Spelprogram - P12-18

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 6 Maria Jemdahl 0706228500 Svart/Vit/Svart/Gul
Djurgårdens IF FF 8 Jeanette Dypbukt 0709926452 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Ekerö IK 1:Gul Stefan Malmqvist Blå/Blå/Blå
Ekerö IK 1:Vit Mathias Andersson +46702492634 Blå/Blå/Blå
IF Brommapojkarna 22 Andreas Alsén 0730794446 Röd/Svart/Svarta/Svarta
Karlbergs BK Gul 2 Leith Hedlund 0707577028 Röd/Vit/Röd
Råsunda IS Joakim Enström 0709170056 Blå/Vit/Blå
Skå IK & Bygdegård Ylva Lagerstedt 0709207760 vit/vit/vit
Sollentuna FK 8 Mårten Salomonsson 0707437002 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 4 Fredrik Ståhl 0702328848 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Grön Sten Strömberg 0709622257 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK 2 Fredrik Liljestrand 0707391100 Gult/Svart/Svart
Vasalunds IF HuvudR Jonas Strömholm 0859998721 0709861533 Röda/Svarta/Röda
Ängby IF RVG 3 Jens Andreasson Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 19:00 Ängby IF RVG 3 - Spånga IS FK 4 Ängby IP 2
2019-04-27 12:45 AIK FF 6 - IF Brommapojkarna 22 Råsunda IP 11
2019-04-27 15:15 Ekerö IK 1:Gul - Sundbybergs IK Grön Träkvistavallen 21
2019-04-28 09:00 Djurgårdens IF FF 8 - Ursvik IK 2 Östermalms IP 2
2019-04-28 10:15 Vasalunds IF HuvudR - Ekerö IK 1:Vit Råsunda IP 11
2019-04-28 11:15 Skå IK & Bygdegård - Råsunda IS Svanängens IP 22
2019-04-28 17:00 Sollentuna FK 8 - Karlbergs BK Gul 2 Helenelunds IP 2
Maj
2019-05-03 18:45 Karlbergs BK Gul 2 - Djurgårdens IF FF 8 Stadshagens IP 22
2019-05-04 09:00 Råsunda IS - AIK FF 6 Råsunda IP 11
2019-05-04 10:15 IF Brommapojkarna 22 - Ekerö IK 1:Gul Åkeshovs BP 12
2019-05-04 13:45 Ursvik IK 2 - Ängby IF RVG 3 Ursviks IP 11
2019-05-05 09:00 Ekerö IK 1:Vit - Skå IK & Bygdegård Träkvistavallen 21
2019-05-05 12:00 Sundbybergs IK Grön - Sollentuna FK 8 Sundbybergs IP 21
2019-05-05 14:00 Spånga IS FK 4 - Vasalunds IF HuvudR Nälsta BP 12
2019-05-10 18:45 Karlbergs BK Gul 2 - Ursvik IK 2 Stadshagens IP 21
2019-05-11 12:45 AIK FF 6 - Ekerö IK 1:Vit Råsunda IP 11
2019-05-11 13:45 Sollentuna FK 8 - IF Brommapojkarna 22 Helenelunds IP 2
2019-05-12 09:00 Ekerö IK 1:Gul - Råsunda IS Träkvistavallen 21
2019-05-12 10:15 Vasalunds IF HuvudR - Ängby IF RVG 3 Råsunda IP 11
2019-05-12 11:15 Skå IK & Bygdegård - Spånga IS FK 4 Svanängens IP 22
