Spelprogram - P12-19

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Djurgårdens IF FF 6 Ellen Setréus 0706726838 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
IF Brommapojkarna 21 Henric Bunge 0702347620 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Sven Benny Lennartson 086455819 Blå/Blå/Blå
IFK Lidingö FK 10 Joachim Abrahmsén 0730656806 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Karlbergs BK Grön 1 Ulf Björnemark 0739821432 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK - M Johan Höglund 08341825 0703743404 Gul/Svart/Gul
Årsta FF 1 Martin Olsson 0707894311 Vit/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Norrtulls SK - M Aspuddens IP 11
2019-04-27 11:30 IF Brommapojkarna 21 - IFK Lidingö FK 10 Stora Mossens IP 3
2019-04-28 17:20 Årsta FF 1 - Djurgårdens IF FF 6 Årstagårdens BP 12
Maj
2019-05-03 18:45 Karlbergs BK Grön 1 - IF Brommapojkarna 21 Stadshagens IP 21
2019-05-04 14:00 Norrtulls SK - M - Årsta FF 1 Bellevue BP 1
2019-05-05 11:30 IFK Lidingö FK 10 - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Hersby BP 1
2019-05-11 12:45 Norrtulls SK - M - Djurgårdens IF FF 6 Bellevue BP 1
2019-05-12 10:15 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Karlbergs BK Grön 1 Aspuddens IP 12
2019-05-12 17:15 Årsta FF 1 - IFK Lidingö FK 10 Årstagårdens BP 12
2019-05-17 18:45 Karlbergs BK Grön 1 - Årsta FF 1 Stadshagens IP 21
2019-05-18 15:15 Djurgårdens IF FF 6 - IF Brommapojkarna 21 Östermalms IP 2
2019-05-19 14:00 IFK Lidingö FK 10 - Norrtulls SK - M Hersby BP 1
2019-05-25 11:30 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - IF Brommapojkarna 21 Aspuddens IP 11
2019-05-25 11:30 Norrtulls SK - M - Karlbergs BK Grön 1 Bellevue BP 1
2019-05-26 14:00 IFK Lidingö FK 10 - Djurgårdens IF FF 6 Hersby BP 1
2019-05-31 18:45 Karlbergs BK Grön 1 - IFK Lidingö FK 10 Stadshagens IP 21
Juni
2019-06-01 12:45 IF Brommapojkarna 21 - Årsta FF 1 Stora Mossens IP 3
2019-06-01 16:30 Djurgårdens IF FF 6 - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Ekhagens BP 1
2019-06-07 17:30 Karlbergs BK Grön 1 - Djurgårdens IF FF 6 Stadshagens IP 21
2019-06-08 12:45 Norrtulls SK - M - IF Brommapojkarna 21 Bellevue BP 1
2019-06-09 17:20 Årsta FF 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Årstagårdens BP 12
Augusti
2019-08-17 09:00 Djurgårdens IF FF 6 - Karlbergs BK Grön 1 Östermalms IP 2
2019-08-17 10:15 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Årsta FF 1 Aspuddens IP 11
2019-08-17 10:15 IF Brommapojkarna 21 - Norrtulls SK - M Stora Mossens IP 3
2019-08-24 11:30 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Djurgårdens IF FF 6 Aspuddens IP 11
2019-08-25 14:00 IFK Lidingö FK 10 - Karlbergs BK Grön 1 Hersby BP 1
2019-08-26 17:50 Årsta FF 1 - IF Brommapojkarna 21 Bäckahagens BP 1
2019-08-30 18:45 Karlbergs BK Grön 1 - Norrtulls SK - M Stadshagens IP 21
2019-08-31 11:30 IF Brommapojkarna 21 - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Stora Mossens IP 3
September
2019-09-01 10:30 Djurgårdens IF FF 6 - IFK Lidingö FK 10 Östermalms IP 2
2019-09-07 14:00 Norrtulls SK - M - IFK Lidingö FK 10 Bellevue BP 1
2019-09-08 14:00 IF Brommapojkarna 21 - Djurgårdens IF FF 6 Vällingby BP 11
2019-09-09 17:50 Årsta FF 1 - Karlbergs BK Grön 1 Bäckahagens BP 1
2019-09-13 18:45 Karlbergs BK Grön 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Stadshagens IP 21
2019-09-14 16:30 Djurgårdens IF FF 6 - Norrtulls SK - M Östermalms IP 2
2019-09-15 14:00 IFK Lidingö FK 10 - Årsta FF 1 Hersby BP 1
2019-09-21 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - IFK Lidingö FK 10 Aspuddens IP 11
2019-09-21 12:45 IF Brommapojkarna 21 - Karlbergs BK Grön 1 Stora Mossens IP 3
2019-09-22 17:20 Årsta FF 1 - Norrtulls SK - M Årstagårdens BP 12
2019-09-28 12:45 Norrtulls SK - M - IFK Aspudden-Tellus Gul 2 Bellevue BP 1
2019-09-29 14:00 IFK Lidingö FK 10 - IF Brommapojkarna 21 Hersby BP 1
2019-09-29 17:30 Djurgårdens IF FF 6 - Årsta FF 1 Östermalms IP 2