stuvsta IF 4 Älvsjö IP 4
2019-09-08 12:00 Konyaspor Kultur och IF - Huddinge IF 1 Alby BP 11
2019-09-08 13:15 Grödinge SK Grön - Sörskogens IF P07_2 Broängsplan 12
2019-09-14 09:00 Stuvsta IF 4 - Vårby Gårds IF Gul Stuvsta IP 12
2019-09-14 11:15 IFK Tumba FK vit - Grödinge SK Grön Storvretens BP 21
2019-09-14 11:30 IFK Stockholm FK Röd - Älvsjö AIK FF Grön 2 Vårbergs IP 11
2019-09-14 12:30 Rönninge Salem Fotboll 2 - Konyaspor Kultur och IF Berga IP 12
2019-09-14 13:30 Sörskogens IF P07_2 - Segeltorps IF 2 Sörskogens BP 12
2019-09-15 16:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Huddinge IF 1 Brantbrinks IP 21
2019-09-21 10:45 Stockholm Södra FF 07-2 - Stuvsta IF 4 Kärsby IP 11
2019-09-21 13:30 Vårby Gårds IF Gul - IFK Stockholm FK Röd Vårbyparkens BP 12
2019-09-21 13:45 Segeltorps IF 2 - IFK Tumba FK vit Segeltorps IP 2
2019-09-22 12:00 Älvsjö AIK FF Grön 2 - Sörskogens IF P07_2 Älvsjö IP 4
2019-09-22 12:00 Grödinge SK Grön - Rönninge Salem Fotboll 2 Broängsplan 12
2019-09-22 12:00 Konyaspor Kultur och IF - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart Alby BP 11
2019-09-27 18:45 Stuvsta IF 4 - Huddinge IF 1 Stuvsta IP 12
2019-09-28 10:15 IFK Stockholm FK Röd - Stockholm Södra FF 07-2 Vårbergs IP 11
2019-09-28 11:15 IFK Tumba FK vit - Älvsjö AIK FF Grön 2 Storvretens BP 21
2019-09-28 12:30 Rönninge Salem Fotboll 2 - Segeltorps IF 2 Berga IP 12
2019-09-28 13:30 Sörskogens IF P07_2 - Vårby Gårds IF Gul Sörskogens BP 12
2019-09-29 13:15 Grödinge SK Grön - Konyaspor Kultur och IF Broängsplan 12