2019-05-12 11:30 Djurgårdens IF FF 8 - Sundbybergs IK Grön Östermalms IP 2
2019-05-18 09:00 Råsunda IS - Sollentuna FK 8 Råsunda IP 11
2019-05-18 10:15 IF Brommapojkarna 22 - Djurgårdens IF FF 8 Åkeshovs BP 12
2019-05-18 13:45 Ursvik IK 2 - Vasalunds IF HuvudR Ursviks IP 11
2019-05-18 14:00 Ekerö IK 1:Vit - Ekerö IK 1:Gul Träkvistavallen 21
2019-05-18 16:30 Ängby IF RVG 3 - Skå IK & Bygdegård Ängby IP 2
2019-05-19 14:00 Sundbybergs IK Grön - Karlbergs BK Gul 2 Sundbybergs IP 21
2019-05-19 15:15 Spånga IS FK 4 - AIK FF 6 Nälsta BP 12
2019-05-25 09:00 Karlbergs BK Gul 2 - IF Brommapojkarna 22 Stadshagens IP 21
2019-05-25 10:15 Sundbybergs IK Grön - Ursvik IK 2 Sundbybergs IP 21
2019-05-25 13:45 Sollentuna FK 8 - Ekerö IK 1:Vit Helenelunds IP 2
2019-05-25 14:00 Ekerö IK 1:Gul - Spånga IS FK 4 Träkvistavallen 21
2019-05-26 11:30 Djurgårdens IF FF 8 - Råsunda IS Östermalms IP 2
2019-05-27 18:00 AIK FF 6 - Ängby IF RVG 3 Bergshamra IP 11
Juni
2019-06-01 10:15 IF Brommapojkarna 22 - Sundbybergs IK Grön Åkeshovs BP 12
2019-06-01 13:45 Ursvik IK 2 - Skå IK & Bygdegård Ursviks IP 11
2019-06-01 14:00 Råsunda IS - Karlbergs BK Gul 2 Råsunda IP 11
2019-06-01 16:30 Ängby IF RVG 3 - Ekerö IK 1:Gul Ängby IP 2
2019-06-01 18:00 Skå IK & Bygdegård - Vasalunds IF HuvudR Svanängens IP 22
2019-06-02 10:15 Ekerö IK 1:Vit - Djurgårdens IF FF 8 Träkvistavallen 21
2019-06-02 12:45 Vasalunds IF HuvudR - AIK FF 6 Råsunda IP 11
2019-06-02 12:45 Spånga IS FK 4 - Sollentuna FK 8 Nälsta BP 12
2019-06-07 19:00 Sundbybergs IK Grön - Råsunda IS Sundbybergs IP 21
2019-06-08 09:00 Karlbergs BK Gul 2 - Ekerö IK 1:Vit Stadshagens IP 22
2019-06-08 13:45 Sollentuna FK 8 - Ängby IF RVG 3 Helenelunds IP 2
2019-06-09 09:00 Ekerö IK 1:Gul - Vasalunds IF HuvudR Träkvistavallen 21
2019-06-09 10:15 Djurgårdens IF FF 8 - Spånga IS FK 4 Östermalms IP 2
2019-06-09 11:30 AIK FF 6 - Skå IK & Bygdegård Råsunda IP 11
2019-06-09 11:30 IF Brommapojkarna 22 - Ursvik IK 2 Åkeshovs BP 12
Augusti
2019-08-23 19:00 Ängby IF RVG 3 - Djurgårdens IF FF 8 Ängby IP 2
2019-08-24 13:45 Ursvik IK 2 - AIK FF 6 Ursviks IP 11
2019-08-25 09:00 Ekerö IK 1:Vit - Sundbybergs IK Grön Träkvistavallen 21
2019-08-25 11:15 Skå IK & Bygdegård - Ekerö IK 1:Gul Svanängens IP 22
2019-08-25 11:30 Råsunda IS - IF Brommapojkarna 22 Råsunda IP 11
2019-08-25 12:45 Vasalunds IF HuvudR - Sollentuna FK 8 Råsunda IP 11
2019-08-25 15:15 Spånga IS FK 4 - Karlbergs BK Gul 2 Nälsta BP 12
2019-08-30 18:45 Karlbergs BK Gul 2 - Ängby IF RVG 3 Stadshagens IP 22
2019-08-31 11:30 Sundbybergs IK Grön - Spånga IS FK 4 Sundbybergs IP 21
2019-08-31 15:00 Sollentuna FK 8 - Skå IK & Bygdegård Helenelunds IP 2
2019-08-31 15:15 Ekerö IK 1:Gul - AIK FF 6 Träkvistavallen 21
September
2019-09-01 09:00 Djurgårdens IF FF 8 - Vasalunds IF HuvudR Östermalms IP 2
2019-09-01 10:15 IF Brommapojkarna 22 - Ekerö IK 1:Vit Åkeshovs BP 12
2019-09-01 12:45 Råsunda IS - Ursvik IK 2 Råsunda IP 11
2019-09-07 13:45 Ursvik IK 2 - Ekerö IK 1:Gul Ursviks IP 11
2019-09-07 14:00 Vasalunds IF HuvudR - Karlbergs BK Gul 2 Råsunda IP 11
2019-09-07 14:00 Ekerö IK 1:Vit - Råsunda IS Träkvistavallen 21
2019-09-07 16:30 Ängby IF RVG 3 - Sundbybergs IK Grön Ängby IP 2
2019-09-08 11:15 Skå IK & Bygdegård - Djurgårdens IF FF 8 Svanängens IP 22
2019-09-08 12:45 AIK FF 6 - Sollentuna FK 8 Råsunda IP 11
2019-09-08 12:45 Spånga IS FK 4 - IF Brommapojkarna 22 Nälsta BP 12
2019-09-13 19:00 Sundbybergs IK Grön - Vasalunds IF HuvudR Rissne IP 2
2019-09-14 09:00 Karlbergs BK Gul 2 - Skå IK & Bygdegård Stadshagens IP 22
2019-09-14 10:15 IF Brommapojkarna 22 - Ängby IF RVG 3 Åkeshovs BP 12
2019-09-14 13:45 Sollentuna FK 8 - Ekerö IK 1:Gul Helenelunds IP 2
2019-09-14 15:15 Ekerö IK 1:Vit - Ursvik IK 2 Träkvistavallen 21
2019-09-15 09:00 Djurgårdens IF FF 8 - AIK FF 6 Östermalms IP 2
2019-09-15 11:30 Råsunda IS - Spånga IS FK 4 Råsunda IP 11
2019-09-21 13:45 Ursvik IK 2 - Sollentuna FK 8 Ursviks IP 11
2019-09-21 14:00 Ekerö IK 1:Gul - Djurgårdens IF FF 8 Träkvistavallen 21
2019-09-21 16:30 Ängby IF RVG 3 - Råsunda IS Ängby IP 2
2019-09-22 11:15 Skå IK & Bygdegård - Sundbybergs IK Grön Svanängens IP 22
2019-09-22 11:30 AIK FF 6 - Karlbergs BK Gul 2 Råsunda IP 11
2019-09-22 12:45 Vasalunds IF HuvudR - IF Brommapojkarna 22 Råsunda IP 11
2019-09-22 12:45 Spånga IS FK 4 - Ekerö IK 1:Vit Nälsta BP 12
2019-09-28 09:00 Karlbergs BK Gul 2 - Ekerö IK 1:Gul Stadshagens IP 22
2019-09-28 11:30 Sundbybergs IK Grön - AIK FF 6 Sundbybergs IP 21
2019-09-28 14:00 Ekerö IK 1:Vit - Ängby IF RVG 3 Träkvistavallen 21
2019-09-29 11:30 Djurgårdens IF FF 8 - Sollentuna FK 8 Östermalms IP 2
2019-09-29 11:30 IF Brommapojkarna 22 - Skå IK & Bygdegård Åkeshovs BP 12
2019-09-29 12:45 Råsunda IS - Vasalunds IF HuvudR Råsunda IP 11
2019-09-29 15:15 Spånga IS FK 4 - Ursvik IK 2 Nälsta BP 12